Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Słownik »

  Już minęły czasy, kiedy to na naszych półkach znajdowały się i kurzyły wielotomowe słowniki. Problemem nie był tylko ciężar, ale również cena czy brak funkcjonalności, gdyż nie było możliwości dodania do książek kolejnych haseł, tylko trzeba było kupić po jakimś czasie po prostu nowy słownik. Odkąd żyjemy w dobie komputeryzacji i Internetu możemy korzystać ze słowników internetowych. Na naszej stronie funkcjonuje jeden z najlepszych słowników, jakie możesz znaleźć w sieci. Zawiera bardzo dużą bazę haseł i definicji, które na pewno ułatwią ci życie nie tylko w czasie odrabiania lekcji, ale również w chwili relaksu podczas rozwiązywania krzyżówki.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewodniki Turystyczne »

  Przewodniki po Europie, Azji, Afryce czy Australii to tylko część z kilkuset propozycji na stronie www.przewodniki.info.pl. Na naszej stronie znaleźć można też profesjonalne mapy samochodowe i rozmówki przydatne w wielu krajach świata. Dodatkowo proponujemy prezenty dla amatorów podróżowania. Naszą stronę powinien odwiedzić każdy kto wybiera się na wakacje w dalekie kraje i chce poznać ofertę różnych przewodników.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka cen »

  Serwis Okazje.info.pl ułatwia zakupy w internecie. Za jego pośrednictwem porównasz ceny w wielu sklepach jednocześnie. Znajdziesz interesujące promocje i rabaty. Dowiesz się jakie są recenzje na temat poszukiwanych przez Ciebie produktów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać coachem? »

  Portal jest dedykowany dla wszystkich osób zajmujących się rozwojem kompetencji lub przygotowujących się do takiej pracy, są to między innymi: trenerzy, coachowie, menedżerowie szkolący, pracownicy działów HR, przyszli trenerzy, przyszli coachowie, a także firmy szkoleniowe – ogólnie nazwaliśmy grupę docelową 'szkoleniowcami'.

  Treco jest pierwszym i jedynym tak nowoczesnym portalem branżowym w Polsce. Naszym celem jest dostarczenie szkoleniowcom profesjonalnej wiedzy, narzędzi i informacji z rynku, a tym samym pomoc im w zwiększeniu indywidualnych zysków oraz lepszemu zarządzaniu sobą w czasie.

  Portal jest oparty na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i funkcjonalnych, których celem jest osiągnięcie maksymalnego komfortu korzystania z niego dla użytkowników.

  Nasza innowacyjność to między innymi:
  - wyspecjalizowany charakter,
  - kompleksowe e-usługi,
  - liczne ciekawe rozwiązania funkcjonalne i technologiczne,
  - najświeższe informacje z branży.

  To wszystko w jednym miejscu – pod adresem www.treco.pl

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka - BudownictwoPolskie.pl »

  Subportal nauka zawiera bogatą ofertę naukowo-dydaktyczną związaną z szeroko rozumianym budownictwem. Na studentów czekają pomoce naukowe, budowlane programy komputerowe, spis uczelni wyższych z kierunkami budowlanymi, artykuły naukowe.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie bezwzrokowe »

  piskle.pl to portal umożliwiający błyskawiczną i bezpłatną naukę bezwzrokowego pisania. Bezwzrokowe pisanie jest w dzisiejszych czasach bardzo wartościową sztuką. Szybkie pisanie bardzo przyśpiesza tempo pracy na komputerze. Proponujemy kurs szybkiego pisania na klawiaturze, za pomocą którego nauka pisania na klawiaturze będzie banalna i miła. Nasz mistrz klawiatury umożliwia pisanie bezwzrokowe. Nie musisz płacić! Mistrz klawiatury online jest dla Ciebie i gratis, a kurs szybkiego pisania nie pozostanie w sferze marzeń. Ty też opanujesz szybkie pisanie na klawiaturze!

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne »

  Jeżeli przygotowujesz się do matury lub innego sprawdzianu z chemii to trafiłeś idealnie. Witryna ta powstała z myślą o osobach takich jak Ty - szukających pomocy z zakresu nauk ścisłych. Posiadamy w naszej bazie wszystkie wzory fizyczne, dzięki czemu przygotowania do egzaminów sprawią Ci o wiele mniej kłopotów. Zapewne zdarzało Ci się mieć problemy z rozwiązaniem zadania fizycznego, co zniechęcało Cię do dalszej nauki. Takie problemy już nigdy więcej nie nastąpią. Od dzisiaj nauka przedmiotów ścisłych będzie przychodziła z łatwością, a każde rozwiązane zadanie będzie motywowało Cię do dalszej nauki. Oprócz tego, znajdziesz u nas aktualne tablice maturalne oraz tabele zawierające stałe fizyczne. Przejrzysty sposób prezentacji oraz prosta nawigacja ułatwią dotarcie Ci do celu twoich poszukiwań w ciągi kilku sekund, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Obszerna encyklopedia w jednym miejscu. Strona, na której znajdziesz wytłumaczenia encyklopedycznych haseł, słowniki i programy do nauki języków. Najłatwiejszy dostęp do wiedzyna wyciągnięcie ręki.Strona przydatna w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, a także w codziennym życiu. Poszerzaj swoją wiedzę o nowe terminy, słówka i zwroty. Szybki dostęp do nazwisk, miejscowości i map. Codziennie inne hasło dnia dzięki któremu wzbogacisz swoją wiedzę. Jeśli czegoś nie wiesz, zaglądnij do encyklopedii.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe »

  wyszukiwarka eduFrog.pl zawiera informacje na temat organizowanych w Polsce konferencji naukowych. Konferencje naukowe są pogrupowane w poniższe typy:
  Katalog Konferencji Naukowych (źródło: www.edufrog.pl)
  * Nauki humanistyczne (47/46)
  Filozofia, Teologia, Językoznawstwo, Nauki Historyczne, Archeologia i Etnologia, Nauki o Literaturze, Bibliotekoznawstwo, Psychologia, Pedagogika, Sztuka, inne,
  * Nauki Społeczne, Ekonomiczne i Prawne (27/47)
  Prawo, Ekonomia, Organizacja i Zarządzanie, Nauki Polityczne, Socjologia, Polityka Społeczna i Demografia, Ekonometria, Marketing, Towaroznawstwo, inne,
  * Nauki Biologiczne, Nauki o Ziemi i Ochrona Środowiska (1/1)
  Biotechnologia, Biologia, Geologia i Geofizyka, Geografia i Oceanologia, Ekologia, Ochrona Środowiska Przyrodniczego, Biochemia, Biofizyka, inne,
  * Nauki Medyczne (15/41)
  Nauki Kliniczne Niezabiegowe, Nauki Kliniczne Zabiegowe, Zdrowie Publiczne i Kultura Fizyczna, Medycyna Wieku Rozwojowego, Nauki Farmaceutyczne, Stomatologia, Pielęgniarstwo, inne,
  * Nauki rolnicze i leśne (1/4)
  Zootechnika, Inżynieria Rolnicza, Technologia Żywności i Żywienia Człowieka, Weterynaria, Rybactwo, Leśnictwo i Drzewnictwo, Produkcja Roślinna, Produkcja Zwierzęca, Ogrodnictwo, inne,
  * Nauki Matematyczne i Informatyczne (3/16)
  Matematyka, Statystyka, Informatyka, Sztuczna Inteligencja, inne,
  * Nauki Techniczne i Technologie Materiałowe (1/8)
  Nauki o Materiałach, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Metalurgia, Mechanika, Budownictwo, Architektura, inne,
  * Nauki Chemiczne i Fizyczne (2/3)
  Chemia Organiczna, Chemia Nieorganiczna, Chemia Analityczna, Astrofizyka, Fizyka Atomów i Cząsteczek, Fizyka Zjawisk Optycznych, inne,
  * Inne (3/6)

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Strona w formie luźno pisanych artykułów, poświęconych tematyce głównie korepetycji. Na stronie będzie można znaleźć również informacje związane z przygotowaniem do egzaminu maturalnego. Korepetycje to coraz bardziej popularny sposób nauki języków, przygotowania się do egzaminów czy nadrabiania zaległości w szkole. Najbardziej popularne przedmioty to matematyka, chemia, fizyka, angielski, niemiecki i hiszpański.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  Strona z bezpłatnymi ogłoszeniami związanymi z edukacją. Potrzebujesz korepetytora? Zacznij tutaj a szybko znajdziesz coś dla siebie.

  Jeśli piszesz prace na zamówienie już teraz dodaj ogłoszenie. Dzięki temu dotrzesz do dużej liczby klientów.

  Warto powiedzieć, że ogłoszenia umieszczane są w różnych kategoriach min. kursy i szkolenia, ściągi, wypracowania. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwords szkolenie »

  Znaczna liczba pracodawców prawidłowo potrafi docenić to, iż szkolenie adwords okazują się nad wyraz pomocne nie jedynie im, ale także wszystkim ich pracownikom. Nie ma nic, zatem osobliwego w tym, iż coraz częściej właściciele wszystkich niemal firm decydują się na to,by wysłać swoich pracowników na przeróżnego rodzaju szkolenie adwords. Ludzie przeważnie zaczynają wierzyć w to, że w tych czasach zdecydowanie opłaca się jest inwestować w swoją kadrę jak też w to, co oni robią. W chwili, gdy mamy w własnym zespole dobrego pracownika zawsze o wiele prościej a głównie szybciej może być nam zrobić określone zadanie. Nie powinien, tak więc dziwić fakt, iż aktualnie szkolenie adwords okazały się nad wyraz popularne. Bowiem każdy, kto zdaje sobie sprawę z tego, iż bywa to świetnego gatunku inwestycja idealnie rozumie to, że istotnie warto przeznaczyć na coś takiego większego pieniądze. Wówczas, gdy dodatkowo uznamy fakt, że faktycznie można otrzymać jakieś konkretne dotacje to oczywiste staje się iż nie ma poważniejszych problemów z tym,by znaczna liczba pracodawców zdecydowała się na to,aby rzeczywiście ponieść tego typu ryzyko. W pierwszej fazie rzecz jasna należy zainwestować te pieniądze ze swoich potem jednak można kalkulować na to, że nie będzie większych kłopotów z tym, żeby jednak odzyskać zainwestowane środki. Inwestowanie w swoich pracowników to dziś znakomity sposób na to by zwiększyć skuteczność funkcjonowania swojej firmy, każdy dziś rozumie, iż wykwalifikowany pracownik to dziś wcale nie aż tak proste jakby mogło się wydawać.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zamość »

  Zamosc.net - Twoje miasto w sieci, Portal społecznościowy, noclegi, Informacje o najciekawszych imprezach, wydarzeniach kulturalnych, promocjach w knajpach i restauracjach, wywiady i reportaże fotogalerie i inne . . Każdy znajdzie coś dla siebie. Można dodawać własne zdjęcia i filmy. Integracja z Facebook. Nie czekaj dołącz do nas już dziś. Twoje miasto w sieci - Zamosc.net

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja Internet Dialog - Portal liderów edukacji »

  Eid.edu.pl to platforma, na której można wymieniać się poglądami i informacjami na temat nowoczesnego nauczania. Naszą misją jest kreowanie nowego wizerunku polskiej oświaty i nauczyciela.
  Użytkownicy portalu biorą udział w jego współtworzeniu: prowadzą blogi, dyskutują na forach, umieszczają publikacje i newsy.
  Treści umieszczane przez członków społeczności EiD wynikają z ich refleksji oraz doświadczeń i dotyczą tematów z zakresu nowoczesnej eduakcji, pedagogiki, awansu zawodowego, konspektów lekcji, badań, raportów, stanu prawnego polskiej oświaty.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polska energetyka »

  Ochrona Ziemi stanowi jeden z najczęściej omawianych obecnie aspektów. Niezadowolenie nas samych odnośnie zaśmiecania własnej okolicy rośnie coraz szybciej. Niestety przepych stale bierze nad nami górę. Uważamy, że należy hamować spożytkowanie energii oraz wydobywanie naszych surowców, ale wielokrotnie na chęciach się kończy. Również nasze państwo chce walczyć z takim zadaniem oraz szukać alternatywnych sposobów pozyskania energii. Od początku lat 90. próbujemy wdrażać w życie taką strategię energetyczną, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo, ale nie spowoduje szkód środowisku. Na rzecz szerzenia świadomości o nowych metodach pozyskania energii i etapach ich wykorzystywania w Polsce powstała nasza strona. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis historyczny »

  Kalendarium historyczne to serwis skupiający miłośników historii mających do czynienia z tą dziedziną nauki zawodowo jak i amatorów traktujących historię jako ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.

  Portal prezentuje wydarzenia które miały miejsce zaledwie kilkadziesiąt lat temu jak i te które wpłynęły na rozwój świata starożytnego. Bez względu na to czy interesują Cię podboje Aleksandra Wielkiego czy też przebieg kampanii z okresu II wojny światowej to na pewno znajdziesz u Nas wiele interesujących wiadomości.

  Łączy nas otwarte podejście do dyskusji i chęć promowania historii w każdym jej aspekcie. Dlatego poruszamy tematy gorzej udokumentowane w źródłach – dobrym przykładem jest tu dział starożytności który na chwilę obecną cieszy się największą popularnością w naszym serwisie.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik francusko-polski »

  Francuski jest jednym z najbardziej popularnych języków przez ludzi na świecie. Co rok coraz większa liczba osób rozpoczyna jego poznawanie w trakcie której wyjątkowo przydatny jest słownik francusko-polski. Najlepiej tłumaczący istnieje na witrynie leksyka.pl. Pozwala on tłumaczyć słowa w wygodny sposób. Darmowa i ogromna gama słów ogólnych, a także specjalistyczne słowa przygotowane przez specjalistów w swych kategoriach (politycy, lekarze, biolodzy), dają gwarancję na wysoki poziom tłumaczenia. Dodatkowo, serwis leksyka.pl proponuje również inne, mniej lub bardziej używane języki świata. Daje do dyspozycji np: słownik angielsko-polski, słownik niemiecko-polski, słownik hiszpańsko-polski i słownik włosko-polski. Zapraszamy do tłumaczenia.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie i magisterskie »

  Prace licencjackie na pewno wymagają od piszących je dyplomantów bardzo dużego przygotowania, pomijając to czy pójdzie o prace magisterskie pomoc w pisaniu prac albo prace dyplomowe z niewymienionej tematyki. Zatem nie zadziwi zajście, iż pisanie pracy to zajęcie, do wykonania którego zazwyczaj każdy magistrant który się przygotowuje, wcześniej wyszukuje dużą liczbę informacji, dzięki którym przygotowywanie pracy będzie dużo prostsze. Jest to dobór wiadomości do pracy, będzie zależeć od aspektu pracy. Istotne jest ponadto to jaki ma być typ pracy, czy miałaby być to praca naukowa analityczna z umieszczonym aneksem do badania albo opisowa.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla zwierząt »

  Odkryj tajemnice prawidłowej hodowli zwierząt egzotycznych. Świat naszych ulubieńców jest dość niezrozumiały dla nas. Wiele wybranych pupili przybywa do nas z niesamowicie odległych krain. Należy poznać ich zwyczaje, sposób zdobywania pokarmu a także zaoferować im optymalne warunki wzrastania. Bez względu na to, czy zdecydowałeś się na pająka, świnkę morską lub rybki akwariowe, odwiedź koniecznie ten fascynujący i merytoryczny serwis. poszerzając wiedzę o swoim ulubieńcu, zrobisz mu z pewnością ogromną przyjemność. Serwis Zwierzyniec jest dla tych wszystkich, którzy wykazują chęć podpatrywania zwierząt od tzw. kuchni.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne

Portale edukacyjne - nowa strona:

Adres: