Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kursy maturalne Łódź »

  kursy maturalne Łódź - Boisz się matury? Nie chcesz by koledzy, rodzina zaśpiewali "znów za rok matura". Jeśli słabym punktem jest matematyka, to idź na korepetycje. Jeżeli natomiast masz problem z językiem obcym, to trafiłeś do właściwego miejsca. Mamy najlepszych wykładowców w kraju. Jestesmy w branży od wielu lat. Przygotowujemy do matury bez względu na poziom znajomości języka. Nauczymy Cię od podstaw, lub uzupełnimy braki w wiedzy. Nie musisz się martwic. Ty też zdasz maturę z języka obcego!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla florystów zaprasza! »

  Gwarantujemy, że tak jak szerokie grono naszych uczniów, tak samo i Ty wyniesiesz wiele z naszych zajęć. Stawiamy na innowacyjność, nie ograniczamy się jedynie do wiedzy na temat odmian roślin. Interesuje nas także kultura i najnowsze trendy florystyczne, które rozwija sztuka układania kwiatów. Nasze szkolenie florystów dopasowujemy do umiejętności i zakresu wiedzy uczniów. Naszym celem jest wychodzenie ponad ich oczekiwania. Kursy florystyczne i pokazy florystyczne rozwijają wiedzę w danym temacie i pomagają zdobyć kwalifikacje, które powinien posiadać zarówno mistrz, jak i pomocnik florysty. Co więcej, doskonale wiemy, że sukces w przypadku kwiaciarni często osiąga się jako zespół. Dlatego też warsztaty florystyczne z zaangażowaniem budują partnerskie więzi już od początku kursu.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne »

  Centrum Psychotechniczne to przychodnia eksperckich badań psychotechiczne. jest niepubliczną przychodnią, która oferuje badania z zakresu psychologii pracy. działamy razem z przychodnią medycyny pracy, dlatego w jednym dniu przeprowadzamy badania psychotechniczne oraz lekarskie bez zbędnego tracenia czasu w kolejkach. Ludzie są największym kapitałem firmy, dlatego ważne jest posiadali nie tylko pożądane umiejętności ale także predyspozycje psychologiczne i umysłowe. Powyższe cechy określają przydatność pracownika na określone stanowisko pracy. Na etapie rekrutacji i selekcji uwaga skupiana jest często tylko na umiejętnościach nabytych na drodze doświadczenia, trudno określić natomiast pożądane predyspozycje danej osoby.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Sekret sukcesu firmy – zachęcamy do lektury zawartości naszego serwisu. Dzięki nam dowiesz się, co oznaczają najnowsze terminy z zakresu zarządzania i marketingu, czym jest coaching i dlaczego jest potrzebny, jak zbudować kadry, czym jest przyjazna i skuteczna rekrutacja, jak stosować system motywacyjny, aby był sprawiedliwy oraz naprawdę zachęcał do pracy? O tym wszystkim poczytasz w serwisie, stworzonym specjalnie na Twoje potrzeby. Przedstawione tematy są opisane przystępnie, abyś z łatwością je przyswoił – nam także zależy na sukcesie Twojej firmy.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Menedżerskie »

  Spółka specjalizująca się w uczestniczeniu innym przedsiębiorstwom w osiąganiu wzrostu. Od wielu latek nasi praktycy pomagają ludziom i firmom w osiąganiu zamysłów biznesowych. Domeną w której zdołamy się darzyć uznaniem najogromniejszym doświadczeniem są szkolenia sprzedażowe oraz dla menedżerów. Prowadzimy dodatkowo badania satysfakcji pracowników. Przystępujemy mocno odrębnie do każdego szkolenia, analizując pozycję aktualną Klienta oraz dyspozycja obrotu. Pracujemy tylko z specami w swoich dyscyplinach, na skutek czemu mają Państwo pewność iż szkolenia z nami to uruchomienie a nie koszt.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interenetowa baza szkoleń »

  Na naukę nigdy nie jest za późno. Jak mówi stare przysłowe człowiek uczy się całe życie. Uczymy się od wczesnych lat przedszkolnych, uczymy się w szkole, liceum, na studiach wyższych  .W dzisiejszym śpiesznie zmieniającej się rzeczywistości, zmiana zawodu, tytułu naukowego staje się codziennością  . Dlatego żeby prawie każdy mógł szybko odszukać wykład szkolenia dla pracowników, warsztaty dla siebie, swoich dzieci i najbliższych powstała jedyna  w swoim rodzaju baza szkoleń. Baza konferencje-szkolenia.pl to internetowa baza szkoleń, kursów, konferencji z całej Polski. W jednym miejscu prezentowana jest bogata oferta szkoleń i kursów zawodowych, majątkowych, szkolenia sprzedażowe, szkolenia kwalifikacji swoich i wielu innych. Własną propozycję prezentują również szkoły językowe, szkoły jazdy, firmy szkoleniowe, trenerzy, a ponadto obiekty i sale konferencyjne. To właśnie na tym portalu można wybrać szkolenie, odszukać i wyselekcjonować miejsce gdzie to szkolenie ma się odbyć, oraz dodatkowo zapoznać się z ofertą kogoś kto to wszystko zorganizuje .Dodawanie ofert szkoleniowych jest zupełnie darmowe. Jako jeden z pierwszych w Polsce portali udostępniona została sposobność pokazania spersonalizowanej oferty w formie filmu. To nietuzinkowe rozwiązanie umożliwi jeszcze lepiej pokazać potencjalnemu klientowi korzyści płynące z wyboru oferty. Podsumowując Serwis oferuje: możliwość dodawania ogłoszeń bez rejestracji intuicyjny układ strony, zaawansowana wyszukiwarka, wygodna i szybka galeria zdjęć dostępnych w ogłoszeniach, video prezentacja oferty, lokalizacja sprzedającego jak również firmy na mapie, wygodny edytor do dodawania ogłoszeń poprzez użytkownika, powiadom znajomego - możliwość wysłania linka z okna danego ogłoszenia z załączona.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Unormowanie egzaminów na aplikacje prawne w formie testu było jednym z działań przeprowadzonych w celu otwarcia drogi do zawodów prawniczych dla szerszego grona osób zamierzających wykonywać zawód adwokata czy notariusza.
  Wcześniejsze unormowania pozostawiały kwestię przyjęć na programy samorządom zawodowym poszczególnych firmie. Sytuacja taka spotykała się ze sprzeciwem ludzi, którym nie dane było dostać się na aplikacje. Zarzucały one korporacjom, że podstawowym kryterium przyjęć na aplikacje są koneksje rodzinne, a nie merytoryczne przygotowanie kandydata.
  Niezbędne było stworzenie takiego modelu egzaminu na aplikacje, który byłby w najwyższym stopniu obiektywny. Pomiędzy wielu propozycji zwyciężyła ostatecznie obowiązująca do dnia dzisiejszego forma egzaminu: testy na aplikacje.
  Egzamin w obecnej formie, tj. testy na aplikacje, także jest krytykowany. Wielu podnosi, że nie kontroluje tak rzeczywiście wiedzy, i że testów można nauczyć się na pamięć, a praca prawnika nie ma wszakże polegać tylko na znajomości na pamięć pewnej ilości przepisów, ale na umiejętnym ich stosowaniu w praktyce.
  Pomimo zgłaszanych zastrzeżeń, testy na aplikacje mimo wszystko wydają się najbardziej obiektywnym sposobem wyboru kandydatów na przyszłych sędziów czy adwokatów.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zdobywać potrzebne uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych kursach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne kursy. Odwiedzaj naszą stronę często by nie przeoczyć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - "NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE" »

  Bez wątpienia "NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE!!!". Mając na uwadzę Państwa wygodę, zaoszczędzony czas i redukcję kosztów szkolenia, stworzyliśmy specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych e-szkoleniem BHP przez internet.

  Szkolenie okresowe eBHP adresowane jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych, a w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, kosztorysantów, inżynierów produkcji, jak również średniego personelu technicznego realizującego procesy budowlane oraz innych pracowników działów produkcyjnych firm.
  Po odbyciu szkolenia pracownicy nabywają wiedzę oraz umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również mogą wykonywać obowiązki wynikające z art. 209.1 §1 ust. 2 Kodeksu pracy, czyli osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy i czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia unijne »

  Największa dodatkowo w największym stopniu aktualna lista szkoleń na rynku. Kursy bezpłatne, EFS, unijne, dla działalności jednoosobowych również użytkowników indywidualnych. Warsztaty na rzecz działalności jednoosobowych dodatkowo osób indywidualnych. Propozycja szkoleń otwartych również zamkniętych. Skuteczne warsztaty sprzedażowe - technologie dystrybucji, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji. Organizujemy szkolenia biznesowe, miękkie.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybór zawodu »

  Planowanie kariery nie jest łatwym wyzwaniem. Aby osiągnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak sformułować profesjonalne CV i życiorys. Takiej wiedzy dostarcza kluczdokariery.pl. Znajdują się tu informacje o tym jak wyglądać może rozmowa kwalifikacyjna, proces rekrutacji. Zamieszczamy przydatne wskazówki, wzory listów motywacyjnych, kwestionariusze zawodowe, testy motywacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem. Na naszych stronach znajduje się również baza, zawierająca uczelnie i szkoły wyższe, dla osób zainteresowanych edukacją i kształceniem. Nie zabraknie również informacji odnośnie możliwości, jakie stwarzają rozmaite programy i projekty, np. Europass.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  kursy językowe dla firm szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  Firma oferuje szeroki zakres szkoleń o tematyce BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Oferta skierowana jest do małych oraz dodatkowo dużych firm. proponujemy dodatkowo usługi z obszaru bezpieczeństwa bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Działamy przeważnie na terenie południa kraju. Szkolenia planujemy na życzenia w zakładach pracy u Klienta. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • TaniePortale.pl - Zarobisz przez internet nawet 10000 złotych miesięcznie »

  Zarabiające i tanie portale internetowe. Reklamy kontektsowe Google AdSense, OnetKontekst i program partnerski bankier.pl. Nawet 1000 zł za wniosek kredytowy i prowizje za konto bankowe. Darmowa instalacja i opieka techniczna. Przeszkolimy Cię z e-marketingu!

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  .
  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie link textprzejść przez egzamin państwowy.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie »

  Zespół to ważna organizacja ludzi, która ma dążyć do jak najbardziej efektywnego działania, oczywiście zarządzanie grupą powinno również stać na bardzo wysokim stopniu. Szkolenia menedżerskie oraz team coaching na pewno pomogą wam w usprawnieniu pracy grupowej, która z założenia i tak nie jest najprostsza.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak pokonać stres »

  Niniejsza witryna internetowa WWW tyczy się zagadniania stresu. Jak wiadomo stres jest jednym z czynników, które ze znakomitym skutkiem uprzykszają żywot oraz dodatkowo w pewnych przypadkach powoduje różnorodne choroby. Z tego względu powstała ta strona, na której prawie każdy kto nie potrafi sobie poradzić ze stresem ma możliwość zapisać się na bezpłatny poradnik o stresie. W poradniku przedstawiono efektywne metody niwelowania i łagodzenia stresu. Właściwie każdy kto żyje w stresie, a chciałby go zredukować powinen zaznajomić się z tymi wskazówkami.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie relacją ze związkami zawodowymi »

  Profile dialog działa od 1997 roku, a para się wieloma aspektami zarządzania zasobami pracy. Oferujemy usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a dodatkowo wsparcie doradcze tudzież prawne w obszarze zarządzanie relacją ze związkami zawodowymi tudzież outsourcing w wybranych dziedzinach.
  Doradzamy głównie w poniższych dziedzinach: opisy i wartościowanie stanowisk pracy, systemy wynagrodzeń, zakładowy układ zbiorowy pracy, zwolnienia grupowe, regulaminy pracy, strategie współdziałania ze związkami zawodowymi, doradztwo w sporach zbiorowych.
  Organizujemy również warsztaty na tematy powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi: zwolnienia grupowe, systemy wynagrodzeń oraz szkolenia: prawo pracy, rozwoju i zarządzania zasobami ludzkimi, restrukturyzacja zatrudnienia.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sali konferencyjnej centrum Katowic »

  W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie stworzyliśmy naszą najnowszą usługę: wynajem sali szkoleniowej w Katowicach. Oferujemy bardzo przyjazne warunki: klimatyzacja, niska cena, przystępna lokalizacja. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój gwarantujący przyjemną atmosferę. Umiejscowienie biura rozwiązuje kwestię dotarcia na miejsce, usytuowanie tuż przy dworca kolejowego umożliwia łatwe przybycie na miejsce pieszo bez potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AOK - DRIVER auto szkola Łódź »

  Nauka nie musi być nudna!
  Szkolimy ciekawie i bezstresowo!
  Uczymy bezpiecznej i poprawnej jazdy samochodami!
  Brak ukrytych kosztów!
  Bezpieczne samochody!
  Wysoka zdawalność egzaminów!
  Najlepsi instruktorzy!

  Aby ułatwić kursantom pomyślne zdanie egzaminu, w trakcie nauki objeżdżamy trasy egzaminacyjne!

  Sprawdź co oferujemy i zdecyduj, czy chcesz z nami wkroczyć w świat samochodowej przygody!

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: