Ezoteryka Podkategoria: Ezoteryka

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Przeznaczenie, Oszukać przeznaczenie IV »

  Przeznaczenie. Poznanie własnego przeznaczenia, czyli przyszłości jest czymś, o czym marzy bardzo wiele osób i dzięki nam te marzenia mogą się sprawdzić. Możesz również dowiedzieć się nieco więcej o samym przeznaczeniu i o teoriach na jego temat. Przeznaczenie jest tematem ciekawym, dlatego warto bardziej się w niego zagłębić i wiedzieć więcej.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby miłosne »

  Wróżby miłosne - Na tym portalu świadczę usługi polegające na wróżeniu miłosnym. Wróżby miłosne są w tym momencie i zawsze były najbardziej popularną usługą wróżbiarstwa. Posiadam bardzo wielu zadowolonych klientów - wystarczy poczytać opinie o mnie w internecie. Przy wróżeniu posługuję się kartami Tarota, które wspieram numerologią, całość wróżby przesyłam do Państwa e-mailem. Zapraszam serdecznie - Wróżka Otylia

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Tarot od wieków budził respekt i zachwyt wśród ludzi. Karty Tarota posiadają moc, którą staram się wykorzystywać jak najbardziej na Państwa korzyść. Karty Tarota są skuteczne. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez kart Tarota. Od bardzo dawna jego dobroczynność są w stanie potwierdzić osoby profesjonalnie zajmujące się prognozowaniem przyszłości. Tarot pośród innych kart wyróżnia się duża symboliką oraz dużymi możliwościami jej interpretacji.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot Online »

  Tarot online. Portal ezoteryczny, w którym wróżki przepowiadają przyszłość. Karty tarota jest to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Jeśli masz problemy finansowe, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej zapraszamy do naszych działów poświęconych tym wróżbom.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parazjawy »

  Forum dyskusyjne o zjawiskach paranormalnych. Posiadamy opisy nawiedzonych miejsc z całego świata. Zajmujemy się zjawiskami duchów, UFO i innymi z dziedziny zjawisk paranormalnych. Pomagamy w rozwiązywaniu zagadek związanych z duchami. Jeśli masz problemy z duchem to napisz, a na pewno ktoś postara się pomóc. Dowiesz się kiedy pojawiają się duchy Pojawianie się duchów. Czytaj o działaniach łowców duchów Łowcy i zagadka "Children of the Grave"

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obliczanie numerologii »

  Każdy z nas nosi jakieś imię – podoba się nam ono mniej lub bardziej, ale bez względu na sympatie, ma bardzo poważny wpływ na nasze życie, przyszłość oraz charakter. Dowiedz się więcej o tajemnicach, które kryją się w Twoim imieniu – w ich odkryciu pomoże Ci imienna numerologia. Sprawdź na www.numerologia.edu.pl

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzaje palców »

  wróżenie z dłoni, to jedna z dziedzin magii, które bardzo interesują każdego człowieka. Niestety bardzo trudno zdobyć fachową wiedzę na na temat chiromancji dłoni. Twórcy portalu chiromancja.com, dołożyli jednak wszelkich starań, aby choć trochę rozjaśnić tajniki ten fascynującej metody. Dowiedz się wreszcie, co oznaczają wszystkie linie na Twoich dłoniach, oraz jak rozróżniać ich długość i kształty. Poznaj historię tej niesamowitej metody, a także zapoznaj się z jej licznymi tajnikami odwiedzając Naszą stronę.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Profetis »

  Zapraszamy w fascynującą podróż po głębiach ludzkiego umysłu. Odkryj znaczenie snów i dowiedz się czegoś o sobie. Sny są wyrazem naszych marzeń i lęków, na co dzień skrywanych przez dziennego stróża – świadomość.
  Od niepamiętnych czasów ludzie wierzyli, że w snach potrafią ujrzeć przyszłość. Była ona jednak ukryta pod osłoną bogatej symboliki. Z wiedzy i wielowiekowych doświadczeń powstały senniki przedstawiające interpretację snów. Dziś zaś nowoczesna nauka upatruje w snach odbicia rzeczywistości, tak wiec sny pełnią funkcję samopoznawczą.
  Sennik Profetis łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Oprócz wypracowanych przez lata obserwacji interpretacji, pokazuje też sny z ujęcia psychologicznego.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop urodzeniowy »

  Horoskop urodzeniowy jest to strona poświęcona wróżbom. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat swojej przyszłości pytaj bez ogródek! Wróżka przepowie Ci przyszłość z kart lub odpowie na Twoje pytania online. Za pomocą tej witryny poznać możesz także symbolikę swojego imienia.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby online »

  "Tarot" owo forma wróżby online, która wykorzystuje talię kart, żeby fundnąć sobie wgląd również przewidywania dotyczące przyszłości ma przedtem co najmniej od chwili 15 wieku, a być może o wiele dłużej. W swoich tradycyjnych odczytów Tarota wykonywane są dzięki opakowanie (zwyczajowo dekoracyjny) karty graficzne z paczki zazwyczaj jest złożony z 78 kartami tarota. Karty są w następnej kolejności rozpatrywane na mocy czy wybrane przez osobę, która pragnie jasności, a obrazy, które zdobią karty są po pewnym czasie interpretowane na mocy skaner kart Tarota. Oraz pod tym wobec złudny czytnik kart tarota działa w stricte wykapany rodzaj, spośród kartami tarota wirtualnych zajmujących, a od tego czasu analizując rękę zarezerwować, także ofiarowanie spostrzeżenia, które mogą być przydatne na drodze aż do harmonii lub niechcianych przez tych, którzy mają nie chce się odmienić.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klątwa miłosna »

  Witryna ta poświęcona jest fanatykom magii. Zawiera praktyczne zaklęcia, których użyć możesz w różnych sytuacjach życiowych. Pozyskasz w tym miejscu także mnóstwo interesujących informacji na temat historii magii, laleczek voodoo, czy legendarnych wiedźm. Możesz również dzięki tej witrynie, przekonać się o symbolice magicznych przedmiotów, takich jak między innymi talizmany.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabawy andrzejkowe »

  Andrzejki.Wróżby Andrzejkowe to dobra zabawa. Katarzynki i Wróżba na Andrzeja i Andrzejki przepowiadają przyszłość. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należą np: Wróżby z kości. Zdecydowana większość wróżb Andrzejkowych ma na celu przepowiedzenie przyszłości matrymonialnej, która z dziewczyn pierwsza wyjdzie za mąż. Tradycja wróżb andrzejkowych ma bardzo długą tradycję. W Andrzejki dziś wróżą sobie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, wróżą sobie zarówno panny, kawalerowie, jak i zamężne i żonaci.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  We wróżbach doszukujemy się przede wszystkim rady, pomocy i wsparcia. Mając świadomość tego co nas czeka, jesteśmy w stanie bardziej kontrolować nasz los, a to co nas w życiu spotka zarówno dobrego jak i złego potrafimy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego zmierzamy. Zapraszamy do portalu omawiającego większość rodzajów wróżb. Numerologia, tarot, chiromancja, wróżby andrzejkowe, wróżby walentynkowe oraz wiele innych. Zapraszamy !

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stawianie tarota »

  Tylko u nas masz szansę na poznanie swojej przyszłości i sprawdzenie, jak będzie przebiegało Twoje życie. Tarot on-line, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w szybki i profesjonalny sposób możesz dowiedzieć się, co Cię czeka i może uda Ci się zmienić swoją przyszłość na lepszą.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dzienny Horoskop »

  Gdy chcemy poznać, co dzisiaj się przydarzy, to horoskop dzienny jest być dla nas wskazówką. Znajdziemy w nim mnóstwo aktualnych przepowiedni, które są ułożone przez profesjonalnych wróżbitów, którzy znają się na przepowiadaniu przyszłości i interpretowaniu jej na podstawie gwiazd. Codzienne aktualizacje sprawiają, że horoskopy zawsze są aktualne, zatem można z nich korzystać bez obaw, że dana przepowiednia będzie odnosiła się do innego dnia. Z łatwością dowiemy się dzięki przepowiedniom, czy w danym dniu czeka na nas miłość, czy może dodatkowy zastrzyk pieniędzy.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżenie »

  Wróżka Laura - wróżenie z kart Tarota. Wróżenia z kart Tarota nauczyłam się na studiach już ponad 15 lat temu. Od tamtej pory wróżę znajomym, którzy polecają mnie również innym osobom. Przez ten okres czasu udało mi się uzyskać zaufanie dziesiątek stałych klientów, którzy powracają co jakiś czas, przed podjęciem ważnych dla nich decyzji życiowych. Dzięki Internetowi mogę docierać do nowych, spragnionych porady i wskazówek ludzi, którzy tak jak każdy z nas są ciekawi przysłowiowego "jutra". Zapraszam

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielkanoc »

  W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi pamiętaj proszę o wysłaniu życzeń wielkanocnych dla swoich najbliższych. Jest to świecka tradycja, która mówi o tym że o nich pamiętasz. Jeśli nie masz pomysłu na praktyczne, orginalne życzenia którymi chciałbyś przyjemnie zaskoczyć bliskich skorzystaj z naszych zbiorów życzeń wielkanocnych i SMSów. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Tarot jest skuteczny. Nie wyobrażam sobie wróżenia bez kart Tarota. Od wieków jego skuteczność potwierdzają osoby profesjonalnie zajmujące się wróżbiarstwem. Tarot pośród innych kart wyróżnia się mnogością symboliki oraz szerokimi możliwościami jej interpretacji. Samo powstanie kart Tarota owiane jest tajemnicą, natomiast tempo jego rozwoju oraz siła przebicia imponuje po dzień dzisiejszy.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wróżby »

  Twoja-magia.pl to witryna skupiająca się na wróżbach, które są tu dostępne dla każdego, kto chce poznać swoją przyszłość. Fenomenem tego serwisu jest fakt, iż wróżenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wpisać kilka ważnych informacji na swój temat, karty tarota, rozwieją wszelkie twoje wątpliwości.Jest, to tarot miłosny, z tego względu należy zadawać o takiej właśnie tematyce. W świecie gdzie króluje zwątpienie i nieufność astrologia może w znaczny sposób ułatwić nam życie. Sprawdź się czy gwiazdy sprzyjają ci, oraz co robić, by zdobyć ich sympatię! Ten serwis to Twoja szansa na uniknięcie ogromnych błędów życiowych!

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przesądy »

  Magia-online.pl, to adres pod którym znajdziesz bardzo ciekawe informacje, o świecie magii. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się, czym odznaczają się wszystkie żywioły, czym są uroki zaklęcia i czary, a także . Przekonaj się jaki wpływ na twoje życie ma sen, oraz czy może on wiązać się w jakiś sposób z magią. Z pomocą witryny, dowiesz się, dlaczego od zarania dziejów ludzie wierzą w magiczne moce.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ezoteryka

wróżby (1), magia (1), horoskopy (1), czary (1), tarot online (1), wróżenie (1), wróżka (1), wróżby online (1)

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: