Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański »

  SZKOŁA MUZYCZNA CASIOStarogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny śląskie »

  Spółka cywilna "AS" w Sosnowcu istnieje na rynku od 1998 roku, co sprawia, że jest firmą stabilną i solidną. Dyrektorem Szkół jest doktor nauk prawnych oraz absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie Stanisław Dybich. Szkoły "AS" posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz cieszą się pozytywną opinią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Co nas wyróżnia: bardzo dobra wykwalifikowana i przyjazna uczniom, kadra nauczycielska, rozszerzony program nauczania języków obcych w systemie lektorskim, zwiększona liczba godzin matematyki pod kątem przygotowania do obowiązkowego egzaminu maturalnego z tego przedmiotu, indywidualne podejście do ucznia.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Już od wielu lat szkoły niemieckiego Adler prowadzą kursy językowe i szkolenia w całej Polsce. Mają swoje placówki w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Szczecinie oraz w Warszawie. Działają w ramach konsorcjum szkół językowych ELS-Bell. Każda ze szkół mieści się w samym centrum miasta ? i to tak jak pod względem dogodnych środków komunikacji, jak i dostępnych miejsc do parkowania w okolicy. W każdej z nich znajdują się fantastycznie zaopatrzone sale dydaktyczne oraz odpowiednio urządzone zaplecza dla nauczycieli. Kursy języka niemieckiego organizowane są w zależności od potrzeb słuchaczy, ich poziomu zaawansowania językowego oraz ich możliwości czasowych. Kursanci mogą korzystać z biblioteki językowej, wyposażonej w odpowiednie materiały dydaktyczne, takie jak magazyny, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne. Mają też gratisowy dostęp do internetu, dzięki któremu mogą zaznajomić się z różnego rodzaju pomocami naukowymi.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Memo szkoła szybkiego czytania »

  Chcesz sie nauczyć języka angielskiego ? Nie jest to jezyk skomplikowany, a umożliwia to najlepsza szkoła w regionie, Pana Dominika Muńko - nigdzie nie znajdziesz podobnej szkoły. Która zachwyci Cie doskonałą ekipą pracowników - zabawnych, doskonałych, a ponadto z wiedzą użyteczną ! Nie powinniśmy już dłużej poszukiwać - znalazłeś szkołe która nauczy się technik zapamiętywania słowek, a ponadto technik gramatycznych które opanujesz szybciej niż w kazdej innej szkole tego rodzaju. Czytanie i technologie pamięciowe pozwalają na łatwiejszą nauke i zapamiętywanie. Warto mieć umiejętość kontaktu z drugim człowiekiem który komunikuje sie w innym języku. Język angielski jest na tyle uniwersalny, że zna go duża ilość społeczeństwa - jest on nauczany w wielu państwach UE. Wyłącznie w szkole brytyjski gorzów nauczysz się kompleksowo jak mówić, pisać i porozumieć się w tym języku. Nie martw się, nie jest łatwo  nauczyć - z nami osiagniesz sukces o kilka szybciej, milej, a dodatkowo przyjemniej. O ile potrzebujesz pomocy i chciałbyś nauczyć się języka napisz!

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa 330 »

  Klasa 1a Szkoła podstawowa numer 330 w Warszawie Mandarynki 1 SP330 szkolnictwo gimnazjum liceum przedszkole. Edukacja na Ursynowie. Szkolnictwo na Kabatach, Imielinie i Natolinie. Nauczanie na poziomie przedszkolnym, podstawowym, gimnazjalnym i licealnym.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceuta »

  Kadra dydaktyczna, zatrudniona w Szkole, to nauczyciele akademiccy Wydziału Farmaceutycznego, z wieloletnią praktyką dydaktyczną, czynni farmaceuci, znane autorytety w dziedzinie farmacja.

  Są to osoby niezwykle zaangażowane w proces dydaktyczny, chętnie służące pomocą, niezwykle lubiane przez uczniów i studentów.

  Szkoła farmaceutyczna współpracuje ze znanymi firmami farmaceutycznymi oraz producentami leków w zakresie organizacji dla uczniów szkoleń, wykładów oraz wyjazdów i wycieczek związanych z nauką zawodu- w bieżącym roku uczniowie odwiedzili między innymi Zakłady Farmaceutyczne Pliva w Krakowie i Zakłady farmaceutyczne w Czechach.

  W trakcie trwania nauki w szkole istnieje możliwość zdobycia licznych certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających odbycie szkoleń, co podnosi kwalifikacje absolwentów i zwiększa ich szanse na zatrudnienie w kraju i za granicą. Uczniowie szkoły Medan cyklicznie biorą udział w wykładach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne. Po skończeniu szkoły uzyskują tytuł technik farmaceutyczny. Nasze placówki to najlepsze szkoły policealne Śląsk.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Accent to szkoła angielskiego na terenie miasta Kraków, która oferuje kursy językowe nie tylko dla dorosłych http://accent-krakow.pl/dla-doroslych.html, ale również dla dzieci http://accent-krakow.pl/dla-dzieci.html oraz dla młodzieży http://accent-krakow.pl/dla-mlodziezy.html. Szkoła ta stara się osiągnąć wysoki poziom nauczania m.in. poprzez dobór lektorów współpracujących ze szkołą. Przykładowymi kursami prowadzonymi przez szkołę Accent są kursy FCE oraz kursy CAE.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Eureka Żary »

  Szkoła dla dorosłych Eureka znajduje się w Żarach i jest to prywatna szkoła dla osób dorosłych kształcąca w najróżniejszych kierunkach w systemach zaocznych. W tej ofercie tego liceum dla dorosłych eureka posiada ogólnokształcące liceum, policealne szkoły i kursy maturalne. Oferta naszej szkoły to technik administracji, 2 letnie licea ogólnokształcące i kursy maturalne. Nauczane przedmioty to ekonomika przedsiębiorstw, prawo pracy oraz analiza ekonomiczna.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kosmetyczna łódź »

  Aktualnie ogromnie istotne okazuje się wyszukanie pomysłu na własną reklamę. Obecny świat oczekuje od nas zaradności i umiejętności prezentowania siebie w najlepszym świetle. Nie dość, iż trudno znaleźć robotę, to do tego masa osób zmuszanych jest do zmiany zawodu. Jak odpowiadać na analogiczną sytuację? Postaraj się założyć własną działalność gospodarczą, wykonywać pracę tylko na własny rachunek! Rekomendujemy z tego powodu tę szkołę. Spróbuj swoich sił w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej. Oto specjalności, które cały czas są ludziom przydatne, natomiast ludzie utalentowani oraz z imponującym portfolio mogą zarobić w gruncie rzeczy niezłe pieniądze. Oto pomysł dla wielu osób! Zdobądź profesję, która da Ci dużo radości i zezwoli na niezależność. Zobacz naszą ofertę. Po szczegóły zapraszamy na stronę www szkoły.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dyscyplina ostra jęzora do środka granią »

  Umiejętność do uzyskiwania i traktowania jęzora zawarty fundamentalnym obszarem, jaki wyróżnia człowieka od niedrugich istot. Jednakże z trudem zawarty nazwać którego parametry jęzora są wyjątkowo człowieczy, działa nieco gildia konstrukcyjnych, jakie jest dozwolone wyszperać we całych poufałych manierach człowieczego języka, natomiast tęskni tężyzn łączności zwierząt. Na ideał, niemało zwierząt są w stanie ogłaszać się ze sobą w ciągu sygnalizację na idei wokół nich, jednakże to rodzaj komunikacji brakuje woluntaryzm człowieka vernaculars (w tym że nie ma figa o dźwięk słowa "psina", jakiego zdołają zwać na jego wpływ). Niedrugiego jakości wymianie zwierząt, mogą skorzystać swobodnego odgłosy, jednakowoż nie są w stanie zespolić te dźwięki w rozmaity postępowanie, iżby wykonać zupełnie nowiusieńkiego zasób wiedzy, jakie zdołają istnieć mechanicznie rozumiane przy użyciu nieróżną. Hockett zwie niniejszą wymowę konstrukcyjną ludzkiego jęzora "wydajności". Grunt zlokalizowany, żeby w wydedukowaniu humanitarnego języka, iż nie ukróca się aż do bezapelacyjnego pertraktacje słów, niemniej jednak właściwie, muszą być w stanie użytkować zrozumieć i tworzący całość system, kto pozwala na niezmierzonej kwoty możliwych raportów. W rzeczy samej więc, polish courses in London natomiast moc tężyzny wymiany zwierząt występują, różnią się od chwili człowieczych języków, w tym, że mają ciasny dyscyplina nie składniowo strukturyzowanych tokenów słownictwa porwanych międzykulturowe różnice między bandami.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczeństwo obywatelskie »

  Nauki społeczne – dla większości ludzi to hasło jest obce. A jednak z tym, co się pod nim znajduje, ukrywa, można spotkać się na co dzień. Mnóstwo informacji na ten temat można przeczytać na naukispoleczne.eu. Do nauk społecznych możemy zaliczyć architekturę. Do jej gałęzi należy architektura wnętrz oraz architektura krajobrazu jak również ogrodnictwo. Na stronie naukispoleczne.eu możemy przeczytać też o komunikacji społecznej, która jest niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. Naukispoleczne.eu to też szeroko pojęta polityka, psychologia społeczna, socjalizacja, resocjalizacja a także socjologia. Do nauk społecznych zaliczana jest także urbanistyka, do której należy zagospodarowanie przestrzeni, oraz wolontariat, czyli dobrowolna jak również bezpłatna pomoc niesiona ludziom potrzebującym, przez osoby dobrego serca. Więcej informacji na temat nauk społecznych mamy możliwość przeczytać na witrynie naukispoleczne.eu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notatki »

  Portal grpd.pl udostępnił właśnie gimnazjalistom streszczenia wierszy i poprawne rozwiązania do prac domowych. Rozwijając nasz serwis www dalej zapraszamy na nowy portal www notatki.grpd.pl. Na stronie znajdziecie Państwo gotowe notatki z chemii i matmy. Zachęcamy do zadawania pytań na temat lekcji poprzez system komentarzy. Prace piszemy dla uczniów uczęszczających do podstawówki lub gimnazjów.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum językowe Szczecin »


  Szkoła językowa - SITA Szczecin Nasza szkoła języków obcych specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy w sposób przystępny i złożony. Języki tak popularne jak brytyjski wymagają indywidualnego podejścia oraz dodatkowo złożonego kodu edukacji. Dostosowujemy naszą ofertę do sytuacji w tym momencie aktualnej na rynku pracy, a dodatkowo do zaleceń stawianych Nabywcom przez dynamiczny rozwój cywilizacyjny.
  Nauka języków obcych Szkoły językowe, które stosują elastyczne i przyszłościowe metody edukacji, powinny posiadać ofertę zróżnicowaną pod względem intensywności, a ponadto różnorodności przekazywanej edukacji. Proponujemy warsztaty językowe adekwatne do wieku, poziomu edukacji, a również profesji uczestników, tak, aby nauka języków obcych w SITA Szczecin spełniła wszelkie ich oczekiwania.
  Szkolenia językowe Przeprowadzane przez moją firmę warsztaty języka angielskiego dopasowane są do wymagań i oczekiwań konkretnych grup. Przewidujemy inny program nauki dla dorosłych i inny dla dzieci. Oferujemy odrębne warsztaty językowe dla studentów i dla osób pracujących zawodowo. Projektujemy grupy według poziomu edukacji i intensywności, z jaką uczestnicy preferują się uczyć.
  Konwersacje Podstawą skutecznej i efektywnej nauki języków obcych są konwersacje. Prowadzenie naturalnych rozmów i wymiana poglądów pozytywnie wpływają na utrwalanie słownictwa i gramatyki. W szczególności dobrze sprawdzają się organizowane w tej formie warsztaty języka angielskiego.
  Tłumaczenia ustne W zakres naszych usług wchodzą także wszelki tłumaczenia ustne i pisemne. Szczecin nie jest co więcej jedynym miastem, w którym je wykonujemy. Pomożemy w organizacji konferencji, dokonamy tłumaczeń symultanicznych,weźmiemy udział w spotkaniach firmowych.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły pracowników ochrony - Elitarne Biuro Ochrony »

  Agencja Ochrony Biznesu Grom to nie wyłącznie fachowe alarmy , aparaty monitoringu oraz konwojowanie osób i wartości materialnych, ale również i edukacja i nauczania w zakresie ochrony ludności. W Nowym Sączu i Katowicach od 5 lat aranżujemy specjalistyczne szkoły pracowników ochrony, które preparują Naszych kursantów do pracy w branży ochroniarskiej i detektywistycznej. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorską posiadającą spore atesty z zasobu ochrony ludzi i sztuk potyczki i technik samoobrony. Prawidłowo wyposażone aule, zajęcia praktyczne oraz akademickie, możliwość odbycia stażów i praktyk to perspektywy jakie daje ewentualność dokończenia kurs pracownika ochrony prowadzone przez Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  W aktualnych czasach jedną z istotniejszych kwestii, jeśli chodzi o naukę jest oczywiście nauka języków, co zresztą jest oczywiste już nawet dla uczniów klas pierwszych. Naturalnie zawsze w trakcie edukacji konkretnych uczniów często należy przypominać, że to właśnie języki obce są wręcz przepustką do intratnej posady. Kiedy już jednakże nasze dziecko zrozumie jak ważna jest w naszym życiu nauka języków wówczas zostanie nam jedynie wyszukanie właściwej firmy umożliwiającej uzyskanie takowej wiedzy. Warto w tym miejscu więc odnotować, że w dzisiejszych czasach nie będzie to większym kłopotem, gdyż zdjęcia ślubne wrocław jak się okazuje ogólnie aby odnaleźć usługi takowego sortu jak nauka języków wystarczy tylko włączyć komputer. Wpisujemy następnie w google właściwe słowa kluczowe i oczekujemy na rezultaty wyszukiwania, jakie zaprowadzą nas do szkół językowych.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praktyk NLP »

  Ciepło zapraszam na oficjalną stronę Mateusza Grzesiaka, mateuszgrzesiak.pl - NLP. Witryna internetowa ta jest internetowym obrazem działalności zawodowej i autorskiej Mateusza Grzesiaka. Znajduje się na niej krótka biografia i specyfikacja przeprowadzanych projektów, a także kalendarz, w jakim znajdują się terminy najbliższych szkoleń. Odkryjesz też na portretowanej witrynie galerię zdjęć, w której znajdują się bardziej lub mniej osobiste zdjęcia. Kolejną zakładką na stronie jest zakładka twórczość opisująca bieżącą twórczość Mateusza, książki oraz artykuły audio i wideo. Znajdują się na niej także dyrektywy do kontaktu jak i w największym stopniu kluczowe i potrzebne informacje. Wyszukasz również link do videobloga Mateusza Grzesiaka. Mateusz urodził się w Polsce gdzie skończył trzy kierunki - psychologię, administrowanie i prawo. Od wielu lat edukuje ludzi na całym świecie jak na skutek z większym natężeniem skutecznego rozumowania żyć szczęśliwiej. Jego wykłady odbywają się w języku polskim i hiszpańskim, pomogły one dziesiątkom tysięcy ludzi na całym globie w znalezieniu realnego siebie i w realizowaniu się. Korzystając z okazji powtórnie ciepło zapraszam na obrazowaną stronę.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Jakiś czas temu zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski. Zainteresowałem się tym tematem pod swoim kontem jak i mojego dziecka i okazuje się że kilka spółek proponuje przykładowo.. kolonie połączone  z nauką angielskiego i szybkiego czytania lub do wyboru. Takie kursy i szkolenia
  Przeprowadza kilka spółek,  niemniej jednak jak tu trafić na odpowiednią. Poszperałem trochę w sieci i okazało się, że takich firm/spółek/korporacji szkoleniowych jest multum. Mieszkam w Poznaniu więc skupiłem się najbardziej na swoim mieście. Jak mogłem się spodziewać ofert od wyboru do koloru. Natomiast należy wszak jakoś wyselekcjonować tę najlepszą. Nie zajęło mi długo szukanie, strzał w dziesiątkę, samo centrum aglomeracje, firma para się nauką szybkiego czytania jak również angielskim, posiada faktycznie pubudzającą ciekawość ofertę szkoleniową dla dorosłych i dzieci. W opisie znalazłem informację na temat ich stażu na rynku, ładnych naście lat, jedna z tego co wiem z najstarszych akademii edukacji w Wrocławiu. Bogata a nawet bardzo bogata oferta, wiarygodne opinie i całkiem szybki kontakt. Cóż cena, hmmm... rozsądna. Postanowiłem korzystać, pierwsze zajęcia bardzo ciekawe, organizowane w nietypowy sposób, zaskakująco efektywne. Chętnie podzielę się w najbliższej przyszłości swoją wiedzą doświadczeniem i refleksjami na zagadnienie przebytego kursu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy »

  Autoprawka to strona na której możesz wyszukać gotowe testy na prawo jazdy i ich rozwiązania. Po odpowiedzeniu na wyselekcjonowane zapytania możesz ujrzeć ich odpowiedzi, i postęp nauki. Testy na prawo jazdy które mamy w podstawie, są testami aktualnymi które obowiązują nieustająco w danym roku. Już w roku 2013 posiadają wejść nowe testy, dlatego warto abyś zdał swój egzamin jeszcze w tym roku. Część teoretyczna po należytym opracowaniu wcale nie istnieje Tego typu trudna gdy niektórzy sądzą. Na stronie umieściliśmy także zasadnicze informacje na zagadnienie egzaminu praktycznego, na którym oblewa znacząca większość potencjalnych klientów.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze Olsztyn - gdzie szukać tych usług? »

  Jeśli interesuje cię zagadnienie tłumacze Olsztyn, zapraszamy na stronę internetową.bib.com.pl. wyszukasz tu bez trudu odpowiedź na hasło biuro tłumaczeń, tłumacz przysięgły, a także tłumaczenia z różnych języków, a ponadto wiele innych i co ważne aktualnych informacji teleadresowych z przeróżnych dziedzin, dotyczących najbardziej poszukiwanych usług. Dane te są ciągle weryfikowane i aktualizowane, by były jak najbardziej przydatne.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Białystok »

  Nauka tańca, kurs tańca - taniec brzucha: zmysłowe połączenie smaku orientalnej przygody, tchnienia odległej historii i piękna wschodniej muzyki. Od stuleci fascynuje świat arabski, zataczając coraz szersze kręgi .Wykonywane w nim ruchy są przekazywane z pokolenia na pokolenie, niosąc głębokie duchowe znaczenie oraz właściwości uzdrawiające. To sztuka improwizacji dla każdej kobiety tworzącej własne niepowtarzalne interpretację i styl. Jest najbardziej kobiecym, zmysłowym, tajemniczym tańcem na świecie. Uczy miękkości ruchów, kokieterii, i pewności siebie

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

nauka (1), (83), kursy (2)

Szkoły - nowa strona:

Adres: