Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Przedszkola Ursynów »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Katowice »

  Bajkowe Przedszkole w Katowicach to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami.Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości.Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość.Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań. Nasze przedszkole Katowice: Stwarza przyjazną, domową atmosferę oraz zapewnia optymalne warunki do rozwijania osobowości dzieci, zaspokaja potrzeby dzieci, wspiera w rozwijaniu zdolności i zainteresowań Kształtuje i rozwija postawy twórcze swoich wychowanków, stosuje metody aktywne i techniki rozwijania zdolności twórczego myślenia Podąża za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektuje jego potrzeby, wspiera w dążeniu do samodzielności i niezależności Wyposaża dzieci w wiedzę i umiejętności niezbędne do powodzenia w nauce szkolnej Oferuje pomoc psychologiczną i logopedyczną Nasz oddział integracyjny Katowice zobacz: kontakt

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne »

  Dbając o prawidłowy rozwój naszego dziecka, jednym z istotnych elementów jest wybór właściwego przedszkola. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z tej tematyki to zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej. znajdziesz tam bardzo wiele przydatnych informacji. Na stronie zamieszczona jest również wygodna wyszukiwarka. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony, zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Łódź »

  Idea „Weekendowego Przedszkola” jest rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie zawsze mają możliwość sprawować opiekę nad swoimi milusińskimi w weekend, którzy muszą pracować także w soboty i niedziele, lub zwykle nie mają z kim pozostawić dzieci by wyjść i załatwiać swoje sprawy. Zasady działania przedszkola są bardzo dogodne dla wszystkich, proponując fachową opiekę, również całodobową, wykonywaną przez wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego prywatnego przedszkola w Krakowskich Bronowicach. Nasze przedszkole posiada 20 letnie doświadczenie w opiece, nauce i kształceniu dzieci. Nasze przedszkole Kraków oferuje Państwa dzieciom między innymi naukę języka angielskiego z native speakerem, ceramikę artystyczną, rytmikę jak i wyjścia do Filharmonii. Zajęcia w naszym przedszkolu zaczynają się o godzinie 8 rano a kończą się o 16. Zachęcamy rodziców, do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego przedszkola! Gwarantujemy, że Wasze dziecko będzie zachwycone zajęciami w naszym przedszkolu. Dodatkowo, istnieje możliwość zapisania dziecka na zajęcia poza lekcyjne jak na przykład basen.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Komorniki »

  Dziecko do 3 roku życia rozwija się bardzo szybko. Nie ma wątpliwości, że właśnie wtedy jest czas na poznawanie otaczającego świata. Żłobki Luboń w teraźniejszych czasach rośnie liczba opiekunów, którzy chcą oddać swoją pociechę do żłobka. Dzieje się to nie tylko z powodu chęci powrotu do pracy, ale również ze względu to, żeby dziecko rozwijało się dobrze. Najważniejsze są więc aspekty wychowawcze. Badania wykazują, że maluch szybciej się rozwija w zbliżonej grupie rówieśniczej. Maluchy, które uczęszczają do żłobka poznają nowe środowisko. Rozwijają w dodatku umiejętność kontaktów społecznych. Zabawa w grupie ma duże znaczenie w następujących fazach rozwoju. Dzięki temu dzieci zyskują większą pewność siebie, co procentuje w ich przyszłym życiu. Uczą się poważania dla osób dorosłych. Żłobek Luboń poleca zajęcia dla dzieci. Zajęcia są przeprowadzane w sposób kompetentny, uwzględniając konkretny charakter rozwoju dziecka. Żłobki Luboń odznaczają się wysokim poziomem przeprowadzania zajęć.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dzieckiem Poznań »

  Mały Vinci - prywatny żłobek i centrum edukacji artystycznej. Dostosowany do wieku system edukacji, dbałość o bezpieczne otoczenie, pełne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach- to są wartości kultywowane w żłobku Mały VINCI. Mały VINCI jest placówką o profilu artystycznym, w którym dzieci poznają otaczający je świat poprzez codzienny kontakt z muzyką, plastyką, tańcem, teatrem i literaturą. Obcowanie ze sztuką już od najmłodszych lat jest integralną częścią wszechstronnego rozwoju dziecka. Pozwala odkrywać i rozwijać zdolności, pobudzać ekspresję, wyobraźnię, daje możliwość badania i odkrywania świata. Nasza placówka to nie tylko domowe ciepło i troskliwa opieka dla Twojego dziecka. To również gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Mały VINCI bowiem, w odróżnieniu od wielu innych, powstał zgodnie z wymogami Ustawy Żłobkowej. Możemy więc zagwarantować, że przestrzeń, w której przebywają Wasze dzieci jest specjalnie dostosowana do ich potrzeb, a osoby opiekujące się maluchami są do tego w sposób profesjonalny przygotowane.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Akademia Przedszkolaka „ SMYK” to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo – pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM twórcze spędzanie czasu ( dodatkowo płatne). Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy budynek wolnostojący o pow. 300 m, położony w przepięknej i cichej okolicy domków jednorodzinnych wraz placem zabaw. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Warszawie. »

  Warszawskie przedszkola zabiorą dzieci w fascynującą podróż pełną niezapomnianych chwil.Pomarańczowa Ciuchcia odjedzie z przedszkoli: Bemowo I, Bemowo II, Wilanów, Włochy, Ursynów i Jabłonna. Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to prywatne placówki edukacyjne i najmilsza dzieciom sieć przedszkoli niepublicznych.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Olsztyn, a może klub dziecięcy? »

  Osoby zainteresowane tematem żłobek Olsztyn kierujemy na stronę www.bib.com.pl po dostępną tam spis placówek.Regulacja zasad organizacji i funkcjonowania opieki na dziećmi do lat trzech zawarta została w Ustawie z 4 lutego 2011r. O opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, opublikowana w Dzienniku Ustaw nr 45 pod pozycją 235. Określono w niej minimalne wymagania, dotyczące  punktów, w których sprawuje się opiekę i umiejętności ludzi, w nich zatrudnianych. W sposób zorganizowany opiekę sprawować mogą żłobki, czyli instytucje już ogólnie znane, których finansowanie zostało również ściśle określone oraz dodatkowo nowa forma organizacyjna, czyli kluby dziecięce. Tak samo jak żłobki mogą być prywatne i publiczne (organizowane poprzez gminy). Bez względu na formę podlegają tym samym przepisom ustawowym, dotyczącym warunków, w jakich przebywać mogą dzieci i umiejętności personelu. Maksymalny czas przebywania dziecka pod opieką w klubie dziecięcym wynosi pięć godzin i nie może być przedłużany na wniosek rodziców. Odpłatność za pobyt dziecka regulowana jest poprzez decyzje jednostki prowadzącej placówkę. W sytuacji placówki publicznej opłaty uchwalane są przez uchwałę gminy, w przypadku placówek prywatnych przez ich właścicieli.
   
   

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedzkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Do PROMYCZKA przyjmowane są dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Rekrutacja trwa cały rok kalendarzowy w miarę wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie wpisowego gwarantującego rezerwację miejsca w wybranym przez rodziców terminie. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna realizuje Podstawę Programową Ministerstwa Edukacji Narodowej wspomaganą przez zatwierdzone pakiety edukacyjne. Wszystkie nasze przedszkolaki uczestniczą w dodatkowych zajęciach. Dwa razy w tygodniu język angielski, raz w tygodniu włoski, rytmika, zajęcia logopedyczne, religia, trzy razy w tygodniu zajęcia artystyczno-plastyczne. Poznajemy otaczający nas świat poprzez różnorodne wycieczki, spacery, spotkania.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne warszawa »

  Strona WWW prywatnego przedszkola językowego, które znajduje się w Warszawie. W serwisie, który można znaleźć pod adresem www.myvinci.edu.pl, jest umieszczonych naprawdę wiadomości dotyczących tej warszawskiej placówki. Można być pewnym, że jeśli wejdziemy na tę stronę WWW i przeczytamy wiadomości w niej umieszczone, będziemy wiedzieli o więcej o takich placówkach, które nie są jeszcze zbyt znane w naszym państwie. Przedszkole językowe to absolutna nowość w Polsce, jednakże dzięki temu serwisowi WWW, te rozwiązanie, nie będzie już dla nas czarną magią. Oferta ta kierowana jest szczególnie do ludzi, którym nie odpowiada normalne przedszkole w stolicy.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Pragniemy zapoznać Państwa z naszą ofertą jaką jest opieka nad dziećmi. Pod swoją opiekę przyjmujemy dzieci w każdym wieku, nasza rolą jest wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka, tak aby czuło się bezpiecznie i szczęśliwie. Na stronie internetowej kmbiedroneczki.pl prezentujemy nasz klub, który cieszy sie nienaganną opinią wśród rodziców, którzy są zadowoleni z naszej oferty: organizacji różnego rodzaju przyjęć urodzinowych, balów czy też dodatkowych zajęć dydaktycznych. Wybierając nas, wybierają Państwo najlepszą i pewną przyszłość dla dziecka. Tylko teraz wielka promocja urodzinowa. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Każde dziecko jest wyjątkowe na dodatek czerpie jedyną w swoim stylu satysfakcja z poznawania świata, a my mamy satysfakcja mu w tym pomagać.
  Przyjemność prowadzona także w języku angielskim metodą Musical Babies.

  Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo interesująca i dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach a także zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Ponadto dzieci posiadają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów też piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma nauki języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej wątpliwości, ani usiłować zrozumieć tekstów.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zielona Góra »

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój zdolności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą sympatią. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeważnie »

  W wszystkich miejscach naszego państwie przedszkola są zamykane, dlatego że nie posiada wystarczającej ilości dzieci aby placówki były opłacalne. Jednak w całkowicie innej sytuacji są mieszkańcy Wrocławia szczególnie młodych i nowych jego dzielnic, gdzie wybudowano wiele domów.
  W wielu przypadkach mieszkają w nich młodzi osoby, którzy prędzej czy w późniejszym czasie starają się o potomstwo.
  Aktualnie tam powstają przedszkole Ursynów ku uciesze młodych rodziców. Dzieci w takich osobistych przedszkolach czuja się bardzo dobrze, że względu na małą ilość dzieci w dziale. Pani posiada wtedy bardziej czasu dla każdego córki i kategorycznie lepszy z nimi kontakt. A dodatkowo spersonalizowane placówki mają dużo lepsze wyposażenie, na przykład przedszkole Ursynów nie jedynie dlatego, że są właśnie to nowe obiekty i dodatkowo nie odcisnął się ząb czasu na Tobie.
  Dokładnie to najistotniejsze dla każdego przedszkolaka, który po raz 1szy będzie musiał się zmierzyć z nowym wyzwaniem i dokładnie to znacznie niełatwym, ale tu również rola rodziców w opracowaniu syna do pójścia do przedszkola.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla małych dzieci Łódź Polesie »

  Klub malucha Łódź gorąco zaprasza na zajęcia dla małych dzieci Łódź. Kursy dla dzieci Łódź Polesie prowadzone przez Good Strat, to znakomita propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą wspierać prawidłowy rozwój swej pociechy. Good Start proponuje też język angielski dla dzieci Łódź zgodnie z założeniem, że dzieci uczą się języków obcych w sposób naturalny. Zajęcia językowe w Good Start mają charakter różnych zabaw - ruchowych, plastycznych, muzycznych czy też stricte językowych. Co istotne, zajęcia przebiegają pod nadzorem profesjonalistów. A wszystko po to, żeby stymulować dobry rozwój dziecka.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odloty TOP 100 - Call girls and Escort's Toplist. »

  Selection of female escort services, independents and swingers. Best worldwide adult entertainment portals. Webmaster, add your site immediately!

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek białołęka »

  W naszym społeczeństwie pojawia się coraz więcej dzieci, których rodzice są aktywni zawodowo. Aktualna sytuacja w państwowych miejscach opiekujących się małymi dziećmi w czasie pracy ich rodziców jest bardzo kiepska. Niestety w następnych miesiącach sytuacja nie zmieni się, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem są żłobki prywatne. Profesjonalna grupa wychowawców gwarantuje maluchowi najlepszą opiekę, na czas nieobecności jego rodziców. Prywatne żłobki są o wiele lepiej przystosowane do przyjęcia maluchów, a niżeli państwowe placówki. Niewygórowane czesne i gwarancja jakości oraz lokalizacja na pobliskim osiedlu Białołęka to bardzo ważne walory dla współpracy opiekunów i żłobka.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  epubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik", ul. Pustułeczki 8. Zapraszamy dzieci w wieku 2, 5 - 6 lat, przyjmujemy zapisy także w ciągu roku - do ostatniego wolnego miejsca. Co nas wyróżnia? Kameralne Przedszkole przy zacisznej uliczce Ursynowa; parterowy dom przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa; własny, duży, zielony ogród z placem zabaw; pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego; młoda, zgrana, pełna pasji kadra wychowawcza; doświadczenie - działamy od 2007 roku; zerówka - specjalne zajęcia dla 5 i 6 latków, przygotowujące do nauki w szkole. Staramy się, by w Przedszkolu dzieci czuły się jak u siebie, a twórcza atmosfera, życzliwość wychowawców i współpraca z rodzicami pozwalały im rozwijać to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

przedszkole (1), (83)

Przedszkola - nowa strona:

Adres: