Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Angielskiwroclaw.net | Język Angielski Wrocław »

  angielskiwroclaw.net to strona poświęcona językowi angielskiemu. Język angielski jest używany w każdym kraju, więc warto go znać. Z nami nauczysz się czytać, pisać oraz mówić! A To wszystko dzięki 6-osobowym grupom, 18 poziomom zaawansowania oraz specjalnie dobranym metodą nauczania! Zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gra na gitarze »

  Aby grać na gitarze musimy najpierw zapoznać się z podstawowymi akordami gitarowymi. Dzięki temu będziecie mogli grać wiele utworów muzycznych, jak i tworzyć własną muzykę, dla swoich potrzeb. Wszystko zaczyna się od poznania akordów, jak i wyczucia rytmu.
  Są one ukazane w formie tabulatury. Zachęcam do zapoznania się, jak i ciągłej nauki akordów...

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie odbyć kurs rysunku? »

  Wiele osób potrzebuje często do pracy czy szkoły umiejętności rysowania,dlatego polecamy Artystyczny Pasaż,miejsce,gdzie profesjonalnie przygotują nas do tego fachu.Kurs rysunku potrzebny jest w sytuacjach,kiedy chcemy podszkolić swoje umiejętności w celu osiągania lepszych wyników.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inspektor Ppoż »

  Przedstawiam Państwu Portal-ppoż. Prócz informacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej jak też bezpieczeństwa pożarowego mieści się w nim katalog firm które oferują usługi ppoż. Katalog jest z podziałem na regiony w związku z tym z łatwością znajdą państwo firmę w pobliżu miejsca zamieszkania, która może świadczyć dla Was usługi przeciwpożarowe. Co więcej jednostki zostały przydzielone do poszczególnych kategorii m. in. instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, szkolenia pożarowe czy przeglądy sprzętu i aparatów ppoż. Zainteresowanych zamieszczeniem firmy przeciwpożarowej w katalogu zachęcamy do kontaktu. Wortal zaistniał aby poszerzać wiedzę z zakresu ppoż teraz do tego będzie możliwość znalezienia w nim firmy, które zajmują się tą problematyką.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe »

  Nasza szkoła językowa dla dzieci pozwala najmłodszym zapoznać się z językiem, jego słownictwem i wymową w przyjemnej atmosferze podczas wielu gir i zabaw organizowanych przez naszych lektorów.
  Oferujemy kursy językowe dla każdego, nauczymy każdego w każdym wieku. Szkolimy firmy i osoby indywidualne. Oferujemy niskie ceny i profesjonalną kadrę dydaktyczną. Z Nami poznasz język szybko i przyjemnie.
  Nasz szkoła językowa szczyci się tym że zajęcia u nas odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze, pozbawionej stresu i są prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów. Podczas lekcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w nauczaniu języków obcych (interaktywna tablica multimedialna)
  Ciągle rozbudowywana oferta naszej szkoły pozwala zaproponować naszym uczniom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauki na odległość. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza jest placówką nowoczesną z najnowszymi programami i sposobami nauczania.
  Miarą naszego sukcesu są wyniki i satysfakcja naszych uczniów, których liczba stale rośnie. Tak popularny teraz język angielski dla dzieci jest w przystępnej cenie dla każdego potencjalnego ucznia.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura 2011 matematyka »

  Matura, matematyka i zadania to najczęściej powtarzane słowa przez tegorocznych maturzystów. Obowiązkowy egzamin dojrzałości z matematyki przeraża większość licealistów. Serwis e-zadania.pl skierowany jest do uczniów, zarówno szkoły podstawowej jak i liceum czy też technikum, gdzie trwają intensywne przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu jakim jest matura 2011. Dzięki nam rozwiążesz szereg trudnych zadań matematycznych, powtórzysz materiał i zdasz egzamin z jak najlepszym wynikiem.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Firma doradczo szkoleniowa Infox to przede wszystkim kursy dla abi, szkolenia z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, szkolenia haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma powstała w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Zespół Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o.o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2.12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie opłaty za korzystanie ze środowiska »

  Przed każdym szkoleniem i wprowadzeniem nowego materiału do naszych szkoleń konsultujemy się z wybitnymi specjalistami w danej dziedzinie, co umożliwia nam wyeliminować jakiekolwiek błędy naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska.Prowadzimy szeroko rozumiane szkolenia na temat opłaty za korzystanie ze środowiska, co umożliwia   na szersze zrozumienie ekologii  i zaakceptowanie takiej kolei rzeczy. Bardzo lubiane i cieszące się szerokim zrozumieniem jest szkolenie z ustawy o odpadkach. Każdy z nas chce dbać o środowisko a nie każdy wie jak, dlatego też nasza firma stara się przybliżyć  uczestnika kursu również tą kwestie ważną dla całej ziemi szkolenie opłaty za korzystanie ze środowiska. Jesteśmy firmą profesjonalną z wieloletnim doświadczeniem co pozwala nam na efektowniejsze prowadzenie szkoleń z opłaty za korzystanie ze środowiska, a ponadto ustaw o odpadkach oraz dodatkowo szkolenie raport do KOBiZE. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia w formie otwartej jak i zamkniętej na temat opłaty za korzystanie ze środowiska i szkolenia z ustaw o odpadkach.  Jednym z najnowszych szkoleń jest szkolenie w zakresie korzystania ze środków pomocowych Unii Europejskiej, co jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach.  W czasie szkolenia są wykłady i ćwiczenia.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatki vat »

  Rewolucja Umysłów to firma oferująca szkolenia i kursy podatkowe, ze szczególnym uwzględnieniem podatku vat. Twórcą Rewolucji Umysłów jest dyrektor finansowy, wieloletni trener na szkoleniach i kursach z prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu obrotów obrotu transgranicznego, pan Piotr Kowerdej.
  Podatki są taka dziedzina prawa, która bezpośrednio dotyka każdego obywatela. Niestety przez to, iż jest to dziedzina jednocześnie niezwykle skomplikowana i niestabilna, większość osób nie potrafi prawidłowo zinterpretować prawa podatkowego. Przez to ponoszone są niewyobrażalnie wysokie koszty, chociażby w postaci kar skarbowych.
  Szkolenia podatkowe oferowane przez Rewolucję Umysłów są skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm, a także dla osób, które chcą przygotować się do egzaminów, których zdanie umożliwia komercyjne prowadzenie ksiąg.
  Szkolenia podatkowe i szkolenia vat przekazują maksimum wiedzy merytorycznej w formie warsztatów. Szkolenia są prowadzone w elastycznych formach, dostosowane do potrzeb, miejsca, czasu i tematyki spotkań. Uczestnicy mogą liczyć na autorskie materiały szkoleniowe w formie zestawień i zadań, które są rozwiązywane na szkoleniach.
  W celu zapoznania się z tematem szkoleń oraz z tematem podatków zapraszamy na stronę internetową Rewolucji Umysłów. Znajdą tam Państwo również informacje podatkowe, a także informacje o kursach i szkoleniach, które obejmują podatek vat po zmianach w 2014r. oraz cykl szkoleń dotyczących optymalizacji podatkowej, zawierające rozwiązania ZUS.
  Oferujemy także szkolenie dotyczące kompleksowego rozwiązania w zakresie pojazdów samochodowych obowiązujących do końca 2016r. oraz studium przypadku zmian vat-owskich.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sep »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa oferuje profesjonalne szkolenia sep z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń energetycznych. Dzięki szkoleniu uzyskają Państwo niezbędne kwalifikacje i uprawnienia elektryczne, pozwalające na pracę przy obsłudze, konserwacji, naprawie oraz montażu instalacji i sieci energetycznych. Szkolenia prowadzone są w grupach, w zależności od specjalności i poziomu wiedzy przez najlepszych specjalistów w Polsce. Posiadamy liczne certyfikaty i akredytacje, potwierdzające rzetelność naszych usług, którą docenili nasi dotychczasowi Klienci, m.in. Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o., Ericsson Sp. zo.o., Delphi Poland S.A.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY oraz OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ.
  W relacjach z naszymi Klientami priorytetami są dla nas zaufanie, rzetelność, konsekwentność, sumienność oraz efektywność.

  Profesjonalny zespół doświadczonych i kompetentnych Specjalistów cechuje się szeroką kreatywnością i entuzjazmem w działaniu, aby mogli Państwo z satysfakcją korzystać z naszych usług.


  Specjalnością naszej firmy jest całkowita obsługa firm w obszarze bezpieczeństwa, w podnoszeniu kwalifikacji pracowników oraz w tworzeniu pełnej dokumentacji wymaganej przez organy kontrolne.

  Naszym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w środowisku pracy, co poprzez osiągniętą kulturę bezpieczeństwa, można zaliczyć do zapoczątkowania sukcesu.

  Celem naszych działań jest profesjonalny angaż w konkretne zapotrzebowanie każdej Firmy.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Podczas naszych szkoleń używamy przede wszystkim autorskich materiałów, przygotowanych przez naszych szkoleniowców tak, aby główna ich część była powiązana z egzystencja Twojej firmy. Nasza wizja opiera się na systemie uczenia Know-Do-Be, który sprawia, że partycypanci szkolenia opanują wszechstronne zdolności. Training Partners specjalizuje się w kursach biznesowych. Bez wyjątku nasze szkolenie jest praktyczne i skuteczne. Projektujemy szkolenia menedżerskie oraz sprzedażowe. Nasze szkolenia są przygotowywane na miarę. Dlatego każde szkolenie jest inne, ponieważ każdy klient jest inny, a jego potrzeby różne. Trenerzy.pl to zespół doświadczonych trenerów prowadzących szkolenia integracyjne już od 20 lat.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business school »

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), powstało w 1995 roku w wyniku współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland at College Park (USA). Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), z siedzibą w Łodzi, powstało w 1995 roku, w wyniku współpracy Uniwersytetu Łódzkiego z Uniwersytetem Stanowym Maryland (USA). Stało się to możliwe dzięki pomocy finansowej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID. Dzięki przynależności do UŁ i bliskim kontaktom z University of Maryland, Towson University, oraz z wieloma firmami, blisko współpracujemy z ponad 80 wykładowcami, trenerami i praktykami.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Toruń »

  Trwające kurs pierwszej pomocy Toruń jest podczas wielu zajść niezmiernie potrzebny. Obdarza się w niedowolnych wymogach klimatycznych i przy dowolnej ranie. Nie ważne czy są to odmrożenia czy oparzenia, dzierżąc informację na ów temat, z pewnością będziemy zdolni w pełni udzielić pierwszej asysty każdej porannej figury. Warto oraz doliczyć, iż kurs pierwszej pomocy Toruń mieszczący się zupełnie tani i nie uzyska ospale, dlatego też pożądane byłoby ofiarować trochę frazeologizmu na jego realizacja. Praktycznie w każdej firmie udzielającej takich szkoleń spotkamy się ze światowej klasy specjalistami, którzy na codzień borykają się spośród wieloma druzgocącymi sytuacjami wypadkowymi. W niektórych karambolach szkoły istotnego bądź gimnazjalne również organizują takowe kursy na polską rękę. Wówczas zapraszają oni przedsiębiorstwa aż do swojej budy, które posiadają znaczne test i potem dla wszystkich uczniów przebywa się kurs pierwszej pomocy Toruń. Na zajęciach takich jak przysposobienie defensywnego, plus każdy uczeń ma możliwość nauczce pierwszej wskazówce. Moim zdaniem mieszczący się to niesłychanie przydatny temat, przez wzgląd któremu w dalszym czasie wskazany uczeń prawdopodobnie ocalić komuś bytowanie.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Haccp w hotelu »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie kontroli w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP Oraz wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia fryzjerskie »

  Proponujemy towary jedynie najwyższej jakości, jako że najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów.Gorąco zapraszamy do odwiedzania salonów jak też do wejścia na naszą stronę. Co pewien czas urządzamy rozliczne szkolenia i kursy kosmetyczne, na których można uzyskać właściwe certyfikaty. SU jest to marka której właścicielem jest Tenex Sp z o.o. - tj. pionierska i żywiołowo rozwijająca się firma, obecna w branży już od dwudziestu lat. Jesteśmy jedynym hurtownikiem produktów firmy z Holandii - Hergon Cosmetics B.V. na krajowym rynku oraz na rynkach Europy południowej i wschodniej. Firma Stile Unico jest to sieć prestiżowych fryzjerskich salonów funkcjonujących na powierzchni Polski.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe bezpłatne oferty szkoleń dofinansowanych z UE »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu www. Codziennie nowe szkolenia z powiatu. Skontaktuj się z wybranymi firmami.
  Największa również w najwyższym stopniu aktualna baza szkoleń na rynku. Kursy darmowe, EFS, unijne, na rzecz działalności jednoosobowych i użytkowników osobistych. Zapraszamy! serwis obejmujący aktualną podstawę szkoleń również informacje o nowościach na rynku szkoleniowym. Kursy otwarte dodatkowo zamknięte w mieście, konferencje oraz seminaria zebrane w jednym. Bogata i aktualna baza: kursy, kursy, konferencje z Polski!
  Jest dozwolone określać szkolenie też jak "formę aktywności zaprojektowaną w celu wzbogacenia wiedzy, kwalifikacji to znaczy zdolności uczestników czyli na rzecz zmiany ich postaw dodatkowo zachowań społecznych w jakimś określonym kierunku." Specyfikę szkolenia podkreślają podobnie takie definicje jak: "Szkolenie owo wyposażanie innych w sprzęt, które mają zapewnić im osiągniecie określonych celów. Szkolenie to wykształcanie umiejętności i zdolności aż do działania" oraz "szkolenie polega na angażowaniu osób plus przygotowywaniu ich aż do usamodzielnienia". Podane wyżej definicje nie ujmują przecież roli trenera - to znaczy osoby, która prowadzi warsztaty.
  Prezentujemy podstawę ofert szkoleniowych współfinansowaną w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS): warsztaty zawodowe, darmowe. Szkolenia dla firm również osób osobistych. Propozycja szkoleń otwartych dodatkowo zamkniętych. Kalendarium szkoleń na najbliższy rok kalendarzowy. Oferty szkoleń organizowanych na terenie miasta. Efektywne szkolenia sprzedażowe - technologie sprzedaży, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji - wszystkie warsztaty szyte na miarę. Organizujemy szkolenia biznesowe, miękkie. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu mojej pracy.
   

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fotograficzne Łódź »

  Kursy fotograficzne w Łodzi czyli szkoła fotografii artystycznej gdzie nauczysz sie robić dobre zdjęcia dzięki czemu wyniesiesz na wyżyny swój warsztat fotograficzny zachwycisz rodzine i znjomych .... sprawdź czy są jeszcze wolne miejsca.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum konferencyjne »

  Poszukiwania odpowiedniego lokum na dowolnego typu szkolenia, kursy oraz konferencje dobiegły z tą chwilą końca. Wykorzystanie tej oferty uczyni możliwym Państwu szybkie i nietrudne zapewnienie odpowiedniej jakości lokum dla uczestników szkoleń oraz konferencji bez realizowania horrendalnych płatności. Prowadzimy wynajem sal konferencyjnych, które charakteryzują się różnymi potrzebnymi walorami. Można Państwo przenieść do nas centrum konferencyjne i tym sposobem umożliwić uczestnikom najwyższą jakość odbioru.Poszukiwania odpowiedniego miejsca na różnego typu szkolenia, kursy lub konferencje dobiegły z tą chwilą końca. Wykorzystanie tej oferty zagwarantuje Państwu natychmiastowe i nietrudne pozyskanie odpowiedniej jakości lokum dla uczestników szkoleń czy konferencji bez ponoszenia ogromnych kwot. Gwarantujemy wynajem sal konferencyjnych, które charakteryzują się wszelkimi potrzebnymi walorami. Można Państwo przenieść do nas centrum konferencyjne i tym sposobem umożliwić uczestnikom świetną jakość odbioru. Sprawdzamy się także jako ośrodek szkoleniowy, łatwo do nas dotrzeć, posiadamy spore sale oraz dostosowane wyposażenie. Jeśli działacie Państwo jako centrum szkoleniowe i brakuje Wam sali lub zaplecza, nie możecie przejść obojętnie obok tej oferty. Różne dokładne dane zostaną udostępnione po zapoznaniu się z treścią witryny.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego »

  W obecnych czasach każda możliwość zarobienia kasy jest bajeczniedobrze postrzegana. Mając sposobność wyboru rodzajuświadczonej pracy, większość osób na pewno wybrała by taką pracę, która pokrywałabt się z jej zamiłowaniami. Oczywistym bowiem jest, że jeśli praca polega na wykonywaniu zadań, które ktoś lubi robić, to jest to sytuacja godna pozazdroszczenia.
  Najlepszą jednak opcją wydaje się jednak możliwość połączenia pracy, którą się uwielbia z odpoczynkiem. Można dywagować, czy to jest w ogólności realne, czy istnieje taki zawód, który pozwala na jednoczesne zarabianie pieniędzy i odpoczynek. Odpowiedź brzmi: istnieje. Ten zawód to wychowawca kolonijny.
  Aby móc sprawować funkcję wychowawcy kolonijnego powinno się przejść adekwatny kurs. W teraźniejszych czasach jest możliwośćzrealizowania takiego kursy bez wychodzenia z lokalu mieszkalnego. Umożliwia to internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, dzięki któremu da się zdobyć niezbędne uprawnienia przez platformę internetową.
  Jeżeli zatem chciałabyś zarobić w czasie wakacji odrobinę grosza, prócz tego jeszcze dobrze się bawić, zastanów się, czy wychowawca kolonijny to nie jest aktualnie to, czego szukasz!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: