Kolekcjonerstwo Podkategoria: Kolekcjonerstwo

 • Sklep kolekcjonerski Łódź »

  Sklep hobbystyczny interesuje się całościowo pojmowaną numizmatyką. Ważne miejsce mają monety z zagranicy, które to pojawiają się w sklepie dość licznie. Są to między innymi numizmaty z Europy: hiszpańskie, greckie, angielskie oraz także numizmaty z innych kontynentów: obu Ameryk, Azji, Australii i Oceanii, Afryki. W naszym sklepie kolekcjonerskim oczywiście nie mogło zabraknąć akcesoriów kolekcjonerskich takich jak: lupy podświetlane, mikroskopy kieszonkowe, preparaty do konserwacji monet, kapsle na monety kolekcjonerskie oraz masa pozostałych. W rzeczy samej dajemy gwarancję na błyskawiczne dostarczenie paczki.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mój blog numizmatyczny »

  Blog numizmatyczny opowiada o zbieraniu monet jak dochodowym. Zamieszczane newsy dotyczyć będą kolejnych okazów, na jakich niezbyt doświadczony zbieracz z pewnością zarobi. Szykowany jest też cykl artykułów traktujący o pielęgnacji i magazynowania numizmatów tak by nie uległy spadkowi wartości. Odszukasz tu też masę wskazówek jak oszacować poziom konserwacji i wartość numizmatów na rynku wtórnym, a również bieżące i historyczne ceny kruszców co bywa istotnym wyznacznikiem wpływającym na tezauryzację numizmatu.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla kolekcjonerów numizmatyki »

  Pisanie o monetach prawdopodobnie nie będzie zadaniem wielce efektownym. Nie przewiduję tu słodko paczących zwierzątek ani małpek tańczących za rękę. Nie przewiduje przeprowadzać konkursów z nagrodami czy ofiarowywać monet za darmo. W mojej stronie znajdziecie za to morze praktycznych wiadomości o gromadzeniu monet, fotografie monet a czasami znaczące dla kolekcjonerów filmiki informacyjne. Ktokolwiek kto interesuje się monetami powinien znaleźć tutaj coś przydatnych dla siebie. Nieważne, debiutant czy otrzaskany zbieracz. Serwis dla prawdziwych kolekcjonerów.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze filmy »

  Dzięki witrynie internetowej filmy2011.com mają możliwość Państwo bez wybywania z bloku przejrzeć które filmy wyświetlają w kinie w Państwa mieście. Przekazujemy całkowite informacje o repertuarze kin z całej Rzeczypospolitej. Na tej witrynie WWW można też pobrać interesujące filmy. Download jest dozwolony całodobowo. Proponujemy: komedie, filmy akcji, filmy animowane a także multum różnych innych gatunków filmowych. Na naszej witrynie WWW mają możliwość Państwo też przeczytać recenzje filmów, dołączyć recenzję własnego ukochanego filmu, jak również oglądnąć zwiastuny filmowe.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla adeptów numizmatyki »

  Kolekcjonując monety od 20 lat udało mi się stworzyć kolekcję o cenie zdecydowanie przewyższającej średnie ceny mieszkań w Warszawy. Portal budowany jest dla użytkowników, którzy rozumieją czym jest miłość do numizmatyki lub zaczynają odczuwać skłonność do tego typu zainteresowań. Ciężko będzie przekonać tych, którzy twierdzą, że jest to zamiłowanie monotonne. Sądzę, że ktokolwiek kto miał w dłoni 200letnią monetę wykopaną osobiście i tymi samymi rękoma odrestaurowaną może uświadomić sobie jak bardzo to wciąga.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla numizmatyków »

  W tym portalu możecie odszukać dowolne dane o monetach kolekcjonerskich z naszego kraju i zagranicznych, monetach Narodowego Banku Polskiego oraz różnych innych wartych adnotacji. Chociaż założyliśmy go już jakiś czas temu to cały czas oddawaliśmy na pozyskiwanie informacji o numizmatach. Dziś od nowa jesteśmy w stanie zabrać się do pisania informacji istotnych z punktu widzenia kolekcjonerów. Z wykorzystaniem naszej w dużym stopniu poszerzonej wiedzy bądźcie pewni, że odnajdziecie tu informacje wiarygodne i na czasie. Oprócz galerii monet postanawiamy skoncentrować się na treściach o monetach z Polski oraz najświeższych wydaniach numizmatów NBP.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog fanatyków numizmatyki »

  Serwis Numizmaty powstał jako wynik ćwiczeń informatycznych naszych przyjaciół jednak od pewnego już czasu próbujemy użyczać mu trochę ważniejszego charakteru. Zadecydowaliśmy, że w wolnym czasie będziemy kreować bogatą bazę wiedzy o numizmatach, nowości z obszaru zbierania monet i wszelakich wskazówek jakich może spodziewać się nowicjusz kolekcjoner. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie z jakim podchodzimy do numizmatyki to gwarant jakości treści na blogu. Co tu dużo mówić – Kochamy bilon!

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autorski blog numizmatyczny »

  Blog „Numizmatyka - pasja na lata” ma drążyć ignorancką istotę społeczności konsumenckiej. Dziś, kiedy przeciętny mieszkaniec kontynentu europejskiego posiada więcej niż dawniej nawet monarchowie, atrakcyjne są zamiłowania proste i nie wymagające zbyt wielkiego zaangażowania. Kupowanie, oglądanie filmów czy piłka nożna – to przykłady działalności, które opanowały kolumnę Zainteresowania w polskich CV. Przerażające jest, że tak mało ludzi kolekcjonuje znaczki czy gromadzi monety. Jakkolwiek jest to przyjemny sposób zarabiania, ludzie nadal myślą o tym co zrobić by nie robić nic. Dokładnie takie nastawienie chcę karcić na swojej stronie. W tym miejscu możecie spodziewać się wyłącznie na wartościowych informacji o zainteresowaniu, w którym to jest znacznie więcej czynników istotnych niż kolor.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla fanatyków monet »

  Juz od długiego czasu noszę się z projektem na bloga, na łamach którego miałbym szansę podzielić się z gośćmi wszystkim czego nauczyłem się przez lata zbierania numizmatów. Kolekcjonowanie monet mogę określić jako moją największą miłość (zaraz po żonie), której poświęcam większość czasu jaki mam. Przyznaję, że jest to miłość z wzajemnością ponieważ każda z moich monet dość prędko umie dać mi plon. Dlatego jeżeli kolekcjonerstwo to hobby, którego nigdy jeszcze nie próbowałeś, a interesuje Cię historia, cenisz dzieła sztuki i pragnąłbyś by rozrywka była rentowna to gorąco zapraszam na mojego bloga.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autorska strona o numizmatach »

  Numizmatyka jest zniewalającym zamiłowaniem i właśnie z tego względu pragnęłabym przekazać Wam przynajmniej cząstkę mojego doświadczenia. Ponad dwanaście lat mogę tytułować się pasjonatka numizmatów, a dokładnie od osiemnastki kiedy to otrzymałam od babci swój pierwszy egzemplarz. Od owego czasu dowiedziałam się dużo, a moja kolekcja stopniowo rośnie się do naprawdę poważnych rozmiarów. To niemniej jednak jej bezustannie wzrastająca wartość, abstrahując od zabawy jaką mam zachwycając się artyzmem stworzenia numizmatu a także jej pochodzenie, popycha mnie bezustannie do szukania nowych monet. Liczę, że ze względu ten blog nakłonię chociaż kilkoro z Was do zainicjowania własnej historii z numizmatyką.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla numizmatyków »

  Pragniemy zaprosić Was na naszą witrynę o numizmatyce. Znajdziesz w tym miejscu wiele wiedzy o monetach, jakie są kluczowe w konstruowaniu prywatnych zbiorów. Nowości numizmatyczne z całego świata bez wątpienia Was zaintrygują zwłaszcza, że większa część z nich nie daje się znaleźć się do tej pory nigdzie w serwisach polsko języcznych. Znajdziesz oczywiście wiedzy z rodzimego rynku numizmatów. Gorąco zapraszamy na niezrównany taki portal w polskim internecie.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla kolekcjonerów monet »

  Portal założony w 2011 roku nareszcie został odrestaurowany. Teraz jednakże zarządzany przez 3 osoby będzie entuzjazmował. Wprawdzie w perspektywie nie nazbyt żywego zainteresowania jakim jest numizmatyka trudno o porwanie odwiedzającego to bądź pewny, że znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne. Zamysłem portalu jest popularyzowanie informacji o zbieraniu numizmatów oraz zainteresowanie młodych adeptów tej dziedziny i naprowadzanie ich poprzez arkana monet. Zamiarem jest również niejednokrotne czerpanie z historii, jaka tymczasem na tyle lat odciskała własne znak w metalicznych dyskach.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mój blog numizmatyczny »

  Zdaje się, że „kasa to nie wszystko”. W tym wypadku sentencja ta całkowicie mija się z prawdą. Od blisko 19 lat mamona, a dokładnie monety to główna część mojego życia. Kolekcjonowanie to nie jedynie profesja i zabawa, to znacznie więcej. To co oddałem na zdobywanie doświadczenia dają pewność, że mój blog będzie za jakiś czas miejscem gdzie wielu młodych, a także biegłych fanów numizmatów będzie chciało dotrzeć. Już dziś jednak możecie do mnie rzucić okiem i zdać sobie sprawę, że nie konfabuluję. Gorliwie pragnę zaprosić do wspólnego dzielenia się najlepszymi informacjami z tematyki numizmatyki.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wisła noclegi »

  Noclegi w Wiśle: hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne. U nas znajdziesz nocleg dla siebie jak i wypoczynek, wczasy, urlop. Nocleg Wisła, Wisła oferuje noclegi w domach wypoczynkowych, hotelach czy prywatnych kwaterach.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety Polskie »

  Strona zapewnia pełną informację na temat bieżących i wcześniejszych emisji monet polskich emitowanych przez Narodowy Bank Polski, Mennicę polską. Na bieżąco uaktualniamy informacje na temat wizerunków monet. Na stronie znajdą Państwo także plany emisyjne, ciekawostki dotyczące monet z kruszców szlachetnych.
  Monety kolekcjonerskie to temat tak szeroki, że postanowiliśmy stworzyć na ten temat odrębny serwis. Piszemy o numizmatyce, monetach, akcesoriach numizmatycznych.
  Historia monet kolekcjonerskich sięga czasów PRL. W tamtych czasach monety można było kupić w PEWEX-ie, lub dzięki zaprzyjaźnionej Pani w PKO (w przypadku braku tzw. znajomości, można było posłużyć się dodatkowym motywatorem – kartkami żywnościowymi).
  Czasy się zmieniły. Od 1995 roku do końca 2009 roku każdy kolekcjoner mógł zakupić monety w okienku NBP, na aukcjach, bazarach itp.. Pojawiły się także sklepy numizmatyczne, które za dodatkową, niewielka opłatą wysyłały monety pod wskazany adres.
  Zmieniły się także nakłady monet, dokładność wykonania a także dodatki i technika wykonania.
  Zapraszamy

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat kasy »

  Pragnę zaprosić Państwa do zajrzenia na mój rozwijający się jeszcze blog, który traktował będzie o tematach szeroko pojmowanego kolekcjonowania numizmatów. Nie chcę zamieszczać tu wpisów codziennie jednak wszelka informacja na pewno będzie przydatna początkującym praktykantom przepięknej sztuki jaką jest numizmatyka. Sam od więcej niż 5 lat kolekcjonuję numizmaty i będę starał się przekazać Wam jak zbudować imponujący zbiór bez przeznaczania na ów cel wszystkiego. Pragnę wierzyć, że porwę do zabawy monetami chociaż część z Państwa.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy Międzybrodzie Bialskie »

  Oferujemy pokoje do wynajęcia w centrum Międzybrodzia Bialskiego. Dysponujemy dwoma miejscami noclegowymi: studio w ścisłym centrum Międzybrodzia oraz nowym budynkiem oddanym do użytku w 2009roku. Oferujemy pokoje 2 do 6 osobowe z łazienkami, TV, internetem. Do dyspozycji gości parking, grill, plac zabaw, duży ogród.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moja strona numizmatyków »

  Pewien czas temu, gdy razem z kolegą dostaliśmy swoje pierwsze numizmaty, w sieci mało było portali z informacjami o kolekcjonowaniu numizmatów. Sami chcieliśmy dowiedzieć się ile nasza moneta będzie kosztować za pięć lat, jak ją składować by nie straciła wartości czy które numizmaty do niej dołączyć by cały zbiór był warty więcej. Czasem było z tym ciężko. Toteż w czasie gdy nasze praktyka znacznie wzrosła, sami postanowiliśmy utworzyć miejsce w blogosferze gdzie każdy zaciekawiony będzie w stanie znaleźć coś ciekawego o numizmatyce. Zajrzyj tu - Łukasz i Mateusz!

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZarezerwujNocleg.com.pl - Noclegi, baza noclegowa, kwatery, pokoje, agroturystyka, »

  Serwis zarezerwujnocleg.com.pl ma na celu gromadzenie i prezentowanie ofert noclegowych z Polski i zagranicy. Jest doskonałą platformą reklamową dla firm oraz osób oferujących noclegi. Każdy chętny przedstawiciel obiektu noclegowego może łatwo i szybko dodać swój obiekt do naszej bazy. Wystarczy dokonać rejestracji oraz określić parametry oferty....

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwatery prywatne w Stegnie Małgorzata i Tadeusz Miszewscy »

  Domek usytuowany w cichym i ustronnym miejscu. Otoczony polami. Oferta powinna zainteresować ludzi, którzy szukają spokoju i ciszy. Pokoje przestronne, wygodne, kuchnia w pełni wyposażona. Duża zielona ogrodzona posesja, parking, miejsce na grilla, ognisko. Możliwość aktywnego spędzenia czasu poprzez grę w siatkówkę, tenisa stołowego lub kosza. Miła atmosfera. Możliwy przyjazd z czworonogiem. Odległość do morza ok. 2 km, do centrum około 400 m. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w Stegnie atrakcyjnej, spokojnej miejscowości położonej nad Mierzeją Wiślaną i Zatoką Gdańską. Dzięki swojemu wyjątkowemu mikroklimatowi Stegna gwarantuje możliwość wspaniałego wypoczynku i relaksu, który poprawia lepsze zdrowie i samopoczucie.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kolekcjonerstwo

(83), blog (1), kwatery (2), noclegi szczyrk (1)

Kolekcjonerstwo - nowa strona:

Adres: