Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 3
 • Żłobek Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci »

  Ciuchcia Puch Puch to zespół czterech przedszkoli znajdujących się w Warszawie na Bielanach, Zaciszu I, Zaciszu II i w Wawrze. To zarazem kontynuacja Ciuchci założonej w 1995 roku przez Agatę Wawer. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, lektorzy, metodycy, psycholodzy, logopedzi, instruktorzy, personel medyczny. Wspólnie realizujemy program dbający o prawidłowy i bogaty rozwój naszych podopiecznych. Wszechstronnie rozwijamy nasze maluchy zapewniając im edukację językową, matematyczną, przyrodniczą, społeczną, artystyczną oraz wiele innych. Od 2009 roku realizujemy Choo Choo Train, nasz autorski program nauki języka angielskiego. W Ciuchci Puch Puch nie brakuje dodatkowych zajęć dla najmłodszych. Są to m.in. rytmika, warsztaty teatralne, ceramika, klub sportowy, liczne turnieje i warsztaty integracyjne. Również w wakacje nie próżnujemy oferując program "Wakacyjna skrzynia skarbów" dla dzieci od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Własne przedszkole to znakomity maniera na interes. Dziś trudno przedstawić sobie przedszkole swoje, które nie oferowałoby zajęć dodatkowych w postaci przedszkolnych warsztatów plastycznych, muzycznych oznacza to zajęć sportowych. Specyfikacją staje się wykształcenie w przedszkolu języka obcego (z reguły wszechobecnego języka angielskiego). Ponadto na naszym rynku długo pojawiają się także przedszkola obcojęzyczne. Dzieci, które od najmłodszych lat używają naprzemian dwóch języków, nie posiadają spośród reguły potem żadnych problemów z ich biegłym zastosowaniem. Pomijając kwestię języków obcych, które jak mucha w smole stają się normą w przedszkolach niepublicznych, placówki te podchodzą najczęściej do czereda w wyższym stopniu indywidualnie także starają się w możliwie najlepszy sposób rozwijać ich postać plus zainteresowania.
   
   

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pluszowy kącik - żłobek Łódź »

  W klubie malucha Pluszowy Kącik pragniemy jak najlepiej zaspokajać potrzeby Twojego dziecka. Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i dlatego najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście do maluchów, ich prawidłowy rozwój i poczucie bezpieczeństwa.. Nasz klub jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 17:30. Istnieje możliwość dłuższego pobytu dzieci za dodatkową opłatą.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Szczecin »

  Placówka opiekuńczo wychowawcza " Różowy Słonik" to miejsce przeznaczone do harmonijnego rozwoju oraz beztroskiej zabawy dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Swoich pierwszych wychowanków przyjmiemy już w sierpniu 2011 roku. Naszą misją jest wspieranie rodziców w przygotowaniu dziecka do wyzwań jakie czekają je w przyszłości. Mała liczebność grup od 10 do 15 dzieci, powoduje że Personel zna indywidualne upodobania każdego dziecka oraz sposoby radzenia sobie z jego najczęstszymi problemami. Bezpośrednie i osobiste relacje z dziećmi budują zaufanie pomiędzy opiekunem a dzieckiem. Zmniejsza to obawy rozłąki z rodzicami i pozwala na osiągnięcie lepszych efektów edukacyjno- rozwojowych. W Różowym Słoniku odpowiednio wykwalifikowana kadra bezpośrednio odpowiada za stworzenie i realizację programu w danej grupie. Od wychowawczyni rodzice otrzymują rzetelne informacje o tym, w jaki sposób rozwija się ich dziecko i w jaki sposób można efektywniej wykorzystać jego potencjał.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Żłobek Prywatny »

  Jeśli mieszkasz w Kraków, żłobek dla Twojego dziecka nie jest obojętny. Żłobek w Krakowie o nazwie Pozytywka pragnę w tym momencie polecić. Jeśli poszukujesz prywatny żłobek, Kraków poleca Pozytywkę. Spośród wielu innych żłobków i przedszkoli mamy do zaoferowania Tobie i Twojego dziecku wiele atrakcji. Tobie gwarantujemy atrakcyjne ceny, a Twojemu dziecku mnóstwo zajeć typu: nauka czytania czy nauka pływania. Jeśli poszukujesz konsultacji ze specjalistą takim jak: logopeda czy psycholog rodzinny - jako członek Klubu Malucha możesz z niej skorzystać na atrakcyjnych warunkach cenowych. Jeśli jesteś z rejonu Prądnika Białego, Krowodrzej Górki i Azorów - zachęcamy do oddania Twojego dziecka do naszego żłobka lub przedszkola.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: