Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Angielski Szczecin »

  Jeżeli śnisz o przyzwoitej pracy albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W współczesnym świecie jest to bezdyskusyjnie żądane – angielski trzeba umieć. Jeśli uznajesz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko profesjonalnych pedagogów – w ten sposób możesz być pewien, że efektywnie zużytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do każdego rodzaju egzaminów takich jak choćby matura. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz zrobić tam sprawdzian i sprawdzić na jakim poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Mazurkiewicz - stylizacja biznesowa »

  Usługi szkoleniowe w zakresie kreowania wizerunku dla firm, instytucji oraz osób fizycznych. Szkolenia wizerunkowe, autoprezentacja, analiza kolorystyczna, public relations, dress code, savoir vivre w biznesie, profesjonalna obsługa klienta; konsultacje wizerunkowe, coaching, kwestionariusze autodiagnozy, instruktaż makijażowy, psychologia koloru, stylizacja ubioru.
  Usługi skierowane do biznesu i klienta indywidualnego.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • W jakim miejscu najdokładniej zrobić badanie okresowe? »

  Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Wykonaj u nas badania kierowców. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także niskie ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursnapilota.pl - licencja pilota »

  Kiedy jesteś gotowy nabyć licencję pilota śmigłowca, grunt to wyłonić adekwatną szkołę pilotażu. Jako prestiżowa szkoła aeronautyczna, mająca w dyspozycji brygadę doświadczonych szkoleniowców, którzy w swojej karierze nalotu wyrobili już niemało godzin. Dlatego priorytetem naszej firmy jest pełne bezpieczeństwo naszych klientów, a także totalny profesjonalizm oferowanych przez nas kursów. Nasza oferta składa się z szeregu licencji, rozpoczynając od szkoleń PPL(H), kończąc na licencjach pilota profesjonalnego CPL(H) oraz świadectwach dopuszczających pilota do pilotowania w nocy. Oprócz tego, witryna internetowa, którą prezentujemy proponuje dział aktualności, gdzie znajdziesz wiadomości z branży śmigłowców, a także szkoleń na pilota helikoptera.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trener coachingu »

  Biznes to wspaniała sprawa, jeżeli jest nasz, ale nie możemy utknąć w martwym punkcie, a więc korzystamy ze szkoleń takich jak szkolenia biznesowe, które podnoszą nasze umiejętności. Ośrodki szkoleniowe są bardzo popularne, a więc budowanie zespołu staje się łatwiejsze. Zarządzanie zespołem to wyzwanie ale po szkoleniu staje się łatwe.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • AOK - kursy maturalne i gimnazjalne Łódź »

  AOK - Chcesz bezstresowo zdac egzamin gimnazjalny, maturę? Akademicki Ośrodek Kształcenia oferuje profesjonalne kursy gimnazjalne oraz maturalne dzięki którym bez żadnego problemu zdasz egzamin. Jesteśmy jedną z najstarszych firm działających na rynku oświatowym.

  Gwarantujemy:
  - wysoko wykwalifikowanych nauczycieli,
  - naukę w małych grupach,
  - systematyczną ocenę postępów nauczania,
  - materiały dydaktyczne w cenie kursu.

  Polecamy również kursy szybkiego czytania, które mają na celu przyśpieszenie procesu czytania przy jednoczesnym podniesieniu stopnia zrozumienia tekstu oraz zwiększenie skuteczności przyswajania nowych informacji przez stosowanie technik pamięciowych.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Tarnowskie Góry »

  Oferujemy zaawansowane kursy kat. B, jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe. Szkoła Jazdy ELDRIVE to nauka na kursach prawa jazdy w dogodnych warunkach pod okiem doświadczonych szkoleniowców. Przyjdź do nas i poznaj pełną ofertę kursów na prawo jazdy. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry zaprasza.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trening pamięci przez internet »

  Szkoła Pamięci Wojakowskich - organizator treningów szybkiego czytania i kursów pamięci. Poprawa pamięci, stosowanie najlepszych mnemotechnik. Kursy dla najmłodszych i dorosłych z zakresu rozwoju pamięci i szybkiego czytania. Rozwój pamięci, a także szybkiego zapamiętywania i koncentracji. Ćwiczenia pamięci w profesjonalnej Szkole Pamięci Wojakowskich. Trening umysłu i kurs szybkiego czytania w połączeniu z wypoczynkiem i relaksem.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Poszukujesz pewnej i sprawdzonej szkoły nauki jazdy? Już ją odkryłeś! Nasza szkoła gwarantuje najlepszych instruktorów, najwyższej jakości samochody i znacznie, znacznie więcej. Nasze długoletnie doświadczenie na pewno nie pójdzie w brud! Odkryj na naszej stronie www, na którą już teraz gorąco Cię zapraszamy. Wszystkie interesujące Cię wiadomości i cenniki. Nauczamy zainteresowanych na kategorię jazdy A1, A oraz B!

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty warszawa »

  Nasza firma posiada krąg międzynarodowy, posiada własną kadrę trenerów, pomagamy ludziom osiągać prywatne cele, tj rozwój własny, markom zwiększać efektywność, a ponadto profity.Nasza firma wyposażona jest w największe urządzenie na świecie w zakresie administrowania zasobami ludzkimi,supernowoczesnej psychologii sprzedaży, marketingu, a ponadto reklamy.Przekazujemy edukację i prywatne umiejętności solidnie, a ponadto w metodę uczciwy, potrafimy wyłowić z człowieka wszystko co potrzebne aby dostać się na sam szczyt.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Warszawa »

  Istnieje masa kursów języka angielskiego jest dozwolone selekcjonować. Owo nie jest ledwie prostą "Chcę wyuczyć się powiadać po angielsku" typu rzeczy. Trzeba dysponować obiekt, po co chcesz się tego nauczyć. Identyfikowanie 1-gie dokąd przeważnie traktować języka w umyśle jest Angielski Warszawa niezmiernie pomocne. Zadaj sobie na początku przyczyna do nauki języka angielskiego. Oznacza to zamierzasz go traktować do dalszej edukacji na licencjata kierunku studiów? To znaczy zamierzasz go używać w dalszym ciągu polecać własny status zatrudnienia? Czyli powinno się go albowiem przenosimy się aż do kraju anglojęzycznego? Podczas gdy przedtem zdecydujesz się na jakiej szkoły chcesz, aby wstąpić, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przegłosować czy uregulować warsztaty angielskiego. Jeśli planujesz odwiedzać anglojęzycznym kraju, ma obowiązek zgodzić się instruktor wie, w odpowiedzi nakładnie masz gotowość przetwarzać. Idziesz na zakupy na mocy nie sposób czasu? Dialogi byłoby, tak jak? Kto zasięg, kto odcień? Oznacza to golf lub wycieczka surfingu? Wobec tego musisz nauczyć się dialogów na zapytanie o sporcie. Będzie zwiedzanie więcej? Idziesz na kulinarną wycieczkę? O ile jest dozwolone skonstatować te kwestie, co najmniej twoja osoba dodatkowo twój nauczyciel może skupić się na rozmowach oraz dialogach używanych do licha i trochę pod takich okazjach. W taki sposób będziesz znajdować upodobanie wakacjami dodatkowo otrzymać kapusta wskazane jest! Przeprowadzka aż do kraju anglojęzycznego owo stopniowy powód aż do studiowania tego języka. O ile w ten sposób, to można byłoby bardziej odpowiednie biorąc Walnego szkolenie angielskiego. Pamiętaj, szkolić mówienie go ułożenie ciała szkołą. Owo byłby wyłączny sposób, aby wyuczyć się szybko.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje fizyka Wrocław »


  Firma edukacyjna Clevermind przeprowadza zorganizowane szkolenia, korepetycje z języków obcych(angielski, niemiecki), przedmiotów ścisłych(matematyka, chemia) jak i humanistycznych.
  Centrum korepetycji Clevermind funkcjonuje i udziela lekcji na terenie Wrocławia. Siedziba Clevermind znajduje się przy ulicy Legnickiej 62. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 519 103 644 lub na naszej witrynie firmowej clevermind.pl.
  Centrum korepetycji funkcjonuje na rynku od kilku lat, a nasze doświadczenie w nauce, uczniów, studentów ale i nie tylko sięga już kilkunastu lat.


  Edukacja to proces często długotrwały, w którym można napotkać się na liczne problemy doprowadzające do sytuacji stresowych. Firma Clevermind dąży do tego by korepetycje udzielane przez firmę były przeprowadzane w bardzo dobrej, bezstresowej atmosferze natomiast wiedza by była podawana porcjami, wedle zdolności przyswajania treści przez ucznia. Dodatkowo staramy się wedle możliwości, by przekazywaną wiedzę podpierać elementami z autopsji, obrazkami, nagraniami video itp., a to wszystko po to by uczeń nie tylko szybciej nauczył się treści ale by utkwiła ona w głowie na długi czas.
  CleverMind Centrum Korepetycji
  ul. Legnicka 62
  54-204 Wrocław
  Kom: 519 103 644

  Nip 883-139-64-47
  regon 021051923

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Uczęszczając na kurs szkolenia kierowców mamy pewien cel - błyskawicznie wyuczyć się kierować samochodem. Dzisiaj umiejętność ta jest niezbędna w codziennym życiu - samochód jest tym bez czego nie potrafimy się już obejść. Umiejętność prowadzenia pojazdu to w szeregu przypadków podstawowy warunek stawiany również przez pracodawcę przed kandydatem ubiegającym się o pracę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe kierowców »

  Transport samochodowy staje się bardzo popularny, przez co potrzebuje się coraz więcej kierowców zawodowych. Zaczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli chcemy zostać kierowcą autobusu, to czeka na nas jeszcze szkolenie: kwalifikacja zawodowa kierowcy, dopiero po zaliczeniu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do prowadzenia ciężarówki. Takie kursy trwają blisko 300 godzin, w tym czasie kursanci poznają wszystkie zagadnienia związane z osobowym transportem. Podobnie bywa w przypadku użytkowników ciężarówek, którzy chcą rozpocząć pracę jako kierowca. Żeby można było wykonywać swoje obowiązki, to wcześniej potrzebne do zaliczenia jest szkolenie: szkolenie okresowe kierowców. Podczas 280 godzin, podzielonych na część teoretyczną i praktyczną, kierowca nabędzie wiedzę, jak w bezpieczny sposób prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady ekonomicznej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców kończy się egzaminem, po zdaniu którego kierowca dopiero może zacząć jeździć. Wprowadzenie tych przepisów wywołało sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursów, a w konsekwencji wysoka cena sprawiają, że zmniejsza się liczba osób na zawodowych kierowców.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Prezentujemy oceny naszej szkole Neurolingwistycznego programowania. Jesteśmy doskonałą szkół NLP w Polsce. Prowadzimy kształcenie Practitioner i Master NLP. Jesteśmy częścią Stowarzyszenia Trenerów NLP i Coaching. U nas uczą tylko najlepsi, a wśród nich R. Gąsierkiewicza - najlepszego coach NLP uznanego w całej europie! Uczymy NLP i Coaching bez zbędnych komentarzy, bez upiększeń - jest to nauka o sobie - dajemy Ci narzędzie do pracy nad własną osobą.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwords szkolenie »

  Znaczna liczba pracodawców prawidłowo potrafi docenić to, iż szkolenie adwords okazują się nad wyraz pomocne nie jedynie im, ale także wszystkim ich pracownikom. Nie ma nic, zatem osobliwego w tym, iż coraz częściej właściciele wszystkich niemal firm decydują się na to,by wysłać swoich pracowników na przeróżnego rodzaju szkolenie adwords. Ludzie przeważnie zaczynają wierzyć w to, że w tych czasach zdecydowanie opłaca się jest inwestować w swoją kadrę jak też w to, co oni robią. W chwili, gdy mamy w własnym zespole dobrego pracownika zawsze o wiele prościej a głównie szybciej może być nam zrobić określone zadanie. Nie powinien, tak więc dziwić fakt, iż aktualnie szkolenie adwords okazały się nad wyraz popularne. Bowiem każdy, kto zdaje sobie sprawę z tego, iż bywa to świetnego gatunku inwestycja idealnie rozumie to, że istotnie warto przeznaczyć na coś takiego większego pieniądze. Wówczas, gdy dodatkowo uznamy fakt, że faktycznie można otrzymać jakieś konkretne dotacje to oczywiste staje się iż nie ma poważniejszych problemów z tym,by znaczna liczba pracodawców zdecydowała się na to,aby rzeczywiście ponieść tego typu ryzyko. W pierwszej fazie rzecz jasna należy zainwestować te pieniądze ze swoich potem jednak można kalkulować na to, że nie będzie większych kłopotów z tym, żeby jednak odzyskać zainwestowane środki. Inwestowanie w swoich pracowników to dziś znakomity sposób na to by zwiększyć skuteczność funkcjonowania swojej firmy, każdy dziś rozumie, iż wykwalifikowany pracownik to dziś wcale nie aż tak proste jakby mogło się wydawać.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie językowe dla firm »

  W dzisiejszych czasach znajomość wszelkiego języka to podstawa. Zdarza się jednak, że nie wszyscy znają perfekcyjnie język. Dlatego właśnie zostały stworzone kursy językowe dla firm. Każdy właściciel chciałby, aby jego zatrudniony był idealny pod każdym względem. Bardzo często w dużych firmach organizuje się kursy językowe dla firm, aby zatrudnieni poznali chociaż podstawy i podstawy z rozmowami z konsumentami. Jednym z popularniejszych języków jest język angielski, dlatego większość kursów tyczy się tego właśnie języka. To wiele ułatwia w życiu zatrudnionych i poprawia styl ich pracy. To też może spowodować, że dany pracownik zainteresuje się dalszym rozwojem w kierunku języków.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat Filcowania Warszawa »

  Pracownia Działań Twórczych chcę zachęcić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych. Proponowane zajęcia wpływają na rozwój młodego umysłu, odkrywają wyobraźnię, samodzielne myślenie, rozwijają ekspresje twórczą, oraz są znakomitym sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu. W trakcie działalności artystycznej dzieci zdobywają wiedzę, w sposób twórczy poznają rzeczywistość, wyrażają siebie. Uczestnicy mają styczność z różnymi technikami malarstwa, rzeźby, rysunku, tkaniny artystycznej, grafiki.
  Tworzymy z różnych materiałów, takich jak między innymi gips, mydło, glina, materiały przyrodnicze. Nasze zajęcia cechuje stała różnorodność – spotkania maja miejsce zarówno w plenerze, jak i w pracowni. W tym roku organizujemy Warsztaty Plastyczne. Mamy zróżnicowane wiekowo grupy – wpływamy na rozwój zdolności dzieci, oraz pomagamy przygotować młodzież do rozpoczęcia nauki w ośrodkach plastycznych. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach do 10 osób, aby móc poświęcić każdej osobie dużą ilość czasu.
  Zachęcamy również osoby pełnoletnie – możecie odkryć swój talent i spełniać się twórczo. Oferujemy także indywidualne lekcje grafiki komputerowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Pracowni Działań Twórczych.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Płock »

  Zajmujemy się organizacją szkoleń i seminariów z zakresu rynku finansowego, dotacji unijnych, przedsiębiorczości, marketingu, rozwoju osobistego, prawa pracy oraz pedagogiki. Świadczymy również usługi doradcze osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą oraz wspieramy już istniejące firmy w ich skutecznym rozwoju. Ponadto wraz Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy odpowiadamy za projekt studiów podyplomowych pt. Doradca Finansowy. Prowadzimy działania głównie na terenie woj. mazowieckiego oraz woj. kujawsko-pomorskiego

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO 9001 »

  Zasięg usług naszej firmy to usługi konsultacyjne oraz szkolenia w dziedzinie BHP i systemów zarządzania. Wszystkie nasze wdrożenia realizowane są bardzo sprawnie, przez zastosowanie najnowszych technik i ograniczenie dokumentacji do minimum. Pomagamy także dostać dotacje unijne.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: