Aforyzmy, cytaty Podkategoria: Aforyzmy, cytaty

 • Walentynki »

  Chcesz złożyć życzenia bliskie osobie? Zrób jej niespodziankę i złóż życzenia w naszym portalu - miłosne tapety na telefon. Mamy rozległą gotową bazę miłosnych wierszy, sms, cytatów oraz aforyzmów. Wyślij najdroższej osobie miłosną tapetę na komórkę, melodyjkę, animację lub obrazek. W tym miejscu odnajdziesz wszystko czego szukasz. Zapraszamy. U nas znajdziesz wszystko co dotyczy miłości: miłosne wiersze, aforyzmy. Wejdź na forum i podziel się swoimi przeżyciami miłosnymi. Nie czekaj dłużej - wejdź i zaskocz kochaną osobę przyjemnym prezentem dla zakochanych.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • World heritage »

  Zbudowane z soli, bajkowe miasto pod ziemią to Wieliczka. Zabytek umiejscowiony na liście światowego dziedzictwa Unesco. To miejsce, które każdy powinien zobaczyć, żeby zafascynować się pięknem solnych korytarzy oraz klechdą o św. Kindze. Bajkowa aura oraz kawałek historii, to istotnie zachwyca i wprowadza w nieprzeciętny klimat. To także miejsce, gdzie można podreperować zdrowie bądź przeżyć malownicze oświadczyny czy sylwestra w solnej sali balowej. Trasa turystyczna prowadzi przez najczęściej odwiedzane korytarze, a dzięki przypowieściom przewodnika możemy poczuć klimat tamtych czasów. Można również wcielić się w górników bądź spotkać ze skarbnikiem. To miejsce to gwarancja przeżycia realnej przygody, zarówno indywidualnie jak i z przyjaciółmi, dla ludzi w każdym wieku.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zbiór sentencji z książek »

  Zbiór magicznych sentencji, ułożonych wg książek, filmów, źródeł, autorów i motywów, z możliwością dodawania własnych cytatów. Znajdziesz tu złote myśli znanych i mniej znanych ludzi.

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aforyzmy, cytaty

rozrywka (2)

Aforyzmy, cytaty - nowa strona:

Adres: