Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Szkolenie rekrutacja pracowników »

  Szkolenia z zakresu rekrutacji organizowane są przez naszą firmę w formie otwartej i zamkniętej na terenie całego kraju. Rekrutacja i selekcja jest jednym z kluczowych działań w obszarze polityki personalnej. Od rekrutujących zależy dotarcie do interesujących nas pracowników i pozyskanie ich. Zmienny rynek pracy, wysoka konkurencyjność oraz potrzeba pozyskiwania specjalistów stawia nowe wyzwania przed organizacjami.
  Głównym celem naszych szkoleń jest rozwój umiejętności rekrutacyjnych i umiejętności fachowego prowadzenia procesu oraz doskonalenie umiejętności weryfikacji kompetencji. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia cnc Śląsk »

  Computerized Numerical Control -  CNC (pol. komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych) to jedna z coraz najczęściej poszukiwanych przez pracodawców kwalifikacji. Polega ona na zdolności sterowania skomplikowanymi maszynami przemysłowymi za pomoca interfejsu komputerowego, co znacznie podnosi wydajność i efektywność pracy. Kursy cnc są zatem jednymi z najbardziej poszukiwanych kursów podnoszących kwalifikacje. Szkolenia cnc Śląsk pomagają dopasować indywidualne kwalifikacje do wymagań w nie tylko polskiego, niemniej jednak i europejskiego rynku pracy, gdyż deficytów fachowców z branży cnc jest najbardziej odczuwalny w państwach, takich jak Niemcy, Portugalia, czy Włochy.
  Też kursy wózki widłowe są szkoleniami, które przeważnie cieszą się dużym w gronie ludzi poszukujących zatrudnienia w odmiennej niż poprzednia branży. Związane jest to ze relatywnie wysokimi zarobkami operatorów  wózków widłowych i prostotą obsługi tych pojazdów. Bardzo podobnie jest z ofertą szkoleń, takich jak kursy suwnice Śląsk, które też cieszą się dużym powodzeniem pośród osób szukających przekwalifikowania zawodowego.
  Firma abzcentrum jest liderem w zakresie organizacji kształcenia zawodowego. W jej spisie produktów/usług wyszukają Wy kursy cnc, warsztaty wózki widłowe, szkolenia doskonalenia zawodowego oraz dodatkowo wykład suwnic Śląsk. Dzięki zdolnościom zdobytym na kursach organizowanych przez abzcentrum, takich jak szkolenia cnc Śląsk, będą państwo w stanie znacznie łatwiej znaleźć pracę nie tylko w Polsce, niemniej jednak i za granicą. Jest to  więc pewna i sprawdzona inwestycja w rozwój własnych kompetencji i w poprawę osobistej pozycji na rynku pracy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kurs fotografii. Nasze szkolenie odbywa się, aż w 12 miastach w Polsce, w placówkach usytuowanych w samym centrum miasta. Wszystkie nasze zajęcia prowadzi wybitnie uzdolniona kadra szkoleniowców, którzy prywatnie profesjonalnie zajmują się fotografią, a głównie mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dzięki temu w przystępny metodę przekażą Wszyscy ludzie własną edukację, a w razie problemów, służą indywidualną pomocą oraz dodatkowo konsultacjami. Nasza nauka fotografii obejmuje szeroki zakres materiału, począwszy od budowy aparatu, poprzez jego parametry, kody, nastawienia, funkcje, a dodatkowo akcesoria, aż po albumy zdjęciowe i korzystanie filtrów przy obróbce zdjęć. Nasi kursanci nie tylko szkolą się z zakresu teorii, głównie stawiamy na zajęcia praktyczne. Bo to w tej chwili praktyka szlifuje nasze kwalifikacji. Po ukończonym kursie, Tobie naszym kontrahentom wystawiamy zaświadczenie na druku MEN, a ponadto dyplom ostateczny w języku polskim oraz dodatkowo angielskim. Zapisując się jeszcze w tym miesiącu, otrzymasz od nas prezent. Aż 10% zniżki na przyszłe szkolenia w naszej korporacji. Nie czekaj, dołącz na kursy fotografii już w tej chwili i zacznij z nami prędko się rozwijać.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy »

  Nasza firma już od ponad 10 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją pomocy dydaktycznych związanych z ruchem drogowym i motoryzacją. Nasze pomoce multimedialne zrewolucjonizowały rynek szkolenia kierowców w całej Polsce i wyznaczyły kierunek rozwoju rynku pomocy dydaktycznych zastosowanych do kształcenia kierowców. Staramy się, ażeby nasze towary cechowała za każdym razem najwyższa jakość pod kątem zawartości jak i stworzenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zakupu pomocy dydaktycznych wysokiej jakości. Nasz sklep ma książki dla kursantów nauka jazdy opole od podstaw, a także bardzo znany podręcznik prawo jazdy Opole w pigułce.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • CFA Polska »

  Tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) - dyplomowany analityk finansowy jest nadawanypoprzez amerykańskie stowarzyszenie CFA Institute. Uchodzi za symbol specjalistyczności oraz perfekcyjności zawodowej na pełnym globie. Posiadanie tego tytułu otwiera nowe sposobów pracy oraz pomaga rozwijać osobiste wymarzone ścieżki zawodowe.Egzaminy Chartered Financial Analyst odbywają się podczas sześciogodzinnej sesji. Egzamin z pierwszego poziomu zaawansowania to zestaw pytań testowych wielokrotnego wyboru. Każde pytanie testowe posiada trzy prawdopodobne odpowiedzi bez punktów ujemnych za błędną odpowiedź. Kolejny poziom egzaminu zawiera studia przypadku, których przeanalizowanie jest również testowana za pomocą pytań ABC. Jednakże trzeci poziom egzaminu składa się z testu oraz pytań opisowych.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kraków »

  By uniknąć nieuniknionych nerwów towarzyszących młodej parze w porze ślubu, a wynikających z konieczności zaprezentowania pierwszego tańca weselnego, Akademia Tańca, organizuje dwa rodzaje kursów tańca. Jeśli do wesela zostaje w dalszym ciągu trochę czasu, zaproponujemy warsztaty tańca towarzyskiego, na których oprócz walca angielskiego, wiedeńskiego jak również nauki discofoxa, nauczysz się szeregiem innych tańców. Natomiast dla par, którym nie zostało już dużo czasu, organizujemy ponadprogramowy tryb kursu dla narzeczonych. Na tym szkoleniu skupiamy się przede wszystkim na obu rodzajach walca i discofoxie.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Accent to szkoła angielskiego na terenie miasta Kraków, która oferuje kursy językowe nie tylko dla dorosłych http://accent-krakow.pl/dla-doroslych.html, ale również dla dzieci http://accent-krakow.pl/dla-dzieci.html oraz dla młodzieży http://accent-krakow.pl/dla-mlodziezy.html. Szkoła ta stara się osiągnąć wysoki poziom nauczania m.in. poprzez dobór lektorów współpracujących ze szkołą. Przykładowymi kursami prowadzonymi przez szkołę Accent są kursy FCE oraz kursy CAE.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice »

  O szkoleniach w województwie śląskim i nie tylko.Strona internetowa na której znajdziesz sporo absorbującech artykułów o szkoleniach miękkich, rozwoju zawodowyym, umiejętnościach sprzedażowych i menedżerskich. Bez znaczenia od tegow jakim wieku jesteś, jak bogatym doświadczeniem zawodowym dysponujesz zawsze powinno się rozwijać. Na naszych stronach trafisz na cenne radyi handlowe, porady dla kierowników, ciekawe informacje dla właścicieli firm. Zapraszamy gorącona naszą stronę www, zawsze nowe artykuły.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów biznesu »

  Szkoła trenerów prowadzona przez firmę GrupaSET zapewnia naukę na bardzo wysokim poziomie. Program szkoły pozwoli Państwu posiąść umiejętności trenerskie, które pomogą Państwu przy tworzeniu nowych programów szkoleniowych. Program szkoły podzielony został na 4 bloki, a każdy z nich zapewnia nowe doświadczenia i nowe umiejętności. Trener biznesu jest to osoba zajmująca się rozwojem umiejętności i kompetencji swojego ucznia. Pozwala to na zbudowanie nowych relacji opartych na zaufaniu. GrupaSET pozwoli Państwu posiąść konieczna wiedzę, aby moc pracować w tym zawodzie. Na stronie internetowej firmy znajda Państwo program nauczania jaki proponuje szkoła.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci dąbrowa górnicza »

  Centrum Aktywnej Edukacji oferuje usługi edukacyjne najwyższej jakości w miłej i przyjaznej uczniowi atmosferze. Korepetycje z matematyki Będzin to nasza specjalność. Każdy z naszych uczniów otrzymuje bezpłatne materiały dydaktyczne w ramach zajęć. Co sprawia iz nauczanie przedmiotu matematyka Dąbrowa Górnicza staje się jeszcze przyjemniejsze. Indywidulanie podchodzimy do każdego z uczniów, zapewniamy elastyczne terminy zajęć oraz dogodne formy i terminy płatności.
  W naszej ofercie znadją Państwo wakacyjne kursy uzupełniające dla studentów rozpoczynających naukę na kierunkach technicznych oraz zajęcia przygotowujące do poprawkowej matury z matematyki. Naszą specjalizacją sa korepetycje z matematyka Sosnowiec. Nasze kursy oparamy na standardach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dzięki czemu mautra Dąbrowa Górnicza będzie dla Ciebie prosta.Cechuje nas indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia prowadzone przez dobraną kadrę, aktywnych zawodowo nauczycieli dla których korepetycje matematyka Dąbrowa Górnicza stanowi pasję.
  Centrum Aktywnej Edukacji oferuje usługi edukacyjne najwyższej jakości w miłej i przyjaznej uczniowi atmosferze. Korepetycje z matematyki Będzin to nasza specjalność. Każdy z naszych uczniów otrzymuje bezpłatne materiały dydaktyczne w ramach zajęć. Co sprawia iz nauczanie przedmiotu matematyka Dąbrowa Górnicza staje się jeszcze przyjemniejsze. Indywidulanie podchodzimy do każdego z uczniów, zapewniamy elastyczne terminy zajęć oraz dogodne formy i terminy płatności.
  W naszej ofercie znadją Państwo wakacyjne kursy uzupełniające dla studentów rozpoczynających naukę na kierunkach technicznych oraz zajęcia przygotowujące do poprawkowej matury z matematyki. Naszą specjalizacją sa korepetycje z matematyka Sosnowiec.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kosmetyczna łódź »

  Aktualnie ogromnie istotne okazuje się wyszukanie pomysłu na własną reklamę. Obecny świat oczekuje od nas zaradności i umiejętności prezentowania siebie w najlepszym świetle. Nie dość, iż trudno znaleźć robotę, to do tego masa osób zmuszanych jest do zmiany zawodu. Jak odpowiadać na analogiczną sytuację? Postaraj się założyć własną działalność gospodarczą, wykonywać pracę tylko na własny rachunek! Rekomendujemy z tego powodu tę szkołę. Spróbuj swoich sił w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej. Oto specjalności, które cały czas są ludziom przydatne, natomiast ludzie utalentowani oraz z imponującym portfolio mogą zarobić w gruncie rzeczy niezłe pieniądze. Oto pomysł dla wielu osób! Zdobądź profesję, która da Ci dużo radości i zezwoli na niezależność. Zobacz naszą ofertę. Po szczegóły zapraszamy na stronę www szkoły.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dyscyplina ostra jęzora do środka granią »

  Umiejętność do uzyskiwania i traktowania jęzora zawarty fundamentalnym obszarem, jaki wyróżnia człowieka od niedrugich istot. Jednakże z trudem zawarty nazwać którego parametry jęzora są wyjątkowo człowieczy, działa nieco gildia konstrukcyjnych, jakie jest dozwolone wyszperać we całych poufałych manierach człowieczego języka, natomiast tęskni tężyzn łączności zwierząt. Na ideał, niemało zwierząt są w stanie ogłaszać się ze sobą w ciągu sygnalizację na idei wokół nich, jednakże to rodzaj komunikacji brakuje woluntaryzm człowieka vernaculars (w tym że nie ma figa o dźwięk słowa "psina", jakiego zdołają zwać na jego wpływ). Niedrugiego jakości wymianie zwierząt, mogą skorzystać swobodnego odgłosy, jednakowoż nie są w stanie zespolić te dźwięki w rozmaity postępowanie, iżby wykonać zupełnie nowiusieńkiego zasób wiedzy, jakie zdołają istnieć mechanicznie rozumiane przy użyciu nieróżną. Hockett zwie niniejszą wymowę konstrukcyjną ludzkiego jęzora "wydajności". Grunt zlokalizowany, żeby w wydedukowaniu humanitarnego języka, iż nie ukróca się aż do bezapelacyjnego pertraktacje słów, niemniej jednak właściwie, muszą być w stanie użytkować zrozumieć i tworzący całość system, kto pozwala na niezmierzonej kwoty możliwych raportów. W rzeczy samej więc, polish courses in London natomiast moc tężyzny wymiany zwierząt występują, różnią się od chwili człowieczych języków, w tym, że mają ciasny dyscyplina nie składniowo strukturyzowanych tokenów słownictwa porwanych międzykulturowe różnice między bandami.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • CeDeKa - szkolenia hotelarskie i gastronomiczne »

  Organizujemy profesjonalne szkolenia dla menadżerów oraz pracowników operacyjnych hotelarstwa i gastronomii.W naszej ofercie znajdują się kursy menadżerskie, kelnerskie, barmańskie, dla recepcjonistów i służby pięter.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Darmowy »

  Test IQ darmowy - brzmi jak fikcja? Nic podobnego! W naszym portalu udostępniamy odwiedzającym całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test zatwierdzają ogromne ilości zadowolonych odwiedzających. Dzięki dużej liczbie zbadanych odwiedzających, test iq został dopracowany do perfekcji. Dajemy gwarancję, że wynik który otrzymasz będzie prawdziwie odwzorowywał twój rzeczywisty iloraz inteligencji. Znajomi pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie zamierzasz być gorszy, a nie chcesz iść na badanie Mensy lub płacić 20 zł za sms-a? Właśnie tego testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu iq, lecz to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje odpowiednikom. Wręcz przeciwnie! Obsługa portalu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie testu Mensa, za sprawą bardzo zaawansowanych skryptów wyliczania ilorazu inteligencji. Nie marnotraw czasu, odwiedź nasz portal i poznaj swoje iq za darmo już teraz!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy »

  Egzamin na prawo jazdy jest ze 100% pewnością jednym z ważniejszych egzaminów w naszym życiu. Kiedy się okazuje naprawdę wcale nie jest go tak łatwo zdać. Posiada na to wpływ dużo czynników, przede wszystkim słabe umiejętności jazdy jak również sam stres. Na naszej stronie przedstawiliśmy wszelkie, szczegóły na zagadnienie tego egzaminu, oraz zamieściliśmy przykładowe testy na prawo jazdy, które będziesz umiał rozwiązywać w wolnych chwilach. Na stronie znajdziesz także trochę wskazówek na temat wyboru instruktora, czy również praktycznych wskazówek kiedy poprawnie prowadzić samochód. Dzięki mojej stronie zdanie egzaminu stanie się o wiele łatwiejsze.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notatki »

  Portal grpd.pl udostępnił właśnie gimnazjalistom streszczenia wierszy i poprawne rozwiązania do prac domowych. Rozwijając nasz serwis www dalej zapraszamy na nowy portal www notatki.grpd.pl. Na stronie znajdziecie Państwo gotowe notatki z chemii i matmy. Zachęcamy do zadawania pytań na temat lekcji poprzez system komentarzy. Prace piszemy dla uczniów uczęszczających do podstawówki lub gimnazjów.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty ekologiczne »

  Firma zajmuje się przeprowadzanie profesjonalnych szkoleń csr. Ponadto w naszej ofercie znajda Państwo warsztaty ekologiczne (zarówno indywidualne jak i grupowe) których głównym celem jest zrozumienie czym w dzisiejszym świecie jest świadomość ekologiczna. Tylko ona zapewni przedsiębiorstwu zrównoważony rozwój w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska. Bee Green to sprawdzone szkolenia i warsztaty. Zapraszamy, nigdy nie jest za późno na naukę. Dbajmy o naszą planetę.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neal - Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko – Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Angielski Bielsko – zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener NLP »

  Miło inwituję na stronę najogromniejszego polskiego instytutu NLP – Master NLP. Dowiedz się czym jest sukces, nie pozwól aby Twoim istnieniem zarządzał wypadek. Naucz się stosowania należytych metod i bądź człowiekiem funkcjonalnym. Odmień własny tryb myślenia i postępowania na taki, jaki pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia. NLP Polska egzystuje od więcej niż 10 latek, przez tenże czas przyuczyliśmy wielu jak przeobrazić marzenia w rzeczywistość. Ukazywany instytut posiada dostęp do najlepszych, najbardziej efektywnych i prostych do zasymilowania technologii odmiany osobistej jak i biznesowej. Przeprowadź początkowy poziom w rzeczywistość instrumentów komunikacyjnych NLP, całość po to abyś był szczęśliwszy, zarabiał więcej pieniędzy, posiadał bardziej kompletne relacje z bliźnimi, oraz osiągał swój potencjał tak tak samo jak ty chcesz. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym tak rzeczywiście jest NLP w takim razie wejdź na ukazywaną witrynę już teraz. NLP to mówiąc ogólnie zbiór środków komunikacyjnych takich jak między innymi: raportowanie, jakie nauczą w jaki sposób budować relacje z różnymi ludźmi, dodatkowo jak efektywniej się kształcić, oraz przesyłać informacje. Następnym narzędziem jest kreska czasu, jaka kształci w jaki sposób przewidywać i osiągać zamysły, również demonstruje w jaki sposób pozbywać się ujemnych wrażeń z przeszłości.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trener biznesu »

  Z jazdą na rowerze jest tak, że jej się nigdy nie zapomina. Niestety nie ma tak z wszystkimi umiejętnościami. Umiejętności trenerskie niestety trzeba ciągle rozwijać. Trener sukcesu aktywnie pracujący w zawodzie powinien się kształcić i doskonalić umiejętności żeby sprostować wymaganiom rynku. Jeśli się zastanowimy można wyznaczyć kilka grup umiejętności trenerskich, które wydają się najważniejsze. Pierwszą z nich jest umiejętność projektowania i tworzenia szkoleń. Projektowane szkolenia muszą być dopasowane do tematu oraz grupy docelowej a nie tylko do wiedzy trenera, a techniki aktywnego uczenia dorosłych nie powinny być tylko nazwą w sylabusie. Kolejną niezbędną umiejętnością jest interesujące i ciekawe prowadzenie szkoleń. Ta umiejętność jest niezbędna, gdyż nawet ciekawa i ważna informacja przekazana w nudny sposób nie zostanie przyswojona przez słuchaczy kursu. Ważnym atutem w trakcie prowadzenia szkoleń jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, a także rozwiązywania konfliktów oraz umiejętność modulacji głosu. Dobry trener oprócz przekazania wiedzy, umie przekazać niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania wewnątrz korporacji oraz potrafi motywować pracowników.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: