Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Centrum konferencyjne Łódź »

  Wymagasz sali konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką dysponuje i umożliwia jej wynajęcie? Przyzwoicie trafiłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza specjalność. Posiadamy niesłychanie urozmaiconą ofertę, jaka na pewno przypadnie Ci do gustu. Proponujemy kontrahentom klimatyzowane sale konferencyjne, jakie pomieszczą sporą grupę ludzi. Dzięki nam będziesz mógł zwołać naradę w profesjonalnym położeniu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, by okiełznać jakiekolwiek detale wynajmu.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie Łódź »

  Szukasz lekcji nauki na instrumentach, gitarze, perkusji, bądź chciałbyś
  nauczyć się śpiewu, zapraszamy do szkoły muzycznej Yamaha w Łodzi mieszczącej się przy ulicy milionowej 55,
  oferujemy profesjonalne szkolenia z nauki gry na instrumentach, nauke śpiewu, prowadzimy zajęcia wokalne z rytmiki,
  Pomożemy odnieść ci sukces w karierze muzycznej
  odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na darmowe lekcje próbne.
  nauka gry na gitarze łódź w naszej szkole, to gwarant sukcesu!

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Olsztyn, a może klub dziecięcy? »

  Osoby zainteresowane tematem żłobek Olsztyn kierujemy na stronę www.bib.com.pl po dostępną tam spis placówek.Regulacja zasad organizacji i funkcjonowania opieki na dziećmi do lat trzech zawarta została w Ustawie z 4 lutego 2011r. O opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, opublikowana w Dzienniku Ustaw nr 45 pod pozycją 235. Określono w niej minimalne wymagania, dotyczące  punktów, w których sprawuje się opiekę i umiejętności ludzi, w nich zatrudnianych. W sposób zorganizowany opiekę sprawować mogą żłobki, czyli instytucje już ogólnie znane, których finansowanie zostało również ściśle określone oraz dodatkowo nowa forma organizacyjna, czyli kluby dziecięce. Tak samo jak żłobki mogą być prywatne i publiczne (organizowane poprzez gminy). Bez względu na formę podlegają tym samym przepisom ustawowym, dotyczącym warunków, w jakich przebywać mogą dzieci i umiejętności personelu. Maksymalny czas przebywania dziecka pod opieką w klubie dziecięcym wynosi pięć godzin i nie może być przedłużany na wniosek rodziców. Odpłatność za pobyt dziecka regulowana jest poprzez decyzje jednostki prowadzącej placówkę. W sytuacji placówki publicznej opłaty uchwalane są przez uchwałę gminy, w przypadku placówek prywatnych przez ich właścicieli.
   
   

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza nauka jazdy - Nowy Sącz »

  Nauka Jazdy Nowy Sącz - www.FabrykaKierowcow.pl to pierwsze w Polsce miasto pod kątem ilości prowadzenia kursów na prawo jazdy. Prawo Jazdy w Nowym Sączu jest bowiem łatwo dostępne dla każdego. Mnogość korporacji ułatwia znalezienie jej w tak dużym mieście, jakim jest Nowy Sącz.
  Kursy organizowane przez instruktorów nauki jazdy najczęściej są na najwyższym poziomie.
  Musimy jednakże pamiętać, że nie wszystkie dostępne w Nowym Sączu Ośrodki Szkolenia Kierowców (w skrócie OSK) warte są polecenia.
  W szczzególnych przypadkach wybór złej firmy może skończyć się katastrofą. Dlaczego? Ponieważ pojazdy szkoleniowe mogą byc w złym stanie, instruktorzy nieumiejętnie wdrażają wiadomości i tym podobne.
  W globalnej sieci powstało kilka stron, w których wyselekcjonowano najlepsze firmy, których rzetelności możemy być pewni.
  Warto zajrzeć na stronę www.fabrykakierowcow.pl, by przekonać się, które firmy zajmujące się szkoleniami przyszłych kierowców polecają administratorzy serwisu.
  Oj jeździ się, jeździ! W Nowym Sączu Nauka Jazdy jest tak powszechna jak chyba nigdzie.
  Mnogość ośrodków szkolenia kierowców jest cudownym ułatwieniem dla każdego, kto chciałby wreszcie zostać w pełni legalnym posiadaczem samochodu, który ma możliwość prowadzić, posiadając Prawo Jazdy Nowy Sącz.
  Sam pamiętam jeszcze czasy, gdy wszędzie docierałem za pomocą PKP albo autobusów miejskich. Zgroza! A dzisiaj?  Dzisiaj mam własne auto, prawo jazdy dumnie nosze od 6 miesięcy i nie muszę się przejmować, że pociąg się spóźni - a z tego powodu ja spóźnię się do pracy.
  Jeździć uczyłem się w Nauka Jazdy Nowy Sącz, szkoła nazywa się Fabryka Kierowców Nowy Sącz.
  Kurs przechodziłem na Mitsubishi Colt.
  Zapraszamy - najlepsza Szkoła Jazdy Nowy Sącz!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne w Łodzi »

  Bizneshub.com.pl to strona internetowa dany jest innowacyjnemu punktowi kongresowemu bizneshub, jaki jest oryginalnym budynkiem położonym w siedzibie ówczesnej wytwórni filmowej. Za pośrednictwem strony miał sposobność z prostotą poznać się z ofertą hotelową, która umiejscowiona jest na terenie, lecz również posłużyć się centrum wypoczynku, o którym dane również odszukać można na stronie internetowej. W wiadomości kontakt odkryjesz nieskomplikowany, jak również przystępny formularz, dzięki któremu możesz dać pytanie, na które dostaniesz natychmiastową odpowiedź zwrotną. Gdy intryguje Cię kreacja zebrania w oryginalnym budynku. Nie opóźniaj!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MałyEuropejczyk Przedszkole »

  Solidne przedszkole stanowi podstawa dalszej edukacji wszystkich ludzi, dlatego powinno się dopilnować tego aby wyłoniona przez nas placówka realizowała wszystkie wymagania. To niepubliczne przedszkole z Bielska Mały Europejczyk ma doskonale opracowany program szkolny zarówno dla najmłodszych dzieci jak i starszych. Codziennie dzieciom pomaga język angielski dla dzieci bielsko przez co od samego początku dzieci przyswajają sobie język obcy. Warto rzucić okiem na naszą stronę bo tam odszukać można wszystkie wiadomości razem z rozkładem na każdy dzień, jadłospisem oraz galerią zdjęć z rozmaitych okoliczności. Zatem najlepsze przedszkole bielsko to wyłącznie Mały Europejczyk.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna szkoła podstawowa Warszawa »

  Jeśli mieszkasz w stolicy Polski i poszukujesz prywatnej szkoły dla swojego dziecka, być może zaciekawi Ci szkoła podstawowa im. Juliusza Verne’a. Jest to dwujęzyczna placówka kładąca nacisk na naukę języka angielskiego. Zajęcia organizowane są w klasach I-III, ale oprócz podstawowych lekcji placówka posiada całą masę zajęć uzupełniających do jakich przynależą m.in. klub szachowy oraz warsztaty teatralne. Co więcej szkoła oferuje zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, mające na celu odkryć intelektualne możliwości podopiecznych. Lekcje te skierowane są zarówno do dzieci z pierwszymi problemami w nauce, jaki i wyróżniających się na tle kolegów i koleżanek.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum »

  Jeżeli chcesz dobrej szkoły dla Twojego potomka, trzeba zatroszczyć się o odpowiedni wybór szkoły ponadgimnazjalnej dla niego. Państwowe liceum nie zapewni jemu takich szans jak szkoła prywatna. Zatem prywatne liceum jest idealnym wyborem. To liceum ogólnokształcące udostępnia idealne możliwości kształcenia, jakie można sobie wyobrazić dla swoich dzieci. Wyspecjalizowana grupa pedagogów nauczy ich do matury, co da dzieciom szansę na upragnione kierunki studiów. Szkoła ta także zapewnia szansę poznania wielu języków obcych. To umożliwi wspaniały start w przyszłość Twoim pociechom.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • EDUSTYLE.PL - nowoczesna edukacja w dobrym stylu »

  Edustyle.pl to portal dla osób, które chcą uczyć się lub nauczać szybciej, skuteczniej i czerpać z tego więcej satysfakcji. Pokazuje zastosowanie najnowszych technologii w codziennej praktyce edukacyjnej, w szkole i poza szkołą. Portal dla edukatorów i osób uczących się - przewodnik po mobilnej edukacji. Ważne źródło informacji o nowoczesnej edukacji w najlepszym stylu.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  Ludzie chcą uzyskać umiejętności w wielu językach, dla zabawy lub do łatwej komunikacji z innymi ludźmi różnego pochodzenia. Najlepiej w tym celu korzystać z specjalistycznej pomocy nauczycieli we własnym kraju gdzie znajdzie się odpowiednia dla Ciebie szkoła językowa. Warszawa jest ich epicentrum gdyż znajdziemy tam najwięcej fachowców w tej dziedzinie. Podróżowanie jest normalnym hobby i nieprosto jest odkryć kogoś, kto go nie lubi, dla tego angielski jest w chwili obecnej fundamentem do poruszania się po świecie . Jeżeli już jesteś fanatykiem podróży i chcesz uczyć się języków obcych, nauka języka w kraju, w którym mówi się natywnie będzie za to świętym Graalem dla Ciebie. Zwiedzanie obcego kraju, ażeby dowiedzieć się więcej o ulubionym języku nie tylko wzbogaca Twoje spersonalizowane praktykę, ale też daje szansę podróżowania po pełnym kraju i zjednoczenie z różnymi ludźmi. Szkoły językowe można odkryć w każdym zakątku globu i oferują szeroki zakres kursów odpowiednie dla wszystkich typów ludzi. Podstawowym dylematem jest język, którego będziemy się uczyć. Najpierw zdecyduj, w jakim języku będziesz chciał władać przed podjęciem decyzji do którego kraju będziesz chciał się wyselekcjonować. Na przykład, jeżeli już francuski jest językiem, który bawi, możesz się tego nauczyć w szkołach językowych w Szwajcarii, Kanada, Luksemburg i Francja, gdzie francuski jest językiem ojczystym. Nauka języka obcego w kraju, w którym jest używany jako 1-szy język daje lepsze możliwości ćwiczenia kwalifikacji językowych z językiem ojczystym, a także pomaga mieszają się łatwo z nimi.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia logopedia »

  Zapraszamy państwa bardzo gorąco do zapoznania się ze witryną internetową noweperspektywy.pl. Na określonej witrynie dostępne są dla państwa wiadomości związane z spółką szkoleniowo konsultingową, która poza prowadzeniem szkoleń oraz kursów z różnych dziedzin, prowadzi też działalność edukacyjną typu: studia licencjackie, studia magisterskie, studia podyplomowe. Spółka, której witryna noweperspektywy.pl dotyczy jest blisko związana z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w W mieście Łódź.
  Na stronie, która jest bardzo fajnie pokazana za równo od strony graficznej jak również od strony informacyjnej są również ciekawe publikację, w których każdy odszuka coś dla siebie. Poza tym na witrynie ogłaszane są spotkania przygotowywan tylko dla pań. Każde z tych spotkań odbywa się pod innym hasłem.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamienie na szaniec opracowanie »

  Na portalu internetowym grpd.pl znajdziecie Państwo poprawne opracowania lektur szkolnych. Przede wszystkim zalecamy najnowsze streszczenie Książki pt., ,Kamienie na Szaniec”. Każde opracowanie jest dokładnie przygotowywane by każdy licealista mógł sobie w nieskomplikowany sposób naprostować wiedzę na temat danej lektury. Zachęcamy także do komentowani.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa »

  W Salwatorskim Studio Artystycznym oferujemy Państwu naukę rysowania. Pomoże Ci ona zapoznać najróżniejsze techniki rysowania i malowania. Po ukończeniu kursu będziesz umiała malować postacie, martwą naturę, akty bądź postacie w ruchu. Kurs malarstwa pozwala Ci przygotować się do egzaminu wstępnego na szkoły wyższe o specjalności Sztuk pięknych. Sprawdź już teraz jak wyglądają zajęcia w naszym studio pod adresem ul. Ukryta 29, 30-203 Kraków. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie: 603 915 537 gdybyś miał jakieś pytania. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobre pomysły na edukację przez całe życie - EDUNEWS.PL - portal debaty edukacyjnej »

  Edunews.pl to społeczność osób pragnących modernizacji edukacji w Polsce. Debata o zmieniającej się edukacji w Polsce i na świecie - codziennie nowy wpis. Portal dla edukatorów i osób uczących się, poszukujących efektywnych sposobów na naukę w szkole/uczelni, w życiu osobistym i zawodowym. Wykorzystaj technologie edukacyjne, aby się uczyć szybciej i skuteczniej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  Auto jazda to szkoła nauki jazdy która zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem nauki jazdy do swojego biura w Toruniu. Współpracujemy zarówno z klientami którzy nie mieli nic wspólnego z jazdą pojazdem jak i tych, którzy chcą tylko wykupić dodatkowe godziny nauki jazdy przed egzaminem. Zapewniamy stu procentowe zaangażowanie ze strony naszych instruktorów ale również nowe samochody jak i bardzo dobry plac manewrowy. Duża zdawalność naszych uczniów, miła i sympatyczna atmosfera jak i atrakcyjne stawki, które oferujemy to cechy które nas charakteryzują. Zapraszamy do zapisów na zbliżające się terminy.

  Auto - Jazda OSK
  Krzysztof Cichacki
  87-100 Toruń
  Św. Katarzyny 10
  auto_jazda@op.pl
  tel.56 6522880
  NIP: 9561369115

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Król Edyp, Król Edyp opracowanie »

  Omówienia Króla Edypa dopasowane do potrzeb edukacyjnych uczniów liceów i szkół podstawowych, ukończone opracowania do powtórek przed sprawdzianami. Na stronie www znajduje się także Zbiór znaczących definicji o danej książce. Dla gimnazjalistów udostępniamy także poradnik pisania wypracowań. Każda analiza została napisana klarownym językiem. Na witrynie znajduje się dodatkowo wiele analiz wierszy. Dodatkowo istnieje opcja nabycia tekstu Króla Edypa w formacie pdf.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w Londynie. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. Nasza oferta zawiera: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w Anglii może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź »

  Kulturalna rozrywka Łodzi jest bardzo bogata, co sprawia, że studenci często odwiedzają lokale gastronomiczne oraz bary. Studia w tak uroczym miejscu jak Łódź to doskonała sprawa. Łódź jest uroczym miastem i świetnym miejscem na naukę. Nasza strona umożliwia Ci w łatwy oraz szybki sposób wyszukać interesująca Cię szkołę. Zobacz oferty szkół wyższych na naszym portalu. Drobiazgowa propozycja szkół wyższych w Łodzi, sprawdź ! Interesuje Cię kierunek zarządzanie, zobacz jakie uczelnie z Łodzi posiadają go w swojej ofercie.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Partie polityczne »

  Ludzie uczą sięcałe życie. Jest wiele nauk, o których uczymy się, nawet o tym nie wiedząc. Przykładem takiej nauki.eu jest polityka. Oglądając telewizję, słuchając radia, czy też czytając gazetę, nieświadomie można dowiedzieć się wielu rzeczy z polityki uprawianej w Polsce jak też w krajach zagranicznych. Ludzie nieświadomie uczą się w ten sposób wielu rzeczy. Są również takie nauki.eu, gdzie zdobycie wiedzy wymaga własnej woli oraz determinacji. Mowa tu o wielu szkołach, kursach oraz szkoleniach. W tej sytuacji czerpie się wiedzę po to, żeby w przyszłości móc ją wykorzystać, w celu podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia dobrej pracy. Przykładem takich nauk jest architektura, geografia, jak też projektowanie ogrodów. Więcej informacji na ten temat możemy przeczytać na stronie internetowej nauki.eu.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technik weterynarii »

  Szanowni państwo, o ile zastanawiacie się, jak względnie szybko dokonać zmiany osobisty robota i uzyskać kwalifikacje które pomogą wam wynaleźć lepsza pracę, to chcemy oznajmić wam, że dobrym rozwiązaniem stają się zasadnicza szkoła zawodowa dla dorosłych. Czemu to przed chwilą w nie wskazane jest ulokować? Po największej części w takim razie, że dziś zasadnicza szkoła zawodowa dla dorosłych oferują nam kształcenie na szerokiej gamie kierunków, w sąsiedztwie czym wolno przebrać zasadnicza szkoła zawodowa dla dorosłych jednoroczne czy też dwuroczne. Gdy w takim razie sami widzimy jest to o do licha i trochę krótszy czas, aniżeli owocny byłby nam na ukończenie studiów. Natomiast pomijając tym wskazane jest pamiętać, że dziś zasadnicza szkoła zawodowa dla dorosłych pozwalają nam uzyskać nie ale wręcz subsydialny robota, lecz i umiejętności, które mogą na przykład dać wyraz się dodatkowym atutem, jak szukamy pracy. Co wypada w takim razie poczynić, by skończyć taką szkołę? Przede wszystkim wypada dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: