Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Szkolenie okresowe Kraków - Strychalski »

  Ośrodek szkolenia kierowców zawodowych prowadzi kursy dotyczące doskonalenia techniki jazdy dla osób, którzy zawodowo zajmują się np. transportem towarów. Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym lub też myślisz dopiero o tym zawodzie warto zapoznać się z aktualną ofertą kursów. Strona zawiera również dużo interesujących nowinek z dziedziny przewozu osób.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joga Warszawa »

  Joga to bardzo wiekowa, a jednocześnie bardzo dobrze znana w większości krajów świata sztuka, z której bez wątpienia może skorzystać właściwie każdy z nas. Wszystkie osoby które każdego dnia poświęcają jej chociaż kilkanaście minut bez wątpienia przyznają rację co do tego, że w niezwykły sposób relaksuje ona i wycisza cały umysł oraz ciało, co niewątpliwie może mieć na nas bardzo pozytywny wpływ, zwłaszcza po dniu pełnym trudnych i stresujących sytuacji. Musimy również powiedzieć o tym, że ćwiczenia jogi wbrew temu co sądzi wielu ludzi nie są bardzo trudne, i każdy bez przeszkód może nauczyć się chociażby kilku z nich, nawet tych całkowicie podstawowych. A niewątpliwie warto, bo dzięki takiej łatwej rzeczy nasze życie oraz sposób postrzegania świata może niemalże od razu całkowicie się zmienić.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PlanLekcji.NET - plan lekcji do wydrukowania »

  Plan lekcji przyda nam się zawsze przed wyjściem do szkoły, tak abyśmy zawsze mogli spojrzeć, jakie lekcje nas czekają, co spakować i z czego się koniecznie przygotować na ewentualne pytanie (przezorny zawsze ubezpieczony... tzn, przygotowany). Z ładnym planem łatwiej i przyjemniej.Plany lekcji do wydrukowania za darmo. Fajny plan lekcji dla dziewczyn i dla chłopaków.Na stronie znajdziesz fajny plan lekcji do wydrukowania w postaci plików graficznych. Wybierz plan lekcji, który najbardziej Ci się spodobał i go wydrukuj, rozkład zajęć lekcyjnych wpisz długopisem.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.
  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku. Ekskluzywne kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, chiński, japoński.
  Zobacz: o nas, dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkoły rodzenia w Szczecinie »

  Refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia nieodpłatna szkoła rodzenia w mieście Szczecin zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą. Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie do porodu i opiekę nad noworodkiem. Oferta jest całkowicie darmowa, a spotkania prowadzone są w małych grupach. Przekazujemy rodzicom nie tylko profesjonalne porady i doradzamy jak pielęgnować dzidziusia, jak również uczymy jak je chwytać, przebierać czy też myć. Oprócz tego poruszamy tematy o karmieniu naturalnym, a także o zasadach żywienia noworodków. Gwarantujemy na zajęciach zadania w podgrupach, mini-wykłady, ćwiczenia relaksacyjne, oddechowe i usprawniające i dyskusje. W programie oferujemy także omówienie planu porodu i rolę partnera podczas połogu, a także w jaki sposób neutralizować ból w trakcie porodu. Podczas warsztatów zapewniamy wszystkim jego uczestnikom testery produktów dla dzieci i niemowląt, a po zakończeniu szkolenia materiały szkoleniowe. Zapewniamy wysoki standard zajęć i fachową pomoc.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog uczelni »

  Witryna Study4u.eu to jeden z najobszerniejszych serwisów, mających na celu pomoc przy wybraniu najlepszej szkoły wyższej. Katalog mieści uniwersytety i szkoły wyższe z całej Polski (uczelnie Lublin, Kielce, Bydgoszcz) i Europy (Londyn, Praga, Lizbona). W bazie danych znajdują się także szkoły pomaturalne i językowe. Dzięki tym informacjom potencjalni studenci są w stanie zdecydować się na najlepszą i najbardziej mu odpowiadającą formę nauki: od studiów licencjackich, przez magisterskie i doktorskie, aż po podyplomowe.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani Kurier i przesyłki kurierskie »

  Kurierem.pl to porównywarka cen przesyłek kurierskich. Dzięki temu serwisowi każdy użytkownik może autoamycznie wycenić swoją przesyłę w kilkudziesięciu firmach kurierskich, a następnie wybrać i zamówić najtańszego kuriera.W bazie porównywarki znajduje się obecnie ponad 60 firm i ponad 200 usług krajowych.Kurierem.pl umożliwia porównanie cen paczek standardowych i niestandardowych oraz wszelkich usług dodatkowych (np. pobranie, ubezpieczenie, dostawa w sobotę, doręczenie temrinowe, awizacja telefoniczne, pobranie express, zwrot dokuementów) oraz tzw. ukryte koszty jak dopłaty za obsługę adresów prywatnych, dopłaty paliwowe i oczywyście podatek vat od usług kurierskich.Kurierem.pl to również porównywarka cen przesyłek międzynarodowych. Bez problemu można porównać ceny paczek do Anglii, do Niemiec - do całej Europy, jak również przesylki lotnicze do Azji (np. do Chin) czy do USA. Kurierem.pl porównuje też ceny przesyłek importowych.Dzięki kurierem.pl tani kurier jest dostępny dla każdego i w każdym miejscu.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Jeżeli śnisz o przyzwoitej pracy albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W współczesnym świecie jest to bezdyskusyjnie żądane – angielski trzeba umieć. Jeśli uznajesz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko profesjonalnych pedagogów – w ten sposób możesz być pewien, że efektywnie zużytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do każdego rodzaju egzaminów takich jak choćby matura. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz zrobić tam sprawdzian i sprawdzić na jakim poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Oficjalna strona firmy zajmującej się naukami dla przyszłych użytkowników samochodów przed ich egzaminami na prawo jazdy. Firma oferuje również nauki dla przyszłych instruktorów nauki jazdy. Dzięki ofercie tej firmy można w przyszłości spróbować własnych sił w egzaminie na instruktora, a nawet osobę egzaminującą. Serwis zawiera informacje na temat cennika, rodzaju świadczonych usług oraz dane kontaktowe i mapkę dojazdu.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła teatralna, Szkoły policealne »

  Szkoły policealne Kraków - KSA - szkoła teatralna, szkoła fotografii i mody, uczelnia i szkoła artystyczna. Szkolenia VM, szkolenie Visual Merchandising, warsztaty fotograficzne, kursy fotograficzne, warsztaty aktorskie. Kursy i Warsztaty fotografii. Szkoła mody - projektowanie mody i projektowanie ubioru, projektant mody. Szkoły policealne - projektowania ubioru, projektowanie mody, projektowanie ubioru. Ksa - szkoły policealne zapraszają.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Happy End w Poznaniu. Poród jest wydarzeniem, które zapamiętuje się na całe życie. Dzięki przygotowaniu w naszej szkole rodzenia początki macierzyństwa i ojcostwa będą spokojniejsze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne, będące czynne zawodowo, posiadające aktualną wiedzę z zakresu położnictwa i neonatologii. Zależy nam na miłej, intymnej atmosferze - dlatego pracujemy w kameralnych grupach. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają możliwość wzajemnego poznania, otwarcia się, nawiązania znajomości z osobą prowadzącą i innymi rodzicami. To miejsce gdzie spotykamy się, by odkrywać tajniki rodzicielstwa, przygotowywać się do porodu i nowych życiowych ról. Jest czas na rozmowę, pytania, wyjaśnienie indywidualnych wątpliwości. Rezygnujemy z nudnych wykładów na rzecz aktywnych zajęć

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Tarnowskie Góry »

  Oferujemy zaawansowane kursy kat. B, jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe. Szkoła Jazdy ELDRIVE to nauka na kursach prawa jazdy w dogodnych warunkach pod okiem doświadczonych szkoleniowców. Przyjdź do nas i poznaj pełną ofertę kursów na prawo jazdy. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry zaprasza.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trening pamięci przez internet »

  Szkoła Pamięci Wojakowskich - organizator treningów szybkiego czytania i kursów pamięci. Poprawa pamięci, stosowanie najlepszych mnemotechnik. Kursy dla najmłodszych i dorosłych z zakresu rozwoju pamięci i szybkiego czytania. Rozwój pamięci, a także szybkiego zapamiętywania i koncentracji. Ćwiczenia pamięci w profesjonalnej Szkole Pamięci Wojakowskich. Trening umysłu i kurs szybkiego czytania w połączeniu z wypoczynkiem i relaksem.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy »

  Przepisy regulujące pracę nauczyciela są ukazane w zarządzeniu o nazwie Karta Nauczyciela. Instrukcje w niej przedłożone prezentują między innymi stopnie zawodowe nauczycieli takie jak nauczyciel kontraktowy, nauczyciel dypolomowany, nauczyciel stażysta oraz nauczyciel mianowany. Zreferowaliśmy w witryniekartanauczyciela.edu.pl jakie są wymagania by zdobyć ustalony poziom i z jakimi zobowiązaniami się on wiąże. W powyższej witrynie wyszczególnione są także zarobki nauczycieli na wskazanych pułapach kariery. Odrębną kwestią przytoczoną na powyższej stronie jest oszacowanie profesji nauczyciela i jego metody.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wrocław, Zabrze, Kłodzko »

  Wykształcenie i doświadczenie to aktualnie najważniejsze atuty przy szukaniu pracy. W szczególności ważne są zaś umiejętności techniczne. Nasze szkoły proponują zarówno kształcenie na poziomie gimnazjalnym oraz licealnym dla dorosłych, jak również dokształcanie na specjalistycznych kierunkach policealnych. Nasze szkoły można wyszukać w większości miast miast Wielkopolski i Śląska. Posiadamy wszelkie uprawnienia szkoły publicznej. Jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko wykształcenie na dobrym poziomie, niemniej jednak także dokumenty niezbędne dla ZUS, MOPS itd. Jeżeli już chodzi o wykształcenie, to poza gimnazjum i liceum ogólnokształcącym oferujemy takie kierunki jak technik ochrony fizycznej ludzi i mienia, technik bezpieczeństwa i higieny pracy Żary, technik administracji i wiele innych.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura klasy a łódź »

  Jeżeli oczekujesz otworzenia prywatną aktywność w specjalności innowacyjnych technik i nie znajdujesz planu na lokalizację własnego jednostki, bezzwłocznie wstąpże na stronę mediahub.pl, która poświęcona jest współczesnemu budynkowi. Portal ten dostarcza Ci informacje traktujące o biurowcu, a także jego budowie, możliwości wynajmu gabinetu takiego jakiego, by Wam odpowiadało. Zaś tego w całości zdołasz się zapoznać za sprawą blankietu kontaktu, w którym w prosty sposób przedstawisz swoje własne żądania co do wymarzonego biura. Za pośrednictwem zakładki FotoHub zdołasz ujrzeć panorama miejscowości z dziesiątego pietra.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Kraków »

  Szkoła angielskiego Accent jest jedną ze szkół językowych, znajdujących się na terenie Krakowa. Jest to szkoła, która prowadzi swoją działalność już od czternastu lat. W ofercie http://www.accent.krakow.pl/oferta-kursow---ii-semestr.html Accentu znajdują się m.in.: kursy ogólne, kursy egzaminacyjne, kursy indywidualne. Jedną z zalet szkoły jest to, że zajęcia prowadzone są w małych grupach.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany projekcyjne dla wymagających-tylko z PRODART VISION »

  PRODART VISION-ekrany projekcyjne wykonywane na zamówienie.Jedyna taka oferta na rynku.Projekcja przednia i wsteczna na jednym ekranie!Projekcja przednia na ekranie drobnoziarnistym HD.Ekrany zwijane,ramowe i półramowe.Jedyny producent Dual Screen. Zapraszamy. Amerykańskie standardy formatów.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy posiadają wieloletni staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci opanować jazdę na motorze i samochodem. Sprawdź sam! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy!

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Dąbrowa Górnicza »

  Zapraszamy Państwa na witrynę Ośrodka Szkolenia Kierowców "WOJCAR" w Dąbrowie Górniczej. Instruktorzy firmy "WOJCAR" to wykwalifikowani profesjonalisci, którzy dbają o zaliczenie egzaminów przez swoich kursantów. Dzięki temu zdawalność naszych Klientów jest bardzo duża. Celem firmy "WOJCAR" jest to, ażeby kursanci zdawali zapierwszym podejściem oraz mogli polecić nasze usługi innym. Serdecznie Państwa zachęcamy do odwiedzenia strony www.wojcar.pl i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: