Oświata Podkategoria: Oświata

 • Eszkoła »

  Dziennik elektroniczny Nasze Oceny to system komputerowy dla nauczycieli, uczniów i rodziców, który udostępnia frekwencje, oceny i statystyki. Dzięki dziennikowi elektronicznemu Nasze Oceny szkoła będzie codziennie w Twoim życiu.Wejście w życie nowelizacji rozporządzenia MEN to krok milowy na drodze ku sprawniejszemu prowadzeniu dokumentacji przebiegu nauczania. Dziennik lekcyjny nie tylko w pełni zastępuje dzienniki szkolne, ale też dodatkowo wspiera kwestie administracyjne, mogąc przejąć funkcję narzędzia prowadzącego ewidencję szkoły. Do lamusa odchodzi żmudne liczenie z kalkulatorem w ręku czy ręczne wypisywanie świadectw, co znacznie usprawnia funkcjonowanie całej eszkoły.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Co mówią nam wyniki badań? »

  Strona zawiera informacje jak należy interpretować wyniki badania krwi. Zestawiono typowe zakresy prawidłowych wartości referencyjnych badanych parametrów, opisano ich znaczenie. Opisano najważniejsze przyczyny nieprawidłowych parametrów badania krwi. Pacjenci mogą tu znaleźć odpowiedzi na pytania: co można wywnioskować z wyników tak pospolitego badania jak morfologia krwi? Czym jest anemia i jakie są jej rodzaje? Jakie zastosowanie w analityce mają enzymy (przede wszystkim aminotransferazy – AlAT i AspAT)? Czy przy pomocy analizy krwi, można postawić diagnozę np. wątrobie, trzustce lub nerkom?

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe w Olsztynie »

  O ile chcesz przyjechać na studia do Olsztyna, możesz wybrać UWM lub skorzystać z portalu szkolywyzsze.olsztyn.bib.com.pl, gdzie znajdziesz wszelkie dane teleadresowe, dotyczące tematu studia Olsztyn i uczelnie Olsztyn.
   

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświata

UWM (1), szkoła (2), nauka (1)

Oświata - nowa strona:

Adres: