Antykwariat Podkategoria: Antykwariat

 • Wigilia »

  Wigilia Bożego Narodzenia - 24 grudnia jest dniem niezwykłym, a w polskiej tradycji świątecznej zajmuje najważniejsze miejsce. W całym kraju wszyscy z niecierpliwością czekają na ten niesamowity i pełen uroku dzieńWigilia Bożego Narodzenia - 24 grudnia jest dniem niezwykłym, a w polskiej tradycji świątecznej zajmuje najważniejsze miejsce. W całym kraju wszyscy z niecierpliwością czekają na ten niesamowity i pełen uroku dzień

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ptasiek William Wharton »

  Ptasiek.pl to witryna, która opisuje twórczość i życie twórcę książek bardzo lubianych przez czytelników polskich, wielbicieli dobrej literatury.. Na spotkania, które organizował przychodziły tłumy ludzi. William Wharton, bo o nim mowa, to pisarz kultowy. Młodzi ludzie i wielbiciele powieści psychologicznej znają jego twórczość. Powieści autora były wielokrotnie wśród 10 najpoczytniejszych tytułów roku. Do dzisiaj żaden autor zagraniczny w Polsce nie ma takiej poczytności.
  Witryna Ptasiek.pl prezentuje powieści, które napisał William Wharton oraz jego przedstawia życiorys. Zainteresowane osoby znajdą na podstronie stronie "Księgarnia internetowa" jego książki, które można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble stylowe, Antyki Warszawa »

  Antykiart - internetowy sklep z antykami. Antyki meble antyczne - meble Biedermeier i meble Ludwik Filip, malarstwo dawne i współczesne. Porcelana, platery, srebra antyczne, zegary antyczne. Kolekcjonerski sklep antyki Warszawa - meble stylowe Biedermeier i Ludwik, srebra antyczne oraz zegary antyczne. Pomagamy przy decyzjach zakupu, współpracujemy z architektami wnętrz, doradzamy i lokalizujemy obiekty. Witryny, lustra, stoły, kanapy, toaletki, sofy, fotele, biurka, stoliki, krzesła stylowe, komody antyczne.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat wysyłkowy »

  Książki używane na każdą kieszeń, duży wybór kilka tysięcy książek używanych. W ofercie antykwariatu znajdują się również akcesoria do czytania. Szybka dostawa i darmowa przy zamówieniach powyżej 25 złotych. Tanie książki dostępne są w kilkunastu kategoriach.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komiksy »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że daną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i następnie nie wraca do niej. Powstaje wtedy problem, co z nimi zrobić? Jeśli posiadamy kolegów, lubiących czytanie, to możemy im je podarować, mamy wtedy pewność że trafią w dobre ręce. Dlaczego więc antykwariaty internetowe to najlepsze miejsce na sprzedaż niepotrzebnych książek? Historia ich zaczyna się w XVII wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca umożliwiające zakup starych książek. Antykwariaty były otwierane w każdym większym mieście w Polsce. Prowadzili je pasjonaci, dla których literatura była całym życiem, i to zamiłowanie można było zobaczyć. Wcześniej antykwariat kojarzył się z miejscem, w którym na ladach, półkach i podłodze rozłożone były antyki, książki i wiele innych przedmiotów. W połączeniu z pasją osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podjechać czy podejść, co trwało chwilę, teraz, w naszej zabieganej rzeczywistości dużo ludzi woli zobaczyć wszystko na stronie internetowej, bez wychodzenia z mieszkania. Sporą część obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się dużo antykwariatów internetowych. Niektóre funkcjonują również w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał handlu, a duża grupa istnieje tylko w internecie. Obecnie Antykwariat internetowy w swojej ofercie, poza książkami, posiada m.in komiksy czy mapy

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o antykach »

  Katalog antykwariat-info.org to innowacyjne strefa gdzie każdy wyciągnie oraz wyemituje zawsze ważne ogłoszenia branży antykwarycznej. W teraźniejszych czasach bardzo regularnie możemy przyznać, że antykwariat jest cały czas atrakcyjny dla tak wielu person. Fenomenem takiego sklepu jest z pewnością różnorodność, ponieważ możemy tutaj wyszukać zarówno książki teoretyczne, algorytmy, książki popularne, a ponadto wiele ciekawych sugestii płyt, pakietów muzycznych z nutami, czy też wszelkiego typu czasopisma.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat »

  W bieżących czasach bardzo często zdołamy potwierdzić, że antykwariat jest bez ustanku atrakcyjny dla tak wielu osób. Fenomenem takiego butiku jest z pewnością rozmaitość, ponieważ możemy tutaj wynaleźć również książki naukowe, podręczniki, książki popularne, a ponadto wiele fascynujących propozycji płyt, zbiorów muzycznych z nutami, czy też wszelkiego typu czasopisma.Katalog antykwariat-info.com to progresywne adres gdzie każdy wynajdzie oraz doda wciąż bieżące oferty branży antykwarycznej.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Lamus »

  Sprzedaż starodruków, rękopisów, map, grafiki artystycznej i dekoracyjnej oraz książek wydanych przed 1945 r. Od 1994 roku organizujemy, dwa razy do roku, aukcje zawierające cenne starodruki, rękopisy królewskie, rzadkie (czasem unikatowe) książki i grafiki, co przyczyniło się do ich dużego sukcesu.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariat

wigilia (1), prezenty (1)

Antykwariat - nowa strona:

Adres: