Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Przedszkole Kostuchna »

  Jeśli szukacie państwo fantastycznego przedszkola niepublicznego namawiamy do zapoznania się z naszą bogatą promocją na wesoly-przedszkolak.pl. Dla nas najważniejsze są dzieci i ich perspektywy, dlatego też kładziemy wielki nacisk na ćwiczenie kwalifikacji językowych. Staramy się także jak najlepiej rozwijać umiejętności i zapał maluchów co ułatwia szeroka gama zajęć dodatkowych. Aby dać jak największe bezpieczeństwo naszym podopiecznym cały budynek jest stale monitorowany, a dzieci są pod okiem doskonałych nauczycieli. Wszystkie potrzebne informacje i druki znajdują się na stronie wesoly-przedszkolak.pl. Nasze przedszkole wykazuje się znacznym zainteresowaniem co może dowodzić, że spełniamy potrzeby rodziców.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Piaseczno »

  Kompleks skupiajacy osoby w tym samym wieku w celu doskonalenia sie w wybranej dziedzinie edukacji umyslowej, artystycznej, technicznej, fizycznej oraz realizacji idealów przyjetych Przedszkole Piaseczno za posrednictwem grupe. Jest owo orkiestra spoleczna, która tworzy zbiór ludzi zespolonych wiezia spoleczna. Grupy dzielimy wedle róznych kryteriów, z których zwykle brane sa ponizej uwage wielkosci oraz kajdany emocjonalne. Ze wzgledu na liczbe czlonków wyrózniamy grupy male oraz duze. Grupy male- owo takie, w których czlonkowie sa w stanie wdzierac sie w osobiste, stycznosci zas okolicznosci spoleczne. Do malych grup Przedszkole Józefoslaw zaliczamy niewielkie zespoly, które maja wspólne zainteresowania. Grupy duze - to grupy obejmujace wielkie liczby czlonków, ze nie sa w stanie wchodzic w stosunki osobiste, jednakowoz utrzymuja lacznosc a sie porozumiewaja. Inny dezintegracja grup dokonany ze wzgledu na wiezi emocjonalne pomiedzy czlonkami wyrózniamy grupy formalne oraz nieformalne. Grupy formalne – owo takie, które sa odgórnie oraz Przedszkole Józefoslaw chcacy organizowane, spelniaja okreslone zadania zas cele. Takimi grupami sa grupy przedszkolne, organizacje mlodziezowe. Grupa nieformalna- owo taka, w której podstawowym czynnikiem jest zwiazek emocjonalna, która laczy poszczególnych czlonków zas zaspokaja ich potrzeby.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • o nas - HurtowniaCzesci.com »

  HurtowniaCzesci.com

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole warszawa »

  Edukacja naszych małych dzieci jest bardzo ważna. Z tego względu powstało nasze przedszkole w którym będą mogły spędzić dużo czasu, zapoznać nowych znajomych oraz poznać literki i nauczyć się już liczyć. Pamiętaj że twoje dziecko jest teraz najważniejsze. Dlatego jeżeli dbasz o wiedzę swojego dziecka to koniecznie zapisz go do przedszkola w którym ją poszerzy.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Poznań nabór »

  Przedszkole Królewskie obejmuje spersonalizowanych podopiecznych opieką medyczną, psychologiczną i logopedyczną. Inne przedszkola niepubliczne Poznan mogą nie mieć takich sposobności opiekuńczych. Zapraszamy do zapisów spersonalizowanych dzieci na ulicę Miłosławska 4, 61-029 Poznań. Kontakt telefoniczny 504 111 224.
  Istotne jest żeby dziecko w tym młodym wieku rozwinęło właściwą postawę emocjonalną. To teraz w przedszkolu nabieramy zdolności do funkcjonowania w grupie społecznej. Przedszkole Królewskie to przedszkole Poznań które zapewnia te i wiele innych założeń oraz dodatkowo wybiega daleko do przodu w kształceniu dzieci.Przedszkola Poznań nabór zaczynają w określonych terminach, u nas można się zapisać w każdym momencie. Posiadamy wykwalifikowany personel który dba o ciepłą i przyjazną atmosferę, wdrażają nowatorskie skrypty nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.
  Przedszkole Królewskie obejmuje własnych podopiecznych opieką medyczną, psychologiczną i logopedyczną. Inne przedszkola niepubliczne Poznan mogą nie mieć takich możliwości opiekuńczych. Zapraszamy do zapisów swoich dzieci na ulicę Miłosławska 4, 61-029 Poznań. Kontakt telefoniczny 504 111 224.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlobki w gdansku »

  Pierwszy okres po narodzinach maluszki najczęściej przebywają z matką. Już wtedy warto poszukać dobry żłobek w okolicy bo jeżeli młoda mama w którymś momencie zdecyduje się na powrót do zawodowych obowiązków, to trzeba jak najsprawniej znaleźć dla pociechy opiekę. Rozwiązań mamy w takich sytuacjach kilka. Najlepsze jest, jeżeli z dzieckiem będzie sie mogła zająć jedna z babć, bo wtedy jesteśmy pewni, że będzie dobrze o nie dbać i pilnować. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac pocieche do zlobka Drugie rozwiązanie, to wynajęcie pani do opieki na czas, w którym kobieta pracuje. Taki wybór może nieść często ze sobą niebezpieczeństwo tego, iż wynajęta osoba może źle się opiekować dzieckiem, a poza tym wynajęcie osoby do opieki z reguły sporo kosztuje. Następnym rozwiązaniem jest oddanie dziecka do zlobka, do którego zapisywane są dzieci, mające raptem pół roku. W żłobkach możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc przy opiece, a miesięczne koszty obecności niemowlaków nie są wygórowane. Lecz niestety od niedawna rozpoczęły się duże problemy z przyjęciem się do żłobka, gdyż żłobki w Gdańsku przechodzą prawdziwe oblężenie dzieci. Kilka lat wcześniej regularnie zamykano kolejne kluby opieki dzieci, gdyż chodziło do nich niewiele dzieci i utrzymanie ich było nieopłacalne. Lecz na szczęście poza żłobkami jest kolejna perspektywa, czyli klub opieki nad dzieckiem. Nie jest to tradycyjny żłobek i nie może przyjąć takiej nazwy. Ale otwarcie takiego klubu jest obwarowane znacznie mniejszymi obwarowaniami, a przy tym bez problemów może wypełniać wszystko, co oferują żłobki, czyli opiekować się niemowlakami w czasie pracy rodziców. Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole-Slask.pl »

  Znajdziecie tu Państwo prywatne przedszkola, żłobki oraz kluby malucha z woj. śląskiego. Strona jest czytelna i zrozumiała. Nasza baza firm jest ciągle powiększana o nowe obiekty. Wybrane firmy można zapisać w schowku na stronie i przy następnych odwiedzinach bezpośrednio przegladać wcześniej wybrane prezentacje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Łomianki »

  Przedszkole Krasnale to wymarzony wybór dla każdego rodzica. Przedszkole Krasnale jest w pełni zawodową placówką, zapewniamy jak najlepszy postęp naszych małych podopiecznych. Naszym mottem jest hasło: bawiąc - uczy, ucząc - bawi. Sprawujemy opiekę nad dziećmi przez dwanaście miesięcy w roku a naszym priorytetem jest przygotowanie najmłodszych do następnego etapu edukacyjnego którym jest nauka w szkole.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Rzeszów »

  Przedszkola Rzeszów, m. in. Bajkowa Przygoda to wspaniałe miejsca dla naszych najmniejszych pociech. To przedszkole niepubliczne Rzeszów mimo tego, że niedawno powstało, cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Przedszkole Rzeszów Bajkowa Przygoda pragnie zainteresować swoje najmniejsze pociechy również kortem tenisowym, który, jako jedyne przedszkole w Rzeszowie posiada na wyłączność.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Obłuże »

  Sprawa zapisania dziecka do mającego publiczny charakter przedszkola, może być niezwykle zawiłym aspektem, czego świadomość spore grono znających realia rodziców. Prywatnego typu placówki typu przedszkolnego mają tę przewagę, że można tam liczyć na szerzej wzbogacony programowy repertuar, jak na przykład zajęcia z lektorem języka w sumie od maleńkości. Dodatkowo zaś, prywatne przedszkolne placówki, proponują też masę innych zajęć, korzystnych dla rozwojowej sfery dziecka. Żebyśmy zlokalizowali sensowne przedszkole, musimy przeprowadzić pewnego typu wywiad typu informacyjnego. Głównie, należy rozeznać się w programach, ofertowych opcjach tych placówek. Gdy już mamy zestawienie interesujących nas trafień, możemy przejść do następnego etapu. W tym wypadku, trzeba się będzie zastosować do przeglądania zasobów, dostępnych w sieci Web. To właśnie w sieci, mamy swobodny dostęp do informacji czy opinii odnośnie działania danych placówek. W gruncie rzeczy, trzeba wpisać w pasku wyszukiwania hasło prywatne przedszkole Gdynia, choć na końcu można także dołączyć wyrazy opinie czy zdania. Sprawdzenie na forum, może być naprawdę doskonałe, ponieważ daje dostęp do ważnych informacyjnych elementów. W końcu, czego się nie robi dla pełnego zadowolenia naszych dzieci?

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha targówek »

  Żłobek Wesołe Minki stworzony dla dzieci do lat 5. Jest to placówka pełna życia, zabawek i miłych wychowawców. Dzieci w żłobku spędzają czas na zabawie, ale także na nauce podczas której pogłębiają swoje umiejętności językowe z zakresu niemieckiego i angielskiego. Uważamy,że jeśli dziecko zacznie naukę języków obcych w młodym wieku będzie miało łatwiej oswoić się z tą wiedzą i wykorzystywać ją w przyszłości. Nasz żłobek znajduje się na osiedlu Zacisze w pięknej i cichej okolicy. W ofercie mamy zarówno płatność miesięczną, jak i pakiety na określoną liczbę godzin. Warto powierzyć nam swoją pociechę - pracują u nas wykwalifikowani pedagodzy, którzy bez najmniejszego problemu radzą sobie z maluchami, mają z nimi wspaniały kontakt i zdają sobie sprawę z tego jak kształtować charakter małego dziecka.Jeśli pragniesz by twoja pociecha dobrze rozwijała się, to nasz żłobek będzie najlepszym wyborem.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy »

  Od chwili powstania placówki – 1987 roku (to już 25 lat) nauczyciele w Przedszkolu nr 20 w Bydgoszczy chcą pomagać najmłodszym w poznawaniu świata. Nasz bogaty program wychowawczy ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój osobowości przedszkolaka i jego aktywne przygotowanie do życia a także związanych z nim wyzwań. Podstawą jest dla nas poznanie indywidualnych możliwości rozwojowych dziecka. Zgodnie z tematyką Rocznego Planu Pracy w roku szkolnym 2011/2012 priorytetem wprowadzonej edukacji jest ekspresja muzyczna a także edukacja regionalna dzieci. W związku z tym stwarzamy najmłodszym warunki ułatwiające spontaniczną i zorganizowaną aktywność muzyczną. Ponadto organizujemy zajęcia, podczas których najmłodsi nabywają oraz doskonalą zdolności wokalne, instrumentalne a także taneczne. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy
  zajmuje wysokie lokaty w konkursach środowiskowych. Tradycyjne już jest organizowanie turnieju sportowego p.t.: „PRZEDSZKOLNA RODZINA ZABAWY SPORTOWE ROZPOCZYNA” a także konkursu plastycznego „MOJEMU MIASTU – LAURKA NA URODZINY”. Każdego roku w przedszkolu organizowane są liczne imprezy i konkursy tj.:„Pasowanie na przedszkolaka”, „Uroczystość z okazji rocznicy odzyskania niepodległości – 11 Listopada” oraz „Dzień Babci i Dziadka”, „Bal karnawałowy”. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy posiada salę widowiskowo-teatralną „Malinkę” oraz salę gimnastyczną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wielki Stos »

  Stos stron internetowych jest zbiorem linków znalezionych w sieci, znajdziecie tutaj wyłącznie ciekawe strony. Stos oparty jest na popularnym skrypcie o nazwie scuttle. Dodaj swoją stronę za darmo, a na pewno liczba gości na Twojej stronie się zwiększy.

  Data dodania: 22 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkola Wrocław »

  Nie jesteś w stanie znaleźć miejsca gdzie będziesz mogła bez obaw pozostawić własne dziecko na wiele godzin? Nasze przedszkole to niepubliczny zakład wsparcia dla maluchów-dzięki tej firmie Wasze dziecko dostanie dużą dawkę zabawy i wiedzy. Mamy sporo wolnych miejsc a opisywana przeze mnie wykształcona kadra pracowników będzie dbała o to żeby Wasze dziecko czuło się tutaj małym przedszkolu jak najlepiej. Przekonaj się o tym sama oglądając opisywaną tutaj stronę firmową.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole artystyczne »

  Jeśli chciałabyś zapewnić własnemu dziecku właściwe możliwości rozwoju jak również styczność z rówieśnikami, przedszkole jest najlepszym wyjściem. W naszej jednostce dbamy nie tylko o podstawowe potrzeby pociech. Staramy się dostarczyć im także bajkowy świat dzieciństwa. Przedszkole Marzenie to idea na kształcenie, gdzie sztuka oraz nauka zachodzą na siebie. Chcemy intensyfikować doznawanie przyrody oraz aktywność umysłową. Przedszkole artystyczne to zdecydowanie więcej niż normalne przedszkole. To szansa dla Twoich maluchów na odpowiednie przygotowanie do zaczęcia edukacji w podstawówce.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uboba »

  Przedszkole Niepubliczne, , U Boba" działające w Żninie przy ul. Szpitalnej 20ogłasza nabór dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i dzieci do zapoznania się z naszą ofertą.Oferujemy naukę przez zabawę metodą

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to strefa, gdzie przecież nierzadko na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego smyka. Z tego powodu jego słuszny wybór jest niesłychanie znaczący. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dzidziuś będzie bezpieczne i zapewniona mu zostanie całościowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli bez nerwów powrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc przystoi. Opiekunowie stawiają szczególny napór na organizację dziecku czasu tak, ażeby nie odczuło niedostatku rodziców, a jego wszelkie potrzeby zostały nasycone. Dodatkowo organizowane tu zabawy pomyślnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i należycie przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Bielsko »

  W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z poszczególnych dziedzin. Oferujemy szeroki wybór ciekawych zajęć dodatkowych min. język angielski, zajęcia plastyczne, gimnastykę korekcyjną, krainę Smaków i zapachów i inne. Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym przy ul. Wyspiańskiego 29. Pastelowe, przyjazne kolory nadają wnętrzom przedszkola ciepły i domowy klimat. Dysponujemy również kameralnym, bezpiecznym ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Jakiś czas temu zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski. Zainteresowałem się tym tematem pod swoim kontem jak i mojego dziecka i okazuje się że kilka spółek proponuje przykładowo.. kolonie połączone  z nauką angielskiego i szybkiego czytania lub do wyboru. Takie kursy i szkolenia
  Przeprowadza kilka spółek,  niemniej jednak jak tu trafić na odpowiednią. Poszperałem trochę w sieci i okazało się, że takich firm/spółek/korporacji szkoleniowych jest multum. Mieszkam w Poznaniu więc skupiłem się najbardziej na swoim mieście. Jak mogłem się spodziewać ofert od wyboru do koloru. Natomiast należy wszak jakoś wyselekcjonować tę najlepszą. Nie zajęło mi długo szukanie, strzał w dziesiątkę, samo centrum aglomeracje, firma para się nauką szybkiego czytania jak również angielskim, posiada faktycznie pubudzającą ciekawość ofertę szkoleniową dla dorosłych i dzieci. W opisie znalazłem informację na temat ich stażu na rynku, ładnych naście lat, jedna z tego co wiem z najstarszych akademii edukacji w Wrocławiu. Bogata a nawet bardzo bogata oferta, wiarygodne opinie i całkiem szybki kontakt. Cóż cena, hmmm... rozsądna. Postanowiłem korzystać, pierwsze zajęcia bardzo ciekawe, organizowane w nietypowy sposób, zaskakująco efektywne. Chętnie podzielę się w najbliższej przyszłości swoją wiedzą doświadczeniem i refleksjami na zagadnienie przebytego kursu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki z papieru »

  Gry dla przedszkolaków edukacyjne cechują się obfitą renomą. Portal „Kolorowe kredki” jest stroną mająca gry online dla najmłodszych dzieci. Najmłodsi szkolą się przez rozrywkę. Odkryjemy tam nawet .Dzieci odkrywają świat wespół z Jeżykiem – głównym bohaterem aplikacji internetowych. Aplikacje pozbawione są reklam, a także agresji. Wyłącznie, czego możemy wyczekiwać, to programy dla dzieciaków oparte na różnego wariantu kolorowankach, organizowaniu puzzli bądź rozsądzaniu liczbowych konstrukcji. Rodzice doglądają rozwój swoich pociech, stąd nie ma ewentualności, żeby aplikacje internetowe przeznaczone dla najmłodszych były dla nich zagrożeniem.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

szybkie czytanie (1), wentylatory (3), żłobek (1), katalog www (7), nauka (1), katalog (12), prywatne (1), przedszkole (1), (83), niepubliczne (1)

Przedszkola - nowa strona:

Adres: