Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Żłobek winogrady »

  Jeśli chcesz wyszukać korzystny żłobek dla swojego dziecka – trzeba wiedzieć, że idealnie trafiłeś! Żłobek piątkowo czy też żłobek winogrady – to strzał w dziesiątkę dla każdego opiekuna który chciałby zapewnić właściwe warunki własnemu dziecku podczas pracy! Przyjmujemy pociechy od 9 miesięcy aż do czterech lat – dzięki temu w tym przedziale każdy rodzic ma okazję je zapisać oczywiście do nas! Zapewniamy wam też przedszkole winogrady lub także przedszkole naramowice – dzięki jakiemu rzeczywiście dziecko będzie czuło się swobodnie w momencie gdy ty będziesz w pracy! Tego typu żłobek naramowice funkcjonuje właściwie przez cały dzień dzięki czemu masz możliwość zostawić dziecko aż na 8 godzin! Śmiało więc polecam zajrzenie na stronę online i zapoznania się z jego możliwościami już teraz!

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Skuteczna nauka języka jest wyjątkowo ważna, w Centrum Kształcenia Eureko kładziony jest nacisk na aktywność i ze znakomitym skutkiem naukę. Kursanci w trakcie trwania przewodnika nauczyć się posiadają nie tylko poprawnego języka w piśmie ale i w mowie. Nabyte kwalifikacji moderowane są regularnie w egzaminach sprawdzających postępy w nauce języka. Centrum dostosowane jest do uczenia zarówno dzieci i dorosłych, bardzo interesująca jest oferta dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i placówek. Szkolenia przy takim wyborze przygotowuje się na miejscu w firmie albo szkole czy przedszkole. Dla najmłodszych oprócz edukacji poprzez zabawę jest obszerna gama niespodzianek w ciągu roku edukacji, a na wakacje przeprowadzane są szkoły językowo-sportowe, które cieszą się dużym powodzeniem.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdynia »

  W całym procesie uczenia się poruszania się pojazdem samochodowym, jesteśmy zmuszeni pamiętać, że to nie jest wcale nieskomplikowane. Całe mnóstwo świeżych fanów prowadzenia bardzo mocno się stara, by możliwie najszybciej móc ruszyć na jazdę w mieście. Żeby cały proces, jakim jest LINK1 mógł zostać zrealizowany bezproblemowo, trzeba od początku pilnować pewnych elementarnych zasad. Najpierw wypada sprawdzić, która prawko Gdynia będzie najlepiej wkomponowywać się w nasze potrzeby w kwestii danego kursu.
  Zważywszy na to, jak bardzo konkurencyjny jest ten rynek, posiadamy naprawdę wiele możliwości do obadania. Gdy staramy się o szkoła jazdy Gdynia wypada zachować w pamięci fakt, że tutaj jednakowo ważne są tak wszelkie praktyczne umiejętności, jak i wszystkie podstawy powiązane z teorią. Bez obligatoryjnego opanowania wymaganych umiejętności i informacji, nie mamy co liczyć na wynik pozytywny egzaminu państwowego, czy chociażby wewnętrznego. Choć może zabrzmieć to dosyć dziwacznie, jest to po prostu doskonałe, albowiem dzięki temu świeżo upieczony kierowca nie będzie prowokował niebezpiecznych sytuacji w ruchu. Pełna koncentracja jest naprawdę istotna, dzięki niej bowiem mamy szansę bez większych przebojów uzyskać pozytywny wynik egzaminu w pierwszym podejściu.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Śląsk »

  Progreso to centrum językowe prezentujące Państwu kursy na bardzo dobrym poziomie. Nasza szkoła językowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Oferujemy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Masz zamiar nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to zapewnienie szybkiej i skutecznej nauki! W naszej ofercie można znaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na różnych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i opłacalne rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bydgoszcz »

  Chcesz zdobyć prawo jazdy? Interesuje Cię prawo jazdy kat A? Marzysz o tym, aby odbyć skuteczny kurs i zdać egzamin bez kłopotów? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci w realizacji tych planów! Szkoła jazdy Bydgoszcz zaprasza do nauki – oferujemy wysoki poziom nauczania, wsparcie wykwalifikowanej kadry, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z najlepszymi instruktorami. Z nami zyskasz nie tylko solidną wiedzę, ale nauczysz się również bezpiecznej, komfortowej jazdy w każdych warunkach. Bądź pewien, że w naszym ośrodku spotkasz się z życzliwą pomocą oraz radą, zapraszamy!

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie publiczne studia »

  Promocja zdrowia to proces umożliwiający ludziom nadzoru) oraz poprawy ich zdrowia. Wykracza poza koncentrację na działaniach) w szeroki obszar interwencji społecznych i środowiskowych. Najważniejsze promocji zdrowia:
  - dotyczy ona całego społeczeństwa, nie tylko ludzi chorych
  - tyczy się życia codziennego
  - zajmuje się wszystkim, co może mieć wpływ na jakość życia i potencjał zdrowia
  Elementarnym sposobem promocji zdrowia jest rozpowszechanianie polityki zdrowia publicznego, która odnosi się od przesłanek takich jak np. bezpieczeństwo żywności i zaopatrzenia w wodę. Promocja zdrowia - strategie podejścia - medyczne, behawioralne, edukacyjne, marketingowe i podejście zmiany społecznej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs intermediate łódź »

  Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Profesjonalna kadra lektorów nauczy angielskiego każdego.

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze maturalne »

  Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów możliwych do zdawania na egzaminie dojrzałości, tablice maturalne, obowiązkowe lektury na maturze, terminy zbliżających się egzaminów i mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących tego, jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej, co należy zrobić, jeśli się nie zdało egzaminów, jakie są nowości w sposobie sprawdzania testów przez egzaminatorów, co nowego czeka maturzystów na egzaminach. Serwis Maturalne.net jest prowadzony z myślą o wszystkich maturzystach podchodzących do egzaminu dojrzałości. Matura z matematyki, polskiego i innych przedmiotów z nami to pikuś. Chcemy pomóc w tym trudnym okresie i sprawić, żeby uczniowie spokojnie przygotowali się do najważniejszego egzaminu w ich życiu. Pomogą ci w tym wszystkie pomoce zamieszczone na stronie. Matura 2011 już za nami, jak pójdzie w tym roku?

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Warszawa »

  Oferujemy Państwu naukę różnych stylów tanecznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca zaowocowały powstaniem profesjonalnego studia tanecznego. Posiadamy dwie sale taneczne o powierzchni 110 m2 i 60 m2, dwie przebieralnie, recepcje z poczekalnią, pełen węzeł sanitarny. Studio Tańca jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do tańca, po to aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli uczyć się, spotykać i rozwijać pasję do tańca.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Obłuże »

  Sprawa zapisania dziecka do mającego publiczny charakter przedszkola, może być niezwykle zawiłym aspektem, czego świadomość spore grono znających realia rodziców. Prywatnego typu placówki typu przedszkolnego mają tę przewagę, że można tam liczyć na szerzej wzbogacony programowy repertuar, jak na przykład zajęcia z lektorem języka w sumie od maleńkości. Dodatkowo zaś, prywatne przedszkolne placówki, proponują też masę innych zajęć, korzystnych dla rozwojowej sfery dziecka. Żebyśmy zlokalizowali sensowne przedszkole, musimy przeprowadzić pewnego typu wywiad typu informacyjnego. Głównie, należy rozeznać się w programach, ofertowych opcjach tych placówek. Gdy już mamy zestawienie interesujących nas trafień, możemy przejść do następnego etapu. W tym wypadku, trzeba się będzie zastosować do przeglądania zasobów, dostępnych w sieci Web. To właśnie w sieci, mamy swobodny dostęp do informacji czy opinii odnośnie działania danych placówek. W gruncie rzeczy, trzeba wpisać w pasku wyszukiwania hasło prywatne przedszkole Gdynia, choć na końcu można także dołączyć wyrazy opinie czy zdania. Sprawdzenie na forum, może być naprawdę doskonałe, ponieważ daje dostęp do ważnych informacyjnych elementów. W końcu, czego się nie robi dla pełnego zadowolenia naszych dzieci?

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Nowy Sącz »

  Olimpic to szkoła jazdy zapewniająca pozbawione stresu kursy prawa jazdy kategorii B. To firma z wieloletnim doświadczeniem i sprawdzoną kadrą. Nauka jazdy obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne na najwyższym poziomie. Ośrodek działa na terenie miasta Nowy Sącz. Posiada w swojej ofercie również jazdy doszkalające, materiały dla kursantów, pomoce dydaktyczne. Poziom usług, gwarantowany przez Olimpic dostarczają tylko najlepsze szkoły jazdy.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Sosnówce »

  Szkoła Podstawowa w Sosnówce mieści się na ul. Strażackiej 7. Szkoła położona jest nad zalewem w malowniczej miejscowości Sosnówka. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajdziemy między innymi: historię szkoły, informacje o patronie szkoły Marii Konopnickiej, informacje o uczniach, zdjęcia z życia szkoły oraz ważnych uroczystości.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piórniki »

  Jeżeli twoje dziecko ma piórnik, to musisz wiedzieć, że z dużym prawdopodobieństwem ma piórnik naszej firmy. Piórniki Pajacyk są wytwarzane z surowców przyjaznych twojemu dziecku, a dzieci przepadają za jego wyjątkową modłę. To czego dzieciak chce na lekcjach, to stylowy piórnik. Piórniki Pajacyk są w sam raz dla dzieci, które cenią posiadać uregulowane długopisy i inne instrumenty edukacyjne, a do tego piękny piórnik, jakim zdołają się pochwalić kumplom i koleżanką w szkole. Piórnik jest nie zbędnym akcesorium podpory twojego dziecka. Warto jak rodzic nabyć urodziwy piórnik, którego dziecko nie będzie musiało się wstydzić. Jest kompletna gama produktów jednak najlepszym wariantem wydają się piórniki - Pajacyk!

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Larosanegra.pl - salsa kraków »

  Szkoła Salsy Kraków - La Rosa Negra. Prowadzimy zajęcia z Salsy, Bachaty, Merengue i Lambady. Wszystko w jednym kursie!. Zajęcia z salsy odbywają się w klimatyzowanych salach Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki na ulicy Wrocławskiej 8a w Krakowie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu »

  Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to bogata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy ECDL »

  Witryna www, dzięki to której, będziemy wiedzieć wszystko odnośnie egzaminu ECDL. A z całą pewnością, taki certyfikat, jest niezwykle istotny. Właśnie dzięki niemu, będziemy mieli możliwość znaleźć pracę, która związana jest z komputerami. Taki certyfikaty są coraz bardziej popularne, także bez cienia wątpliwości warto posiadać właśnie taki certyfikat. By więcej się dowiedzieć odnośnie egzaminu ECDL, powinniśmy wejść na stronę http://www.ecdl-polska.pl, ponieważ na niej właśnie, znaleźć można przydatne informacje odnośnie takiego certyfikatu. W serwisie jest również możliwość zakupu książki na temat właśnie egzaminu ECDL.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aeroklub Rzeszów »

  Cała masa młodych ludzi wciąż psioczy na to, że nie mają co robić. Z całą pewnością spowodowane jest to małą ilością ciekawych i pasjonujących zainteresowań. Dobre wieści dla takich osób przynosi witryna aeroklubrzeszow.pl. Znajdziemy tam informacje, jak zdobyć tak bardzo pożądaną zdolność – mianowicie umiejętność prowadzenia aeroplanu. Rzeczą jasną jest to, że początki do łatwych nie należą. Od czasu, gdy rozpoczniemy lekcje do zdobycia licencji pilota czeka ciężka i długa praca. Jednak dzięki pracy z pewnością czeka nas świetlana przyszłość.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brytyjski kodeks drogowy po polsku »

  Bezwględnie podstawowym warunkiem pozytywnego przejścia przez egzamin prawa jazdy w UK tak jak w każdym kraju jest znajomość przepisów ruchu drogowego na Wyspach Brytyjskich. Ta strona powstała w celu wskazania każdemu kto chce uzyskać prawo jazdy w Anglii najłatwiejszej drogi do przyswojenia podstawowej wiedzy w zakresie zasad poruszania się po brytyjskich drogach. Tłumaczenie pełnego tekstu kodeksu drogowego wraz ze specjalnymi objaśnieniami pomagającymi dostrzec i zrozumieć polakom różnice w przepisach ruchu drogowego różniące Polskę i Wielką Brytanię.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Kraków »

  Wykonujemy profesjonalne wyklarowanie tekstów zwyczajnych a specjalistycznych.Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia ustne , a ponadtopisemne w najpopularniejszych językach, takich gdy język angielski, jednakowoż niemiecki. Specjalizujemy się tudzież realizujemy całościowe tłumaczenia aplikacji użytkowych dla biznesu oraz dodatkowo wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne z zakresu w szerokim zakresie pojętej informatyki, techniki przemysłowej zaś medycyny. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy spośród kadrą wykwalifikowanych, doświadczonych nadzwyczaj dobrych tłumaczy specjalizujących się w wielu dziedzinach. Gotowe tłumaczenie tekstów otrzymasz we wskazanym za pomocą siebie miejscu, w dogodnym w celu Ciebie terminie.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca szczecin »

  Oferta szkoły tańca gryf, oczywiście przypadnie do gustu wszystkim parą, którzy w najbliższym momencie będą mieć wesele. Wiele par przed tym dosyć istotnym wydarzeniem koncentruje się jaki wybrać rodzaj tańca na pierwszy taniec. Pomożemy Ci dokonać owego wyboru, Szkoła tańca szczecin nauczy Cię pierwszego tańca w przeciągu sześciu spotkań. Po naszym kursie już bezstresowo zatańczysz swój pierwszy taniec. Wszyscy goście na Twoim weselu bez wątpienia będą pod bardzo dużym wrażeniem. Dla klientów jesteśmy w stanie udzielić atrakcyjnych rabatów, w współzależności od ilości wykupionych lekcji tańca.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

szkoła (2), bydgoszcz (1), fizjoterapia (2), tłumaczenia (2), łódź (5), nauka (1)

Szkoły - nowa strona:

Adres: