Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Blog IT »

  Pcenter.com.pl to najlepsze źródło informacji na temat sprzętu komputerowego, laptopów i komputerów w Internecie. Dzięki naszej stronie nikomu nie umknie żadna istotna wiadomość dot. akcesoriów i gadżetów komputerowych. Odwiedź koniecznie nasz blog PCenter.com.pl o najnowszych technologiach w świecie komputerów i technologii internetowych.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program HR Ocena kompetencji pracowników »

  Ocena kompetencji pracowników przedsiębiorstwa. Definiowanie słownika kompetencji i skali punktowej. Sugestie do oceny. Kontrola okresowej oceny kompetencji. Pozwala szybko wybrać zespół ludzi posiadających najlepsze kompetencje niezbędne do realizacji danego zadania. Kompetencje Definiowanie kompetencji i kategorii. Określenie stanowisk dla których dana kompetencja jest istotna. Definiowanie częstotliwości oceny kompetencji. Definiowanie skali oceny (np. od 1 do 5) Ocena kompetencji pracownika Wprowadzanie sugestii do oceny.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Ewidencja czasu pracy »

  Narzędzie wspomagające rejestrację czasu pracy przez pracowników firmy. Harmonogram czasu pracy. Ewidencja czasu pracy. Zarządzanie procesem ewidencjonowania czasu pracy: wyznaczanie osób upoważnionych do ewidencjonowania, akceptacja ewidencji przez przełożonego, akceptacja przez dział Kadry i Płace. Integracja z wieloma programami finansowo - księgowymi np: CDN OPTIMA, SYMFONIA. Harmonogram. Planowanie czasu pracy pracowników wynikającego z angażu. Kontrola poprawności harmonogramu. Dwuetapowa akceptacja harmonogramu: przełożony oraz Dział Kadr. Poprawnie wypełniony i zaakceptowany harmonogram jest punktem wejściowym do Ewidencji czasu pracy. Ewidencja czasu pracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Nie warto wyliczać formularze PIT ręcznie. Multum papierkowej roboty, wyczerpujące ręczne wyliczenia, gdzie łatwo możemy popełnić błąd. Nasz serwis udostępnia tegorocznym podatnikom program do automatycznego wypełniania pitów. Gdy tylko uzupełnisz podstawowe pola, a oprogramowanie samodzielnie obliczy podatek, jaki powinieneś przesłać państwu. Program PITy 2011 jest bezpłatny, a więc nie stracisz nic, ściągając go z naszego serwisu. A plusy są ogromne - oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Wypróbuj oprogramowanie PIT 2011 za pomocą którego uporasz się z trudnym okresem deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lupine - Inwentaryzacja i archiwizacja »

  Strona porusza zagadnienia automatycznej identyfikacji i inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych i kolektorów danych. Mamy do zaoferowania kompleksową usługę inwentaryzacyjną, doradzimy przy wyborze odpowiednich urządzeń. Jednocześnie dostarczamy autorskie oprogramowanie do zarządzania środkami trwałymi. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami drukarek etykiet, przenośnych kolektorów danych i materiałów eksploatacyjnych. Na stronie jest dostępna do pobrania darmowa wersja aplikacji do samodzielnego przeprowadzenia spisu z natury. Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa profesjonalnej inwentury podczas której oznakujemy posiadany majątek i przygotujemy profesjonalny raport odnotowujący braki i niezgodności. Dla pracowników odpowiedzialnych za archiwum mamy program do archiwum dokumentów i akt - obowiązkowe narzędzie pracy dla każdego archiwisty.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy »

  Produkujemy oprogramowanie do zarządzania firmami wielu branż. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i jednocześnie szkoleniem pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania, a dzięki temu uzyskujemy szybkie dopasowanie do indywidualnych wymagań organizacji. Produkujemy mi.in programy księgowe, a także zajmujemy się systemami ERP - czyli klasą systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. Poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych opracowywane przez naszych specjalistów umożliwiają one planowanie produkcji. Udoskonalamy zarządzanie zapasami oraz umożliwiamy precyzyjną ewidencję czasu pracy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testuj.pl - testowanie oprogramowania »

  Testuj.pl to platforma crowdsourcingowa, skierowana do testerów, chcących zarabiać na testowaniu aplikacji (webowych, desktopowych, mobilnych) pracując zdalnie. A także do firm tworzących oprogramowanie, którym zależy na najwyższej jakości swoich produktów.W testuj.pl firma płaci tylko za efekty - znalezione przez testerów błędy i potwierdzone przez klienta (pay-per-bug).

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SAP »

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Video CMS »

  Platforma Edito CMS jest systemem zbudowanym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System zapewnia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Edito CMS pozwala na samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie kolejnych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplikacje oparte o system Edito CMS są ze sobą w pełni kompatybilne, co pozwala na kooperację wszystkich aplikacji, jako jednej rozbudowanej platformy Edito CMS. Ten system zarządzania treścią zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie narzędzi dla biznesu i sektora e-learning. Jeżeli chodzi o platformy umożliwiające komunikację w obrębie firmy, Edito CMS jest podstawą aplikacji Intranet Edito, powstałej w odpowiedzi na potrzebę synchronizacji i ujednolicenia współpracy w organizacji, co jest szczególnie cenione w branży e-commerce.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit za 2010 »

  Pierwsze PITy za rok 2010 na dniach powinny wpłynąć do Urzędów Skarbowych. Czy Ty już wypełniłeś deklaracje podatkowe? Jeżeli nie, zapraszamy na witrynę Podatnik.org, na której pobierzesz Program PITy 2010, umożliwiający wypełnienie PITów za darmo i bez stresów. Zalety Programu PIT to intuicyjny wygląd, szybkość i łatwość obsługi. Nie spędzaj wolnego weekendu przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. Nie zastanawiaj się - zainstaluj Program PITy 2010. Możesz je pobrać na stronie Podatnik.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Sekretariat zarządzanie dokumentami »

  Program SEKRETARIAT  stworzony został do wspomagania pracy sekretariatu. Program przeznaczony jest dla małych, średnich jaki i dużych instytucji. Głównym założeniem programu jest maksymalne przyśpieszenie procesów wymiany informacji pomiędzy sekretariatem, a pracownikami firmy. W skład SEKRETARIATU wchodzą dodatkowe modułu takie jak: - Delegacje - funkcjonalność wspomagająca rejestrację delegacji krajowych i zagranicznych pracowników firmy. - Rejestr wyjść - funkcjonalność rejestruje wszystkie wyjścia pracowników z firmy.- Mailing - funkcjonalność dzięki której można prowadzić seryjne wysyłanie maili do naszych kontrahentów i partnerów. - Elektroniczne archiwum - umożliwia przetwarzanie dokumentów papierowych znajdujących się w archiwach zakładowych w ich wersje cyfrowe. - Terminarze - funkcjonalność pozwalająca na kontrolę oraz zarządzanie czasem zdefiniowanych Terminarzy.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur »

  Oprogramowanie dla firm to jedna z podstawowych rzeczy jeśli chodzi o dobrą księgowość i porządek w dokumentach. Programy do fakturowania wykonują za nas dużo rzeczy czasochłonnych które w polskim prawie zajmują miesięcznie typowemu właścicielowi firmy aż 15 roboczogodzin. Sortowanie, automatyczne wypełnianie, układanie dokumentów, sprawdzanie ich poprawności to główne zalety softu do fakturowania. Polecamy zakupy nowoczesnego oprogramowania.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Buy instagram followers »

  It's quite hard to build fans at the same time, you can actually unquestionably buy Instagram followers.
  Why get set for people to can consist of on your enthusiasts listing when it is possible to go searching for Instagram followers, correctly?

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Witryna oferująca darmowe legalne programy różnego rodzaju. Można na niej znaleźć programy sieciowe, odpowiedzialne za bezpieczeństwo, programy użytkowe, biurowe, programy odpowiadające za przeglądanie i edycję plików multimedialnych oraz graficznych. Na witrynie tej znajdują się także programy narzędziowe, rozrywkowe, naukowe oraz aplikacje, które można przekopiować na urządzenia przenośne, takie jak odtwarzacze mp3, telefony, urządzenia typu iphone itp.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator telefonów komórkowych! »

  http://locked.pl to strona umożliwiająca lokalizację każdego telefonu komórkowego za darmo! Wystarczy, że podasz numer a telefon, którego szukasz zostanie pokazany na mapie z dokładnością co do ulicy!HTTP://LOCKED.PL

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi serwisu »

  Obsługa różnego rodzaju punktów serwisowych. Rejestrowanie zgłoszeń, przyjęć, napraw i wydań urządzeń z serwisu. Prowadzenie kartotek klientów i urządzeń. Raporty wykonanych usług dla klientów. Raport pracy pracowników serwisu. Komunikacja z klientami dotycząca wykonywanych usług serwisowych. Usługi serwisowe. Definiowanie oferowanych usług serwisowych. Elastyczna kompozycja formularzy zgłoszeniowych w zależności od usługi. Godzinowy grafik pracy serwisu. Priorytety zgłoszeń i wymagany czas reakcji. Zgłoszenia. Zgłaszanie problemów przez pracowników za pomocą formularzy wybranych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Ewidencja środków trwałych i wyposażenia »

  Zarządzanie środkami trwałymi i wyposażeniem firmy. Karty wyposażenia pracowników. Standardy wyposażenia. Ewidencja zasobów. Amortyzacja środków trwałych. Protokoły przekazania, przesunięcia i likwidacji wyposażenia. Rezerwacja zasobów na budowy. Karty pracy zasobów. Historia zasobów. Asortyment Baza modeli produktów, których fizyczne egzemplarze znajdują się w ewidencji zasobów. Standardy produktów uzależnione od stanowisk pracowniczych wg których następuje przydział produktu do pracownika. Ewidencja zasobów Ewidencja wszystkich zasobów firmy. Przesuwanie zasobów pomiędzy pracownikami.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  Strona internetowa firmy BeOne Sp. z o.o. oferująca programy do obiegu dokumentów typu Workflow. Programy Workflow umożliwiają zautomatyzować procesy biznesowe w firmie. Uefektywniają dodatkowo komunikację między osobnymi działami w firmie. Elektroniczny obieg dokumentów ma na celu rozwinięcie możliwości oraz zwiększenie jakości przeprowadzanych działań w celu uskutecznienia wszelkich oczekiwań klienta. Na witrynie internetowej umieszczono szczegółowe dane tyczące się propozycji.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do utrzymania sieci teletechnicznych »

  Wspomaganie obsługi serwisowej sieci teletechnicznych różnych operatorów. Inwentaryzacja infrastruktury teletechnicznej: obiekty, kanalizacja, linie, kable, złącza, markery. Lokalizacja GPS. Dołączanie map. Awarie. Naprawy. Identyfikacja miejsca awarii na podstawie danych telemetrycznych. Inwentaryzacja linii teletechnicznych. Ewidencja linii teletechnicznych. Ewidencja kabli w ramach linii. Ewidencja kanalizacji. Obiekty (punkty) przez które przechodzą kable. Złącza kabli w obiektach. Markery w kanalizacjach. Obsługa współrzędnych GPS (3 formaty zapisu). Obsługa trzech długości linii: trasowa, instalacyjna, optyczna.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Zaopatrzenie »

  Składanie oraz realizacja zamówień na zasoby i wyposażenie dla pracowników firmy. Zarządzanie procesem zaopatrzenia i realizacji zamówień: upoważnieni do składania zamówień, akceptacja, zamknięcie. Plany zakupowe dla celów prognozy kosztowej. Zapotrzebowanie na asortyment. Zamówienia na zasoby do dostawców. Składanie zamówień przez pracowników Zamawianie produktów zdefiniowanych w Asortymencie modułu Zasoby. Kontrola zamawianych produktów wg standardów. Obsługa zamówień przez dział Administracji Realizacja zamówień. Zamówienia do dostawców. Ewidencja zamówień Tabelaryczna ewidencja wszystkich zamówień.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: