Imprezy Podkategoria: Imprezy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Imprezy firmowe »

  Czyż nie jesteś wsród tych, którym imprezy firmowe kojarzą się tylko z bankietami i kolejnym, nieciekawym wspólnym spotkaniem pracowników? Nie ma nic bardziej mylnego! Imprezy firmowe dla pracowników stają się coraz bardziej popularne w niemal każdym mieście. Ciągle zwiększa się liczebność pracodawców, którzy wspólnie zgadzają się, że szczęśliwy team pracowników to droga do na szczyt, a co za tym idzie również do przyjaznej atmosfery oraz większych obrotów dla spółki. Coraz częściej firmy ogłaszają się zarówno w prasie jak i w internecie, że organizują niezapomniane imprezy firmowe. wymyślają ciągle nowe zabawy i szalone sposoby na spędzenie wolnego czasu. Imprezy Integracyjne z naszą firmą to: budowanie teamu, wzbudzenie motywacji, wyłonianie liderów w grupie, lepsza komunikacja między pracownikami. Takie spotkania powinne być dla wszystkich zapracowanych i zmęczonych pracowników. To także super forma odstresowania się, odpoczynku i odskocznia od szarej codzienności. Imprezy firmowe organizowane przez nas to stawianie na nietuzinkowe spotkania dla Twoich pracowników.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Swingersi w Lublinie »

  Jesteśmy małżeństwem mieszkającym w Lublinie, które od czasu do czasu lubi sobie dodać w życiu dodatkowe emocje. Ona 33, on 40 lat. W naszej subiektywnej ocenie normalna para, jakich wiele spotyka sie w życiu...Szukamy osób zdecydowanych na towarzyskie spotkania w nieskrępowanej atmosferze.jesteśmy małżeństwem mieszkającym w lublinie, które od czasu do czasu lubi sobie dodać w życiu dodatkowe emocje.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kate Ryan »

  Doskonale zorganizowana impreza zamknięta z znanymi zespołami gwarantuje najfajniejszą imprezę. Impreza z udziałem najlepszych piosenkarzy polskich w Polsce. Zapewniamy artystów amerykańskich na koncerty firmowe. Imprezy z udziałem lubianych muzyków międzynarodowych zapewniają jedyną w swoim rodzaju imprezę.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sale weselne Olkusz »

  Znalezienie idealnej sali weselnej lub też miejsca na inną imprezę okolicznościową nie jest łatwym przedsięwzięciem, zwłaszcza w rejonie Dąbrowy Górniczej. Trzeba wziąć pod uwagę mnóstwo wskaźników, które będą ważne przy aranżowaniu jakiegoś bankietu w takim lokum. W szczególności znaczące jest to, żeby pracowała tam przeszkolona grupa osób, jaka zapewni zaproszonym właściwą obsługę. Ludzie muszą czuć się tutaj swobodnie oraz wszystkie ich wymagania muszą zostać wypełnione. Po drugie dania, jakie są tam podawane powinny być smaczne. To może mieć wielkie znaczenie, gdy gra toczy się o imprezy okolicznościowe. Następna istotna sprawa to wielkość sali. Ten hotel wypełni wszystkie Twoje oczekiwania. Bez względu na to czy chcesz zorganizować uroczystość w grupie rodziny czy zdarzenie firmowe. W ofercie naszego lokalu posiadamy salę na przyjęcia, konferencyjną jak również salę weselną. Wypełniają one wysokie standardy. Przyjdź do nas i sam zobacz.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sylwester Poznań »

  Miasto Poznań zaprasza mieszkańców jak również gości na zabawę sylwestrową na placu Wolności. Szykuje się dobra zabawa taneczna pod gwiazdami jak również z gwiazdami muzyki. Hasło przewodnie tegorocznego koncertu to "Sylwester Poznań - niezapomniane przeboje".Ludzie, którzy wolą tej nocy wraz zabawiać się podczas Sylwestra w Poznaniu, muszą przyjść na plac Wolności. Od początku gorące rytmy proponować będzie dyskdżokej. Jak co roku później uczestników zabawy sylwestrowej przywita zastępca prezydenta Poznania, zaś później odbywać się będą koncerty gwiazd. Wystąpią też zagraniczne gwiazdy - zespół rozpoznawany z takich przebojów, jak "Jeżeli Sylwek to z trudem w Poznaniu" dodatkowo "Bale oraz lokale w sylwestra nie śpią wcale". Po północy jeden spośród najbardziej znanych polskich prezenterów dyskotekowych, poprowadzi dyskotekę pod chmurką, która planowana jest aż do rana.Party u znajomych? Wieczór spędzony przed telewizorem z pilotem w ręku? Może szalona potańcówka w jednym z poznańskich lokali? Wycieczka na poznański plac Wolności na Sylwestra Miejskiego? Co roku wysyp poznańskich ofert Sylwestrowych jest nadzwyczaj najrozmaitszy. Tak będzie także w tym roku.Zbieramy dla Was wszystkie informacje o poznańskich sylwestrowych ofertach! W tym roku - na Wasze życzenie dodajemy również sylwestrowe bale jak również imprezy z okolic Poznania.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy motywacyjne »

  Witryna internetowa firmy Polish Adventure Team, której zasadniczą specjalnością jest kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych. Propozycja skierowana jest w szczególności do firm a dotyczy organizacji takich spotkań jak: eventy oraz wyjazdy integracyjne. Firma realizuje także organizację i obsługę warsztatów i kongresów. Wieloletnia praktyka w branży turystyki biznesowej również pełen entuzjazmu i pomysłowości zespół dostosowuje ofertę do zapotrzebowań nawet najbardziej wymagających klientów. Informacje szczegółowe dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teraz.Szczecin.pl | Twój portal »

  Portal Teraz.Szczecin.pl powstał dla Szczecinian i jego okolicznych mieszkanców. Skierowany jest głównie do osób, które kończą studia, zaczynają swoją karierę, otwierają działalność gospodarczą a także do osób, które już osiągnęły sukces zawodowy.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferansjer »

  Organizacja wydarzeń kulturalnych po przez doświadczonych konferansjerów gwarantuje udany event. Współpraca z interesującymi prezenterami sprawi że będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy swojej pracy. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy również całościowa współpraca przy organizacji koncertów. Proponujemy najlepszych prowadzących oraz doświadczone konferansjerki.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Ibisz »

  Prowadzenie eventów po przez doświadczonych konferansjerów gwarantuje udany event. Praca z niezawodnymi konferansjerkami sprawi iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Nasi konferansjerzy posiadają spore obycie w swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerzy oraz prezenterki również całościowa organizacja koncertów. Polecamy najlepszych konferansjerów jak również najlepsze prezenterki.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Martyna Wojciechowska »

  Prowadzenie imprez firmowych po przez lubianych organizatorów zapewnia udaną imprezę. Praca z niezawodnymi prezenterkami sprawi że będziecie zadowoleni. Wybrani prezenterzy mają spore obycie w prowadzeniu imprez. Nie wyłącznie konferansjerki oraz prezenterzy ale też całościowa współpraca przy organizacji koncertów. Polecamy sprawdzonych prezenterów oraz najlepsze konferansjerki.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Sandry »

  Najlepiej przygotowana zabawa firmowa z najlepszymi zespołami gwarantuje fajną imprezę. Koncert topowych zespołów amerykańskich na terenie naszego kraju. Polecamy muzyków amerykańskich na imprezy zamknięte. Występy profesjonalnych artystów europejskich gwarantują szaloną zabawę.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elżbieta Duda »

  Organizacja wydarzeń specjalnych przez lubianych prezenterów gwarantuje udany event. Współpraca z niezawodnymi konferansjerkami sprawi iż będziecie Państwo zadowoleni. Nasi konferansjerzy posiadają duże obycie przy swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerzy oraz prezenterki ale też całościowa współpraca przy organizacji koncertów. Zapewniamy dobrych konferansjerów oraz sprawdzone prowadzące.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artur Andrus »

  Prowadzenie imprez firmowych po przez lubianych profesjonalistów gwarantuje udaną imprezę. Kooperacja z lubianymi konferansjerami sprawi że będziecie zadowoleni. Wybrani konferansjerzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki i prezenterki ale też całościowa współpraca przy organizacji eventów. Proponujemy najlepszych prezenterów też profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły weselne mazowieckie »

  Zespoły weselne mazowieckie to tradycyjna i cały czas bardzo popularna forma zapewniania muzyki na weselu. Mimo iż konkurować one muszę z Djami i innymi formami zapewniania muzyki na imprezach tego typu, nadal cieszą się one zwłaszcza dużym zainteresowaniem wśród par planujących wesele. Zespół weselny warszawa wyróżnia się od innych form zapewniania muzyki na imprezie przede wszystkim grą na żywo i spontaniczną, oryginalną, ? głównie żywiołową muzyką. Dzięki temu zespół weselny Kielce pozostaje cały czas jednym z najbardziej popularnych elementów tradycyjnego polskiego wesela.
  Przy wyborze stosownego zespołu weselnego powinno się przede wszystkim kierować się doborem prezentowanego repertuaru zarówno pod względem jakościowym, jak również pod kątem gatunku granej muzyki. Niektóre zespoły weselne grają muzykę rockową, podczas gdy inne grają bardziej tradycyjną muzykę folkową, bądź taneczną. Zespół weselny Radom powinien być z dużą dokładnością dobrany przed weselem, tak ażeby podczas uroczystości Wy młodzi mogli w spokoju cieszyć się tym najważniejszym w ich życiu wydarzeniem.
  Zespół muzyczny Simon to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zespołu weselnego. Zespół muzyczny Simon gra różnorodną, eklektyczną muzykę, a jednocześnie zrzesza bardzo utalentowanych muzyków, dzięki czemu jest w stanie idealnie dostosować się do spersonalizowanych preferencji klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w biznesie muzycznej i rozrywkowej, zespół muzyczny Simon świadczy usługi rozrywkowe na najwyższym poziomie. Trzeba również zauważyć, że zespół Simon oferuje własne usługi w niewygórowanych i atrakcyjnych cenach, uzależnionych od zakresu świadczonych usług oraz dodatkowo przykładowo od długości występowania zespołu.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koncert gwiazd zagranicznych »

  Najlepiej przygotowana impreza zamknięta z lubianymi artystami gwarantuje najfajniejszą imprezę. Impreza z udziałem popularnych piosenkarzy amerykańskich na terenie Polski. Polecamy piosenkarzy europejskich na występy firmowe. imprezy z udziałem lubianych gwiazd zagranicznych gwarantują niesamowitą imprezę.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Segway wynajem »

  W naszych czasach niesłychanie ważne stają się imprezy integracyjne, które umożliwiają powstawanie więzi pomiędzy pracownikami danej firmy, co widoczne jest w efektywniejszej działalności. Prezentowana firma zapewnia ciekawe imprezy firmowe, które zawierają takie rozrywki, jak symulator rajdowy, nowoczesne Segway oraz symulator F1 i nie tylko. W prezentowanej ofercie jest też szkoła bezpiecznej jazdy i nie tylko.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Występ Akcent »

  Doskonale przygotowana zabawa firmowa z najlepszymi zespołami gwarantuje doskonałą zabawę. Impreza z udziałem profesjonalnych artystów zagranicznych w Polsce Zapewniamy artystów polskich na imprezy plenerowe.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sylwester Wrocław »

  Sylwester Wrocław zalicza się do jednych z największych baletów w Polsce. Już niedługo pojawią się wstępne dane o planowanych gwiazdach tegorocznego sylwestra. Noc sylwestrowa we Wrocławiu musi być spędzona na różne sposoby. Oferty sylwestrowe także karnawałowe z ośrodka miejskiego Wrocław można znaleźć w naszym informatorze sylwestrowym. Oferty imprez oraz różnego stylu zabaw sylwestrowych we Wrocławiu są u nas zawsze aktualne. Impreza plenerowa na rynku wrocławskim w sylwestra zawsze odbywa się z hukiem i rozmachem. W sylwestrowy wieczór wrocławski Rynek nigdy nie jest pusty. Sylwester we Wrocławiu to niezapomniane wydarzenie. Na wrocławian, którzy Sylwestra będą chcieli pozdrowić w centrum miasta czeka okazały powrót Sylwestra z telewizją, i jak w poprzednich latach pojawi się bez liku Gwiazd. Wielkie gwiazdy to zawsze nazwiska artystów, którzy planują dać się widzieć na Wrocławskim Rynku, tegoroczny sylwek będzie skromniejszy w ilości artystów zagranicznych i w wyższym stopniu wystawiać Polskich artystów.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabytki Krakowa »

  Znane cuda architektoniczne z Krakowa przyciągają każdego roku do zwiedzania historii tego grodu. Artystyczne fasady komponują się z starodawnymi okiennicami i niepowtarzalnymi ozdobami. Zabytki Krakowa są wspominane przez ludzi ważnych i pomysłowych. Świątynie są celem wyjazdów sakralnych, a muzea czekają z niepowtarzalnymi dziełami. Odpoczywaj na historycznym Starym Mieście i przesiaduj z innymi podróżnikami. Pradawne zabytki Krakowa pokazują tajemny wymiar społeczeństwa. Cuda w mieście Kraków to zamki, instalacje artystyczne oraz targowiska. Krakowskie zamki są Polakom perfekcyjnie znane ja i samo miasto Kraków. Wędrówka po głównych uliczkach zachęci Państwa do nadrobienia zaległości na temat tego grodu. Wielowątkowe przechadzki ważnymikluczowymi budowlami są wiekopomne.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Clubbing »

  Imprezuj.org to najlepszy społecznościowy portal imprezowy! Z nami dowiesz się, gdzie iść na najlepsze imprezy zarówno kulturalne jak i rozrywkowe w całej Polsce. Dołącz do społeczności imprezowiczów i twórz razem z nami serwis Imprezuj.org.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Imprezy

wiadomości (3), muzyka (2), eventy (1), koncerty (1), Sylwester (2), agencja (1)

Imprezy - nowa strona:

Adres: