Matura Podkategoria: Matura

« poprzednia strona · 2
 • Matura 2011 matematyka »

  Matura, matematyka i zadania to najczęściej powtarzane słowa przez tegorocznych maturzystów. Obowiązkowy egzamin dojrzałości z matematyki przeraża większość licealistów. Serwis e-zadania.pl skierowany jest do uczniów, zarówno szkoły podstawowej jak i liceum czy też technikum, gdzie trwają intensywne przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu jakim jest matura 2011. Dzięki nam rozwiążesz szereg trudnych zadań matematycznych, powtórzysz materiał i zdasz egzamin z jak najlepszym wynikiem.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Pisanie prac maturalnych jest tym czym zajmujemy się już od kilku lat. Wielu maturzystów skorzystało z naszej pomocy będąc potem zadowolonymi z matury. Na stronie znajdziecie wiele opisów motywów literackich jak również ofertę zamówienia autorskiego wzoru prezentacji maturalnej. Z pewnością będziecie zadowoleni z naszej oferty.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Historia - ściągi i opracowania »

  Sprawdzone opracowania, referaty, prace domowe i ściągi z historii dla uczniów szkół średnich, gimnazjów oraz studentów. Publikujemy tylko piątkowe prace, więc masz pewność, że wzorując się na nich, zdobędziesz dobre oceny.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Właśnie zaczął się rok szkolny. Wszyscy uczniowie znowu muszą zapomnieć o wakacjach i znowu chodzić do szkoły. Najbardziej ciężki rok pracy czeka maturzystów, którzy muszą odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości. Już w marcu czeka ich matura próbna, już wtedy będą mogli się przekonać na co mniej więcej ich stać, a także nad czym powinni jeszcze dużo popracować. Oprócz kilku egzaminów pisemnych, bardzo stresujące będą egzaminy ustne, gdzie należy odpowiadać przed komisją. W takich sytuacjach bardzo łatwo jest o pomyłki, opanowanie nerwów nie jest łatwym zadaniem. Nasza strona pomaga maturzystom jeśli chodzi o prezentacje maturalne. Znajdziecie na niej omówienia kilku motywów literackich. Jeśli chcesz aby twa prezentacja maturalna miała odpowiedni poziom możesz skorzystać z naszej pomocy. Dla zainteresowanych istnieje opcja zamówienia autorskiego wzory pracy maturalnej. Tak więc koniecznie zapoznajcie się z naszą witryną.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Zapraszamy maturzystów do odwiedzin naszej strony - pomoc w pisaniu prac maturalnych. Każdy maturzysta który kończy pisać własną prezentację maturalną, ma świadomość jak dużo czasu potrzeba na jej pisanie. Powinniśmy rozpocząć od wyboru najwłaściwszych pozycji literatury jakie umieścimy w literaturze podmiotu, którą mają wszelkie prace maturalne. Potem zapewne konieczna będzie wizyta w bibliotece w celu dobrania literatury do wykazu literatury przedmiotu. Mając na uwadze to czy chcemy zrobienie prezentacji w power point, powinniśmy też wybrać materiały pomocnicze, które ulepszą naszą wypowiedź.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze maturalne »

  Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów możliwych do zdawania na egzaminie dojrzałości, tablice maturalne, obowiązkowe lektury na maturze, terminy zbliżających się egzaminów i mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących tego, jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej, co należy zrobić, jeśli się nie zdało egzaminów, jakie są nowości w sposobie sprawdzania testów przez egzaminatorów, co nowego czeka maturzystów na egzaminach. Serwis Maturalne.net jest prowadzony z myślą o wszystkich maturzystach podchodzących do egzaminu dojrzałości. Matura z matematyki, polskiego i innych przedmiotów z nami to pikuś. Chcemy pomóc w tym trudnym okresie i sprawić, żeby uczniowie spokojnie przygotowali się do najważniejszego egzaminu w ich życiu. Pomogą ci w tym wszystkie pomoce zamieszczone na stronie. Matura 2011 już za nami, jak pójdzie w tym roku?

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Pokazujemy Państwu stronę internetową Simply Speaking, czyli Szkoły Językowej parającej się uczeniem języków obcych: : angielskiego,hiszpańskiego, czeskiego i innych. Wszystkie zajęcia są spełnieniem różnorakich wymagań słuchaczy, do tego zajęcia trwają w interesująco wystylizowanym wnętrzu oraz towarzyszy im serdeczny klimat . Proponująca kursy językowe szkoła językowa Simply Speaking służy przygotowaniem do egzaminów FCE i gimnazjalnego oraz prowadzi zajęcia indywidualne bądź dla grup, na wszystkich poziomach zaawansowania co sprawia, że matura z niemieckiego czy inny egzamin zostanie zwieńczony wybornym rezultatem, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notatki »

  Portal grpd.pl udostępnił właśnie gimnazjalistom streszczenia wierszy i poprawne rozwiązania do prac domowych. Rozwijając nasz serwis www dalej zapraszamy na nowy portal www notatki.grpd.pl. Na stronie znajdziecie Państwo gotowe notatki z chemii i matmy. Zachęcamy do zadawania pytań na temat lekcji poprzez system komentarzy. Prace piszemy dla uczniów uczęszczających do podstawówki lub gimnazjów.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matura ustna »

  Krajowi maturzyści każdej wiosny zdają egzamin maturalny. Matura bywa dla uczniów sprawdzianem, który stresuje ich w dzień i w nocy. Najcięższym egzaminem jest matura z matematyki, gdyż zmusza do wielu złożonych rachunków. Na tej witrynie naukowej natraficie na zadania egzaminacyjne dla wszystkich przedmiotów. Nowoczesna matura jest biletem do interesującej przyszłości na zagranicznych uczelniach akademickich. Najchętniej zdawanymi przedmiotami są język ojczysty, język angielski oraz matematyka. Postudiuj u nas, czym naprawdę jest matura i jak ją zdobyć. Omawiamy poprzednie matury próbne z całej Polski. Pedagodzy chętnie zalecają ten portal. Ćwiczenia czekają aż je przetestujesz zupełnie bezpłatnie. Walcz na egzaminie maturalnym z profesjonalnymi maturzakami.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne - matura ustna »

  Na www.eprezentacjamaturalna.pl odszukasz przygotowane prezentacje na maturę, do natychmiastowego pobrania. opracowania zawierają bibliografię tzn. literaturę podmiotu oraz literaturę przedmiotową, układ ramowy wypowiedzi, tekst główny i aneksy uzupełniające. Pośród wielu udostępnionych motywów można wymienić przykładowo: motyw drogi, motyw państwa, motyw przepowiedni, motyw snu.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maly ksiaze »

  Już za chwilę początek roku szkolnego! Chcąc choć trochę umilić uczniom powrót do szkoły zrobiłem na swojej witrynie streszczenia książęk. Zachęcam więc do przeczytania streszczenia książki Mały Książę. Na naszej stronie znajdą państwo streszczenie krótkie, charakterystyki a także plan wydarzeń. Udostępniamy także biografię autora. Rzecz jasna strona jest darmowa.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Matura

Matura - nowa strona:

Adres: