Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »
 • Kurs ADR Płock »

  Jesteś kierowcą i chcesz się szkolić nie chcąc pozwolić ażeby stać się nie użytecznym? świetny pomysł bo w chwili obecnej dzięki kursom i różnego typu szkoleniom takim jak np kurs ADR Płock staniesz się bardziej wartościowy w indywidualnej korporacji, co częściej pozwala uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko ażeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez moją firmę kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Ważne jest też żeby sprawdzić jakie dokumenty będą przydatne do zrealizowania usługi. Wszystkie informacje pod telefonem.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie »

  Nasza firma szkoli ludzi zajmujących się rekrutacją i w tym momencie wykształciliśmy już powyżej 20 instruktorów. Kierujemy również swoje szkolenia biznesowe, które są przeznaczone dla właścicieli przedsiębiorstw. O ile w Twojej firmie obecnie trwa rekrutacja pracowników, to kapitalnym podejściem jest zastosowanie przez nas wykonanych systemów. Utworzony przez nas system integracji ma funkcję selekcji zgodnych kandydatów, kierując się ich cechami mentalnymi. Sądzimy, że te cechy decydują o przyszłych zachowaniach jednostki w nowej pracy. Jeden z naszych sposobów EIQ analizując testy osobowości pozwala na wstępny dobór pretendentów, aby wyłonić tych spełniających wymagania szefa. Bezustannie pole naszej tematyki jest rozszerzane po to, żeby wyprzedzić światowe trendy w sferze kierowania oraz zasobów ludzkich.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rysunek Izometryczny »

  Szkolenia z rysunku izometrycznego – możliwy dojazd na terenie trójmiasta.. Książka dostępna wysyłkowo – pocztą lub mailem, szybka dostawa. Możliwość organizacji szkoleń dla dużych grup, firm, indywidualnych osób.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Utrzymanie czystości »

  Polska Izba Gospodarcza Czystości - została założona w 2008 roku przejmując ponad 10 letni okres działań na rzecz poprawy jakości usług oraz statusu pracownika w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości, przeprowadzanych przez Polskie Stowarzyszenie Czystości. Tworzymy grupę 101 członków, prowadzących działalność w 3 specjalistycznych sekcjach: *firm sprzątających, *dystrybutorów, *pralnictwa. Z dużym powodzeniem współtworzymy wydarzenia związane z zagadnieniem czystości na scenie międzynarodowej.Wykorzystując wsparcie oraz wieloletnie doświadczenie TUV Rheinland Polska, sworzyliśmy system certyfikacji jakościowej firm sprzątających

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-learning w przedsiębiorstwie »

  W tych czasach ogromnie dużo mówi się o tym, iż Globalną sieć może być rozwiązaniem dla ewentualnych użytkowników jak również wnosi on wiele pożytecznego do życia. W niejakich przypadkach może być on wręcz niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie iż da się w nim wyszukać różneistotnie istotne informacje, jakie mogą pomóc zwyczajnym uczniom w nauce. Skoro przecież warto iść z duchem czasu, to i nauki można prowadzić on-line z pomocą różnorodnego typu komunikatorów. Taki rodzaj organizowania kursów i nauki on line nazywa się e-learning w przedsiębiorstwie. Określenie wywodzi się z języka angielskiego - przedrostek e oznacza, iż kurs odbywa się poprzez komputer, a natomiast człon "learning" z j. angielskiego tłumaczona może być, jako nauka. W praktyce tych kursy internetowe dzielą się na dwie ważne grupy, jakie bywają związywane z typem komunikowania się. Bywa to komunikacja tekstowa, jak również głosowa. Taka nazwa wskazuje, że w sytuacji tekstowej nauka odbywa się za pomocą komunikowania się ze sobą przez pisanie na klawiaturze, a głosowa przez użytkowanie komunikatorów audio. Metoda e-learning w przedsiębiorstwie na bank niebędzie jakimś idealnym sposobem na uzyskanie cennej wiedzy. Koniec końców nie wygląda to tak,na przykład prawdziwe kursy, w których spogląda się nauczycielowi prosto w oczy oraz można z nich wyczytaćogromnie korzystne dane. Bynajmniej ten rodzaj uczenia się może pomóc wielu studentom znacznie się dokształcić i zyskać istotne informacje, które są niezbędne, e-learning w przedsiębiorstwie na pewno może być wielką szansą dla wszystkich, i bardzo przyda się wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CFA Polska »

  Tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) - dyplomowany analityk finansowy jest nadawanypoprzez amerykańskie stowarzyszenie CFA Institute. Uchodzi za symbol specjalistyczności oraz perfekcyjności zawodowej na pełnym globie. Posiadanie tego tytułu otwiera nowe sposobów pracy oraz pomaga rozwijać osobiste wymarzone ścieżki zawodowe.Egzaminy Chartered Financial Analyst odbywają się podczas sześciogodzinnej sesji. Egzamin z pierwszego poziomu zaawansowania to zestaw pytań testowych wielokrotnego wyboru. Każde pytanie testowe posiada trzy prawdopodobne odpowiedzi bez punktów ujemnych za błędną odpowiedź. Kolejny poziom egzaminu zawiera studia przypadku, których przeanalizowanie jest również testowana za pomocą pytań ABC. Jednakże trzeci poziom egzaminu składa się z testu oraz pytań opisowych.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe »

  W dzisiejszych czasach istotnie dużo mówi się o tym, że Globalną sieć będzie dobrym rozwiązaniem dla potencjalnych użytkowników jak również wnosi on dużo dobrego do życia. W niejakich przypadkach jest on nawet niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie że da się w nim zdobyć różnenader ważne wiadomości, jakie mogą pomóc normalnym studentom w nauczaniu. Skoro wszakże należy iść z postępem, to jak również nauki można prowadzić w Internecie za pomocą różnego typu programów do komunikowania. Takowy rodzaj robienia kursów jak również nauk nazywa się kursy internetowe. Nazwa wywodzi się z języka angielskiego - człon "e-" oznacza, że wszystko prowadzony jest poprzez internet, a z kolei część "learning" z j. angielskiego tłumaczona jest, jako nauka. W rzeczywistości tego rodzaju kursy można podzielić na 2 główne grupy, jakie są związywane z rodzajem komunikowania się. Będzie to komunikacja pisana, jak również głosowa. Sama nazwa wskazuje, iż w przypadku tekstu kurs odbywa się za poradą komunikowania się ze sobą poprzez pracę na klawiaturze, a głosowa przez korzystanie komunikatorów obsługujących mikrofony. Metoda kursy internetowe na bank niemoże być jakimś idealnym sposobem na zdobycie cennej wiedzy. Koniec końców nie wygląda to tak,jak prawdziwe kursy, w których spogląda się trenerowi prosto w oczy jak również można z nich wyczytaćogromnie korzystne dane. Niemniej jednak ten rodzaj uczenia się ma możliwość pomóc wielu ludziom bardziej się dokształcić jak też odświeżyć pewne informacje, jakie są potrzebne, kursy internetowe na pewno będzie wielką przyszłością ludzi, oraz nad wyraz się przyda wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe darmowe oferty szkoleń współfinansowanych z EFS »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu www. Na co dzień nowe szkolenia z powiatu. Skontaktuj się z wybranymi firmami.
  Największa oraz najbardziej aktualna lista szkoleń na rynku. Szkolenia bezpłatne, EFS, unijne, dla działalności jednoosobowych dodatkowo użytkowników indywidualnych. Zapraszamy! serwis zawierający aktualną bazę szkoleń oraz informacje o nowościach na rynku szkoleniowym. Kursy otwarte i zamknięte w mieście, konferencje także seminaria zebrane w jednym. Bogata również aktualna lista: warsztaty, kursy, konferencje z Polski!
  Jest dozwolone określać kurs również w charakterze "formę aktywności zaprojektowaną w sprawie wzbogacenia edukacji, umiejętności czyli zdolności uczestników oznacza to dla zmiany ich postaw oraz zachowań społecznych w jakimś określonym kierunku." Specyfikę warsztaty podkreślają podobnie takie definicje jak: "Szkolenie owo wyposażanie innych w sprzęt, które posiadają umożliwić im osiągniecie określonych celów. Kurs owo wykształcanie kwalifikacji oraz zdolności do funkcjonowania" i "warsztaty polega na angażowaniu osób i przygotowywaniu ich do usamodzielnienia". Podane wyżej definicje nie ujmują jednak roli trenera - czyli chłopcy i dziewczęta, która prowadzi kursy.
  Prezentujemy bazę ofert szkoleniowych współfinansowaną w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS): szkolenia zawodowe, bezpłatne. Kursy dla działalności jednoosobowych także osób własnych. Oferta szkoleń otwartych i zamkniętych. Kalendarium szkoleń na następny rok kalendarzowy. Oferty szkoleń organizowanych na terenie aglomeracji. Efektywne szkolenia sprzedażowe - technologie dystrybucji, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji - wszystkie szkolenia szyte na miarę. Organizujemy warsztaty biznesowe, miękkie. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Prawa Jazdy Kraków »

  Każdy, kto chciałby kiedyś kierować samochodem, ma obowiązek najpierw zapisać się na lekcje prawo jazdy. Podczas kursu zaznajomi się z przepisami ruchu drogowego oraz nabierze biegłości w kierowaniu samochodem. Zapisując się na kurs powinno się zwrócić uwagę na jakość prowadzonych szkoleń oraz umiejętności instruktorów - albowiem to od niej zależeć będzie zdanie egzaminu. Ośrodek szkolenia kierowców Stefana Kubackiego przeprowadza kursy na kategorię B.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dofinandowane »

  Największa i w najwyższym stopniu aktualna baza szkoleń na rynku. Warsztaty bezpłatne, EFS, unijne, na rzecz firm i użytkowników własnych. Zapraszamy! serwis zawierający aktualną podstawę szkoleń także dane o nowościach na rynku szkoleniowym. Warsztaty otwarte również zamknięte w mieście, konferencje także seminaria zebrane w jednym. Bogata również aktualna baza: kursy, warsztaty, konferencje z Polski! Prezentujemy bazę ofert szkoleniowych współfinansowaną w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS): szkolenia zawodowe, bezpłatne. Warsztaty na rzecz korporacji oraz osób własnych. Oferta szkoleń otwartych oraz zamkniętych. Kalendarium szkoleń na najbliższy rok kalendarzowy. Oferty szkoleń organizowanych na terenie aglomeracji. Efektywne kursy sprzedażowe - techniki sprzedaży, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji - wszelkie szkolenia szyte na miarę. Organizujemy szkolenia biznesowe, sprzedażowe. Przywiązujemy uwagę do każdego elementu naszej pracy.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biotechnologia medyczna »

  Bio-Top zawiera najbardziej przydatne i dokładnie dobrane artykuły opowiadające o biotechnologii.
  Biotechnologia polega na zastosowaniu różnych metod laboratoryjnych używanych podobnie w pozostałych naukach o biologii (w obszarach: biochemia, biologia komórkowa, mikrobiologia) i metod z odrębnych sfer wiedzy. Organizacje o specjalności biotechnologicznej poprzez generowanie nowatorskich rozwiązań w tej właśnie dziedzinie nauki oprócz sukcesu komercyjnego wpłynęły również dodatnio na sposób wyleczenia wielu schorzeń będących zagrożeniem życia ludzi.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swą działalność w 2003 roku. Szkoła nauki jazdy Atut została stworzona przez grupę osób, które bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragnęły szkoleniu nadać nową jakość. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła nauki jazdy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar.
  Naszą specjalnością stały się kursy prawa jazdy kategorii B. To właśnie w szkoleniu osób, które po raz pierwszy mają kontakt z pojazdami silnikowymi, odnosimy najlepsze wyniki. Naszym kursantom gwarantujemy skuteczne szkolenie, profesjonalną obsługę i niepowtarzalny klimat.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adam Kasprzak - szkolenia lublin »

  Moja oferta skierowana jest dla osób poszukujących nowych sposobności dla rozwoju własnego biznesu (firmy, przedsiębiorstwa). Posiadam niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie na wielu płaszczyznach niezbędnych do rozwoju korporacji, a dodatkowo kompetencji pracowników dostarczając osobiście dopasowanych rozwiązań. Jestem absolwentem kierunków: Informatyka w biznesie (WSEI w Lublinie), Przedsiębiorczość i Marketing (Politechnika Lubelska), a ponadto Public Relation (WSPA w Lublinie). Posiadam Licencja Umiejętności Trenerskich (4 poziom wg EQF) wydany poprzez Fima2000. Współpracowałem z kilkunastoma partnerami przy zarządzaniu sprzedażą, wdrażaniu projektów szkoleniowych. Z mojego wsparcia mogą skorzystać też kontrahenci indywidualni, dla których ważne jest podnoszenie prywatnej efektywności. Dla handlowców - telesprzedaż, prospecting, zamykanie sprzedaży, techniki sprzedaży, budowanie relacji z klientami, standardy obsługi klienta, negocjacje, jak radzić sobie z obiekcjami klienta. Dla managerów - zarządzanie sprzedażą, motywacja, angażowanie, zarządzanie zmianą, efektywność osobista, komunikacja, budowanie zespołów, rekrutacja i selekcja pracowników. Dla zainteresowanych - zagadnienia Public Relations (m.in. wytwarzanie kampanii PR, komunikacja z mediami autoprezentacja i wystąpienia publiczne, technologie mówienia publicznego, kontrolowanie kryzysem).

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, negocjajce i rozwój osobisty »

  Jak zyskać poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz zdrowy szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie doświadczyłeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które zniewalają człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je przełamać i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być lepsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener biznesu »

  Z jazdą na rowerze jest tak, że jej się nigdy nie zapomina. Niestety nie ma tak z wszystkimi umiejętnościami. Umiejętności trenerskie niestety trzeba ciągle rozwijać. Trener sukcesu aktywnie pracujący w zawodzie powinien się kształcić i doskonalić umiejętności żeby sprostować wymaganiom rynku. Jeśli się zastanowimy można wyznaczyć kilka grup umiejętności trenerskich, które wydają się najważniejsze. Pierwszą z nich jest umiejętność projektowania i tworzenia szkoleń. Projektowane szkolenia muszą być dopasowane do tematu oraz grupy docelowej a nie tylko do wiedzy trenera, a techniki aktywnego uczenia dorosłych nie powinny być tylko nazwą w sylabusie. Kolejną niezbędną umiejętnością jest interesujące i ciekawe prowadzenie szkoleń. Ta umiejętność jest niezbędna, gdyż nawet ciekawa i ważna informacja przekazana w nudny sposób nie zostanie przyswojona przez słuchaczy kursu. Ważnym atutem w trakcie prowadzenia szkoleń jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, a także rozwiązywania konfliktów oraz umiejętność modulacji głosu. Dobry trener oprócz przekazania wiedzy, umie przekazać niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania wewnątrz korporacji oraz potrafi motywować pracowników.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły pracowników ochrony - Elitarne Biuro Ochrony »

  Agencja Ochrony Biznesu Grom to nie wyłącznie fachowe alarmy , aparaty monitoringu oraz konwojowanie osób i wartości materialnych, ale również i edukacja i nauczania w zakresie ochrony ludności. W Nowym Sączu i Katowicach od 5 lat aranżujemy specjalistyczne szkoły pracowników ochrony, które preparują Naszych kursantów do pracy w branży ochroniarskiej i detektywistycznej. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorską posiadającą spore atesty z zasobu ochrony ludzi i sztuk potyczki i technik samoobrony. Prawidłowo wyposażone aule, zajęcia praktyczne oraz akademickie, możliwość odbycia stażów i praktyk to perspektywy jakie daje ewentualność dokończenia kurs pracownika ochrony prowadzone przez Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Taneczna fala zalewa Polskę. Daj się jej zabrać i pocznij bawić sie z Kreacją Tańca. Klub taneczny oferuje obszerny wachlarz możliwości - od szkoleń tańca towarzyskiego po lekcje fitness i cieszącą się co raz większą renomą Zumba. Na witrynie kreacjatanca.pl odszukasz zobrazowanie kursów, scenariusz i możesz zapoznać się z portretami prowadzących - znawców w swej dyscyplinie i osoby, jacy oddali własne życie manii tańca. Skorzystaj z oferty zajęć poszczególnych w każdej stosownej dla Ciebie porze lub napełniaj się ubawem wspólnej zabawy na zebraniach grupowych.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na tankowanie gazu Bochnia »

  OSK Auto Miś, którego siedziba jest w Bochni prowadzi kursy z tematyki kierowania maszynami z silnikiem. Głównym dążeniem szkoły jest przygotowanie do dobrego zaliczenia testu oficjalnego, a w związku z tym do prawidłowego poruszania się urządzeniami silnikowymi po polskich trasach. Lekcje prowadzone w OSK to nie wyłącznie kurs na tankowanie gazu, lecz także kurs na hds i kurs na wózki widłowe. Zajęcia prowadzą jedynie fachowcy, wprawieni w swoim zawodzie. Dowolny kursant ma możliwość wybrać odpowiedniego dla siebie nauczyciela. Firma zapewnia przyjemny nastrój a także bezstresową naukę.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Głogów - Kursy egzamin gimnazjalny »

  Przygotowanie się do matury poświęcając własny czas może powodować niezbite niedogodności. Nie jest łatwym zadaniem własną pracą opanować niełatwy często materiał. W znaczącej liczbie przypadków też w pewnych przypadkach maturzyści decydując się na samodzielną naukę mają kłopoty z samokontrolą i systematycznością.
  Warto rozważyć, czy zamiast samodzielnie przygotowywać się do egzaminu dojrzałości, nie całkiem dobrze skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej podmiotów organizujących kursy maturalne Głogów. Posiadamy wówczas zapewnienie, że do egzaminu maturalnego przygotuje nas odpowiednia osoba, znająca zasady oceniania i potrafiąca we uzasadniony sposób przekazać niezbędną wiedzę.
  Oczywiście uczęszczanie na kursy maturalne w Głogowie ma też tę zaletę, że dzięki nim uczeń uczy się bardziej systematycznie, a wyniki jego pracy są ciągle oceniane, co z kolei pozwala na pracę nad tymi elementami, które powodują największe kłopoty. Osobiste podejście to najważniejsza przewaga kursów pomagających przygotować się do egzaminu dojrzałości nad lekcjami prowadzonymi w szkole.
  stopnieDobry wynik na maturze to w teraźniejszych czasach przepustka na najlepsze uczelnie, toteż warto dołożyć największych starań, żeby maturę nie tylko zdać, ale zdać z dobrym rezultatem. Oczywiście mogą w tym pomóc kursy maturalne w Głogowie, o czym miało okazję przekonać się już wielu licealistów.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła zawodowa »

  W dzisiejszym świecie bez wykształcenia nie mamy co marzyć o zdobyciu pracy. Jeśli chciałbyś powiększyć swoje kwalifikacje to zapraszamy do poznania którejś z naszych szkół. Zatrudniamy tylko obeznanych specjalistów, którzy ofiarują Ci praktyczną wiedzę. Na naszej stronie znajdziesz zestawienie placówek, przeczytaj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Ofiarujemy Ci jedyną szansę na odmienienie swojego życia! Prowadzimy również różnego typu szkolenia, na których możesz posiąść pomocne zdolności. Jeżeli masz jakakolwiek pytania to nie czekaj tylko zadzwoń do nas. Taka sposobność może się już nie przytrafić! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: