Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

« poprzednia strona · 3
 • Towing Software »

  ProTow Operations Manager (PTOM)

  PTOM's engine is a Powerful Towing Software Hybrid System that combines the best features of your office computer and the internet into a never-before-seen information marvel!

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze Maturalne »

  100dia.pl to portal internetowy skierowany do maturzystów, na którym znajdą oni aktualne i autoryzowane informacje o ofercie edukacyjnej polskich uczelni wyższych, a także bardzo przydatne informacje służące przygotowaniu się do matury i zaplanowaniu ścieżki kariery.
  Wyszukiwarki kierunków studiów wg przedmiotów zdawanych na maturze lub zainteresowań z pewnością okażą się niezmierne pomocne w wyborze odpowiedniej uczelni i kierunku studiów.
  Na 100dia.pl można także zleźć między innymi informator maturalny, informacje dot. arkuszy maturalnych oraz egzaminów maturalnych. Portal udostępnia również informacje dot. progów punktowych na studia, informator dla studentów, informacje nt. uczelni wyższych, kierunków studiów, kierunków zamawianych oraz wiele innych przydatnych informacji.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Topolang.PL - Kursy językowe online »

  Topolang Multimedia Language School jest internetową szkołą prowadzącą kursy języka angielskiego. Uczestnicy kursów mają możliwość wybrać odpowiedni poziom nauczania języka. Dostępny jest też rozszerzony kurs gramatyki oraz kurs biznesowy.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-learning w przedsiębiorstwie »

  W tych czasach ogromnie dużo mówi się o tym, iż Globalną sieć może być rozwiązaniem dla ewentualnych użytkowników jak również wnosi on wiele pożytecznego do życia. W niejakich przypadkach może być on wręcz niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie iż da się w nim wyszukać różneistotnie istotne informacje, jakie mogą pomóc zwyczajnym uczniom w nauce. Skoro przecież warto iść z duchem czasu, to i nauki można prowadzić on-line z pomocą różnorodnego typu komunikatorów. Taki rodzaj organizowania kursów i nauki on line nazywa się e-learning w przedsiębiorstwie. Określenie wywodzi się z języka angielskiego - przedrostek e oznacza, iż kurs odbywa się poprzez komputer, a natomiast człon "learning" z j. angielskiego tłumaczona może być, jako nauka. W praktyce tych kursy internetowe dzielą się na dwie ważne grupy, jakie bywają związywane z typem komunikowania się. Bywa to komunikacja tekstowa, jak również głosowa. Taka nazwa wskazuje, że w sytuacji tekstowej nauka odbywa się za pomocą komunikowania się ze sobą przez pisanie na klawiaturze, a głosowa przez użytkowanie komunikatorów audio. Metoda e-learning w przedsiębiorstwie na bank niebędzie jakimś idealnym sposobem na uzyskanie cennej wiedzy. Koniec końców nie wygląda to tak,na przykład prawdziwe kursy, w których spogląda się nauczycielowi prosto w oczy oraz można z nich wyczytaćogromnie korzystne dane. Bynajmniej ten rodzaj uczenia się może pomóc wielu studentom znacznie się dokształcić i zyskać istotne informacje, które są niezbędne, e-learning w przedsiębiorstwie na pewno może być wielką szansą dla wszystkich, i bardzo przyda się wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe »

  W dzisiejszych czasach istotnie dużo mówi się o tym, że Globalną sieć będzie dobrym rozwiązaniem dla potencjalnych użytkowników jak również wnosi on dużo dobrego do życia. W niejakich przypadkach jest on nawet niezbędnym koniecznym elementem życia, absolutnie że da się w nim zdobyć różnenader ważne wiadomości, jakie mogą pomóc normalnym studentom w nauczaniu. Skoro wszakże należy iść z postępem, to jak również nauki można prowadzić w Internecie za pomocą różnego typu programów do komunikowania. Takowy rodzaj robienia kursów jak również nauk nazywa się kursy internetowe. Nazwa wywodzi się z języka angielskiego - człon "e-" oznacza, że wszystko prowadzony jest poprzez internet, a z kolei część "learning" z j. angielskiego tłumaczona jest, jako nauka. W rzeczywistości tego rodzaju kursy można podzielić na 2 główne grupy, jakie są związywane z rodzajem komunikowania się. Będzie to komunikacja pisana, jak również głosowa. Sama nazwa wskazuje, iż w przypadku tekstu kurs odbywa się za poradą komunikowania się ze sobą poprzez pracę na klawiaturze, a głosowa przez korzystanie komunikatorów obsługujących mikrofony. Metoda kursy internetowe na bank niemoże być jakimś idealnym sposobem na zdobycie cennej wiedzy. Koniec końców nie wygląda to tak,jak prawdziwe kursy, w których spogląda się trenerowi prosto w oczy jak również można z nich wyczytaćogromnie korzystne dane. Niemniej jednak ten rodzaj uczenia się ma możliwość pomóc wielu ludziom bardziej się dokształcić jak też odświeżyć pewne informacje, jakie są potrzebne, kursy internetowe na pewno będzie wielką przyszłością ludzi, oraz nad wyraz się przyda wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • JCE-MLM.pl Współpraca z fm group praca dodatkowa zielona góra gorzów wielkopolski lubuskie. »

  JCE-MLM.pl jako lider sieci mlm pomoże Wszyscy ludzie osiągnąć sukces. Współpraca z FM Group nie zobowiązuje, licząc na wiedzę praktyczną lidera będzie to dla Ciebie idealna praca dodatkowa Zielona Góra. Jak zarabiać praca dodatkowa Lubuskie, nie ponosząc konsekwencji czy także zobowiązań, te kłopoty pomoże Wszyscy rozwiać lider Fm group lubuskie. Firma prosperuje również na Pomorzu tutaj również wesprze cię lider Fm group Szczecin. Posiadasz stałe zatrudnienie ale chciałbyś dorobić jeszcze, czeka na Ciebie praca dodatkowa Gorzów Wielkopolski. JCE-MLM prosperuje na terenie miasta Zielona Góra, Gorzowa Wielkopolskiego i na terenie tych województw. Praca dodatkowa lubuskie jest na wyciągnięcie ręki. Istotne abyś posiadał chęć i mobilizację do tego, żeby zarobić osobiste pierwsze pasywne pieniądze. Nieprawdą jest uzasadnienie, że małymi kroczkami nie osiągnie się niczego znaczącego. Fm Group da Wszyscy ludzie szansę nie tylko na pasywne pieniądze niemniej jednak gdy osiągniesz już adekwatny pułap otrzymasz Mercedesa. Nie czekaj dłużej, wykorzystaj szansę jaką otrzymałeś, wystarczy, że przejdziesz poprzez krotki proces rejestracji, lider sieci mlm skontaktuje się z Tobą i specjalistycznie poprowadzi poprzez drogę pełną sukcesów i kasy.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum językowe Szczecin »


  Szkoła językowa - SITA Szczecin Nasza szkoła języków obcych specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy w sposób przystępny i złożony. Języki tak popularne jak brytyjski wymagają indywidualnego podejścia oraz dodatkowo złożonego kodu edukacji. Dostosowujemy naszą ofertę do sytuacji w tym momencie aktualnej na rynku pracy, a dodatkowo do zaleceń stawianych Nabywcom przez dynamiczny rozwój cywilizacyjny.
  Nauka języków obcych Szkoły językowe, które stosują elastyczne i przyszłościowe metody edukacji, powinny posiadać ofertę zróżnicowaną pod względem intensywności, a ponadto różnorodności przekazywanej edukacji. Proponujemy warsztaty językowe adekwatne do wieku, poziomu edukacji, a również profesji uczestników, tak, aby nauka języków obcych w SITA Szczecin spełniła wszelkie ich oczekiwania.
  Szkolenia językowe Przeprowadzane przez moją firmę warsztaty języka angielskiego dopasowane są do wymagań i oczekiwań konkretnych grup. Przewidujemy inny program nauki dla dorosłych i inny dla dzieci. Oferujemy odrębne warsztaty językowe dla studentów i dla osób pracujących zawodowo. Projektujemy grupy według poziomu edukacji i intensywności, z jaką uczestnicy preferują się uczyć.
  Konwersacje Podstawą skutecznej i efektywnej nauki języków obcych są konwersacje. Prowadzenie naturalnych rozmów i wymiana poglądów pozytywnie wpływają na utrwalanie słownictwa i gramatyki. W szczególności dobrze sprawdzają się organizowane w tej formie warsztaty języka angielskiego.
  Tłumaczenia ustne W zakres naszych usług wchodzą także wszelki tłumaczenia ustne i pisemne. Szczecin nie jest co więcej jedynym miastem, w którym je wykonujemy. Pomożemy w organizacji konferencji, dokonamy tłumaczeń symultanicznych,weźmiemy udział w spotkaniach firmowych.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany »

  Niezastąpiony serwis zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, który pomoże dzieciom w odrobieniu lekcji, a dydaktykom w przygotowaniu się do zajęć. Serwis zawiera różnorodną bazę zawierającą testy sprawdzające, konspekty lekcji, pomoce dydaktyczne oraz pomocne dla nauczycieli scenariusze lekcji. Strona umożliwia dostęp do e-publikacji oraz e-booków z różnych zagadnień, min. pomogą nauczycielom w zorganizowaniu zajęć wyrównawczych, dla swoich uczniów. Twoje lekcje będą odrabiać się same.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik alergik.info »

  Internetowe wydawnictwo tematyczne jest kierowane dla osób z problemami alergii/ astmy/ chorób skóry/ chorób płuc oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

  Pomysł i realizacja to wspólne dzieło: nas - alergików, osób z doświadczeniem w pracy w gabinetach alergologicznych oraz przychodniach zdrowia oraz specjalistów z działów handlowych wyspecjalizowanych sklepów z asortymentem antyalergicznym. Wspieramy się wiedzą i doświadczeniem zaprzyjaźnionych z nami firm/ placówek/ osób prywatnych/ lekarzy/ dziennikarzy w celu znalezienia i opisania wartościowych tematów.

  W naszym informatorze zamieszczamy m.in newsy z rynku, opisy asortymentu, przyjaznych miejsc, ciekawych wydarzeń w branży, dajemy możliwość zamieszania opinii, czy komentowania artykułów. Możecie też liczyć na ciekawe konkursy!

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Jakiś czas temu zainteresowało mnie temat jakim jest  szybkie czytanie. Rozpocząłem wnikliwiej badać tą tematykę i z zaskoczeniem stwierdziłem, że ta umiejętność jest bardzo pomocna w życiu. Chociażby opanowując tę sztukę o kilka łatwiej jest przyswoić  język angielski. Zainteresowałem się tym tematem pod swoim kontem jak i mojego dziecka i okazuje się że kilka spółek proponuje przykładowo.. kolonie połączone  z nauką angielskiego i szybkiego czytania lub do wyboru. Takie kursy i szkolenia
  Przeprowadza kilka spółek,  niemniej jednak jak tu trafić na odpowiednią. Poszperałem trochę w sieci i okazało się, że takich firm/spółek/korporacji szkoleniowych jest multum. Mieszkam w Poznaniu więc skupiłem się najbardziej na swoim mieście. Jak mogłem się spodziewać ofert od wyboru do koloru. Natomiast należy wszak jakoś wyselekcjonować tę najlepszą. Nie zajęło mi długo szukanie, strzał w dziesiątkę, samo centrum aglomeracje, firma para się nauką szybkiego czytania jak również angielskim, posiada faktycznie pubudzającą ciekawość ofertę szkoleniową dla dorosłych i dzieci. W opisie znalazłem informację na temat ich stażu na rynku, ładnych naście lat, jedna z tego co wiem z najstarszych akademii edukacji w Wrocławiu. Bogata a nawet bardzo bogata oferta, wiarygodne opinie i całkiem szybki kontakt. Cóż cena, hmmm... rozsądna. Postanowiłem korzystać, pierwsze zajęcia bardzo ciekawe, organizowane w nietypowy sposób, zaskakująco efektywne. Chętnie podzielę się w najbliższej przyszłości swoją wiedzą doświadczeniem i refleksjami na zagadnienie przebytego kursu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne - matura ustna »

  Na www.eprezentacjamaturalna.pl odszukasz przygotowane prezentacje na maturę, do natychmiastowego pobrania. opracowania zawierają bibliografię tzn. literaturę podmiotu oraz literaturę przedmiotową, układ ramowy wypowiedzi, tekst główny i aneksy uzupełniające. Pośród wielu udostępnionych motywów można wymienić przykładowo: motyw drogi, motyw państwa, motyw przepowiedni, motyw snu.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Best way to get rid of acne »

  Trądzik jest jednym z podstawowych problemów skórnych, które często powoduje wiele cierpienia.

  Jeśli, z drugiej strony, chcesz skonsultować się z dermatologiem, aby pomóc sprzątać swoje blizny poprzez wybielający krem ​​

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Raabe »

  raabe.com.pl - Wydawnictwo Raabe - publikacje dla firm i instytucji. Fachowe publikacje dla szkół w tym specjalnie skierowane do nauczycieli, dyrektorów, bibliotekarzy oraz psychologów i pedagogów, przedszkoli, firm i instytucji oraz medycyny i farmacji, parafii, organów prowadzących. Pomoce dydaktyczne takie jak książki edukacyjne oraz plansze dydaktyczne, materiały do zajęć, zeszyty edukacyjne dotyczące wychowania, wychowania przedszkolnego oraz życia szkoły. Wszystko o awansie zawodowym, nadzorze pedagogicznym, diagnozie uczniów, terapii pedagogicznej uczniów.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne liceum w Łodzi »

  Uprzejmie zachęcamy osoby na przeróżnym etapie nauki do poznania propozycji zespołu szkół Vocandus. Siedzibę tej szkoły znajdziesz pod adresem Woronicza 16 Łódź, jakkolwiek w tym miejscu zapraszamy do zajrzenia na stronę www szkoły. W szczególny sposób wyróżniamy języki obce. W tym roku przeprowadzamy naukę języka angielskiego, języka hiszpańskiego oraz niemieckiego. Mamy także różne atrakcyjne klasy ukierunkowane, dzięki którym szykujemy naszych wychowanków do egzaminów na atrakcyjne dla nich akademie. Naukę zaczynamy już na poziome szkoły podstawowej i asystujemy własnym wychowankom aż do testów maturalnych. Jeżeli potrzebujesz dobrej placówki dla siebie lub własnego dziecka, zobacz jakie możliwości oferuje Ci ta szkoła. Akcja jest po Twojej stronie. Więc do zobaczenia 1 września!

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niechciana ciąża »

  Nasza witryna internetowa skierowana jest dla wszystkich tych kobiet, dla których niechciana ciąża jest problemem, z którym trudno sobie poradzić w pojedynkę. Tu każda z nas znajdzie wiadomości na takie zagadnienia jak między innymi przerwanie ciąży jak również znajdzie opis działania medykamentów w postaci aborcja tabletki. Nasza strona pozwoli na rozwianie wszystkich wątpliwości na temat aborcji, wokół której w naszym kraju natworzono wiele mitów, które teraz są obecne w świadomości grona Polaków. Warto poznać naszą witrynę w celu zdobywać paru ciekawych informacji z zakresu usuwania ciąży, ale również i skutecznej antykoncepcji.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie www »

  Marketing internetowy dociera do każdego kto tego woli. Spędzając czas na Facebooku włączamy odnośnik sponsorowany, aplikację czy grę wtedy kiedy mamy na to ochotę i potrzebujemy tego. Tożsamo ze stronami internetowymi. Wpisujemy frazę jaka nas interesuje i wyskakuje nam potrzebna firma. Kwestia jedynie dobrego optymalizacji SEO, ażeby lansować własną stronę w ten sposób. Sposobności jakie daje nam Globalną sieć Internet są bardzo duże i skuteczne, dlatego też stają się aż tak popularne.Pozycjonowanie www to klucz do sukcesu w e-marketinguJeśli uda ci się doprowadzić do top 1-3 to wiedz, że twoją stronę wyświetli największa cyfra osób. Przyrównując do poniższych pozycji jest tonawet 40-50 % więcej kliknięć. Już nawet linkisponsorowane umieszczane z prawej strony są bardzo rzadko klikane, bo jest to ok 5-6 %. Będąc w czołówce można być pewnym, że gronoInternautów odwiedzi twój salon, bądź jeżeli prowadziszbiznes internetowy to kupiwprost coś na twojej stronie. Zadbaj zatem o optymalizację SEO strony, a będziesz miećwięcej kontrahentów.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne

Portale edukacyjne - nowa strona:

Adres: