Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 9
 • Wystąpienia Publiczne »

  PublicSpeaking.com.pl zawiera ofertę grupowych warsztatów wystąpień publicznych jak również szkoleń indywidualnych. Tematyka warsztatów obejmuje przygotowywanie wystąpień, reagowanie na manipulacyjne pytania, sztukę dyskutowania i używania multimediów.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia IT »

  IT School oferuje usługi konsultingowe i edukacyjne. Naszą misją jest dostarczanie szkoleń informatycznych najwyższej jakości, a także zapewnianie eksperckich usług wspierających IT w biznesie. Posiadamy akredytację Microsoft Certified Partner i wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych. W stałej ofercie IT School znajduje się ponad 50 kursów z zakresu Microsoft Office, m.in. popularne szkolenia Excel, Word, a także szkolenia z zakresu OpenOffice, komputerowego wspomagania zarządzania projektami, szkolenia oracle oraz technologie tworzenia stron www.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Toruń »

  Trwające kurs pierwszej pomocy Toruń jest w toku mnóstwa zdarzeń ogromnie przydatny. Obdarza się w wszelkich wymogach klimatycznych i przy wszystkiej ranie. Nie ważne azaliż są to odmrożenia czy oparzenia, dzierżąc noezę na ów temat, z pewnością będziemy zdolni w pełni użyczyć pierwszej porady każdej rannej figury. Warto także dołożyć, iż kurs pierwszej pomocy Toruń zlokalizowany totalnie tani a nie otrzyma w żółwim tempie, dlatego też wskazane jest ofiarować trochę czasu na jego realizacja. Praktycznie w każdej firmie udzielającej takich szkoleń spotkamy się ze światowej klasy specjalistami, jacy na codzień borykają się z wieloma mrocznymi sytuacjami wypadkowymi. W niektórych dzwonach szkoły konstytutywnego lub gimnazjalne również organizują takowego kursy na własną rękę. Wówczas inwitują oni przedsiębiorstwa aż do swojej budzie, które posiadają znacznego sprawdzian i potem gwoli wszystkich uczniów odbywa się kurs pierwszej pomocy Toruń. Na zarezerwowaniach takich jak adopcja defensywnego, plus każdy uczeń ma możliwość nauczce pierwszej doradzie. Moim zdaniem umieszczony to nadzwyczaj przydatny materia, z powodu któremu w późniejszym czasie wskazany uczeń przypuszczalnie ocalić komuś trwanie.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty - blog Comparo »

  Witamy na naszym blogu o rozwoju osobistym i samodoskonaleniu. Blog jest pisany dla wszystkich ludzi, jacy poszukują inspiracji i informacji jak rozpocząć inwestować w siebie. Nasz blog to studnia informacji o tematyce szkoleń i kursów, dzięki czemu będziesz wartościowszym człowiekiem oraz pracownikiem. Ktokolwiek, kto wciąż nie wie, jaka jest najlepsza lokata znajdzie to na naszym blogu, dlatego że lokata w siebie wciąż się opłaca. Uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, z nami poczynisz to porządniej.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja międzykulturowa »

  Lata mamy niespokojne i zawiłe, przede wszystkim jeżeli idzie o przetrwanie na rynku pracy. Posiadacze firm żądają od pracobiorców sukcesywnych kunsztów, iżby dana firma jaka jest przez nich nadzorowana, odnosiła jak najlepsze zyski. Typowy pracownik, nie tylko powinien stawać na głowie w kwestii samo produktywnego działania, niemniej podobnie powinien umieć dogadać się we wspólnocie. Wszystko to rozumie się samo przez się dla dobra całokształtu - oznacza to, że dla firmy. Więc właśnie utworzono Komunikacja międzykulturowa, żeby zaangażowani kadrowicze zaradzili wymieniać się jednocześnie między sobą, zdobytym zaangażowaniem tudzież dysponowaną praktyką. Ale i także, iżby dawali sobie sił stawać w szranki z wszędobylskim stresem. Natomiast wspomnionym instruktażem pracowniczym, najakuratniej zaprząta się firma cciq.pl.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne kursy językowe »

  Największa również w największym stopniu aktualna lista szkoleń na rynku. Warsztaty darmowe, EFS, unijne, na rzecz działalności jednoosobowych także użytkowników indywidualnych. Warsztaty na rzecz działalności jednoosobowych dodatkowo ludzi indywidualnych. Propozycja szkoleń otwartych i zamkniętych. Skuteczne warsztaty sprzedażowe - technologie dystrybucji, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji. Organizujemy warsztaty biznesowe, menedżerskie.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP »

  Szkolenia bhp, czyli bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. W pracy jest wiele ważnych elementów, a najwięcej dba się o to, by zarobić jak najwięcej pieniędzy i wykonywać dobrze swoje zadania. Jednak nie powinno się zapominać o bezpieczeństwie pracy.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła lotnicza »

  Szkolenia pilotów organizowane są przez szereg aeroklubów i szkół lotniczych. Zatrudniają one wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoich uczniów solidnie przygotowują do pierwszych samodzielnych lotów, najpierw podczas wykładów w specjalnie przygotowanych salach wykładowych, a potem podczas ćwiczeń w samolotach. Nie jest to tanie hobby, jednak czy nie warto zdobyć się na pewne wyrzeczenia i zrealizować swoje marzenia?

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry »

  Jeśli zdecydowałeś się postawić na własne przedsiębiorstwo, lecz odnosisz wrażenie, iż sukces firmy nie jest najlepszy gdyż twoich pracowników dręczą braki, bezapelacyjnie zainwestuj w szkolenia kadry, które prowadzimy. Postawcie na nas, ponieważ my świetnie pojmujemy, iż wyłącznie kadra optymalnie przygotowana do realizowania swoich codziennych obowiązków jest gwarantem sukcesu. Z przyjemnością Wam podpowiemy jak go odnieść.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka dla dzieci »

  Roboteco to połączenie robotyki i odnawialnych źródeł energii. Tematy te są naszą wielką pasją, którą chcemy zarazić najmłodszych.
  Zapraszamy na nasze zajęcia z robotyki wszystkie dzieci, które chcą poznawać świat, uczyć się poprzez świetną zabawę i później mieć bardzo dobry zawód!
  Kursy robotyki, a ponadto półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat.
  Robotyka dla dzieci: świetna zabawa i nauka - zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna Warszawa »

  Firma Dziecięce zmysły zajmuje się pomocą zarówno diagnostyczną jak i terapeutyczną dzieciom z problemami na etapie rozwoju. W tym również terapię logopedy Warszawa. Na podstawie informacji zawartych na stronie www.dzieciecezmysly.pl w zakładce "oferta" można wywnioskować,że podczas każdego z podejmowanych działań terapeuci mają na uwadze dobro dziecka, a podstawą jest integracja sensoryczna. fundamentem terapii SI jest jak najlepsza integracja zmysłów, ale również wyzwalanie porządanych reakcji sensorycznych. Potrzebne informacje opisujące oferowane terapie znajdują się na stronie internetowej firmy- dzieciecezmysly.pl, w zakładce "oferta". Wg informacji zawartych w zakładce "oferta" witryny www.dzieciecezmysly.pl założeniem każdej terapii jest stała współpraca z rodzicami dziecka oraz regularność ćwiczeń. Spełnienie tych dwóch, ważnych założeń umożliwia przeprowadzenie terapii, która szybko przyniesie wymierne efekty. To z kolei da szansę młodemu pacjentowi na lepsze funkcjonowanie wśród rówieśnikow.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Szkolenia miękkie oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to atuty nowych pracowników. Dyrektor dba więc o development centre już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma została stworzona z myślą o rozwoju razem z przedsiębiorstwami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę planujemy razem z klientami.
  Czemu oferta naszej firmy jest dla Państwa odpowiednia?
  Wspólnie z Wami zmierzamy do ustalenia gdzie w Twojej firmie znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze skutki wykorzystując m.in. coaching. Pragniemy by w perspektywie kilku lat być jednym z istotniejszych firm w Polsce które najbardziej wpływają na ewolucje firm.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

kurs (2), nauka (1), kursy (2), darmowe (3), bhp (1), szkolenia unijne (1)

Szkolenia - nowa strona:

Adres: