Matura Podkategoria: Matura

1 · 2 · następna strona »
 • Prezentacje maturalne »

  Czas na przygotowanie się do egzaminu maturalnego z każdym dniem ucieka i już nie powróci. Dlatego maturzysto nie marnuj czasu i zacznij naukę jak najprędzej. Nasz projekt serwisu, to pomoc w nauce, za pomocą wzorcowych prac maturalnych oraz fachowych porad na maturę. Świadczymy bezpłatne projekty prezentacji maturalnych oraz konspektów prac, a także wyspecjalizowanych poradników. Na przykładach omawiamy sposób budowy konspektu, czy pracy maturalnej. Doradzamy jaką wybrać literaturę przedmiotu oraz podmiotu. Pomagamy ułożyć plan prezentacji oraz tłumaczymy wszystkie sposoby konstrukcji prac maturalnych. Z Nami zapoznasz się z najważniejszymi zasadami oraz terminami maturalnymi 2011.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Jak zapewne wiecie od września zaczyna się następny rok szkolny, a z nim przygotowania do matury. Przy tej nauce trzeba pamiętać o naprawdę ważnym egzaminie oralnym z jezyka polskiego. Są to tak zwane prace maturalne. Na pewno starsze  klasy zdążyły was poinformować jak trudny i denerwujący jest to egzamin. Wymaga on wielkiej wiedzy z zakresu jezyka polskiego a także odpowiednich umiejętnści komunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom stworzyliśmy stronę oferującą doskonałe przykłady prezentacji wraz z poradnikiem jak to przemówienie wygłosić. Wszystko w naprawdę niskiej cenie 29zł!

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka »

  Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy - wieloletnie doświadczenie, wiedza, kompetencje, umiejętność tłumaczenia i świetny kontakt z uczniem. Tak mogę scharakteryzować moją ofertę. Praca na bieżąco, przygotowania do klasówek i egzaminów. Pomagam też rozwiązywać zadania ale najważniejsze, że zawsze staram się sprawdzić w czym dziecko ma problem i czego nie rozumie ! Zajęcia zawsze są interesujące i ciekawe. Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela w dowolnych godzinach i dniu. Zapewniam tym samym o dyspozycyjności. Korepetycje matematyka. Korepetycje nauczanie początkowe . Zapraszam ! Lekcje odbywają się również w Fordonie. Matematyka !

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Matura jest jedynym i niepowtarzalnym egzaminem w życiu każdego człowieka. Logicznym więc jest, że każdemu maturzyście ogromnie zależy, aby wypaść na niej jak najlepiej. Dlatego też stworzyliśmy portal na którym znajdziecie potrzebne Wam pomoce. Uczniowisko.pl jest pierwszą stroną oferującą tak szerokie usługi skierowane do uczniów. Wchodząc na nasz portal znajdziecie prezentacje maturalne na każdy temat, a także innego rodzaju prace skierowane do uczniów innych szczebli.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • AOK - kursy maturalne i gimnazjalne Łódź »

  AOK - Chcesz bezstresowo zdac egzamin gimnazjalny, maturę? Akademicki Ośrodek Kształcenia oferuje profesjonalne kursy gimnazjalne oraz maturalne dzięki którym bez żadnego problemu zdasz egzamin. Jesteśmy jedną z najstarszych firm działających na rynku oświatowym.

  Gwarantujemy:
  - wysoko wykwalifikowanych nauczycieli,
  - naukę w małych grupach,
  - systematyczną ocenę postępów nauczania,
  - materiały dydaktyczne w cenie kursu.

  Polecamy również kursy szybkiego czytania, które mają na celu przyśpieszenie procesu czytania przy jednoczesnym podniesieniu stopnia zrozumienia tekstu oraz zwiększenie skuteczności przyswajania nowych informacji przez stosowanie technik pamięciowych.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Strona w formie luźno pisanych artykułów, poświęconych tematyce głównie korepetycji. Na stronie będzie można znaleźć również informacje związane z przygotowaniem do egzaminu maturalnego. Korepetycje to coraz bardziej popularny sposób nauki języków, przygotowania się do egzaminów czy nadrabiania zaległości w szkole. Najbardziej popularne przedmioty to matematyka, chemia, fizyka, angielski, niemiecki i hiszpański.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chemia - referaty, opracowania »

  Podstawowym zagadnieniem chemii jest badanie substancji i ich przemian jakościowych, powodujących, że z np. z jednej substancji powstają dwie, albo z dwóch jedna. Współczesna chemia stara się wyjaśniać mechanizm tych przemian na poziomie cząsteczkowym.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Zbiór prezentacji maturalnych z języka polskiego do wykorzystania przy pisaniu własnej prezentacji maturalnej, podzielonych na motywy. Z nami matura ustna z języka polskiego to przysłowiowa pestka - publikujemy tylko sprawdzone prezentacje.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Korepetycje »

  Serwis ogłoszeniowy zawierający korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych oraz języków. W bazie serwisu można znaleźć ogłoszenia z takich przedmiotów jak matematyka, chemia, biologia, fizyka jak również z języka niemieckiego, włoskiego, polskiego, hiszpańskiego i innych. Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet w Bydgoszczy »

  Wszelkie informacje na temat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego znajdziesz w treści strony poświęconej UKW w Bydgoszczy znajdującej się pod adresem http://www.ukw-bydgoszcz.edu.pl. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia portalu.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - od podstaw do matury »

  Kompletne, darmowe przygotowanie do matury, dostosowane do bardziej i mniej uzdolnionych, a nawet dla tych, których wiedza w tej dziedzinie jest praktycznie żadna. Materiał jest zawarty w dwóch obszarach: „podstawy” oraz „materiał maturalny”. Każdy może więc zacząć od opanowywania podstawowych informacji takich jak działania na liczbach. Znajdziesz tu wzory, omówione szeroko typy zadań z każdego działu matematycznego, metody ich rozwiązywania, oraz sprawdzisz swoją wiedzę rozwiązując przygotowane dla Ciebie zadania, do których dołączyliśmy opracowane przez nas rozwiązania ze szczegółowymi objaśnieniami.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamienie na szaniec opracowanie »

  Na portalu internetowym grpd.pl znajdziecie Państwo poprawne opracowania lektur szkolnych. Przede wszystkim zalecamy najnowsze streszczenie Książki pt., ,Kamienie na Szaniec”. Każde opracowanie jest dokładnie przygotowywane by każdy licealista mógł sobie w nieskomplikowany sposób naprostować wiedzę na temat danej lektury. Zachęcamy także do komentowani.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura i Korepetycje »

  Strona o tematyce korepetycji i spraw związanych z przygotowaniami do egzaminu maturalnego. Każdy maturzysta już na samym początku powinien sporządzić plan działania. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Posiłkować się korepetycjami? O tym wszystkim autorzy piszą na stronie Matura i Korepetycje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  Samo pojęcie "stres" zrozumiałe jest zapewne dla wszystkich, gdyż każdy z nas w pewien sposób przeżywa osobiste stresy w ciągu trwania życia. Samo pojęcie "stres" zrozumiałe jest zapewne dla wszystkich, gdyż każdy z nas w pewien sposób przeżywa osobiste stresy w ciągu trwania życia.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - korepetycje »

  Ambitni i odpowiedzialni oczekujemy takiej samej postawy od potencjalnych uczniów. Nasze przedsiębiorstwo powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby edukacyjne tak samo młodzieży, jak i dorosłych pragnących lub potrzebujących się dokształcić. Oferujemy Państwu regularne i ciągłe zajęcia, dzięki którym dziecko nie tylko nadrobi zaległości w nauce, nauczy się do testów, matury albo egzaminu po gimnazjum, a też zwiększy wiadomości i przedmiot, jakiego się uczy. Na przykład korepetycje angielski warszawa. Proponujemy tak samo lekcje osobiste z dojazdem do domu dziecka. Korepetycje z dojazdem do mieszkania! Stawiamy głównie na jakość oraz odpowiedni poziom uczenia. Dla nas dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz przeprowadzanych do tej pory lekcji oferujemy zajęcia z przedmiotów humanistycznych dodatkowo z języków obcych. Nauczyciele pracują również jako egzaminatorzy CKE. Uzyskane w ten sposób doświadczenia pomagają podczas pracy z dziećmi. Jesteśmy dumni, że udało nam się zatrudnić do współpracy wykładowców, których wysoki poziom doświadczeń zawodowych zyskał im podziw wśród uczniów.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Nasza strona jest pomocna dla wszystkich zdających w tym roku maturę. Jeżeli więc czeka cię egzamin dojrzałości, nie zwlekaj i jak najszybciej zapoznaj się z witryną. Znajdziecie na niej przykładowe omówienia motywów literackich, oraz wszelkie wskazówki dotyczące tego jak zdać maturę z języka polskiego na naprawdę wysokim poziomie. Dowiecie się jak tworzyć prezentacje maturalne. Jeszcze raz gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Król Edyp, Król Edyp opracowanie »

  Omówienia Króla Edypa dopasowane do potrzeb edukacyjnych uczniów liceów i szkół podstawowych, ukończone opracowania do powtórek przed sprawdzianami. Na stronie www znajduje się także Zbiór znaczących definicji o danej książce. Dla gimnazjalistów udostępniamy także poradnik pisania wypracowań. Każda analiza została napisana klarownym językiem. Na witrynie znajduje się dodatkowo wiele analiz wierszy. Dodatkowo istnieje opcja nabycia tekstu Króla Edypa w formacie pdf.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia »

  Tradycyjnie, za okres podlegający badaniom historycznym uważa się dzieje od powstania cywilizacji opartej na przekazie pisemnym, dla wcześniejszych dziejów rezerwując termin prehistoria. Z takiego podejścia wynika chronologiczna rozbieżność początków historii na różnych obszarach świata i w różnych cywilizacjach.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mazury atrakcje turystyczne »

  Jednym z najpiękniejszych miejsc na Mazurach jest Krutyń. Miejscowość Krutyń to wieś znajdująca się nad uroczą rzeką Krutynia. Rzeka Krutynia to piękno samo w sobie a do okoła niezwykły i charakterystyczny dla Mazur pejzaż pełen liściastych drzew mieszanych z przewagą dębów. Do największych atrakcji w Krutyniu można zaliczyć spływ kajakowy, wędkarstwo i wszelkie sporty wodne. Rzeka Krutynia to miejsce doskonałe dla wielbicieli tego typu rozrywki. Aktywny wypoczynek na Mazurach nie może się odbyć bez poznania Krutnia - miejsca gdzie zobaczysz najpiękniejszy szlak kajakowy w Polsce. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Matura

Matura - nowa strona:

Adres: