Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kursy zawodowe »

  Mnóstwo małych przedsiębiorstw boryka się z pewnymi kłopotami. Podyktowane jest to często brakiem doświadczenia u młodych właścicieli lub brakiem wystarczającej wiedzy. Kłopoty te dotyczą również kwestii finansowych, a także typowo technicznych. Dlatego warto korzystać z oferty profesjonalistów, którzy oferują porady w różnych aspektach. Oprócz normalnych rad, prowadzą oni sporo badań a następnie proponują ciekawe solucje. Dodatkowo specjaliści tacy ochoczo biorą udział w wdrożeniu opracowanych propozycji i obserwacji zmian. To zazwyczaj kończy kłopoty.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching zawodowy »

  Coaching to słowo staje coraz bardziej widoczne w naszej kulturze. Znalazło ono doskonałe zastosowanie w przekazywaniu wiedzy w zakresie na przykład szkoleń menedżerskich czy zarządzaniu zespołem. Szkolenia są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Nauka jazdy Start-Car gwarantuje szkolenie w przychylnej atmosferze wraz niezbędnymi materiałami. Trenujemy na samochodach nissan micra, które są używane na egzaminie w bydgoskim WORD. Nasza szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 14 blisko dworca PKP. Dzięki temu każdy kursanci mają przystępny dojazd z każdego miejsca w Bydgoszczy. Jeżeli poszukujesz odpowiedniej szkoły jazdy to START-CAR jest najlepszym wyborem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 506739305 - 24/7.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia rzeszów »

  Właściwie każdy młody człowiek kończąc szkołę średnią planuje iść na studia Rzeszów. Studiowanie stało się bardzo popularne i modne! Natomiast studiowanie nie jest już wyłącznie dla najwybitniejszych. Studiować w tych czasach może prawie każdy kto zdał egzamin maturalny nie zależnie od jego wyniku.  W katalogu usług/produktów uczelni posiadamy dostępne studia stacjonarne i niestacjonarne jak również wieczorowe. Na uczelniach własnych jak również państwowych. Studia niestacjonarne i wieczorowe są płatne. Coraz większą popularnością cieszą się studia online. Niegdyś było nie do pomyślenia by studiować w trybie eksternistycznym on-line dzisiaj jest to możliwe. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kursy Rzeszów i szkolenia.  Dają one sposobność zdobycia cennych umiejętności, których wymagają pracodawcy. Warsztaty komputerowe, księgowe, administracyjne to warsztaty w których wszyscy ludzie uczestniczą najchętniej. Pracodawcy także delegują indywidualnych pracowników na szkolenia dokształcające, a dodatkowo na studia. W ogromnej liczbie przypadków odmowa podjęcia studiów kończy się wypowiedzeniem. Pracodawcy pragną mieć nie tylko doświadczoną niemniej jednak również wykfalifikowaną kadrę pracowników. Studiują młodzi i studiują też starsi niestety tym drugim nie przychodzi to z taką łatwością.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Biznesplan przydaje się nie tylko podczas zakładania działalności gospodarczej, w celu zdobycia dotacji na rozpoczęcie działalności. Każda szanująca się, a ponadto zbająca o przyszłe lata firma powinna mieć zrealizowane indywidualne biznesplany, a oprócz tego ze stuprocentową pewnością w miarę upływu czasu uaktualniać je. Wynika to z tego, że w takim biznesplanie określone są cele bliższe i dalsze, w związku z czym łatwiej zarządzać firmą. Na niniejszej witrynie internetowej WWW można znaleźć praktyczne wskazówki na temat pisania dobrych biznesplanów.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Bogata propozycja sal konferencyjnych i szkoleniowych zadowoli najbardziej wybrednych. Portal oferuje nie tylko kontakt do wybranych obiektów przykładowo na Mazowszu ale również ciekawe pomysły i promocje. Tradycjonalistów zainteresują przestronne, kompletnie zaopatrzone sale w dogodnym położeniu. Ci, którzy potrzebują zapewnić uczestnikom konferencji dodatkowe atrakcje np. poprzez beztroski wypoczynek mogą przygotować konferencje Spa.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Łódź - ALMA »

  Szkoła języków obcych Łódź "ALMA", jako pierwsza prywatna szkoła językowa w Łodzi. Nasze zalety to: ciekawe lekcje, profesjonalni lektorzy, dyrektor metodyczny, testy diagnozujące postęp słuchaczy, profesjonalnie wyposażone sale, oraz bezpłatne konwersacje i konsultacje. Jeśli więc interesuje cię angielski  Łódź, to oferujemy kursy językowe  tj.: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Prowadzimy kursy  dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach. Przygotowujemy słuchaczy do egzaminów (matura, FCE, CAE, CPE).

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lotnik.eu - nauka latania »

  Portal nasz zawiera zbiór wiedzy związanej z aeronautyką, począwszy od helikopterów, poprzez szybowce, aeroplany, zaś na doniesieniach z pokazów powietrznych kończąc. Odnajdziesz tutaj porady i dokładną wiedzę na temat szkoleń PPL(H) i na licencję pilota helikoptera. Na domiar tego, dostarczymy Tobie kompendium helipadów i opisy kultowych typów śmigłowców. Masz trudność z jakimiś terminami lotniczymi? Przedstawiamy nasz słownik wyrazów, który bezpośrednią drogą wyjaśni Ci podstawowe zagadnienia.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  prawo jazdy Gdańsk - nasza szkoła działa od 1995 roku na rynku pomorskim. W tym czasie nauczyliśmy i pomogliśmy zaliczyć pozytywnie egzamin wielu setkom osób. Nie zadowalamy się jednak samym przygotowaniem kursanta do zdania egzaminu. Podchodząc indywidualnie do każdego kursanta chcemy się wyszkolić go na pełnowartościowego, pewnego kierowcę. Jeśli chcesz posiadać prawo jazdy, zostać kierowcą to dobrze trafiłeś! Nasza szkoła cieszy się świetną reputacją, a w tej branży to jest najważniejsze. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria produkcji rolniczej »

  Bezpłatne szkolenia rolnicze organizowane przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu ruszają już w listopadzie. Szkolenia dotyczą inżynierii i organizacji produkcji rolnej i BHP w rolnictwie. Zapraszamy osoby spoza kadry i studentów UP. Celem szkoleń jest uzupełnienie wiedzy osób pracujących w sektorze rolno – spożywczym lub zainteresowanych wybraną tematyką.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowanie zespołu »

  Coaching to słowo staje coraz bardziej widoczne w naszej kulturze. Znalazło ono doskonałe zastosowanie do szkolenia i przekazywania wiedzy w zakresie na przykład szkoleń menedżerskich czy zarządzania zespołem.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy organizuje szkolenia i szkolenia dla osób ubiegających się o uzyskanie prawa jazdy. Zarówno kursy zasadnicze jak i doszkalające prowadzone są w zakresie teorii, a dodatkowo kategorii A i B.
  Na naszej witrynie internetowej WWW odnaleźć mogą Wy dane o naszym OSK (Ośrodek Kursy Kierowców), a ponadto aktualną ofertę mojej szkoły nauki jazdy. A dodatkowo na stronie można znaleźć takie informacje jak termin rozpoczęcia najbliższego wykładu na prawo jazdy, galerie w której znajdują się fotografię naszego biura i placu manewrowego oraz dział kontaktu. W nim znajdują się wszystkie informacje adresowe, formularz kontaktowy za którego pośrednictwem można prędko nawiązać z nami kontakt i mapka prezentująca jak można trafić do naszego biura.
  Z rozważają o odwiedzających stronę mojej auto szkoły, umieściliśmy działy "prawo jazdy w sieci" oraz dział "dla kursanta". W pierwszym z nich znajdują się najciekawsze publikacje na temat prawa jazdy znalezione w Internecie, a w drugim pomoce do nauki w czasie przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. W gronie nich znajduje się  między innymi  schemat klawiatury jaki występuje podczas egzaminu na prawo jazdy (wraz z opisami klawiszy), aktualna tabela prędkości, raport świateł pojazdu egzaminacyjnego, znaki drogowe czy dostęp do testów na wszelkie kategorie.
  Dzięki formularzowi znajdującemu się stronie mogą państwo zapisać się na przewodnik prawa jazdy w Internecie - nie wychodząc z lokalu mieszkalnego. Wszelkie potrzebne informacje dostępne są na www.naukajazdy.gorlice.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstępna przyspieszona »

  Zapraszamy osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na kierowce zawodowego z tereny woj. śląskiego do zapoznania się z nasza ofertą i wybrania u nas kursu kwalifikacja wstępna w trybie przyspieszonym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują ograniczonym zasobem czasu i chcą szybko przystąpić do egzaminu państwowego. Zapewniamy fachową pomoc instruktorów oraz naukę w profesjonalnej sali przy użyciu najnowszych metod komputerowych. Oferujemy także szkolenia okresowe oraz kurs nauki jazdy na kategorie D.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Coraz bardziej zaawansowany staje się język angielski branżowy. Na szczęście wiele współczesnych szkół językowych oferuje specjalne kursy, na których możemy nauczyć się swobodnego posługiwania wspomnianymi żargonami np. angielski medyczny czy techniczny. Bez wątpienia może okazać się to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój, dająca perspektywy na przyszłość.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Akwarela -zajęcia rozbudowane jako II raz na 7 dni, głownie dla kandydatów naArchitekturę PW i na Architekturę Krajobrazu (Nie można zapisać się na samą akwarelę, są to zajęcia dodatkowe, nieobowiązkowe )
  Tradycyjnie Pracownia DOMIN osiągnęła najwyższe noty na Egzaminie WAPW 2012. Aż cztery chłopcy i dziewczęta ( z pięciu w ogóle) otrzymały notę 100 pkt. W pierwszej dziesiątce, jest dziewięciu absolwentów pracowni DOMIN. W pierwszej dwudziestce znalazło się 16 DOMINOWCÓW :)DOMIN - pracownia rysunku świadczy usługi takie jak kurs rysunku artystycznego. Zapraszamy do zapisów na zajęcia. Wyjątkowo zapraszamy na nasze zajęcia które uczęszczają albo uczęszczały na inne kursy. Jesteśmy w stanie nauczyć czegoś nowego.
  Akwarela -zajęcia profesjonalne jako II raz w tygodniu, głownie dla kandydatów naArchitekturę PW i na Architekturę Krajobrazu (Nie można zapisać się na samą akwarelę, są to zajęcia dodatkowe, nieobowiązkowe )

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dictum - logopedia medialna »

  Firma Dictum powstała, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu logopedii medialnej na terenie Wrocławia. Spotkania indywidualne skierowane są do osób, które na co dzień posługują się głosem, w szczególności dla kadry zarządzającej, dziennikarzy, przyszłych aktorów, nauczycieli, rzeczników prasowych oraz polityków.
  Zajmujemy się:
  ♣ korygowaniem wad wymowy,
  ♣ poprawą nośności głosu,
  ♣ wypracowaniem optymalnej średnicy głosu,
  ♣ podnoszeniem jakości wypowiedzi,
  ♣ przygotowaniem do wystąpień publicznych,
  ♣ zwiększeniem płynności mowy.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Kierowców Wrocław »

  Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Laboratorium Testów Psychologicznych Psychelab we Wrocławiu, w ofercie psychologiczne badania kierowców i innych zawodów, testy psychologiczne, porady psychologiczne. Nasze usługi umożliwiają rzetelną i obiektywną ocenę predyspozycji psychologicznych, motorycznych i intelektualnych pracowników.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie rekrutacja pracowników »

  Szkolenia z zakresu rekrutacji organizowane są przez naszą firmę w formie otwartej i zamkniętej na terenie całego kraju. Rekrutacja i selekcja jest jednym z kluczowych działań w obszarze polityki personalnej. Od rekrutujących zależy dotarcie do interesujących nas pracowników i pozyskanie ich. Zmienny rynek pracy, wysoka konkurencyjność oraz potrzeba pozyskiwania specjalistów stawia nowe wyzwania przed organizacjami.
  Głównym celem naszych szkoleń jest rozwój umiejętności rekrutacyjnych i umiejętności fachowego prowadzenia procesu oraz doskonalenie umiejętności weryfikacji kompetencji. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa - NS Doradztwo i edukacja »

  GRUPA - NS Doradztwo i Edukacja to dynamiczny zespół profesjonalistów świadczący swoje usługi stacjonarnie oraz zdalnie - przez Internet. Nasze cechy to : elastyczność, innowacyjność i proaktywność - we wszystkich naszych planach i działaniach. Mikro, małe i średnie firmy coraz częściej potrzebują do rozwoju swojej działalności szybkiego, taniego i profesjonalnego wsparcia - kompetencyjnego, organizacyjnego, prawnego i informatycznego. Z Grupą - NS szybko i pewnie znajdziecie Państwo rozwiązania tańsze niż dotychczasowe, zapewniające równocześnie najwyższy poziom techniczny i technologiczny - bez nakładów inwestycyjnych i kredytów, zachowując pełną autonomię i samodzielność !

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia cnc Śląsk »

  Computerized Numerical Control -  CNC (pol. komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych) to jedna z coraz najczęściej poszukiwanych przez pracodawców kwalifikacji. Polega ona na zdolności sterowania skomplikowanymi maszynami przemysłowymi za pomoca interfejsu komputerowego, co znacznie podnosi wydajność i efektywność pracy. Kursy cnc są zatem jednymi z najbardziej poszukiwanych kursów podnoszących kwalifikacje. Szkolenia cnc Śląsk pomagają dopasować indywidualne kwalifikacje do wymagań w nie tylko polskiego, niemniej jednak i europejskiego rynku pracy, gdyż deficytów fachowców z branży cnc jest najbardziej odczuwalny w państwach, takich jak Niemcy, Portugalia, czy Włochy.
  Też kursy wózki widłowe są szkoleniami, które przeważnie cieszą się dużym w gronie ludzi poszukujących zatrudnienia w odmiennej niż poprzednia branży. Związane jest to ze relatywnie wysokimi zarobkami operatorów  wózków widłowych i prostotą obsługi tych pojazdów. Bardzo podobnie jest z ofertą szkoleń, takich jak kursy suwnice Śląsk, które też cieszą się dużym powodzeniem pośród osób szukających przekwalifikowania zawodowego.
  Firma abzcentrum jest liderem w zakresie organizacji kształcenia zawodowego. W jej spisie produktów/usług wyszukają Wy kursy cnc, warsztaty wózki widłowe, szkolenia doskonalenia zawodowego oraz dodatkowo wykład suwnic Śląsk. Dzięki zdolnościom zdobytym na kursach organizowanych przez abzcentrum, takich jak szkolenia cnc Śląsk, będą państwo w stanie znacznie łatwiej znaleźć pracę nie tylko w Polsce, niemniej jednak i za granicą. Jest to  więc pewna i sprawdzona inwestycja w rozwój własnych kompetencji i w poprawę osobistej pozycji na rynku pracy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

szkoła jazdy (1), kurs na pilota (2), bezpłatny (1), outsourcing (1), firma (1), obiekty (1), osk (1), pplh (1), psycholog (1), kursy (2), Transport (15)

Szkolenia - nowa strona:

Adres: