Studia Podkategoria: Studia

 • E-marketing kurs »

  Jest to witryna internetowa Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : marketing w sieci, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing miast, zarządzanie kryzysowe – studia Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości odnośnie nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Some Guidelines On Identifying Fundamental Details In Stuart Millheiser »

  It garnered a stuart number of non-standard" options' to the Norge along the route! The car will be done with utmost stuart care. If you opt to buy charity Christmas cards direct will give a higher donation to charity.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • emta.pl - studia, praktyki, staże, praca »

  studia podyplomowe, studia I i II stopnia, prezentacje uczelni połączone z ich stronami internetowymi, praktyki, staże, praca dla studenta

  Data dodania: 08 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Praca Socjalna na WSZKiPZ »

  Praca socjalna to działalność profesjonalna polegająca na udzielaniu pomocy potrzebującym osobom lub grupom w odnajdowaniu się i funkcjonowaniu w społeczeństwie. Praca socjalna potrzebuje głównie dużej wiedzy na temat rozwoju człowieka, jego zachowania a także wszelkiego instytucji biorących udział w całym procesie. Dlatego też pracownik socjalny powinien być osobą mającąnależyte wykształcenie. Wykształcenie w tym kierunku to głównie zdobywanie wiedzy w zakresie psychologii, pedagogiki, socjologii, polityki społecznej i podstaw prawa. Wszystko to determinuje sprawne funkcjonowanie i sprawną pomoc potrzebującym. Studia na kierunku praca socjalna mają na celu kształcenie ludzi, którzy, będą w stanie rozstrzygać problemy współczesnego świata.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia dzienne, a może podyplomowe. Rzetelne informacje najlepszych szkół w Polsce jak na przykład Bałtycka Wyższa Szkoła Bursztynu. Wybór szkoły wyższej to bardzo istotna decyzja w życiu każdego człowieka, bo od niej zależy dorosłe życie profesjonalne. Wejdź na portal i znajdź idealną szkołę, która prowadzi edukację na kierunku Ekonomia. W serwisie obszerny spis kursów proponujących lekcje języka greckiego dla dorosłych.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Historia - ściągi i opracowania »

  Sprawdzone opracowania, referaty, prace domowe i ściągi z historii dla uczniów szkół średnich, gimnazjów oraz studentów. Publikujemy tylko piątkowe prace, więc masz pewność, że wzorując się na nich, zdobędziesz dobre oceny.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kosmetyczne »

  Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza na studia magisterskie na kierunku kosmetologia w Warszawie. Specjalność zapewnia zatrudnienie w biznesie o wartości miliardów euro. Po studiach kosmetologia nie musisz martwić się o bezrobocie. Już w trakcie nauki zdobywasz potrzebne doświadczenie i przewagę na rynku pracy. WSZKIPZ To nie jest zwykła szkoła kosmetyczna. Jest to polecana uczelnia, edukująca również specjalistów w danej dziedzinie. Studia kosmetologiczne czy SPA i wellness to doskonały wybór dla każdego. Wybierz naukę na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Planujesz studia albo już jesteś studentem? Planujesz swoją przyszłość i chcesz być na bieżąco informowany o zmianach w ustawach i najważniejszych decyzjach w sprawie studiowanie w Polsce i na świecie? A może szukasz opinii innych studentów o uczelniach i kierunkach studiów? Wszystkie najważniejsze wiadomości o edukacji w kraju znajdziesz właśnie w naszym serwisie STUDENT w Interia.pl. Znajdziesz tu najbardziej przydatneinformacje które pomogą ci w studiowaniu i zaplanowaniu swojej ścieżki kariery!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Gdańsk »

  Coraz więcej osób w naszym kraju widzi najlepszą drogę w zakresie budowania kariery w studiach. Poza tym studia gdańsk pozwalają na zmianę miejsca zamieszkania, co okazuje się szczególnie ważne dla osób, które mieszkają w niewielkich miejscowościach czy na wsi. Studia pozwalają zdobyć nie tylko wiedzę typową dla określonego, wybranego przez nas zawodu, ale również wiedzę ogólną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia »

  Wyższa szkoła kosmetyki i nauk o zdrowiu w Łodzi to uczelnia niepubliczna pierwszego stopnia. Kadra wykładowców, złożona ze specjalistów z zakresu kosmetologii i fizjoterapii, jest doświadczona i znakomicie przekazuje wiedzę i umiejętności studentom.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Strona internetowa ukazująca szkoły wyższe, które w swojej propozycji tworzą studia magisterskie, studia podyplomowe, zaświadczające doskonały poziom nauczania, nowoczesne strategie edukacyjne oraz wyszkoloną kadrę akademicką. Na stronie udostępnione są informacje tyczące się studiów o rozlicznych kierunkach, okresie naboru, koncepcji studiów, charakterystyce studiów w największych miejscowościach Polski, takich jak: Warszawa czy Radom. Szczegółowych treści w kwestii studiów można również uzyskać, dzięki usytuowanemu na witrynie programowi bot. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją strony i skorzystania z oferty.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interesujące studia z zakresu socjologia »

  Przedstawiamy bogatą ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów. Proponowane socjologia studia stworzone zostały z myślą o wymagających klientach. W naszej ofercie są studia niestacjonarne i studia stacjonarne. Pragniemy kreować szkołę wyższą, która jest nowoczesna. Organizując różne kierunki kierujemy się myślą o przyszłym sukcesie studentów. W nowoczesnym budynku naszej uczelni posiadamy sale komputerowe. Chętnych zamierzających podjąć naukę zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Studia

Studia - nowa strona:

Adres: