Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Dobre pomysły na edukację przez całe życie - EDUNEWS.PL - portal debaty edukacyjnej »

  Edunews.pl to społeczność osób pragnących modernizacji edukacji w Polsce. Debata o zmieniającej się edukacji w Polsce i na świecie - codziennie nowy wpis. Portal dla edukatorów i osób uczących się, poszukujących efektywnych sposobów na naukę w szkole/uczelni, w życiu osobistym i zawodowym. Wykorzystaj technologie edukacyjne, aby się uczyć szybciej i skuteczniej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Król Edyp, Król Edyp opracowanie »

  Omówienia Króla Edypa dopasowane do potrzeb edukacyjnych uczniów liceów i szkół podstawowych, ukończone opracowania do powtórek przed sprawdzianami. Na stronie www znajduje się także Zbiór znaczących definicji o danej książce. Dla gimnazjalistów udostępniamy także poradnik pisania wypracowań. Każda analiza została napisana klarownym językiem. Na witrynie znajduje się dodatkowo wiele analiz wierszy. Dodatkowo istnieje opcja nabycia tekstu Króla Edypa w formacie pdf.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyroda i ekologia »

  Serwis przyjazny środowisku ekologia.pl jest żywo rozwijanym pomysłem mającym na celu tworzenie postaw sprzyjających środowisku naturalnemu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że ochrona przyrody stanowi w obecnych czasach rzecz szczególnie ważną, a zarazem wzbudzającą sporo kontrowersji. Wobec tego pragniemy oferować rzetelną wiedzę na szereg tematów związanych z całościowo pojętą ekologią. Staramy się postępować w sposób przystępny dla osób w rozmaitym wieku oraz o rozmaitym podejściu do idei takich jak środowisko naturalne i jego obrona. Dlatego przedstawione tu wiadomości pisane są zrozumiałym językiem, a prócz tego nie zabraknie też porad czy humoru.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis historyczny »

  Kalendarium historyczne to serwis skupiający miłośników historii mających do czynienia z tą dziedziną nauki zawodowo jak i amatorów traktujących historię jako ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.

  Portal prezentuje wydarzenia które miały miejsce zaledwie kilkadziesiąt lat temu jak i te które wpłynęły na rozwój świata starożytnego. Bez względu na to czy interesują Cię podboje Aleksandra Wielkiego czy też przebieg kampanii z okresu II wojny światowej to na pewno znajdziesz u Nas wiele interesujących wiadomości.

  Łączy nas otwarte podejście do dyskusji i chęć promowania historii w każdym jej aspekcie. Dlatego poruszamy tematy gorzej udokumentowane w źródłach – dobrym przykładem jest tu dział starożytności który na chwilę obecną cieszy się największą popularnością w naszym serwisie.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla dzieci »

  Dziecko, które się bawi nie traci czasu, natomiast buduje zaś tworzy siebie przez różne formy działalności zabawowej . Zabawy dla dzieci to aktywność, typowa gwoli wieku dziecięcego. Jest to swoista rodzaj aktywności, która jest podejmowana jedynie w celu potrzeby ruchu
  i działania i przyjemności. Odpowiednio pokierowana i zorganizowana daje wybór rozwijania spostrzegawczości, wyobraźni, pamięci, przecież również umożliwia rozwijanie wrażliwości uczuciowej a myślenia tuż przy przychówek . Dlatego również kiedy mówimy o zabawie, przeważnie kojarzona jest niewiasta spośród zachowaniem się przychówek, jednakowoż raz za razem występuje także w życiu dorosłych . Znajomość istotnych gildia zabawy jako podstawowej działalności dziecka jest niezbędna w edukacji przedszkolnej. Zajmuje płeć piękna istotne lokalizacja w życiu każdego małego człowieka. Biorąc u dołu uwagę owo, iż radość jest dominującą formą działalności dziecka, oświata przedszkolna powinna egzystować organizowana w taki sposób, iżby potrzeby dziecka ówczesny zaspokojone.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego »

  Odpowiednia znajomość języków obcych we współczesnych czasach w dużej mierze powiększa oceny zawodowe dodatkowo być może zagwarantować uzyskanie wymarzonej pracy. Nie zawsze wiedza zdobyta podczas nauki szkolnej wystarczy by odpowiednio posługiwać się językiem obcym. Kapitalnym wyjściem są w takiej sytuacji korki. Na stronach naszego serwisu internetowego zamieściliśmy wiele pożytecznych informacji na tego rodzaju sposób zdobycia sztuk lingwistycznych. Za pośrednictwem polecanej usłudze każdy błyskawicznie udoskonali znajomość języka obcego.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory skróconego mnożenia »

  Ucząc się w szkole podstawowej uczeń poznaje wiele wzorów. Musimy przyuczyć się wzorów z przyrody, chemii, geografii i z matematyki. Pośród tysięcy wzorów jest kilka, które się nierzadko przydają. Są to wzory skróconego mnożenia. Chciałbym zaprosić wszystkie osoby do zobaczenia mojego portalu internetowego - witryny, która jest znakomitą ściągą wzorów. Inspiruję do komentowania. Zapraszam

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace zaliczeniowe »

  W sytuacji zawitania problemów w tworzeniu pracy semestralnej, każdy aktualnie ma możliwość skorzystać z oferty firm, które oferują pisanie pomocy do przeróżnych prac wedle udostępnionych przez klienta wytycznych, będą to np. prace dyplomowe, projekty naukowe. Dobrze wzorować się na tak wykonanej pracy oraz bez opóźniania naszykować lada dzień tego rodzaju pracę na własny przedmiot. Edukacyjnych ofert w internecie jest niemało, zaproponują różnego rodzaju tematykę, więcej, z polityki społecznej, filologii polskiej. Jak duża jest cena pisania prac jeśli idzie o doradztwo? Czy cennik pisania okaże się akceptowalny? Obecnie tego rodzaju pomoce jak praca licencjacka w szczególności zważywszy na nieprzerwanie właściwe ich ceny, są cenione.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia - historycznie.pl »

  Świat i jego dzieje na przełomie wieków. Współczesne wydarzenia z komentarzem i przypisami historycznymi. Ciekawostki ze świata historii i odkryć naukowców. Wasze opinie i debaty na żywo. Publicystyka oraz felietony.
  Stała obserwacja tego, w jakim kierunku zmierza świat i jakie są najnowsze wydarzenia, tak aby móc zrozumieć człowieka i jego dzieje, doprowadziły do tego, że naszą wciąż poświęcamy czas na gruntowną analizę historyczną informacji z Polski i ze świata.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Planujesz studia albo już jesteś studentem? Planujesz swoją przyszłość i chcesz być na bieżąco informowany o zmianach w ustawach i najważniejszych decyzjach w sprawie studiowanie w Polsce i na świecie? A może szukasz opinii innych studentów o uczelniach i kierunkach studiów? Wszystkie najważniejsze wiadomości o edukacji w kraju znajdziesz właśnie w naszym serwisie STUDENT w Interia.pl. Znajdziesz tu najbardziej przydatneinformacje które pomogą ci w studiowaniu i zaplanowaniu swojej ścieżki kariery!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze maturalne »

  Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów możliwych do zdawania na egzaminie dojrzałości, tablice maturalne, obowiązkowe lektury na maturze, terminy zbliżających się egzaminów i mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących tego, jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej, co należy zrobić, jeśli się nie zdało egzaminów, jakie są nowości w sposobie sprawdzania testów przez egzaminatorów, co nowego czeka maturzystów na egzaminach. Serwis Maturalne.net jest prowadzony z myślą o wszystkich maturzystach podchodzących do egzaminu dojrzałości. Matura z matematyki, polskiego i innych przedmiotów z nami to pikuś. Chcemy pomóc w tym trudnym okresie i sprawić, żeby uczniowie spokojnie przygotowali się do najważniejszego egzaminu w ich życiu. Pomogą ci w tym wszystkie pomoce zamieszczone na stronie. Matura 2011 już za nami, jak pójdzie w tym roku?

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy edukacyjne »

  Zbiór najlepszych i najciekawszych aplikacji edukacyjnych w sieci. Szereg bardzo różnorodnych i pubudzających ciekawość programów związanych z szeroko pojętą nauką i zainteresowaniami w tym zakresie. Pliki edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Multimedialne programy wspomagające proces nauczania w szkole i przedszkolu. Dzięki podziałowi na kategorie wg przedmiotów możliwe jest błyskawiczne dotarcie do poszukiwanego programu. Ponadto w kategorii pobierz umieszczona jest wyszukiwarka, dzięki której nie musisz tracić czasu na żmudne przeszukiwanie serwisu.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akasya Temizlik Sirketleri Firmalari »

  Jesteśmy ekspertem firma o sprzątanie. Nasze usługi: biura domowego, na zewnątrz okna, po Budownictwo przemysłowe, czyszczenie dywanów, szpital i kilka innych usług sprzątania budynku.
  Proszę odwiedzić naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eksperci w oświacie »

  eksperciwoswiacie.pl - Portal dla pracowników oświaty. Wszystko na tematy: trudny uczeń, nadzór pedagogiczny, awans zawodowy, nauczanie, wychowanie i edukacja, dysleksja, edublog, forum dla nauczycieli. Wątek dotyczący Magazynu Dyrektora Szkoły "Sedno" a w nim między innymi: o czasopiśmie i aktualny numer. Wiadomości zarówno dla nauczycieli, dyrektorów, pedagogów i psychologów jak i dla bibliotekarzy oraz pracowników administracji. Znajduje się tu również wątek dotyczący Instytutu Raabe, a tam informacje o szkoleniach i konferencjach dla pracowników oświaty.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac »

  W ofercie naszej firmy znajdziesz rzeczowe konsultacje do pisania prac różnych typów. Aspekt omawianych porad jest obszerny. Możesz złożyć zamówienie pomoc w wybraniu tematu, ułożeniu planu, ułożeniu określonego segmentu preferowanego tekstu ponadto innej oczekiwanej sugestii. W sieci można wyszukać firmy, które wykonają dla nas tanie i bardzo dobre pomoce do różnych prac, wykonają najlepsze materiały, dzięki czemu pisanie prac przebiegnie sprawniej. Warto dlatego stosownie wcześniej udać się do firmy z takim zamówieniem określając swoje wyznaczniki. W przeciwnym wypadku nikt nie będzie chciał tego wykonać, ponieważ zwyczajnie nie da się napisać odpowiednich pomocy w kilka godzin. Z jednej strony jest to oczywiste, a z drugiej dużo osób zapomina o takich istotnych rzeczach że pisanie prac zabiera dużo czasu i zdaje im się, że gdy da się pisanie pracy komuś kto zrobił to już kiedyś, to zdąży on z tym wszystkim w niedługim terminie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plotki »

  Życie sławnych ludzi interesuje całe społeczeństwa. Zaciekawienie jak wygląda od zaplecza postępowanie gwiazd może być dla niektórych zajmujące. Zapotrzebowanie na takie fakty można wychwycić zwłaszcza po ilości publikowanych czasopism jakie są dostępne w salonach prasowych. W obecnych czasach także w wirtualnym świecie panuje niemały popyt na plotki. Gdyby ktoś pragnąłby być na bieżąco z wiadomościami o gwiazdach może skorzystać z naszego serwisu jaki od kilku lat gromadzi wielu stałych czytelników.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy zaliczeniowej »

  Pisanie prac dyplomowych to zajęcie, z którym multum osób ma kłopot, także z napisaniem wstępu czy zakończenia do pracy, która ma cechować się jasną budową. Wówczas z doradztwem idzie nasza witryna, idąc naprzeciw wymogom młodych osób. Jeśli poszukujesz dobrej podstawy do stworzenia pracy magisterskiej, zapraszamy na naszą stronę. Przygotujemy materiały do prac takich jak np. prace licencjackie bądź prace magisterskie, oferujemy doradztwo przy każdych rodzajach opracowań, zrobimy korektę wszystkich tekstów a także pisanie pracy zaliczeniowej.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykłady zarządzanie »

  Skorzystaj już na dzień dzisiejszy z naszej obszernej bazy materiałów, i zdobądź wykłady administrowanie. Nasza baza jest budowana poprzez studentów i profesorów systematycznie od wielu lat. Nasze materiały to wyselekcjonowane pomoce, przykłady, a oprócz tego zadania. Jeżeli już interesują cię wykłady z zarządznia, sprawdź nas.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Minnesota.pl - portal pomocy psychologicznej w formie stacjonarnej oraz on-line. »

  minnesota.pl to interaktywny portal pomocy psychologicznej udzielanej w formach stacjonarnych i on-line, przeznaczony dla osób zainteresowanych pokonywaniem uzależnień i współuzależnienia od :alkoholu, narkotyków, nikotyny, kofeiny, hazardu, nadmiernego używania internetu, destrukcyjnych zachowań problemowych. Portal ma charakter doradczy, edukacyjny i informacyjny. Zapraszamy osoby zmagające się z chorobą alkoholową. Świadczymy usługi takie jak: rozmowy terapeutyczne, rozmowy motywacyjne, rozmowy motywujące, counselling i inne. Stosujemy zasady i procedury Modelu Minnesota.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie bezwzrokowe »

  Chcesz podnieść własne kwalifikacje? Nic bardziej prostego! Wejdź na stronę bezwzrokowo.pl i zobacz jak bez trudu przyswoić sobie szybkie pisanie. Szybkie pisanie na klawiaturze nie jest trudne. Mistrz klawiatury przeprowadzi Cię przez wszystkie zawiłości. Pisanie bezwzrokowe stanowczo ułatwi zaprojektowany przez nas kurs szybkiego pisania Mistrz klawiatury online to prosta i fajna nauka pisania na klawiaturze. Przejdź kurs szybkiego pisania na klawiaturze i uwierz, że mistrz klawiatury to właśnie TY. Bezwzrokowe pisanie nie jest przykre!

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne

Portale edukacyjne - nowa strona:

Adres: