Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Angielski »


  Nauka języków obcych jest na dzień dzisiejszy jedną z najważniejszych form inwestowania we swoją przyszłość i swojekwalifikacje. Język angielski jest na dzień obecny właściwie fundamentem pracy na dobrze płatnych stanowiskach, zatem jego znajomość traktowana powinna być jako podstawa szerokiego portfolio umiejętności dla osób szukających pracy. Bez znajomości języka angielskiego, w praktyce bardzo trudno jest dziś wyszukać zatrudnienie w sektorze usług, szczególnie w większychmiastach, takich jak Warszawa, kraków, czySzczecin. Językangielski to na dzień obecny podstawa międzynarodowej komunikacji, dlatego równieżjego znajomość wymagana jest w każdej pracy, w której współpracuje się z obcokrajowcami, bądź zagranicznymi partnerami biznesowymi, czyli w praktyce we wszystkich większych polskich i międzynarodowych korporacjach, któreposiadają prywatnepolskie siedziby w miastach, takich jakWarszawa,Łódź, czy Łódź.
  Nauka angielskiego jest więc niezbędnym elementem procesu zdobywania odpowiednichumiejętności do wykonywania atrakcyjnej i dobrze wynagradzanej pracy.Dziśnatomiast coraz mnie osób dorosłych, aktywnych zawodowo, posiadaczas na uczęszczanie na kursy językowe, w związku z czym na rynku warszawskim, coraz w bardzo wielu sytuacjach ukazują się usługi polegające na nauce angielskiego, w przypadku których, możliwy jest dojazd do klienta. Dojazd do nabywcy pozwala wielu zajętym i zapracowanym osobom podjęcie edukacji języka angielskiego wŁodzi, ?poprzez to dalszy postęp kwalifikacji ispersonalizowanychumiejętności.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań, Uczelnie w Poznań »

  Poznan-studia.pl. to kompleksowa baza informacji o uczelniach - studiach dziennych i zaocznych w Poznaniu. Na stronie znajdziesz uczelnię i wydział który cię interesuje, dane teleadresowe oraz informację o szkole i prowadzonej przez nią rekrutacji. Nauka na kierunku administracja, medycyna, filologia polska, chemia, matematyka, taką ofertę edukacyjną możesz znaleźć na stronie internetowej poznan-studia.pl. Jeżeli interesuje Cię rozwój gospodarczy to zobacz zakładkę ekonomia Poznań i dowiedz się wszystko o tym kierunku studiów. Chcesz znaleźć uczelnie w Poznaniu? Wejdź na serwis WSHiG Poznań

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielskiwroclaw.net | Język Angielski Wrocław »

  angielskiwroclaw.net to strona poświęcona językowi angielskiemu. Język angielski jest używany w każdym kraju, więc warto go znać. Z nami nauczysz się czytać, pisać oraz mówić! A To wszystko dzięki 6-osobowym grupom, 18 poziomom zaawansowania oraz specjalnie dobranym metodą nauczania! Zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Politechnika wrocławska, studia »

  Chcesz zostać adwokatem, radcą prawnym jeżeli tak to sprawdź na stronie wroclaw-studia.pl gdzie we Wrocławiu możesz studiować prawo. Oferty studiów, różne kierunki, uczelnie, rekrutacja te i inne informacje znajdziesz w bazie. Znalezienie informacji o Uniwersytecie Wrocławskim czy Politechnice nie jest już problem bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Sprawdź co w ofercie kształcenia mają uczelnie z Wrocławia. Jesteś absolwentem lub chcesz rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, nie czekaj wejdź na stronę internetową Prawo Wrocław. I znajdź studia dla siebie.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z języka »

  Korki - baza ofert z Lublina, doświadczeni nauczyciele, materiały aż do nauki, porady, wszelkie przedmioty Korki.Internet - nauka i wiedza. Korepetycje, pisanie zleceń. W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń o korki także pisanie prac. Zapraszamy aż do odwiedzin także dodawania ogłoszeń korepetycji. Profesjonalne korki, odkąd szkoły podstawowej aż do liceum. środek korepetycji. Powód spośród darmowymi ogłoszeniami korepetycyjnymi. Ogłoszenia korepetycyjne za darmo. I prawdopodobnie udzielasz korepetycji? To w dechę, ta powód jest racja na rzecz Ciebie. Poświęcając 1 minutę możesz w prędko oraz w wyprostowany sposób wynaleźć korepetytora. Korki w serwisie korepetycji - dodaj własne ogłoszenie dodatkowo wyszukaj uczniów, wyszukaj nauczyciela, oceń swego korepetytora. Największa baza korepetytorów w Lublinie - wyszukaj korepetytora, dodaj osobiste ogłoszenia korepetycji bezpłatnie. Sprawdź oferty z rodzaju Usługi Zajęcia, korki. Korepetycje z fizyki w Lublinie. Darmowe ogłoszenia o korepetycje z języka angielskiego dla uczniów także nauczycieli. Mimo to kiedy niekiedy najlepszym rozstrzygnięciem są zajęcia indywidualne - Korepetycje pozwalają indywidualnie regulować godziny lekcji do wymagań ucznia.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licea ogólnokształcące Olsztyn »

  Istniej w Olsztynie przeświadczenie, że im większy numer szkoły średniej, tym niższy poziom w szkole. Spis tematyczny licea ogólnokształcące Olsztyn wyszukacie Państwo na stronie liceum.olsztyn.bib.com.pl. O prym w tej rywalizacji od lat biorą udział tak zwana jedynka i dwójka. Zdania rodziców są podzielone. Ocena w wielu wypadkach wynika z tego jak wiele ludzi po ukończeniu konkretnego liceum dostało się na nieproste kierunki studiów. Jednak najlepsze nawet liceum nie zmusi nikogo do tego, by się uczył.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla małych dzieci Łódź Polesie »

  Klub malucha Łódź gorąco zaprasza na zajęcia dla małych dzieci Łódź. Kursy dla dzieci Łódź Polesie prowadzone przez Good Strat, to znakomita propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą wspierać prawidłowy rozwój swej pociechy. Good Start proponuje też język angielski dla dzieci Łódź zgodnie z założeniem, że dzieci uczą się języków obcych w sposób naturalny. Zajęcia językowe w Good Start mają charakter różnych zabaw - ruchowych, plastycznych, muzycznych czy też stricte językowych. Co istotne, zajęcia przebiegają pod nadzorem profesjonalistów. A wszystko po to, żeby stymulować dobry rozwój dziecka.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dla dzieci »

  Dziecko, które się bawi nie traci czasu, natomiast buduje zaś tworzy siebie przez różne formy działalności zabawowej . Zabawy dla dzieci to aktywność, typowa gwoli wieku dziecięcego. Jest to swoista rodzaj aktywności, która jest podejmowana jedynie w celu potrzeby ruchu
  i działania i przyjemności. Odpowiednio pokierowana i zorganizowana daje wybór rozwijania spostrzegawczości, wyobraźni, pamięci, przecież również umożliwia rozwijanie wrażliwości uczuciowej a myślenia tuż przy przychówek . Dlatego również kiedy mówimy o zabawie, przeważnie kojarzona jest niewiasta spośród zachowaniem się przychówek, jednakowoż raz za razem występuje także w życiu dorosłych . Znajomość istotnych gildia zabawy jako podstawowej działalności dziecka jest niezbędna w edukacji przedszkolnej. Zajmuje płeć piękna istotne lokalizacja w życiu każdego małego człowieka. Biorąc u dołu uwagę owo, iż radość jest dominującą formą działalności dziecka, oświata przedszkolna powinna egzystować organizowana w taki sposób, iżby potrzeby dziecka ówczesny zaspokojone.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prezentacje maturalne »

  Jak zapewne wiecie od września zaczyna się kolejny rok szkolny, a z nim przygotowania do matury. Przy tej sposobności trzeba pamiętać o niezwykle ważnym egzaminie ustnym z jezyka polskiego. Są to tak zwane prezentacje maturalne. Prawdopodobnie poprzednie roczniki zdążyły was poinformować jak skomplikowany i stresogenny jest to egzamin. Wymaga on dużej wiedzy z okolic jezyka polskiego a także odpowiednich zdolności interpersonalnych. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom stworzyliśmy witrynę oferującą najlepsze wzory prezentacji wraz z poradnikiem jak to przemówienie wygłosić. Wszystko w naprawdę niskiej cenie 29zł!

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o przychodniach »

  Ilość internetowych katalogów, w jakich zdołasz wskazać medyka w konkretnym obszarze naszego państwa i z konkretnej specjalizacji jest z pewnością obszerna. Każde z nich nie potrafią jednak współzawodniczyć z naszym katalogiem, który osiągalny jest pod adresem pewnylekarz.pl. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest niepospolicie zwykła.
  Posiadamy gdyż największą i mocno aktualną bazę fachowców, jakich wyszukiwać potrafisz ze względu na dziedzinę, jaką się zajmują, teren działania, miejsce wykonywania praktyki, wartości oraz opinie i oceny naszych użytkowników. Dzięki nam, faktycznie każdy lekarz online jest współcześnie na wyciągnie Twojej dłoni. Skorzystaj z porad i posług najlepszych specjalistów w Twojej najbliższej okolicy i płać jak najmniej za ich usługi – od dziś jest to już wykonalne.
  Zakładając konto w dobrylekarz.pl, masz sposobność dodawania ekspertów do katalogu, komentowania służb indywidualnych lekarzy i każdy lekarz online może uzyskać od Ciebie konkretną ocenę. Pomóż nam w rozwoju naszego leczniczego katalogu i korzystaj z jego różnorodnej bazy!

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie szkół – aktin.pl »

  Aktin zawodowo zajmuje się wyposażaniem polskiego szkolnictwa w profesjonalny sprzęt komputerowy. Posiada sklep dla szkół, który stawia sobie za cel rozwój edukacji w Polsce. Dzięki temu firma Aktin ma doświadczenie w kooperacji z wieloma placówkami w całej Polsce. W sklepie odnaleźć można przykładowo meble szkolne, roboty edukacyjne, tablice interaktywne, oprogramowania edukacyjne, pomoce edukacyjne i wiele innych pozycji, jakie powinny być w szkole, którą można uznać za nowoczesną.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory skróconego mnożenia »

  Ucząc się w szkole podstawowej uczeń poznaje wiele wzorów. Musimy przyuczyć się wzorów z przyrody, chemii, geografii i z matematyki. Pośród tysięcy wzorów jest kilka, które się nierzadko przydają. Są to wzory skróconego mnożenia. Chciałbym zaprosić wszystkie osoby do zobaczenia mojego portalu internetowego - witryny, która jest znakomitą ściągą wzorów. Inspiruję do komentowania. Zapraszam

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Przedstawiamy serwis warszawa -studia.pl mający na celu ułatwić Ci znalezienie szkoły wyższej w stolicy Polski. Dane teleadresowe, dane o rekrutacji, działalności szkoły, wszystkie te i inne informacje zawiera strona www warszawa-studia.pl. Wybierz odpowiedni kierunek studiów z listy alfabetycznej kierunków i zdecyduj o swojej przyszłości. Na stronie zapoznasz się z ofertą konkretnych warszawskich uczelni wyższych takich jak Malarstwo Warszawa.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Policealne Wrocław »

  Kosmetyczka, logistyk, sekretarka i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu. Jeżeli musisz się przekwalifikować bądź uzyskać nowe umiejętności w swoim zawodzie rozpocznij kształcenie w jednej z najlepszych szkół policealnych we Wrocławiu. Oferta Szkół Policealnych jest dziś nader różnorodna. Wiele Szkół Policealnych prowadzi edukację na kierunku handel oraz architektura. Już dzisiaj zobacz naszą domenę i zapisz się do szkoły policealnej. Bezpłatne szkoły policealne na terenie całego Wrocławia.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Ursus »

  Szukasz odpowiedniego przedszkola dla swojego maluszka? Zależy Ci na bardzo dobrych warunkach jaki niezwykle szerokiej ofercie edukacyjnej? Jeśli zapisane wyżej pytania idealnie określają Twoje wymagania koniecznie zaznajom się z ofertą niepublicznego przedszkola Piccolo. To stworzone z myślą o najmłodszych miejsce z całą pewnością bardzo przypadnie do gustu Twemu dziecku. Ciebie z kolei zadowolą troskliwa opieka, w pełni profesjonalna kadra pedagogiczna oraz szeroka oferta zajęć. Nie odkładaj zatem swej decyzji na później, tylko możliwie najprędzej się z nami skontaktuj a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomik »

  Witryna internetowa toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do Zespołu Szkół Ekonomicznych należą dwie szkoły - Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej. Nasze technikum kształci - technik handlowiec i technik ekonomista. 2-letnia ZSZ kształci w zawodzie sprzedawca.
  W chwili obecnej uczniom szkoły gimnazjalnej proponujemy aż 4 specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, zarządzanie małą firmą i organizację turystyki.
  Jeżeli zainteresowała Cię oferta edukacyjna naszej szkoły do zachęcamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dziedzinie, organizowane są różnorodnego typu kursy szkolenia. Uczestnictwo w nich dopełnia się wydaniem zaświadczenia potwierdzającego udział, bądź uprawniającego do wykonywania akcji scalonych z problematyką kursu. Zdołają to być kurs polegające na merytorycznym i pożytecznym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie scalonych z wykonywaniem klasycznego fachu przez członków http://www.grmg.pl/szkolenia/mateusz-grzesiak/nlp. Są to także, atrakcyjne w przeszłym okresie, szkolenia z zakresu rozwoju indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej łączności interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć również rozwijania technik szybkiego uczenia się, czytania, bezproblemowego i efektywnego utrwalania. Dla pracowników wyższego stopnia, przygotowywane są oferty szkoleń z obszaru dowodzenia kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, mediacji.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Kielce »

  Postęp człowieka przyszłościowego praktycznie przenigdy się nie kończy. Do mojej szkoły przyjmujemy wszystkich chętnych. Warsztaty są płatne, niemniej jednak takie są wymagania rynku pracy. Wiedza praktyczna musi kosztować, abyś zdobył większą motywację do działania. Znając przynajmniej jeden język obcy i zgłaszając się do nas osiągniesz status pracownika międzynarodowego. Dbamy przede wszystkim o to, ażeby jakość łączyć z jak najniższą ceną. Tobie nam bowiem zależy na racjonalnie podchodzących do zawodu ludziach w służbie medycznej. Zobaczysz, że nasz College jest skonstruowany, żeby spełnić wszystkie Twoje nadzieja. Skontaktuj się z nami. Umów na wizytę wstępną. Wspólnie dobierzemy rozwiązanie dla ciebie.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie kursy angielskiego Gdańsk »

  Prowadzona poprzez nas szkoła językowa (Gdańsk) umożliwiają naukę języka każdej chcącej osobie, niezależnie od dotychczas posiadanych kwalifikacji. Nauka angielskiego (trójmiasto) prowadzona jest na każdym poziomie: zaczynającym, średnio-zaawansowanym jak również zaawansowanym. Można również wyselekcjonować kursy angielskiego (Gdańsk) na poziomie korporacyjnym czy poszerzać własną edukację o zaawansowane słownictwo a także zwroty na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy testy kompetencyjne, by zakwalifikować nowego kursanta do najbardziej odpowiedniej grupy zajęciowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: