Muzyka Podkategoria: Muzyka

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kevin Aiston »

  Organizacja imprez firmowych po przez znanych prezenterów gwarantuje udany event. Praca z popularnymi konferansjerami zagwarantuje iż będziecie usatysfakcjonowani. Nasi prezenterzy mają wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy ale też całościowa organizacja imprez. Zapewniamy najlepszych prowadzących też doświadczone konferansjerki.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Kurzajewski »

  Organizacja imprez po przez znanych twórców gwarantuje udany event. Praca z znanymi konferansjerkami sprawi iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerki oraz prezenterzy ale też całościowa współpraca przy organizacji imprez. Polecamy sprawdzonych prezenterów oraz najlepsze prowadzące.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jake and Elwood »

  Najlepiej przygotowana impreza zamknięta z lubianymi muzykami gwarantuje najfajniejszą zabawę. Występ najlepszych zespołów europejskich na terenie Polski. Polecamy zespołów międzynarodowych na koncerty plenerowe. Koncerty topowych artystów zagranicznych zapewniają niepowtarzalną imprezę.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Mroczek »

  Organizacja imprez przez lubianych twórców zapewnia udany event. Współpraca z znanymi konferansjerami sprawi że będziecie usatysfakcjonowani. Nasi konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerzy oraz prezenterki również kompleksowa organizacja koncertów. Proponujemy dobrych konferansjerów też najlepsze konferansjerki.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Morandi »

  Najlepiej zorganizowana zabawa firmowa z znanymi muzykami zapewnia fajną zabawę. Impreza z udziałem znanych zespołów polskich w Polsce. Polecamy artystów zagranicznych na imprezy firmowe. Występy topowych artystów zagranicznych zapewniają udaną zabawę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robert Moskwa »

  Organizacja imprez firmowych po przez sprawdzonych organizatorów zapewnia udany event. Współpraca z niezawodnymi konferansjerkami zagwarantuje że będziecie Państwo zadowoleni. Wybrani konferansjerzy mają duże obycie w prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki i prezenterki również całościowa organizacja imprez integracyjnych. Polecamy dobrych prowadzących oraz profesjonalne konferansjerki.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Velvet »

  Doskonale zorganizowana impreza zamknięta z lubianymi muzykami gwarantuje fajną zabawę. Impreza z udziałem profesjonalnych zespołów międzynarodowych na terenie naszego kraju. Zapewniamy artystów zagranicznych na występy plenerowe. Występy dobrych gwiazd polskich zapewniają szaloną zabawę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krystyna Czubówna »

  Organizacja imprez po przez sprawdzonych organizatorów gwarantuje udaną imprezę. Kooperacja z popularnymi prezenterami zagwarantuje że będziecie usatysfakcjonowani. Polecani przez nas prezenterzy posiadają spore obycie w swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerki i prezenterzy ale też kompleksowa współpraca przy organizacji wydarzeń. Zapewniamy sprawdzonych konferansjerów jak również profesjonalne prezenterki.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monika Richardson »

  Organizacja wydarzeń specjalnych po przez doświadczonych prezenterów zapewnia udaną imprezę. Kooperacja z lubianymi prezenterami zagwarantuje iż będziecie usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki i prezenterki ale też kompleksowa organizacja koncertów. Zapewniamy najlepszych konferansjerów też profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marquess »

  Profesjonalnie zorganizowana impreza plenerowa z lubianymi muzykami gwarantuje udaną imprezę. Koncert profesjonalnych zespołów amerykańskich na terenie naszego kraju. Zapewniamy muzyków zagranicznych na imprezy firmowe. Koncerty znanych muzyków zagranicznych zapewniają fajną imprezę.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Music Press - świat branży muzycznej - muzyka, teledyski, news, plotki, płyty »

  Music Press - świat branży muzycznej - słuchaj muzyki, oglądaj teledyski, czytaj newsy i plotki, sprawdzaj krajowe i światowe notowania muzyczne. Codzienna aktualizacja. Trzymaj rękę na pulsie! Wygrywaj płyty! Absolutne premiery!

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły zagraniczne »

  Organizacja wydarzeń kulturalnych po przez znanych organizatorów zapewnia udany event. Współpraca z popularnymi prezenterami sprawi iż będziecie usatysfakcjonowani. Wybrani prezenterzy mają spore doświadczenie w prowadzeniu imprez. Nie wyłącznie konferansjerzy i prezenterki ale też kompleksowa organizacja koncertów. Proponujemy sprawdzonych prowadzących oraz doświadczone konferansjerki.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja koncertów »

  Perfekcyjnie zorganizowana zabawa plenerowa z znanymi zespołami gwarantuje doskonałą imprezę. Impreza z udziałem profesjonalnych piosenkarzy międzynarodowych na terenie Polski. Polecamy artystów zagranicznych na występy zamknięte. Imprezy z udziałem znanych gwiazd polskich gwarantują fajną imprezę.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia piosenek »

  Tekściory to największy polski serwis w którym dostępna jest bogata kolekcja tekstów piosenek polskich i zagranicznych wykonawców oraz tłumaczenia piosenek. Serwis jest bardzo przejrzysty i wygodny w obsłudze. Ponadto do wielu piosenek dołączone jest wideo z teledyskiem lub wersją koncertową danego utworu. Wszystko uporządkowane jest alfabetycznie co ułatwia odszukanie upragnionego wykonawcy lub piosenki. W serwisie można przeczytać o płytach wykonawców, historii zespołu i najważniejszych newsach muzycznych. Tekściory to świat muzyki i tekstów na wyciągnięcie ręki.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elizabeth Duda »

  Prowadzenie wydarzeń kulturalnych po przez lubianych prezenterów zapewnia udany event. Kooperacja z znanymi konferansjerami sprawi iż będziecie Państwo zadowoleni. Nasi konferansjerzy mają duże obycie w swojej pracy. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy również kompleksowa współpraca przy organizacji imprez integracyjnych. Zapewniamy sprawdzonych prowadzących oraz doświadczone prowadzące.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Dr. Alban »

  Organizacja wydarzeń kulturalnych po przez znanych organizatorów gwarantuje udany event. Praca z znanymi prezenterkami zagwarantuje iż będziecie zadowoleni. Wybrani konferansjerzy posiadają duże obycie w swojej pracy. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterki również całościowa organizacja koncertów. Zapewniamy sprawdzonych konferansjerów jak również doświadczone prezenterki.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Sowinska »

  Prowadzenie wydarzeń kulturalnych po przez sprawdzonych twórców zapewnia udany event. Praca z niezawodnymi konferansjerkami zagwarantuje iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy posiadają wieloletnie obycie w prowadzeniu imprez. Nie wyłącznie konferansjerzy oraz prezenterki również całościowa współpraca przy organizacji koncertów. Polecamy najlepszych prezenterów jak również profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Jędrzejczyk »

  Organizacja imprez przez doświadczonych konferansjerów gwarantuje udaną imprezę. Kooperacja z znanymi konferansjerkami zagwarantuje iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Polecani przez naszą firmę prezenterzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy swojej pracy. Nie tylko konferansjerzy i prezenterki ale też całościowa współpraca przy organizacji wydarzeń. Zapewniamy sprawdzonych prezenterów jak również najlepsze prezenterki.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele Fraglesi »

  Witamy Państwa Serdecznie!

  Z wielka przyjemnością pragniemy zaproponować Państwu usługi naszego zespołu o jakże wdzięcznej nazwie F r a g l e s i.

  W naszej, bez wątpienia, najlepszej na rynku ofercie, znajduje Sie profesjonalna i niewątpliwie niezwykle sympatyczna obsługa bankietów, imprez firmowych i imprez okolicznościowych.
  Gwarantujemy Państwu doskonałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który możemy również na Państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykształconych muzycznie osób, grających ze sobą od wielu lat, potrafiących odnaleźć się w każdej muzycznej sytuacji. Setki czy nawet tysiące wspólnie zagranych imprez pozwoliły na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu prowadzenia wspólnej zabawy.
  Niezaprzeczalnym atutem jest fakt, iż wszystkie utwory wykonujemy w 101% na żywo, co staje się już rzadkością, w erze komputerów i programowalnych urządzeń grających. Według nas tylko takie właśnie, wspólne granie na żywo pozwoli Państwu świetnie się bawić o czym mamy nadzieję, przekonają się Państwo korzystając z naszych usług.

  Imprezy jakie obsługujemy:
  - wesela
  - bankiety
  - imprezy firmowe
  - bale sylwestrowe
  - koncerty
  - studniówki
  - festyny
  - eventy

  Zespół muzyczny Fraglesi to muzyka na żywo bez playbacku, co świadczy o wysokiej klasie i umiejętnościach muzycznych, profesjonalne i rzetelne podejście do każdej realizacji muzycznej, zaangażowanie w swoja pracę, szeroki repertuar obejmujący różne style muzyczne, począwszy od muzyki Jazzowej poprzez muzykę instrumentalną „klimatyczną”, po utwory taneczne.

  Prosimy wiec teraz wykręcić numer 603 - 447 – 128 lub 792 – 744 – 404 i umówić odpowiedni termin!


  ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

  zespół muzyczny - fraglesi

  zespół na wesele - demo

  zespół wesele - wesele

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dzwonki na komórkę »

  Mobini.pl to ogrom wspaniałych dzwonków na telefon, oraz nie przebrane - przydatne pliki dla każdego. Naszą ideą jest brak opłat, bowiem doskonale wiemy, że płacenie za tapety, czy gry nie są czynnością miłą. Już teraz dołącz do naszej społeczności i ciesz się największą bazą plików na telefon w Polsce - powiedz też znajomym! Tylko w mobini.pl masz sposobność pobierania, dzielenia się, oraz udostępniania gadżetów całkiem bezpłatnie. To najlepsza oferta dla wszystkich telefonowych maniaków.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka

eventy (1), koncerty (1), agencja (1), muzyka (2), rozrywka (2), zespół weselny (1)

Muzyka - nowa strona:

Adres: