Pomoce naukowe Podkategoria: Pomoce naukowe

1 · 2 · następna strona »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Na naszej stronie, mającej charakter publicystyczno-naukowy, z naciskiem na to drugie, znajdziecie artykuły z zakresu organizacji międzynarodowych, które odgrywają ważną rolę we współczesnym świecie; systemów politycznych, których zróżnicowanie jest spore; historii, będącej ważnym elementem stosunków międzynarodowych, a także z zakresu wielu innych nauk. Oprócz tego zachęcamy do dyskusji na forum.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Witryna internetowa prywatnypromotor.pl zwrócona jest do osób poszukujących pomocy przy pisaniu prac dyplomowych i innych. Oferta dotyczy także pomocy przy tworzeniu prac zaliczeniowych, planów biznesowych - zarówno dla studentów, jak także właścicieli firm, prezentacji multimedialnych, omówień w języku niefachowym itp. Obszar tematyczny prac obejmuje takie dziedziny jak: ekonomia, marketing, pedagogika, geografia polityczna oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z bieżącą ofertą.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edubok.pl – pomoce naukowe, zabawki edukacyjne, wyposażenie pracowni logopedycznych »

  Pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli. Zaopatrzenie w materiały edukacyjne i pomoce szkolne, Najlepsze pomoce dydaktyczne dla oświaty. Sklep realizuje rządowy program „Radosna Szkoła” oraz inne projekty Unijne.Kompleksowo wyposaża pracownie terapeutyczne i logopedyczne. Wszystkie dostępne produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Q15 - Najlepszy słownik internetowy, Translator Online »

  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.
  Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15 po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo,tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne »

  Jeżeli przygotowujesz się do matury lub innego sprawdzianu z chemii to trafiłeś idealnie. Witryna ta powstała z myślą o osobach takich jak Ty - szukających pomocy z zakresu nauk ścisłych. Posiadamy w naszej bazie wszystkie wzory fizyczne, dzięki czemu przygotowania do egzaminów sprawią Ci o wiele mniej kłopotów. Zapewne zdarzało Ci się mieć problemy z rozwiązaniem zadania fizycznego, co zniechęcało Cię do dalszej nauki. Takie problemy już nigdy więcej nie nastąpią. Od dzisiaj nauka przedmiotów ścisłych będzie przychodziła z łatwością, a każde rozwiązane zadanie będzie motywowało Cię do dalszej nauki. Oprócz tego, znajdziesz u nas aktualne tablice maturalne oraz tabele zawierające stałe fizyczne. Przejrzysty sposób prezentacji oraz prosta nawigacja ułatwią dotarcie Ci do celu twoich poszukiwań w ciągi kilku sekund, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świece szpica dla restauracji »

  Wiele restauracji, kawiarni i hoteli kupuje asortyment do dekoracji stołu w specjalnie dedykowanym do ich obsługi serwisie internetowym Serwet.pl. Dla wielu odbiorców z branży HoReCa ważkie jest to, że istnieje możliwość zamówienia u jednego dostawcy szerokiej, a za razem kompletnej gamy artykułów, pochodzących od producentów, będących najlepsi w konkretnym asortymencie. Niesłychanie istotne jest to, że asortyment w sklepie jest stale wzbogacany. Aktualnie oferujemy serwetki, obrusy, świece a także inne towary do dekoracji. Serwis ma w ofercie towary tańsze, jak i te droższe ale lepszej jakości. Istotnym elementem wystroju stołu, który ma również bardzo praktyczne zastosowanie, są serwetki. W serwisie dostępne są przeróżne ich typy: serwetki papierowe o różnych rozmiarach, ilościach warstw i kolorach. Dla bardziej wymagających zamawiających polecamy serwetki flizelinowe, które wspaniale naśladują serwetki materiałowe. Dużą popularność zdobywają serwetki airlaid. Fajny nastrój w lokalu pozwalają zbudować świece. Serwet.pl oferuje świece pieńkowe i typu szpica w różnych rozmiarach. Na zewnątrz lokalu świetnie nadają się świece fancy light. Uzupełnieniem oferty są świece - podgrzewacze oraz świeczniki, w tym ostatni przebój - świecznik 4w1, które można zastosować z różnymi rodzajami świec. Nowością na rynku są etui na sztućce. W sklepie można znaleźć etui w różnych kolorach, każde wraz z serwetką. Etui pozwala na eleganckie podanie sztućców, bez konieczności wkładania ich w serwetki. Niezmiernie praktyczne i wygodne w zastosowaniu są obrusy w rolce. Bardzo często są układane jako bieżnik na obrusie materiałowym. W restauracjach i hotelach używane są podkładki pod zastawę, tzw. place mats. Podkładki te występują w bogatej palecie kolorów i wzorów. Długoletnia praca w branży HoReCa pozwala nam doradzenie odbiorcom najlepszych rozwiązań przed dokonaniem zakupów.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie i magisterskie »

  Prace licencjackie na pewno wymagają od piszących je dyplomantów bardzo dużego przygotowania, pomijając to czy pójdzie o prace magisterskie pomoc w pisaniu prac albo prace dyplomowe z niewymienionej tematyki. Zatem nie zadziwi zajście, iż pisanie pracy to zajęcie, do wykonania którego zazwyczaj każdy magistrant który się przygotowuje, wcześniej wyszukuje dużą liczbę informacji, dzięki którym przygotowywanie pracy będzie dużo prostsze. Jest to dobór wiadomości do pracy, będzie zależeć od aspektu pracy. Istotne jest ponadto to jaki ma być typ pracy, czy miałaby być to praca naukowa analityczna z umieszczonym aneksem do badania albo opisowa.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do dyskretnej komunikacji GSM »

  Serwis mikrosłuchawka.pl oferuje największy w Polsce wybór akcesoriów do dyskretnej komunikacji.

  W sprzedaży znajdują się różnego typu słuchawki indukcyjne, oraz inne niezbędne akcesoria jak pętle indukcyjne, długopisy indukcyjne, zegarki indukcyjne.

  W ofercie są też mikrokamery bezprzewodowe.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - od podstaw do matury »

  Kompletne, darmowe przygotowanie do matury, dostosowane do bardziej i mniej uzdolnionych, a nawet dla tych, których wiedza w tej dziedzinie jest praktycznie żadna. Materiał jest zawarty w dwóch obszarach: „podstawy” oraz „materiał maturalny”. Każdy może więc zacząć od opanowywania podstawowych informacji takich jak działania na liczbach. Znajdziesz tu wzory, omówione szeroko typy zadań z każdego działu matematycznego, metody ich rozwiązywania, oraz sprawdzisz swoją wiedzę rozwiązując przygotowane dla Ciebie zadania, do których dołączyliśmy opracowane przez nas rozwiązania ze szczegółowymi objaśnieniami.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adopcja »

  Forum zostało stworzone z myślą o osobach adoptowanych, adoptujących i chcących adoptować. Proces adopcji dziecka jest dość skomplikowany, mało kto potrafi się samodzielnie z tym uporać, dlatego też forum takie może okazać się bardzo pomocne. Osoby adoptowane mogą tutaj zwierzyć się ze swoich przeżyć, jakich doznały, kiedy dowiedziały się, że są adoptowane. Można też podzielić się informacjami na temat poszukiwania rodziny biologicznej, co często trwa bardzo długo i nie jest łatwe.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis historyczny »

  Kalendarium historyczne to serwis skupiający miłośników historii mających do czynienia z tą dziedziną nauki zawodowo jak i amatorów traktujących historię jako ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.

  Portal prezentuje wydarzenia które miały miejsce zaledwie kilkadziesiąt lat temu jak i te które wpłynęły na rozwój świata starożytnego. Bez względu na to czy interesują Cię podboje Aleksandra Wielkiego czy też przebieg kampanii z okresu II wojny światowej to na pewno znajdziesz u Nas wiele interesujących wiadomości.

  Łączy nas otwarte podejście do dyskusji i chęć promowania historii w każdym jej aspekcie. Dlatego poruszamy tematy gorzej udokumentowane w źródłach – dobrym przykładem jest tu dział starożytności który na chwilę obecną cieszy się największą popularnością w naszym serwisie.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze - polska poezja »

  Czytelny serwis poetycki. Wiersze takich autorów jak : Puszkin, Adamowicz, Górski, Zawistowska oraz wielu innych. Darmowy portal internetowy WWW, który nie wymaga rejestracji. Dzień w dzień uzupełniany w nowe wiersze, sonety, a ponadto pieśni. Sprawdź zawartość mojej strony, przed egzaminami. Portal jest uporządkowany alfabetycznie, a oprócz tego ogólnie zadbany. Prędko i ze znakomitym skutkiem znajdziesz interesującą treść.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka SOS - wypracowania, opracowania, wykłady »

  Nauka - autonomiczna część kultury służąca wyjaśnieniu funkcjonowania świata, w którym żyje człowiek. Nauka jest budowana i rozwijana wyłącznie za pomocą tzw. metody naukowej lub metod naukowych nazywanych też paradygmatami nauki poprzez działalność badawczą prowadzącą do publikowania wyników naukowych dociekań.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura 2011 matematyka »

  Matura, matematyka i zadania to najczęściej powtarzane słowa przez tegorocznych maturzystów. Obowiązkowy egzamin dojrzałości z matematyki przeraża większość licealistów. Serwis e-zadania.pl skierowany jest do uczniów, zarówno szkoły podstawowej jak i liceum czy też technikum, gdzie trwają intensywne przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu jakim jest matura 2011. Dzięki nam rozwiążesz szereg trudnych zadań matematycznych, powtórzysz materiał i zdasz egzamin z jak najlepszym wynikiem.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Możliwość renegocjacji ceny »

  Oferta E-Konsultacje - serwis zajmuje się pisaniem opracowań, które mogą posłużyć jako materiał wyjściowy. Pisane od nowa - prace magisterskie, dyplomowe, maturalna, inżnierska i prace licencjackie oraz inne zaliczeniowe są jedynie wzorami. Pisanie prac - prace dyplomowe, opracowania, referaty, prace magisterskie i prace licencjackie mogą one służyć jako idealna baza wyjściowa. Krótki termin realizacji i możliwość renegocjacji ceny. Nie siedź w książkach, przeszkolimy Cię - wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranów. Zapraszamy - prace magisterskie.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Właśnie zaczął się rok szkolny. Wszyscy uczniowie znowu muszą zapomnieć o wakacjach i znowu chodzić do szkoły. Najbardziej ciężki rok pracy czeka maturzystów, którzy muszą odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości. Już w marcu czeka ich matura próbna, już wtedy będą mogli się przekonać na co mniej więcej ich stać, a także nad czym powinni jeszcze dużo popracować. Oprócz kilku egzaminów pisemnych, bardzo stresujące będą egzaminy ustne, gdzie należy odpowiadać przed komisją. W takich sytuacjach bardzo łatwo jest o pomyłki, opanowanie nerwów nie jest łatwym zadaniem. Nasza strona pomaga maturzystom jeśli chodzi o prezentacje maturalne. Znajdziecie na niej omówienia kilku motywów literackich. Jeśli chcesz aby twa prezentacja maturalna miała odpowiedni poziom możesz skorzystać z naszej pomocy. Dla zainteresowanych istnieje opcja zamówienia autorskiego wzory pracy maturalnej. Tak więc koniecznie zapoznajcie się z naszą witryną.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Zapraszamy maturzystów do odwiedzin naszej strony - pomoc w pisaniu prac maturalnych. Każdy maturzysta który kończy pisać własną prezentację maturalną, ma świadomość jak dużo czasu potrzeba na jej pisanie. Powinniśmy rozpocząć od wyboru najwłaściwszych pozycji literatury jakie umieścimy w literaturze podmiotu, którą mają wszelkie prace maturalne. Potem zapewne konieczna będzie wizyta w bibliotece w celu dobrania literatury do wykazu literatury przedmiotu. Mając na uwadze to czy chcemy zrobienie prezentacji w power point, powinniśmy też wybrać materiały pomocnicze, które ulepszą naszą wypowiedź.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace zaliczeniowe »

  W sytuacji zawitania problemów w tworzeniu pracy semestralnej, każdy aktualnie ma możliwość skorzystać z oferty firm, które oferują pisanie pomocy do przeróżnych prac wedle udostępnionych przez klienta wytycznych, będą to np. prace dyplomowe, projekty naukowe. Dobrze wzorować się na tak wykonanej pracy oraz bez opóźniania naszykować lada dzień tego rodzaju pracę na własny przedmiot. Edukacyjnych ofert w internecie jest niemało, zaproponują różnego rodzaju tematykę, więcej, z polityki społecznej, filologii polskiej. Jak duża jest cena pisania prac jeśli idzie o doradztwo? Czy cennik pisania okaże się akceptowalny? Obecnie tego rodzaju pomoce jak praca licencjacka w szczególności zważywszy na nieprzerwanie właściwe ich ceny, są cenione.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Słownik ortograficzny »

  Szukasz znaczenia jakiegoś terminu? Potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego Cię hasła? Słownik synonimów ułatwi Ci napisanie listu.  U nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu. Możesz także znaleźć znaczenie swojego imienia, a także poznać bardzo zawiłą gwarę uczniowską. To wszystko możesz znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opisowa »

  E-konsultacje oferuje pisanie prac licencjackich, opracowanie, zadanie, tytuł naukowy. Pisanie prac magisterskich - prace licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe i dyplomowe, opracownia. Wieloletnie doświadczenie - dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i kompetencja w powierzonych nam zadaniach. Zapraszamy - praca opisowa i badawcza. Pisanie prac zaliczeniowych, magisterskich, licencjackich, dyplomowych. opracowania zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. Napisanie rzetelnej pracy naukowej to trudne zadanie - Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy ci napisać własną pracę. Zapraszamy - pisanie prac licencjackich.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce naukowe

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres: