Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Kurs fotografii »

  Z przyjemnością przedstawiamy przed Państwem nasze najnowsze szkolenie fotografii. Zostało onostworzone z analizują o wszystkichchcących pogłębić swoją edukację z zakresu budowę, funkcje,możliwości, programy, a oprócz tego akcesoria aparatu fotograficznego. Jako dodatek poruszymy zagadnienietworzenia albumu zdjęciowego, a oprócz tego użycia filtrów w programach graficznych. Będziemy się tego uczyc na jednym z dwóch do wyboru kursów: weekendowy oraz dzienny. Właściwie każdeszkolenie składa się nie tylko z części teoretycznej, głównie stawiamy nadoświadczenie. Dzięki czemu dużo łatwiej jest przyswajaćedukację. Nasze szkolenia organizowanesą w 12 ośrodkach miejskich w całej Polsce, gdzie placówki ulokowane sa w centrum miast. Nauka fotografii odbywa się pod czujnym okiem kadry trenerów, która składa się zfachowych fotografów, którzy przez kilka lat zbierali własnedoświadczenie po to aby wodpowiedni metodę przekazać Ludzie je na naszym kursie. Dla absolwentów naszej szkoły wystawiamy zaświadczenie na druku MEN a teżdyplom w dwóch języchak (polski, a oprócz tegoangielski). Jak łatwo zauważyć nasze szkolenie wyróżniasię na tle innych! Dlatego warto zapisać się na kurs fotograficzny już aktualnie! Z nami zdobędziesz nowe doświadczenia iumiejętności.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Słupsk »

  OSK Darecky jest prężnie działającym ośrodkiem szkolenia kierowców w Słupsku.
  Podchodząc do kursanta szczególnie, w taki sposób aby dopasować szybkość wykładania do jego własnych predyspozycji przyszłego kierowcy, OSK Darecky zdobył rzesze kolejnych nowych przyszłych kierowców.
  Każda osoba jaka ukończyła szkolenie w ośrodku szkolenia kierowców Darecky w Słupsku może rzec, że została celnie przygotowywana do przyszłej samodzielnej jazdy wozem po naszych jezdniach. Wszelcy kursanci podchodzący do testów państwowych na prawo jazdy nie muszą się bać gdyż zostali wybitnie dobrze przygotowani do nich. Wobec tego pod warunkiem wywodzisz się z okolic Słupska i masz zamiar wyszkolić się jeździć autem w prawidłowy sposób zerknij na stronicę oskdarecky.slupsk.pl i zaznajomże się z całkowitą propozycją tegoż . ośrodek szkolenia kierowców Słupsk

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia rzeszów »

  Właściwie każdy młody człowiek kończąc szkołę średnią planuje iść na studia Rzeszów. Studiowanie stało się bardzo popularne i modne! Natomiast studiowanie nie jest już wyłącznie dla najwybitniejszych. Studiować w tych czasach może prawie każdy kto zdał egzamin maturalny nie zależnie od jego wyniku.  W katalogu usług/produktów uczelni posiadamy dostępne studia stacjonarne i niestacjonarne jak również wieczorowe. Na uczelniach własnych jak również państwowych. Studia niestacjonarne i wieczorowe są płatne. Coraz większą popularnością cieszą się studia online. Niegdyś było nie do pomyślenia by studiować w trybie eksternistycznym on-line dzisiaj jest to możliwe. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kursy Rzeszów i szkolenia.  Dają one sposobność zdobycia cennych umiejętności, których wymagają pracodawcy. Warsztaty komputerowe, księgowe, administracyjne to warsztaty w których wszyscy ludzie uczestniczą najchętniej. Pracodawcy także delegują indywidualnych pracowników na szkolenia dokształcające, a dodatkowo na studia. W ogromnej liczbie przypadków odmowa podjęcia studiów kończy się wypowiedzeniem. Pracodawcy pragną mieć nie tylko doświadczoną niemniej jednak również wykfalifikowaną kadrę pracowników. Studiują młodzi i studiują też starsi niestety tym drugim nie przychodzi to z taką łatwością.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel »

  Posiadamy zaszczyt pokazać przed Państwem kursy Excel, który oferuje nasza firma. Tylko w tej chwili w ramach promocji, cena za warsztaty została obniżona i wynosi jedyne 299 zł. W pakiecie otrzymają Państwo, aż 16 godzin zajęć, które przeprowadzane będą przez profesjonalną kadrę szkoleniowców. Wszyscy trenerzy mają ukończone studia kierunkowe wyższe a a przy tym wieloletnie wiedzę praktyczną w wykonywanym zawodzie. Dzięki czemu w łatwy metodę będą mogli przekazać maksimum ze spersonalizowanej wiedzy. Każda z oferowanych przez moją firmę nauk, odbywa się w ośrodku szkoleniowym, który usytuowany jest w centrum każdego z 12 miast w Polsce. Nasi trenerzy opracowali także sam program zajęć, dzięki czemu jest on bardzo elastyczny względem kursantów, daje sposobność dużego dostosowania się do ich wymagań, a ponadto poziomu edukacji. Podsumowaniem szkolenia jest dwustopniowy egzamin, podzielony na dwie części. Każda odpowiada za inną partię i zakres materiału. Pierwsza część testuje zakupioną podczas szkolenia excel wiedzę teoretyczną, jednakże kolejna, weryfikuje pozyskaną wiedzę z zakresu praktyki. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplom w dwóch językach (polskim, a dodatkowo angielskim) a również zaświadczenie na druku MEN. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych ogłoszeń!

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego online »

  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując niemiecki czy francuski online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Biznesplan przydaje się nie tylko podczas zakładania działalności gospodarczej, w celu zdobycia dotacji na rozpoczęcie działalności. Każda szanująca się, a ponadto zbająca o przyszłe lata firma powinna mieć zrealizowane indywidualne biznesplany, a oprócz tego ze stuprocentową pewnością w miarę upływu czasu uaktualniać je. Wynika to z tego, że w takim biznesplanie określone są cele bliższe i dalsze, w związku z czym łatwiej zarządzać firmą. Na niniejszej witrynie internetowej WWW można znaleźć praktyczne wskazówki na temat pisania dobrych biznesplanów.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje zarządzanie »

  Zachęcam Was od odwiedzenia naszego portalu. Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji szkoleń dla zakładów pracy. Wyróżniamy się dobrymi notowaniami w wynikach wyszukiwarki Google. Właściwym miejscem na urządzenie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od harmidru miasta.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Kształtują one umiejętności osobiste. W naszych warsztatach zwracamy istotną uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych zdolności, dlatego też około dziewięćdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych warsztatów są przede wszystkim pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).tematyka: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, merchandising, prospekting.przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie ludzmi, zarządzanie przz cele MBO, motywowanie pozafinansowe.Prowadzimi również imprezy integracyjne w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, zjazdy na linach, paintball i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy dodatkowe Gdańsk »

  Masz już dość kolejnych nieudanych podejść do egzaminu na prawo jazdy kat. B? Nie poddawaj się, zapraszam do mnie na jazdy doszkalające, które pozwolą uzyskać pozytywny wynik egzaminu. Więcej szczegółów na mojej stronie internetowej www.jazdydodatkowe.eko-l.pl.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lotnik.eu - nauka latania »

  Portal nasz zawiera zbiór wiedzy związanej z aeronautyką, począwszy od helikopterów, poprzez szybowce, aeroplany, zaś na doniesieniach z pokazów powietrznych kończąc. Odnajdziesz tutaj porady i dokładną wiedzę na temat szkoleń PPL(H) i na licencję pilota helikoptera. Na domiar tego, dostarczymy Tobie kompendium helipadów i opisy kultowych typów śmigłowców. Masz trudność z jakimiś terminami lotniczymi? Przedstawiamy nasz słownik wyrazów, który bezpośrednią drogą wyjaśni Ci podstawowe zagadnienia.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Era CSiR S.C. »

  Firma Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S. C. rozpoczęła swoją działalność w 1998r., wtedy pod marką BEHAPOWIEC. Jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie edukacji i szkolenia pracowników w celu podniesienia ich kwalifikacji i jakości świadczonej pracy. Dziś kiedy wyznacznikiem sukcesu firmy jest miara profesjonalizmu jej pracowników, Nasza Era CSiR S. C. zapewnia profesjonalną obsługę szkoleniową i konsultingową działając na terenie całego kraju. Misja firmy- wierzymy, że każda organizacja, która działa na rynku musi mieć cel swojego istnienia, misję wykraczającą poza dostarczaniem zysku właścicielom. Z usług Naszej Ery korzystają firmy, które zdobyły już pozycję w swojej branży, a także mniejsze podmioty gospodarcze, których celem jest efektywny rozwój. Nasza Era CSiR potrafi sprostać wymaganiom klientów i doskonale zaspokoić zgłoszone potrzeby szkoleniowe. Proponowane przez firmę rozwiązania są perspektywiczne. Oznacza to, że zespół profesjonalistów analizuje rynek, trendy i kierunki jego rozwoju i na podstawie szczegółowych danych proponuje najlepszą drogę do realizacji wyznaczonego celu.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  prawo jazdy Gdańsk - nasza szkoła działa od 1995 roku na rynku pomorskim. W tym czasie nauczyliśmy i pomogliśmy zaliczyć pozytywnie egzamin wielu setkom osób. Nie zadowalamy się jednak samym przygotowaniem kursanta do zdania egzaminu. Podchodząc indywidualnie do każdego kursanta chcemy się wyszkolić go na pełnowartościowego, pewnego kierowcę. Jeśli chcesz posiadać prawo jazdy, zostać kierowcą to dobrze trafiłeś! Nasza szkoła cieszy się świetną reputacją, a w tej branży to jest najważniejsze. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Sopot »

  Współczesne obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w projektor oraz hotspot. Starczy iż wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w łatwy sposób wynajdzie ośrodki spełniające Twoje wymagania. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyekwipowanymi salami konferencyjnymi. W tym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak również znaleźć obiekt na konferencje. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników oraz podwyższają ich wiedzę. Miastem odznaczającym się dużą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Sopot.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy organizuje szkolenia i szkolenia dla osób ubiegających się o uzyskanie prawa jazdy. Zarówno kursy zasadnicze jak i doszkalające prowadzone są w zakresie teorii, a dodatkowo kategorii A i B.
  Na naszej witrynie internetowej WWW odnaleźć mogą Wy dane o naszym OSK (Ośrodek Kursy Kierowców), a ponadto aktualną ofertę mojej szkoły nauki jazdy. A dodatkowo na stronie można znaleźć takie informacje jak termin rozpoczęcia najbliższego wykładu na prawo jazdy, galerie w której znajdują się fotografię naszego biura i placu manewrowego oraz dział kontaktu. W nim znajdują się wszystkie informacje adresowe, formularz kontaktowy za którego pośrednictwem można prędko nawiązać z nami kontakt i mapka prezentująca jak można trafić do naszego biura.
  Z rozważają o odwiedzających stronę mojej auto szkoły, umieściliśmy działy "prawo jazdy w sieci" oraz dział "dla kursanta". W pierwszym z nich znajdują się najciekawsze publikacje na temat prawa jazdy znalezione w Internecie, a w drugim pomoce do nauki w czasie przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. W gronie nich znajduje się  między innymi  schemat klawiatury jaki występuje podczas egzaminu na prawo jazdy (wraz z opisami klawiszy), aktualna tabela prędkości, raport świateł pojazdu egzaminacyjnego, znaki drogowe czy dostęp do testów na wszelkie kategorie.
  Dzięki formularzowi znajdującemu się stronie mogą państwo zapisać się na przewodnik prawa jazdy w Internecie - nie wychodząc z lokalu mieszkalnego. Wszelkie potrzebne informacje dostępne są na www.naukajazdy.gorlice.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy »

  żeby nauka jazdy Opole mogła być bardzo skuteczna, trzeba pamiętać o paru poważnych aspektach. Pierwsza rzecz to decyzja w kwestii tego, jaka prawo jazdy opole będzie w naszym odczuciu najbardziej sensowna. Skala konkurencji w tej branży jest bardzo wysoka, w związku z czym jako kontrahenci, posiadamy komfort wyboru z dużej liczby różnorakich źródeł. Gdy staramy się o nauka jazdy opole należy pamiętać, że tu podobnie istotne są zarówno przyswajane w praktyce kwalifikacji, jak także podstawy powiązane z teorią. Jeżeli już ich nie poznamy, nie posiadamy szans na podejście do jakiegokolwiek egzaminu. Głównie istotne jest wybór stosownej szkoły, najlepiej przeczytać na forum opinii, zapytać indywidualnych przyjaciół którzy maja prawo jazdy opole, w której szkole się uczyli,porównać ofertę szkół żeby wyselekcjonować ta dobrą odpowiednia.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs www »

  Firma TARGET-PROJECT zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych kursów komputerowych i programistycznych. Polecamy Państwu szczególnie takie kursy jak szkolenia z Microsoft Excel, Adobe, grafiki komputerowej, Microsoft Photoshop, a także szkolenia z zakresu tworzenia stron www. Zajęcia są przeprowadzane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Zapraszamy do zapisywania się do grup zajęciowych. Więcej szczegółów o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Coraz bardziej zaawansowany staje się język angielski branżowy. Na szczęście wiele współczesnych szkół językowych oferuje specjalne kursy, na których możemy nauczyć się swobodnego posługiwania wspomnianymi żargonami np. angielski medyczny czy techniczny. Bez wątpienia może okazać się to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój, dająca perspektywy na przyszłość.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie bezwzrokowe »

  Chcesz podnieść własne kwalifikacje? Nic bardziej prostego! Wejdź na stronę bezwzrokowo.pl i zobacz jak bez trudu przyswoić sobie szybkie pisanie. Szybkie pisanie na klawiaturze nie jest trudne. Mistrz klawiatury przeprowadzi Cię przez wszystkie zawiłości. Pisanie bezwzrokowe stanowczo ułatwi zaprojektowany przez nas kurs szybkiego pisania Mistrz klawiatury online to prosta i fajna nauka pisania na klawiaturze. Przejdź kurs szybkiego pisania na klawiaturze i uwierz, że mistrz klawiatury to właśnie TY. Bezwzrokowe pisanie nie jest przykre!

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Akwarela -zajęcia rozbudowane jako II raz na 7 dni, głownie dla kandydatów naArchitekturę PW i na Architekturę Krajobrazu (Nie można zapisać się na samą akwarelę, są to zajęcia dodatkowe, nieobowiązkowe )
  Tradycyjnie Pracownia DOMIN osiągnęła najwyższe noty na Egzaminie WAPW 2012. Aż cztery chłopcy i dziewczęta ( z pięciu w ogóle) otrzymały notę 100 pkt. W pierwszej dziesiątce, jest dziewięciu absolwentów pracowni DOMIN. W pierwszej dwudziestce znalazło się 16 DOMINOWCÓW :)DOMIN - pracownia rysunku świadczy usługi takie jak kurs rysunku artystycznego. Zapraszamy do zapisów na zajęcia. Wyjątkowo zapraszamy na nasze zajęcia które uczęszczają albo uczęszczały na inne kursy. Jesteśmy w stanie nauczyć czegoś nowego.
  Akwarela -zajęcia profesjonalne jako II raz w tygodniu, głownie dla kandydatów naArchitekturę PW i na Architekturę Krajobrazu (Nie można zapisać się na samą akwarelę, są to zajęcia dodatkowe, nieobowiązkowe )

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: