Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 8
 • Angielski Koszalin »

  Chciałbyś się nauczyć języka obcego, niemniej jednak zupełnie nie posiadasz pomysłu do jakiej szkoły językowej się zapisać? Zgłoś się do Echo. Certyfikowani lektorzy dobiorą profil nauczania specjalnie do Twoich sposobności o podadzą wszyscy wiele szybkich rozwiązań dotyczących kształtowania się profilu edukacji. Szkoła językowa Echo zaprasza Cię do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej. Wejdź na stronę i pozyskaj konkretną edukację o naszych usługach. Dowiedz się co rozważają o nas nabywcy. Skontaktuj się po darmową wycenę. Posługiwanie się angielskim jest na dzień obecny obowiązkowe dla ludzi chcących się rozwijać. W Echo spędzisz mile czas, dodatkowo nabierzesz pewności komunikacyjnej. To bezcenna sprawa.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja międzykulturowa »

  Lata mamy niespokojne i zawiłe, przede wszystkim jeżeli idzie o przetrwanie na rynku pracy. Posiadacze firm żądają od pracobiorców sukcesywnych kunsztów, iżby dana firma jaka jest przez nich nadzorowana, odnosiła jak najlepsze zyski. Typowy pracownik, nie tylko powinien stawać na głowie w kwestii samo produktywnego działania, niemniej podobnie powinien umieć dogadać się we wspólnocie. Wszystko to rozumie się samo przez się dla dobra całokształtu - oznacza to, że dla firmy. Więc właśnie utworzono Komunikacja międzykulturowa, żeby zaangażowani kadrowicze zaradzili wymieniać się jednocześnie między sobą, zdobytym zaangażowaniem tudzież dysponowaną praktyką. Ale i także, iżby dawali sobie sił stawać w szranki z wszędobylskim stresem. Natomiast wspomnionym instruktażem pracowniczym, najakuratniej zaprząta się firma cciq.pl.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty peelingi medyczne »

  Edukacja posiada szansę przyczynić się do awansu w społeczeństwie - w tej chwili szefowie respektują sobie jeżeli pracownik jest wysoce wyszkolony i potrafi korzystać ze pozyskanej wiedzy w pracy. Szkoły policealne NOVA to nie wyłącznie lekcje teorii, każda nowa definicja jest wspomagana przykładami na zajęciach praktycznych. Edukacja jest prowadzona zwyczajowo Kursy dermatologia estetyczna cztery semestry innymi słowy 2 lata. W szkołach policealnych uczestnicy zajęć nieustannie dostają legitymacje bądź indeksy, które uprawniają ich do używaniae zniżek dla uczących się w momencie używania kina. NOVA kursy zawodowe posiadają szalenie kolosalną propozycję edukacyjną dotyczącą bardzo wielu zawodów, tudzież branż jakie są ogromnie pożądane na dzisiejszym rynku pracy. Na zakończenie kształcenia figury chodzące do placówki będą sprawdzane z odbytych wykładów, dodatni wynik testu zawodowego owocuje przyjęciem miana technologia w wyuczonym zawodzie. Dzięki wiedzy w jednostkach edukacyjnych NOVA właściwie każdy partycypant posiada pewność, iż jego poziom kwalifikacji wzrośnie i będzie mógł szukać zaangażowania w pierwszorzędnych firmach czy także założyć lokalny przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku w Katowicach »

  Kursy rysunku skierowane są przede wszystkim do ludzi, którzy chcą zwiększyć poziom swoich zdolności przykładowo zanim przystąpią do egzaminów na studia architektoniczne czy też na akademię sztuk pięknych. Dla takich osób organizuje się zajęcia uczące różnych technik rysunkowych.
  Lecz istnieją również zajęcia dla ludzi, którzy bez powodu pragną posiąść umiejętność rysowania czy też doskonalić swoje umiejętności.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP »

  Pracodawco!Tnij koszty w swojej firmie!Zmniejsz wydatki na BHP Prowadzimy szkolenia takie jak:- Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.- Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP (450 zł)Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracodawcom którzy zatrudniają nie więcej niż 20 pracowników. Szkolenie ważne jest 5 lat.- Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP (450 zł)Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracownikom zakładu który zatrudnia nie więcej niż 100 osób. Pracodawca powierza przeszkolonym pracownikom zadania behapowca jako zadanie dodatkowe. Szkolenie ważne jest przez 5 lat.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP »

  Szkolenia bhp, czyli bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. W pracy jest wiele ważnych elementów, a najwięcej dba się o to, by zarobić jak najwięcej pieniędzy i wykonywać dobrze swoje zadania. Jednak nie powinno się zapominać o bezpieczeństwie pracy.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Działamy na Polskim rynku od ponad 19 lat, w związku z tym posiadamy bogate doświadczenie dydaktyczne w zakresie organizowanych przez nasz szkoleń. Oferujemy kompleksowe szkolenia energetyczne, szkolenia na wózki widłowe oraz BHP. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów na temat szkoleń oraz kursów przez nas organizowanych zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zaznajomienia się z pełną ofertą.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Integracja grupy »

  Zajmujemy się organizacją imprez mających na celu integrację grup ludzi oraz czystą rekreację. O ile chcesz postawić swoim pracownikom lub uczniom niezapomniane wrażenia i rozwój fizyczny i intelektualny, zapraszamy do nas. Nasza oferta jest bardzo obszerna, imprezy typu paintball, zadania grupowe, konkursy, wszystko z wykorzystaniem fachowego sprzętu do gier i zabaw jak quady, auta, skutery, łodzie, kajaki, pontony i inne. Organizujemy różne tereny potrzebne do wyznaczonych zabaw jak strzelnice, akweny wodne lub lasy.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Gdzie wykorzystuje się projektowanie aplikacji w dzisiejszych czasach? Kilka korporacji wykorzystuje takie oferty, gdy potrzebują programów przeznaczonych do konkretnych i niepopularnych pomiędzy innych firm/spółek/korporacji celów. Wielu ludzi zarabia w ten teraz metodę. żeby pomóc sobie wyobrazić, jak duże jest zapotrzebowanie na tego rodzaju oferty, pomyślcie, że zakładacie firmę. Firma jest duża, ma wiele siedzib, nabywców i pracowników. Jak to wszystko ogarnąć? W takim momencie szukamy adekwatnej osoby lub sami kończymy kurs php, które pomogą nam rozwiązać taki problem. Wtedy człowiek, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania, pisze dla nas program, który np. będzie automatycznie zapisywał wszelkie firmowe transakcje, przechowywał dane kontrahentów, czy przypominał nam o istotnych spotkaniach i tak dalej. W globalnej sieci Internet w pewnych sytuacjach nieprosto odkryć program, który zaspokoi zlecenia firmy. I tu zaczyna się rola projektanta aplikacji. Warto pamiętać, że taki programik, ma możliwość nam wykupić odrobinę wolnego czasu,, a ponadto nerwów. Masz swoją korporację? Stwórz swoją aplikację i ciesz się z indywidualnych osiągnięć!

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Łódź »

  Jest mniejszy, ładniej zaprojektowany i ma przywoływać ducha legendarnej syreny. Nowy samochód jest wart uwagi, firma która go stworzyła nauka jazdy łódź jest bardzo dumna samochód jest mały, sprytny i kochany przez miliony. W ciągu dwóch lat produkcji kupiło go ponad 5 mln osób. To był czas samochodów oryginalnych aut szkoła postanowiła sprzedać go na terenie całej Europy. Miał charakterystyczne, kwadratowe okienko z tyłu. Później przyszły zmiany.W późniejszych latach auta stawały się brzydkie mało dostępne, a prawo jazdy trudno można było zrobić

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne liceum w Łodzi »

  Uprzejmie zachęcamy osoby na przeróżnym etapie nauki do poznania propozycji zespołu szkół Vocandus. Siedzibę tej szkoły znajdziesz pod adresem Woronicza 16 Łódź, jakkolwiek w tym miejscu zapraszamy do zajrzenia na stronę www szkoły. W szczególny sposób wyróżniamy języki obce. W tym roku przeprowadzamy naukę języka angielskiego, języka hiszpańskiego oraz niemieckiego. Mamy także różne atrakcyjne klasy ukierunkowane, dzięki którym szykujemy naszych wychowanków do egzaminów na atrakcyjne dla nich akademie. Naukę zaczynamy już na poziome szkoły podstawowej i asystujemy własnym wychowankom aż do testów maturalnych. Jeżeli potrzebujesz dobrej placówki dla siebie lub własnego dziecka, zobacz jakie możliwości oferuje Ci ta szkoła. Akcja jest po Twojej stronie. Więc do zobaczenia 1 września!

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych - www.angielskirzeszow.pl »

  Naszą specjalizacją jest koncentracja i wysiłek włożony w maksymalizację rezultatów.
  Nasze kursy rozpoczynamy od sporządzenia listy celów jakie chcemy osiągnąć, które następnie realizujemy krok po kroku często spoglądając wstecz : powtarzając i utrwalając wiedzę i umiejętności jakie udało nam się zdobyć.
  Kreujemy atmosferę nauki, wytrwałości i rywalizacji. Podkreślamy znaczenie posiadania celów i ambicji. Dajemy przykłady, nagradzamy, motywujemy i uczymy odpowiedzialności.

   


  Rezultaty mierzymy na kilka sposobów.


  Pierwszy z nich to testy dystansujące, jakie stosujemy na początku i na końcu nauki. Obrazują one postępy w skali roku.


  Kolejną miarą rezultatów są cykliczne testy bieżące - w tym punkcie przyjmujemy poziom 80% jako minimum (do skutku). Do bieżących testów zaliczamy także sprawdziany semestralne i końcoworoczne.


  Ostatnią miarą formalną są zewnętrzne egzaminy próbne. Dla najmłodszych to YLE Cambridge ESOL (Young Learners of English), dla nastolatków to próbne egzaminy; gimnazjalny i maturalny, dla dorosłych przeprowadzamy TOEiC (Test Of English for International Communication) oraz egzaminy Cambridge ESOL: FCE (First Certificate of English), BEC (Business English Certificate), itp.


  Nieformalną miarą naszych rezultatów są:

  ? spektakularne wyniki egzaminacyjne naszych słuchaczy, w szczególności egzaminów szkolnych takich jak Matura czy egzamin gimnazjalny,
  ? świetna opinia wśród słuchaczy i ich rodziców,
  ? proporcjonalnie rosnąca liczba naszych stałych klientów.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca dla narzeczonych »

  Chcesz błysnąć przed kobietą, posiadać optymalny patent na zwrócenie jej uwagi, jak również na to by wprost nie mogła o tobie nie myśleć ? Zatem ponad wszelką wątpliwość powinieneś pojąć jak tańczyć. Rzecz jasna panie kochają taniec, oraz facetów, którzy na dyskotekach poruszają się z choćby minimum elegancji. Nie trzeba od początku ruszać się jak aktorzy w teatrze, wystarczy że pójdziesz na Szkoła tańca warszawa , a twe zdolności szybko wzrosną. Nauka tańca Warszawa to optymalne rozwiązanie dla tego rodzaju facetów, którzy nierzadko chadzają na dyskotekę, jednak z braku talentu podpierają ściany. Nadszedł moment aby to zmienić, szkoła tańca Warszawa może dać o wiele więcej niż praktyka, podaruje też pewność siebie, jaka jest dobrze widziana w styczności z dziewczynami, na przykład na dyskotekach, ale również w innego rodzaju przygodach.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka dla dzieci »

  Roboteco to połączenie robotyki i odnawialnych źródeł energii. Tematy te są naszą wielką pasją, którą chcemy zarazić najmłodszych.
  Zapraszamy na nasze zajęcia z robotyki wszystkie dzieci, które chcą poznawać świat, uczyć się poprzez świetną zabawę i później mieć bardzo dobry zawód!
  Kursy robotyki, a ponadto półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat.
  Robotyka dla dzieci: świetna zabawa i nauka - zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Nasza sprawdzona firma tworzy dla licealistów doskonałej jakości prezentacje maturalne. W naszej pracy najbardziej skupiamy się na zapewnieniu jak najwyższej jakości produktu, który zadowoli najbardziej wymagającego konsumenta. W ciągu pięciu lat naszej działalności osiągnęliśmy niespotykany do tej pory odsetek szczęśliwych klientów - 99,7%. Mimo ogromnych triumfów nadal szczególny nacisk przywiązujemy do jakości naszych prac. Wszystko po to abyś zaliczył swoją maturę na notę bardzo dobra i dostał się na wybrany kierunek studiów wyższych.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jazdy kielce »

  Wspaniała szkoła jazdy to taka w której właściwie każdy nauczy się jeździć samochodem. Instruktorzy powinni cechować się dużą cierpliwością do osobistych kursantów, a co najistotniejsze powinni im jak najlepiej przekazać swoją edukację. Taką szkołą jazdy istnieje szkoła chajzler w Kielcach. Szkoły jazdy Kielce posiadają w ofercie dużo rzeczy, my jednak dysponujemy własnym placem na którym będziesz potrafił ćwiczyć manewry samochodem, posiadamy doświadczonych egzaminatorów dzięki którym jazda zrobi się samą przyjemnością. Skoro Wypatrujesz dobrej szkoły jazdy, gdzie wykład zrobisz szybko oraz fachowo to nasza szkoła może być idealnym wyborem.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Szkolenia miękkie oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to atuty nowych pracowników. Dyrektor dba więc o development centre już nawet przy wyborze pracowników wykorzystując assessment centre. Firma została stworzona z myślą o rozwoju razem z przedsiębiorstwami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę planujemy razem z klientami.
  Czemu oferta naszej firmy jest dla Państwa odpowiednia?
  Wspólnie z Wami zmierzamy do ustalenia gdzie w Twojej firmie znajdują się obszary, których rozwój spowoduje najlepsze skutki wykorzystując m.in. coaching. Pragniemy by w perspektywie kilku lat być jednym z istotniejszych firm w Polsce które najbardziej wpływają na ewolucje firm.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Rzeszów »

  W przypadku gdy poszukujecie usługi takiej jak korepetycje z chemii to koniecznie musicie wejść na przygotowaną przeze mnie witrynę. Trzeba przyznać, że chemia jest moją miłością. Poświęcam sporo energii tej tematyce jednocześnie rozwijając wskaźnik wiedzy. Już dziś dużo informacji mogę dać potrzebującym jej osobom. Moja oferta przeznaczona jest dla osób uczących się oraz studentów. Jestem w stanie dopasować tematykę korepetycji do części materiału jaka jest właśnie przerabiana. Proponuję pomocna dłoń w przygotowaniach do matury bądź też testów na uczelnię. Dzięki moim działaniom bardzo szybko opanujesz zakres materiału, który do tej pory jawił Ci się jako niebywale kłopotliwy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: