Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

« poprzednia strona · 2
 • Pomoc w pisaniu prac »

  W ofercie naszej firmy znajdziesz rzeczowe konsultacje do pisania prac różnych typów. Aspekt omawianych porad jest obszerny. Możesz złożyć zamówienie pomoc w wybraniu tematu, ułożeniu planu, ułożeniu określonego segmentu preferowanego tekstu ponadto innej oczekiwanej sugestii. W sieci można wyszukać firmy, które wykonają dla nas tanie i bardzo dobre pomoce do różnych prac, wykonają najlepsze materiały, dzięki czemu pisanie prac przebiegnie sprawniej. Warto dlatego stosownie wcześniej udać się do firmy z takim zamówieniem określając swoje wyznaczniki. W przeciwnym wypadku nikt nie będzie chciał tego wykonać, ponieważ zwyczajnie nie da się napisać odpowiednich pomocy w kilka godzin. Z jednej strony jest to oczywiste, a z drugiej dużo osób zapomina o takich istotnych rzeczach że pisanie prac zabiera dużo czasu i zdaje im się, że gdy da się pisanie pracy komuś kto zrobił to już kiedyś, to zdąży on z tym wszystkim w niedługim terminie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce naukowe Edutop »

  Oferujemy kompleksowe wyposażenie, pomoce naukowe, dydaktyczne do wszystkich przedmiotów. w szerokiej ofercie : plansze do biologii, modele anatomiczne, mikroskopy, preparaty, lupy, plansze do przyrody, foliogramy, kompasy, plansze do chemii.dygestoria, modele chemiczne, odczynniki chemiczne, szkło labolatoryjne, wagi labolatoryjne, plansze do fizyki, zestawy do mechaniki, optyki, elektrostatyki, magnetyzmu, portrety fizyków, mapy geograficzne, plansze, tellurium, globusy, mapy historyczne, portrety, plansze i mapy do języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, plansze do języka polskiego, portrety pisarzy, plansze do matematyki, zestawy plansz, bryły geometryczne, przybory tablicowe, pomoce do nauczania zintegrowanego, plansze, zegary, kalendarze, liczydła, litery, cyfry, pomoce logopedyczne, gry i układanki edukacyjne, system edukacji PUS, układanki logiczne, pacynki, scenka kukiełkowa, wyposażenie szkoły, tablice szkolne tablice zielone, tablice białe, tablice tryptyk, tablice korkowe, tablice interaktywne, stojaki do map, gabloty ogłoszeniowe, gabloty na puchary, gabloty na sztandar, parawany, godła, ekrany projekcyjne, rzutniki pisma, projektory multimedialne, stoliki multimedialne, wizualizery, wagi szalkowe, wyposażenie biura, wychowanie komunikacyjne, znaki drogowe.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Współcześnie bardzo naciska się na młodzież, aby studiowała kierunki ścisłe, które dają lepszą przyszłość, mimo to nadal wiele osób wybiera jakiś kierunek humanistyczny bądź społeczny. Nasza witryna zawiera wiele pomocy naukowych z takich dziedzin, jak politologia, historia, filozofia, botanika, zoologia, socjologia i wielu innych, które można studiować w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie-student.pl »

  Jesteśmy korporacją, która para się wielorakiego rodzaju zleceń. Realizujemy między innymi dysertacje zaliczeniowe, publikacje licencjackie, magisterskie. W mojej spółce współdziałamy ze specjalistami spośród wielu dziedzin akademickich, przez dlaczego jesteśmy w stanie uporządkować istota pisanych zleceń aż do konkretnych wymagań naszych nabywców. Oferujemy, dodatkowo skrypt, opracowania, prezentacje, artykuły maturalne, rozprawki, dysertacje naukowe, itp. Zapraszamy do zaznajomienia się ze elementami mojej propozycji także do kontaktu i współpracy z naszą firmą! Zapoznaj się z ofertą na pisanie-student.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oscyloskop, a wielkości elektryczne »

  Oscyloskop jest urządzeniem służącym do obserwacji, a oprócz tego obrazowania i badania przebiegów współzależności występujących w gronie dwiema wielkościami elektrycznymi. Został on wynaleziony w 1897 roku poprzez niemieckiego fizyka Ferdynadna Brauna. Oscyloskop w ciągu kilkudziesięciu następnych lat był udoskonalany i obecna jego forma to lampa oscyloskopowa zasilana tzw. niskimi napięciami. Aktualnie oscyloskop jest podstawowym przyrządem pomiarowym w pracowni elektronika.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidne pisanie prac magisterskich i licencjackich »

  Materiały do pisania prac licencjackich i magisterskich, indywidualnie przygotowane rady dotyczące wybranego tematu pracy dyplomowej lub zaliczeniowej, to wszystko znajduje się w usłudze firmy www.pisaniedlaciebie.pl. Oferta obejmuje sugestie w sprawie: pisanie prac magisterskich, zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych i innych, różnych opracowań. Indywidualne pisanie prac licencjackich, wartościowe sugestie do przygotowania każdej pracy.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja Maturalna z polskiego. »

  Portal poświęcony tematyce prezentacji maturalnych z języka polskiego.W skład wzoru prezentacji maturalnej wchodzi: Bibliografia (literatura podmiotu i przedmiotu), ramowy plan wypowiedzi, treść prezentacji od 3 – 10 stron. Dodatkowo niektóre prezentacje maturalne zawierają karty cytatów, prezentacje w formacie Power Point, reprodukcje obrazów formatach graficznych, fragmenty animacji (filmów) w odpowiednich formatach. Motyw kobietyLiteraturaJęzyk

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko angielski »

  Uczysz się języków obcych lub czytasz tekst w obcym języku i nie rozumiesz jakichś słów? Zaglądnij do tego serwisu i sprawdź interesujący Cię słownik angielski, niemiecki czy francuski. Serwis jest bardzo przydatny w pracy tłumacza lub na studiach. Chcesz napisać artykuł po niemiecku i nie jesteś pewien jakiegoś słowa? Tłumacz pomoże Ci szybko odnaleźć znaczenia danego słowa razem z wyrażeniami, które się z nim wiążą. Czytasz książkę po angielsku i nie rozumiesz jakiegoś słowa? Znajdź jego znaczenie i odmiany.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Witryna internetowa mieszcząca ofertę usług pisania prac magisterskich, prac licencjackich, prac na zaliczenie oraz wielu innych. Portal pisaniepracmgr.com realizuje usługi dla podmiotów gospodarczych - są to przede wszystkim analizy, jak i osób prywatnych. Pisanie prac licencjackich i innych dotyczy takich dziedzin jak: ekonomia, rachunkowość, prawo finansowe, analizy finansowe, badania ankietowe itp. Gwarantujemy doświadczenie zawodowe oraz niezbędną wiedzę w tworzeniu prac dyplomowych, a zwłaszcza opracowań szczegółowych. Proponowane pisanie prac to przede wszystkim skrupulatność opracowania oraz bezpośredni kontakt z osobą piszącą. Serdecznie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Strona firmy specjalizująca się w tworzeniu prac magisterskich, licencjackich również zaliczeniowych na zlecenie. Pisanie prac obejmuje takie dziedziny jak: ekonomia, rachunkowość, administracja, kadry i ubezpieczenia, prawo podatkowe, jak także wszelkiego rodzaju badania statystyczne i ekonomiczne oraz badania ankietowe. Pisanie prac magisterskich i innych realizuje się tylko na indywidualne zlecenie. Firma gwarantuje profesjonalizm w opracowaniu konkretnego tematu oraz stały kontakt z osobą realizującą zlecenie.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konspekt maturalny »

  Nas stronie znajdziecie wszelkie informacje na tego jak sporządzić bibliografię oraz plan ramowy. Szczegółowy opis jak wykonać konspekt do wasze prezentacji maturalnej z pewnością okaże się pomocny każdemu maturzyście. Tak więc jeśli zdajesz w tym roku egzamin dojrzałości konieczne powinieneś zapoznać się z nasza stroną.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak się koncentrować »

  Niejeden uczeń pragnie stać się inteligentny, a więc warto szukać dodatkowych pomysłów aby to mieć. Czy Ty znasz jakiekolwiek dobre sposoby na naukę?

  Wiele ludzi szuka często przeróżnego rodzaju suplementów, dziwnych sposobów, a czasem wystarczy tylko konkretna mała technika, która działa skutecznie i wręcz od razu.

  Idealne dla każdego są ćwiczenia na inteligencję. Jak wiadomo każdy człowiek musi ćwiczyć swój mózg, inaczej ten się wyłączy. Aby mózg był konkretny, stale wystawiaj go na próbę i zmuszaj do działania.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Nauka dzisiaj to jedna z najważniejszych dziedzin życia człowieka, uczymy się niemal przez 20 lat życia, dlatego bardzo ważne jest aby edukacja była wydajna i przynosiła określone rezultaty. Posiadamy w ofercie innowacyjne produkty znanej i polecanej firmy Smart, przedstawiającej ciekawe rozwiązania edukacyjne, na przekład tablice interaktywne, panele interaktywne oraz specjalne kamery. Takie tablice to najnowsze odkrycie obecnej edukacji. Zobacz polecane multitablice.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce naukowe

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres: