Materiały edukacyjne Podkategoria: Materiały edukacyjne

« poprzednia strona · 2
 • Fantasy »

  Chcemy zachęcić dzieci i młodzież do czytania. Fenomen książek o czarodzieju Harrym Potterze może nam w tym pomóc. Umiłowanie czytania zaczyna się przeważnie od fascynacji książkami fantasy. Zapraszamy wszystkich dorosłych i dzieci do wejścia na witrynę internetową www.parkliteracki.pl . Jest to portal dla wszystkich, którzy kochają czytać książki. Zobacz, co inni czytają. Odkrywaj nowe publikacje nie tylko z dziedziny fantasy!

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Unormowanie egzaminów na aplikacje prawne w formie testu było jednym z działań przeprowadzonych w celu otwarcia drogi do zawodów prawniczych dla szerszego grona osób zamierzających wykonywać zawód adwokata czy notariusza.
  Wcześniejsze unormowania pozostawiały kwestię przyjęć na programy samorządom zawodowym poszczególnych firmie. Sytuacja taka spotykała się ze sprzeciwem ludzi, którym nie dane było dostać się na aplikacje. Zarzucały one korporacjom, że podstawowym kryterium przyjęć na aplikacje są koneksje rodzinne, a nie merytoryczne przygotowanie kandydata.
  Niezbędne było stworzenie takiego modelu egzaminu na aplikacje, który byłby w najwyższym stopniu obiektywny. Pomiędzy wielu propozycji zwyciężyła ostatecznie obowiązująca do dnia dzisiejszego forma egzaminu: testy na aplikacje.
  Egzamin w obecnej formie, tj. testy na aplikacje, także jest krytykowany. Wielu podnosi, że nie kontroluje tak rzeczywiście wiedzy, i że testów można nauczyć się na pamięć, a praca prawnika nie ma wszakże polegać tylko na znajomości na pamięć pewnej ilości przepisów, ale na umiejętnym ich stosowaniu w praktyce.
  Pomimo zgłaszanych zastrzeżeń, testy na aplikacje mimo wszystko wydają się najbardziej obiektywnym sposobem wyboru kandydatów na przyszłych sędziów czy adwokatów.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 20 punktów - prezentacje maturalne dla najlepszych! »

  Prezentacje maturalne na 20 punktów. Najlepsze prace na maturę. Sprawdzone przez nauczyciela. Matura może być przyjemnością! Proponujemy gotowe prezentacje wraz z bibliografią i ramowym planem. Prezentacje podzielone zostały zgodnie z odpowiadającymi im motywami. Wśród najpopularniejszych występuje motyw anioła, boga, miłości, zbrodni, wojny i wiele wiele innych.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  F.U Consulting to firma zapewniająca pomoc osobom przygotowującym prace naukowe. Oferta F.U Consulting obejmuje dysertacje studenckie, np. prace magisterskie. Specjalnością firmy jest obsługa klientów, których czeka pisanie prac licencjackich. Dodatkowo omawiana firma może pomóc w przeprowadzeniu badań naukowych.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Każdemu maturzyście zależy, by jak najlepiej wypaść podczas egzaminu dojrzałości. Będziecie na nim zdawać zarówno egzaminy pisemnie jak i te bardziej stresujące- ustne. Na te drugie będziecie musieli samodzielnie stworzyć prace maturalne. Jeśli szukasz pomocy w ich tworzeniu to trafiłes na doskonałą stronę. Znajdziecie na niej opisy kilku motywów literackich, które możecie wykorzystac w swej pracy. Możecie również zamówić autorski wzór prezentacji. Tak więc jeśli chcesz oczarować komisję jak najszybciej zapoznajcie się z nasza witryną.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy zaliczeniowej »

  Pisanie prac dyplomowych to zajęcie, z którym multum osób ma kłopot, także z napisaniem wstępu czy zakończenia do pracy, która ma cechować się jasną budową. Wówczas z doradztwem idzie nasza witryna, idąc naprzeciw wymogom młodych osób. Jeśli poszukujesz dobrej podstawy do stworzenia pracy magisterskiej, zapraszamy na naszą stronę. Przygotujemy materiały do prac takich jak np. prace licencjackie bądź prace magisterskie, oferujemy doradztwo przy każdych rodzajach opracowań, zrobimy korektę wszystkich tekstów a także pisanie pracy zaliczeniowej.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykłady zarządzanie »

  Skorzystaj już na dzień dzisiejszy z naszej obszernej bazy materiałów, i zdobądź wykłady administrowanie. Nasza baza jest budowana poprzez studentów i profesorów systematycznie od wielu lat. Nasze materiały to wyselekcjonowane pomoce, przykłady, a oprócz tego zadania. Jeżeli już interesują cię wykłady z zarządznia, sprawdź nas.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Bydgoszcz »

  Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze wykształcenie. Co kilka lat musi jednak podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej placówki. Do jakiej szkoły podstawowej, gimnazjum czy liceum w Bydgoszczy warto posłać swoją pociechę? Tych, którym zależy nie tylko na edukacji, lecz również na rzetelnym wychowaniu w duchu chrześcijańskim, serdecznie zapraszamy do Zespołu Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II w Bydgoszczy. Zapewniamy uczniom opiekę duchową, pedagogiczną i psychologiczną, a także wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Nasza szkoła sprzyja wychowankom i ich rodzicom.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Opracowanie to sugeruje podczas gdy zabrać się aż do pisania pracy dyplomowej od okolica . Należy i przygotować pracę opisując jak najwiecej własnymi słowami, no tak żeby cofnąć się plagiatu w pracy. Witam do czerwca mam pora oddania zaś obrony pracy w gruncie rzeczy jak natomiast ty. Opracowanie to sugeruje podczas gdy skonfiskować się aż do pisania pracy dyplomowej od okolica . Należy również preparować pracę opisując gdy najwiecej własnymi słowami, ano tak aby odskoczyć plagiatu w pracy. Witam aż do czerwca mam pora oddania natomiast obrony pracy rzeczywiście gdy tudzież ty.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidne pisanie prac magisterskich i licencjackich »

  Materiały do pisania prac licencjackich i magisterskich, indywidualnie przygotowane rady dotyczące wybranego tematu pracy dyplomowej lub zaliczeniowej, to wszystko znajduje się w usłudze firmy www.pisaniedlaciebie.pl. Oferta obejmuje sugestie w sprawie: pisanie prac magisterskich, zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych i innych, różnych opracowań. Indywidualne pisanie prac licencjackich, wartościowe sugestie do przygotowania każdej pracy.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • EIB »

  Najpopularniejsze inteligentne instalacje elektryczne w Europie to system EIB, który charakteryzuje się bardzo dużymi możliwościami oraz niestety dość wysoką ceną.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Puzzle piankowe »

  Puzzle piankowe stworzone z przyjemnej pianki, pomagają wynajdywać kolory, oraz uśmiechem rozbawiać w czasie zabawy na wyżej wymienionych puzzlach piankowych. Po złożeniu mięciutkiej maty puzzli piankowych najmłodszy z pewnością będzie miał tutaj mnóstwo rozrywki, a sami rodzice będą mogli bez lęku pozostawić go na dłuższy czas, nie obawiając się o to, czy ich maluszek wyrządzi sobie szkodę. Puzzle piankowe dają pewność bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe pisanie prac »

  Tworząc opracowania doprecyzujemy każdy najmniejszy element tak, żeby przygotowane zlecenia spełniały żądania każdego Klienta. Udzielimy wsparcia z przykładowych kierunków jak PR, nieruchomości, bankowość, pisanie pracy dyplomowej, oferty do wyszukiwania źródeł do różnych prac, pisania takich prac a także różnorodnych publikacji, korekta plagiatu. Decydując się na ofertę firmy masz pewność że opracowana praca okaże się bardzo dobra.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne - matura ustna »

  Na www.eprezentacjamaturalna.pl odszukasz przygotowane prezentacje na maturę, do natychmiastowego pobrania. opracowania zawierają bibliografię tzn. literaturę podmiotu oraz literaturę przedmiotową, układ ramowy wypowiedzi, tekst główny i aneksy uzupełniające. Pośród wielu udostępnionych motywów można wymienić przykładowo: motyw drogi, motyw państwa, motyw przepowiedni, motyw snu.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Kartex - materiały edukacyjne, logopedyczne i dyplomy dla placówek oświatowych »

  Oficyna Kartex w swojej witrynie internetowej www.kartex.org prezentuje materiały dydaktyczne do zajęć i zabaw plastycznych, pomoce do inscenizacji i zabawy w teatr cieni, materiały do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, okolicznościowe dyplomy, programy wychowania i nauczania, opracowania metodyczne. Materiały przeznaczone są do zajęć i zabaw z dziećmi od 3 do 10 roku życia, adresowane są do rodziców, nauczycieli, logopedów, terapeutów, pedagogów z przedszkoli, szkół podstawowych oraz specjalnych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, rehabilitacyjnych itp. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w zabawach, ćwiczeniach, terapii indywidualnej i zespołowej, a także grach edukacyjnych.

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Nauka dzisiaj to jedna z najważniejszych dziedzin życia człowieka, uczymy się niemal przez 20 lat życia, dlatego bardzo ważne jest aby edukacja była wydajna i przynosiła określone rezultaty. Posiadamy w ofercie innowacyjne produkty znanej i polecanej firmy Smart, przedstawiającej ciekawe rozwiązania edukacyjne, na przekład tablice interaktywne, panele interaktywne oraz specjalne kamery. Takie tablice to najnowsze odkrycie obecnej edukacji. Zobacz polecane multitablice.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne - nowa strona:

Adres: