Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kursy unijne »

  Największa także w największym stopniu aktualna lista szkoleń na rynku. Warsztaty bezpłatne, EFS, unijne, dla działalności jednoosobowych dodatkowo użytkowników osobistych. Zapraszamy! serwis obejmujący aktualną podstawę szkoleń i informacje o nowościach na rynku szkoleniowym. Szkolenia otwarte dodatkowo zamknięte w mieście, konferencje dodatkowo seminaria zebrane w jednym. Bogata oraz aktualna baza: warsztaty, kursy, konferencje z Kraju! Prezentujemy bazę ofert szkoleniowych współfinansowaną w zakresie Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS): kursy zawodowe, darmowe. Szkolenia na rzecz korporacji także osób prywatnych. Oferta szkoleń otwartych dodatkowo zamkniętych. Kalendarium szkoleń na najbliższy rok kalendarzowy. Oferty szkoleń organizowanych na terenie ośrodka miejskiego. Skuteczne warsztaty sprzedażowe - technologie sprzedaży, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji - wszystkie kursy szyte na miarę. Organizujemy szkolenia biznesowe, sprzedażowe. Przywiązujemy uwagę do każdego detalu naszej pracy.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotele konferencyjne »

  Największy serwis branżowy Konferencje.pl to gigantyczna baza ośrodków konferencyjnych, takich jak hotele konferencyjne z całej Polski. Witryna stanowi wyszukiwarkę firm z branży oraz wszystkich usług w organizacji konferencji. Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z wortalu struktura została podzielona na 5 głównych działów obiekty - opery, kina, uczelnie, atrakcje - atrakcje turystyczne, gry i zabawy, miejsca eventowe, usługi – scenografia i dekoracje, tłumaczenia, wynajem oraz firmy i materiały. Strona internetowa jest wyjątkowo pomocna przy organizowaniu tego typu imprez okolicznościowych. Pomaga ona znaleźć obiekty odpowiednie dla danego regionu, w którym organizowane są konferencje. Stanowi znaczne ułatwienie dla organizatorów konferencji oraz szkoleń.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa CARGO zapewnia bogaty wybór w zakresie: szkolenia kierowców. »

  CEZ CARGO istnieje na rynku od 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, florysta i wiele innych). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały mamy na terenie całej Polski.
  - doskonalenie kadr (obsługa klienta i wiele innych)
  - wynajem symulatora jazdy (szkolenia okresowe, symulator samochodu ciężarowego i autobusu)
  - badania lekarskie (lekarz medycyny pracy, badania kierowców)
  - wynajem busa
  Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie można sprawdzić szczegóły naszej oferty. Oferujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego w Rabce - Zdroju »

  Ciekawe i interesujące lekcje z angielskiego w Rabce - Zdroju. KOrepetycje z angielskiego dla dzieci, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia, FCE, CAE, CPE, Business English. Lekcje angielskiego w Rabce - Zdróju w domu. Korepetycje angielski - Rabka - Zdrój. Wszyscy różnimy się od siebie, dlatego też uczymy się w indywidualny sposób i każdy w swoim tempie. Indywidualne korepetycje z angielskiego z doświadczonym nauczycielem gwarantują najlepsze efekty.angielski.brat.pl

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Integracja Pracowników »

  Kapitan Rutkowski, to interes zajmująca się miedzy innymi organizacją przyjęć firmowych, eventów, szkoleń. Organizujemy również wyjazdy motywacyjne tudzież wycieczki w kraje egzotyczne. Pływami jachtami po całym świecie tudzież możemy zaaprobować się wielce bogatą ofertą w tym zakresie. Z nami pływają najlepsi.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Jesteśmy firmą szkoleniową stworzoną przez doświadczonych szkoleniowców i wdrożeniowców zintegrowanych systemów zarządzania. Podczas ponad dziesięcioletniej działalności przeszkoliliśmy już pracowników kilkudziesięciu przedsiębiorstw, od tych największych, poprzez średnie i małe, aż do mikro. W zakresie naszej działalności znajdują się między innymi również szkolenia prowadzone w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, celem którego jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w zakresie praktycznego wdrażania, utrzymania i doskonalenia oraz audytowania Zintegrowanych Systemów Zarządzania.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia haccp »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna podczas testom w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a ponadto wszelkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i zadań prowadzonej działalności. Robimy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego stylu gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.
   

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Patent motorowodny »

  Może wakacje jeszcze daleko, jednakże małymi kroczkami zbliża się wiosna, więc trzeba pomyśleć o zdrowiu i ładnej sylwetce. Już dziś trwają zapisy na bardzo w tym roku popularne kursy motorowodne. Duża ilość mieszkańców Polski uwielbia pływać i najprawdopodobniej dlatego na te szkolenia mnóstwo osób chce się zapisać. Należy się spieszyć, ponieważ nie zostało już zbyt wiele wolnych miejsc. Jeżeli ktoś nie nie cierpi motorówek, może się zapisać na kurs nurkowania.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapisz się na szkolenie wizażu. Aktualnie jedyne 899zł za 80h zajęć! »

  Długie zimowe wieczory oraz dodatkowo samotność to w tym momencie to, czego właściwie każdy chciałby uniknąć. W zdecydowanej większości przypadków nie mamy zielonego pojęcia, jak to można zrobić, do kogo zwrócić się o poradę. Należy na to spojrzeć z nieco innej perspektywy. Bycie ze sobą sam na sam posiada także sporo plusów. Przede wszystkim wówczas, gdy przebywanie wyłącznie we własnym towarzystwie zdarza się nam raczej rzadko. Wszechogarniająca nuda daje niezbite sposobów. Można puścić wodze fantazji i zrobić w tym czasie coś wyjątkowego, coś, czego przenigdy przedtem się nie robiło. Wiele innowacyjnych kobiet chodzi na kursy wizażu. Jedne robią to dla czystej radości, inne łączą to ze swoim przyszłym życiem zawodowym. Dla ludzi z prawdziwą pasją może to się okazać strzał w dziesiątkę. Satysfakcja z wykonywanej pracy jest bardzo ważna. Sprawia, że preferuje się człowiekowi co rano wychodzić z domu. Z uśmiechem wita się wtedy kontrahentów, zarażając ich swoim optymizmem. Ma możliwość to nam pomóc w przyciąganiu klientów. Nie będzie nam wówczas potrzebna żadna inna forma reklamy. Wizaż to świetny pomysł na zakład usługowy. z nierzadko ma możliwość się okazać, że zarabiamy krocie. Nie oszukujmy się, pieniądze są najistotniejszym aspektem naszego życia. Pozwalają kilka osiągnąć. Nie kupimy sobie co prawda miłości czy przyjaźnie, ale możemy zagwarantować miłe chwile, rozwijać pasje, podróżować, kupować książki. Długo można żeby wymieniać rzeczy, na które w większości przypadków pozwalają sobie wszyscy zamożni. Ci wszyscy ludzie nie są ma możliwość mocniej szczęśliwi od innych, niemniej jednak ich życie z pewnością jest nieco łatwiejsze.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - korepetycje »

  Ambitni i odpowiedzialni oczekujemy takiej samej postawy od potencjalnych uczniów. Nasze przedsiębiorstwo powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby edukacyjne tak samo młodzieży, jak i dorosłych pragnących lub potrzebujących się dokształcić. Oferujemy Państwu regularne i ciągłe zajęcia, dzięki którym dziecko nie tylko nadrobi zaległości w nauce, nauczy się do testów, matury albo egzaminu po gimnazjum, a też zwiększy wiadomości i przedmiot, jakiego się uczy. Na przykład korepetycje angielski warszawa. Proponujemy tak samo lekcje osobiste z dojazdem do domu dziecka. Korepetycje z dojazdem do mieszkania! Stawiamy głównie na jakość oraz odpowiedni poziom uczenia. Dla nas dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz przeprowadzanych do tej pory lekcji oferujemy zajęcia z przedmiotów humanistycznych dodatkowo z języków obcych. Nauczyciele pracują również jako egzaminatorzy CKE. Uzyskane w ten sposób doświadczenia pomagają podczas pracy z dziećmi. Jesteśmy dumni, że udało nam się zatrudnić do współpracy wykładowców, których wysoki poziom doświadczeń zawodowych zyskał im podziw wśród uczniów.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Szkolenia czyli potrzeba ustawicznego kształcenia i dokształcania pracowników. Choć człowiek zwykle kształci się w pewnym kierunku, to ukończenie studiów nie zawsze oznacza koniec nauki. Czasami potrzebne są dodatkowe kursy.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka online »

  Nauka przez Internet staje się bardzo modna z wielu powodów, dlatego my także udostępniamy e-learning na naszym portalu. Dzięki niemu możesz bez opuszczania domu i zbędnych wydatków, uczyć się od najlepszych korepetytorów w kraju i za granicą – to proste, łatwe i wygodne. Do komunikacji wystarczy komputer z dostępem do Internetu, kamerka internetowa i mikrofon – to wszystko, aby móc skorzystać z możliwości, jaką dają kursy online. Pierwsza lekcja testowa jest za darmo, abyś stwierdził, czy taka forma nauki jest dla Ciebie optymalna. Potem płacisz za kursy internetowe, ale mniej, niż za klasyczne szkolenia czy korepetycje. To naprawdę ciekawa opcja nauki – warto spróbować.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Wrocław »

  Pani Agnieszka Kajper to specjalista w dziedzinie rysunku, oferująca kursy rysunku w swojej szkole która jest prowadzona przy ulicy Jedności Narodowej w Wrocławiu.
  Uczymy zarówno dzieci jak i studentów w przygotowaniu do egzaminów z Architektury i Urbanistyki czy Architektury i krajobrazu.
  Duże doświadczenie, poparte licznymi certyfikatami oraz również kreatywność i sympatyczny kontakt to cechy, które nas wyróżniają. Decydując się na nas możesz być pewny profesjonalizmu oraz szybkich efektów. Zapraszamy do kontaktu.

  Agnieszka Kajper
  kontakt@rysunek.wroclaw.pl
  kom: 602 444 077
  Jedności Narodowej 93
  50-303 Wrocław

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sosnowiec język niemiecki »

  Istnieje dużo metod nauczania języka niemieckiego, które wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom uczniów efektywnie realizując cele kursów czy zajęć indywidualnych. Zajęcia bazują na wiedzy o nich wszystkich dostosowując metodę według możliwości i potrzeb osoby lub grupy wybierając z każdej metody najpotrzebniejsze i najciekawsze elementy, wprowadzam też własne pomysły. Egzamin z języka niemieckiego może kończyć każdy etap nauki. Język niemiecki może być łatwy i przyjemny w nauce.
  A ty, dlaczego chcesz się uczyć języka niemieckiego? Pomogę Ci odkryć nową pasję oraz szybko komunikowac się po niemiecku.
  Język niemiecki może być łatwy i przyjemny w nauce.
  Kursy na każdym poziomie, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice okolice, język niemiecki dla firm i uczniów, konwersacje, korepetycje, lekcje indywidualne, przygotowywanie do matury, dojazd do klienta, certyfikaty
  Oferuję: - szkolenia dla firm - przygotowywanie do matury i egzaminów - zabawe językiem niemieckim dla dzieci - korepetycje i konwersacje - kursy na każdym poziomie - lekcje indywidualne i w grupie - dojazd do klienta - język niemiecki Mysłowice, Katowice, Sosnowiec i okolice
  Witam serdecznie moich przyszłych, obecnych i byłych uczniów. Witam wszystkich, którzy interesują się nauką języka niemieckiego i zapraszam do wspólnej nauki. Język niemiecki Sosnowiec, Katowice, Mysłowice i okolice.
  Oferuję: - szkolenia dla firm - przygotowywanie do matury i egzaminów - zabawe językiem niemieckim dla dzieci - korepetycje i konwersacje - kursy na każdym poziomie - lekcje indywidualne i w grupie - dojazd do klienta - język niemiecki Sosnowiec, Katowice, Mysłowice i okolice

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w Londynie. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. Nasza oferta zawiera: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w Anglii może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia, coaching »

  Czy warto chodzić na kursy doszkalające ? Dzisiaj coraz częściej musimy się doszkalać w różnych zawodach. Trzeba być konkurencyjnym na rynku pracy. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju kursy i szkolenia, które organizowane są w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach. Możemy uczęszczać na kurs językowy, żeby podnieść swoją znajomość niemieckiego lub rosyjskiego, pójść na szkolenie z zakresu informatyzacji czy też np. coaching, który pomoże nam w rozwoju osobistym. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Pewnie wiesz jak ważne powinno być szkolenie i rozwój osobisty. Jeśli będziesz chciała zarabiać i posiadać lepsze umiejętności powinno się wykorzystać dobrą bazę szkoleń. Dokładnie w tym momencie odwiedź portal ze szkoleniami i dowiedz się od początku do końca o wszystkim w tematach szkoleń. Pełna podstawa tekstów da Ci możliwość dowiedzieć się jak słusznie zamówić kursy i szkolenia i dlaczego warto się nauczać. Na tym portalu odszukasz także nadzwyczaj dużo filmów video i wystaw które zapoznają Cię z tematyką szkoleń. Zaplanuj właśnie teraz należyty plan szkoleń i kursów i osiągnij najlepszą pracę w przyszłości. Przetestowane firmy szkoleniowe oraz odpowiednie hotele na szkolenia i kursy to podstawowy z decydujących działów prezentowanego portalu. To jeszcze nie wszystko. Masz możliwość pozyskać także obniżki i upusty upubliczniane poprzez firmy szkoleniowe. Grupa osób, która chętnie korzysta ze szkoleń osiąga w znacznym stopniu coraz więcej toteż pożądane byłoby w nich brać udział i zwiększać własne kwalifikacje.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Kursy Toruń »

  Na portalu edukacyjnym Kujawsko-Pomorskie Edumix można znaleźć informacje z sześciu kategorii tematycznych. Pierwsza kategoria to szkolenia i kursy organizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Druga kategoria to studia oraz studium, które są przeprowadzane przez kujawsko-pomorskie szkoły i uczelnie. Sekcja trzecia to katalog firm szkoleniowych, uczelni wyższych oraz szkół policealnych i pomaturalnych z takich miast jak: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, czy Grudziądz. Sekcja czwarta zawiera bazę przedszkoli i żłobków, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Kujaw i Pomorza. Sekcja piąta to kategoria poświęcona ośrodkom szkoleniowym z województwa kujawsko-pomorskiego. W tej kategorii zawarte są informacje o hotelach, pensjonatach, ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych oraz innego tego typu obiektach pomocnych przy organizacji szkoleń, kursów oraz konferencji. Sekcja ostatnia, to dział ogłoszeń drobnych z zakresu korepetycji, książek oraz innych tego typu pomocy naukowych oferowanych w regionie Kujaw i Pomorza.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English Warszawa - Language Partner »

  Language Partner proponuje Państwu profesjonalne kursy językowe dla firm.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dostosowaną do potrzeb pracowników oraz kadr zarządzających przedsiębiorstw i instytucji. Oferujemy szkolenia językowe ogólne, business English Warszawa (z podziałem na kursy biurowe i menedżerskie), egzaminacyjne z języka ogólnego (np. Cambridge, TELC), szkolenia specjalistyczne. Przygotowujemy także do egzaminów English for Specific Purposes; wreszcie szkolenia dające doskonałe przygotowanie do egzaminów biznesowych BEC Preliminary, Vantage i Higher oraz LCCI. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy też kursy języka angielskiego w odmianie amerykańskiej przygotowujące do zdawania egzaminu TOEFL. Oferta ta obejmuje zajęcia z native speakerem amerykańskim lub/ i lektorem, który ukończył studia o specjalizacji filologia amerykańska lub lingwistyka stosowana.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • HILAN Sp. z o. o. »

  Hilan oferuje pełen pakiet usług związanych doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem nieruchomościami i konsultingiem w zakresie prowadzenia inwestycji. Każdorazowo danemu projektowi przypisywany jest zespół specjalistów, dedykowanych odpowiedniemu zadaniu. Hilan oferuje Klientom pełną obsługę ich celów inwestycyjnych przy racjonalnej optymalizacji kosztów. (http://hilan.pl/nieruchomosci/)
  Hilan oferuje również kompleksowe rozwiązania z zakresu maksymalizacji poziomu bezpieczeństwa Klientów oraz ich pracowników. Służą temu trzy obszary specjalizacji usług: obsługa w zakresie BHP, obsługa w zakresie PPoż oraz audyt bezpieczeństwa. Współpracując z wysokiej klasy specjalistami w tych dziedzinach oraz przedstawicielami autoryzowanych producentów i serwisów urządzeń zapewniających zwiększony poziom bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług popartych doświadczeniem i odpowiednim doradztwem. (http://hilan.pl/bezpieczenstwo/)
  W ofercie można znaleźć również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Naszą wizytówką jest w pełni profesjonalna obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze kursy przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów i wieloletnich praktyków. Program i ceny szkoleń zawsze ustalamy indywidualnie, każdorazowo dopasowując się do zakresu zlecenia i oczekiwań Klientów. (http://hilan.pl/szkolenia/)

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: