Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Kurs niemieckiego online »

  Świat Internetu usprawnia nam życie. Jedną ze sfer jest komunikacja w języku obcym. Nie trzeba już przeglądać ciężkich encyklopedii słownikowych, które i tak nie mają wykazu wyczerpującej ilości haseł, żeby odpisać komuś na wiadomość po niemiecku, którego nie znamy. To, z czego dzisiaj korzystamy to kompleksowy słownik niemieckiego internetowy. Czy mamy pewność, że ufając w jego przetłumaczoną wersję nie popełnimy gafy? Rzecz jasna, że nie. Ciężko wszak przetłumaczyć kontekst, gramatykę. Słownik pewnych błędów nie wyeliminuje. Niemniej jednak pozwoli nam on przekazać komuś komunikat, który będzie zrozumiały dla drugiej strony. Jeżeli kontaktujemy się z kimś często, to wskazane byłoby, by przejść szkolenie z niemieckiego online. Bezsprzecznie ułatwi nam to komunikację. Jeżeli jednak nie mamy na to ochoty, słownik online języka niemieckiego będzie narzędziem satysfakcjonującym. Kurs niemieckiego online można odwlec do chwili, aż będziemy mieli silniejszą motywację. Odwiedź stronę www.niemiecki.w15dni.pl i kup kurs. Polecamy gorąco!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zdobywać potrzebne uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje szkolenia sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych kursach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne kursy. Odwiedzaj naszą stronę często by nie przeoczyć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Firma STAY & PLAY organizuje szkolenia z pierwszej pomocy dla osób niezwiązanych zawodowo z medycyną. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczoną kadrę - ratowników medycznych, trenerów pierwszej pomocy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod, każdy z kursantów nabywa wiedzę niezbędną do uratowania życia człowieka. W trakcie kursów szkoleń prowadzone są ćwiczenia praktyczne na fantomach, symulacje stanów nagłych, pokazy pierwszej pomocy. Oferta kursów pierwszej pomocy STAY & PLAY skierowana jest do przedsiębiorstw, instytucji, przyszłych kierowców, rodziców i opiekunów małych dzieci. Firma realizuje również zabezpieczenia medyczne wydarzeń sportowych, eventów, imprez.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - "NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE" »

  Bez wątpienia "NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE!!!". Mając na uwadzę Państwa wygodę, zaoszczędzony czas i redukcję kosztów szkolenia, stworzyliśmy specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych e-szkoleniem BHP przez internet.

  Szkolenie okresowe eBHP adresowane jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych, a w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, kosztorysantów, inżynierów produkcji, jak również średniego personelu technicznego realizującego procesy budowlane oraz innych pracowników działów produkcyjnych firm.
  Po odbyciu szkolenia pracownicy nabywają wiedzę oraz umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również mogą wykonywać obowiązki wynikające z art. 209.1 §1 ust. 2 Kodeksu pracy, czyli osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy i czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla księgowych – szkolenia kursy studia »

  Zapraszamy Państwa do serwisu dla księgowych. W serwisie księgowym znajdą Państwo aktualne informacje na temat najnowszych zmian w podatkach i rachunkowości oraz pełna ofertę szkoleń i kursów dla księgowych, jak i również studiów podyplomowych.

  W jednym miejscu znajdziecie zarówno najnowsze informacje na temat podatku VAT CIT czy standardów rachunkowości jak i kompleksową ofertę czołowych firm na rynku dotyczących kwalifikacji zawodowych. Szkolenia i kursy dla księgowych szkolą i pomagają w zdobywania kompetencji tym którzy pragną zostać ekspertami w dziedzinie finansów, rachunkowości czy też podatków jak i też osobom aktywnie pracującym w zawodzie chcących podnieść swoje kompetencje zawodowe.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dziedzinie, organizowane są różnorodnego typu kursy szkolenia. Uczestnictwo w nich dopełnia się wydaniem zaświadczenia potwierdzającego udział, bądź uprawniającego do wykonywania akcji scalonych z problematyką kursu. Zdołają to być kurs polegające na merytorycznym i pożytecznym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie scalonych z wykonywaniem klasycznego fachu przez członków http://www.grmg.pl/szkolenia/mateusz-grzesiak/nlp. Są to także, atrakcyjne w przeszłym okresie, szkolenia z zakresu rozwoju indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej łączności interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć również rozwijania technik szybkiego uczenia się, czytania, bezproblemowego i efektywnego utrwalania. Dla pracowników wyższego stopnia, przygotowywane są oferty szkoleń z obszaru dowodzenia kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, mediacji.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • School of driving licence »

  Drivingschoolwarsaw.pl jest ośrodkiem szkolenia kierowców. Powstał on z myślą o wymagających kontrahentach oczekujących osobnego podejścia, przyjaznej atmosfery w trkacie szkolenia teoretycznego i praktycznego. Indywidualny plan przygotowania do egzaminu praktycznego robiony jest pod kątem predyspozycji klienta i poszczególnych umiejętności w zakresie sposobu jazdy. Otwarte i przyjazne podejście do klientów gwarantuje naukę jazdy w sposób bezstresowy. Ponadto szkolenie nakierowane jest na wyrobienie nawyków podczas jeżdżenia, dzięki czemu podczas państwowego egzaminu praktycznego, kierowca może skupiać się tylko na poleceniach egzaminatora. Przedsiębiorstwo drivingschoolwarsaw.pl funkcjonuje w takich dzielnicach jak Mokotów, Ursynów oraz Śródmieście.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel »

  Witamy gorąco. Dzisiaj posiadamy radość pokazać Państwu nasze najnowsze szkolenie z aplikacji biurowej pakietu Ms Office a mianowicie jest to szkolenie Excel.  Nasze szkolenie posiada na celu przybliżenia Państwu w jak największym stopniu programów Ms Excel, która to jest arkuszem kalkulacyjnym. Nasza bogata oferta ma w osobistych zasobach również wiele innych przydatnych szkoleń uzupełniających, które są doskonałą kontynuacją do zasadniczych warsztatów. Zajęcia organizowane są przez wybitnie uzdolnioną kadrę trenerów, którzy kilka lat poświęcili w postęp własnych umiejętności zdobywając niezbędne wiedzę praktyczną. Poza tym każdy z nich w metodę indywidualny zwraca się do kursantów w celu obietnice im najwyższego poziomu przekazywanej wiedzy. Kurs Excel odbywają się, aż w 12 różnorakich miastach w całej polsce. Co więcej w każdym z nich, placówka edukacyjna została ulokowana w ścisłym centrum. Nasze szkolenia Excel zakończone sa dwstopniowym egzaminem sprawdzający edukację z obrębu zarówno praktyki jak również teorii. Dzięki temu kursanci maja jeszcze większą mobilizację do uczenia się. Ażeby zapenić im jeszcze mocniej dogodne okoliczności, grupy na zajęciach nie przekraczają 12 ludzi. Na zakończenie warsztatów wystawiamy dyplom oraz dodatkowo zaświadczenie MEN.Zapraszamy do zapisów.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski »

  Język Francuski przez Skype. Rozmawiaj na żywo z francuskim lektorem. Koniec nudnej gramatyki, zacznij wreszcie mówić!!!język francuski dla dorosłych, studentów, maturzystów i gimnazjalistów. Kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów DELF. Skype; e-francedom Lekcja GRATIS. Kontakt skype: e-francedomGG 2086688

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  kursy językowe dla firm szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  Firma oferuje szeroki zakres szkoleń o tematyce BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Oferta skierowana jest do małych oraz dodatkowo dużych firm. proponujemy dodatkowo usługi z obszaru bezpieczeństwa bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Działamy przeważnie na terenie południa kraju. Szkolenia planujemy na życzenia w zakładach pracy u Klienta. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Coaching prawdopodobnie nie jest w naszym kraju zbyt popularnym rozwiązaniem zdobywania motywacji aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że z dnia na dzień zdobywa coraz więcej popleczników. Jeśli także ty jesteś chętny zapraszamy do poznania ogólnych zasad coachingu oraz sprawdzenia, w jakich sytuacjach możemy być rzeczywiście pomocni. W naszej ofercie mamy wsparcie w sprawach małżeńskich, ale również motywowanie do organizowania nawet codzinnych spraw w całkiem inny sposób niż dotychczas. kliknij na link strony i spraw, aby twoje życie stało się prostsze .

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt danych »

  JDS Consulting działająca od wielu lat na stronie internetowej przedstawia swoją ofertę. Nasi eksperci posiadają ogromne doświadczenie i umiejętności interpersonalne. Rozumiemy dobrze, jak znaczące dla firmy jest zorganizowane bezpieczeństwo informacji. Jesteśmy szybką odpowiedzią na zapotrzebowanie polskiego rynku firm. Naszym celem jest wykwalifikowany i świadomy zagrożeń danych pracownik. Nasze szkolenia uświadamiają znaczenie, jakie posiada skrupulatny audyt danych. Szczegółowe informacje i kontakt umieszczone są na stronie www.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak pokonać stres »

  Niniejsza witryna internetowa WWW tyczy się zagadniania stresu. Jak wiadomo stres jest jednym z czynników, które ze znakomitym skutkiem uprzykszają żywot oraz dodatkowo w pewnych przypadkach powoduje różnorodne choroby. Z tego względu powstała ta strona, na której prawie każdy kto nie potrafi sobie poradzić ze stresem ma możliwość zapisać się na bezpłatny poradnik o stresie. W poradniku przedstawiono efektywne metody niwelowania i łagodzenia stresu. Właściwie każdy kto żyje w stresie, a chciałby go zredukować powinen zaznajomić się z tymi wskazówkami.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dokonaj prawo jazdy »

  prawo jazdy warszawa wybitnie opornie w aktualnych czasach uzyskać. Dużo paple się o trudnościach przy zdawaniu egzaminów. Od kursantów dużo się żąda i zdanie sprawdzianu w pierwszym czasie jest nie lada wyzwaniem. Każdy prawie próbuje po parę razy swoich sił w trakcie testów. Niewiele komu się teraz udaje zdać za pierwszym razem, skutkiem tego powinno się się dobrze zastanowić przy wyborze ośrodka, który ma nas kształcić postępowania na drodze oraz kodeksów drogowych. nauka jazdy warszawa powinna być wykonana przez doświadczonego ośrodka, który wie jak dobrze instruować kursowiczów i posiada odpowiednie warunki do tego. Ośrodek taki winien zatrudniać wykwalifikowanych trenerów, którzy wiedzą w jaki sposób dojść do kursanta i prawidłowo scedować mu swoją wiedzę. Każdy ośrodek ma obowiązek dodatkowo świadczyć jazdy doszkalające warszawa dla tych kursantów, którym źródłowa liczba godzin jazd na przestrzeni kursu okazała się niewystarczająca i jeszcze mają trudności z pewnymi akcjami czynionymi w czasie jazdy na ulicy.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • TCBN »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której będzie odbywało się ponad 70 profesjonalnych konferencji których podstawową tematyką jest pozyskiwanie finansowania oraz także prywatnych inwestycjach. Każdy z uczestników ma okazję do rozmowy z profesjonalistami i także nabycia praktycznej wiedzy. TCBN to również ponad 50 dwudniowych warsztatów przeprowadzanych dla studentów odbywających się w wielu miastach na terenie całej Polski. Warsztaty Trinity Capital Business Network prowadzą najbardziej kompetentni znawcy tematu.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs norma »

  Kto myślał o tym aby być specjalistom w swojej branży? Każdy bez wyjątku chciałby, aby w pracy nie zmagać się z problemami, ale spełniać swoje zadania bez niepowodzeń. Jeżeli jesteś kosztorysantem albo jesteś zatrudniony w przedsiębiorstwie budowlanej i masz do czynienia z kosztorysami zapisz się na nasze szkolenie. Nabędziesz wiedzę jak łatwo obchodzić się z programem Norma PRO oraz jak zręcznie i bezproblemowo wykonać w nim kosztorys. W zależności od nabytych doświadczeń proponujemy trzy poziomy szkoleń. Zapraszamy serdecznie na nasze autorskie kursy dla pracowników budowlanych.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wejherowo »

  Chciałbyś nauczyć się języka angielskiego? Planujesz edukacyjny wyjazd do Anglii? Poszukujesz profesjonalistów, którzy przetłumaczą dla Ciebie dokumenty lub nagrania? Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś na którekolwiek z zapisanych powyżej pytań świetnie trafiłeś. Nasza oferta z pewnością Ci się spodoba. By zapoznać się z nią koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Jesteśmy przekonani, iż oferowane przez nas warunki bardzo pozytywnie Cię zaskoczą. Nie zwlekaj dłużej! Sprawdź jeszcze dziś. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs stylizacji »

  Witamy serdecznie wszystkich Państwa.Dzisiaj pragniemy pokazać naszą najnowszą propozycję zawierającą szkolenie stylizacji.Nasze szkolenia aby jak najbardziej przypasować się do Twoich sposobów były podzielone, aż na pięć różnych wariantów. Są to między innymi: kursy stylizacji I, II oraz III stopnia, przyspieszone a także weekendowe. Nasza zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra szkoleniowców. Którzy są najlepszymi fachowcami w własnej dziedzinie. Co więcej każdy z nich posiada bardzo duży staż roboty w tym zawodzie oraz dodatkowo kilkunastoletnie doświadczenie. Dla obietnice najwyższej wygody oferujemy Państwu, aż 15 placówek szkoleniowych, które ulokowane są w 12 miastach na terenie Polski. Oprócz tego, każda z nich umiejscowiona jest w centrum miasta. Dzięki czemu łatwo dotrzesz do na nasze kursy stylizacji komunikacją miejską jak również własnym pojazdem. Nasza firma ma status instytucji naukowej. Dzięki czemu jesteśmy zobowiązani do wystawienia dla Ciebie certyfikatu MEN a również, aż dwóch dyplomów - jeden w języku polskim a drugi w języku angielkim. Oprócz tego wszyscy nasi absolwenci w ramach miłej współpracy otrzymują 10% rabat na inne kursy w naszej firmie.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Z przyjemnością przedstawiamy przed Państwem nasze najnowsze szkolenie fotografii. Zostało onostworzone z analizują o wszystkichchcących pogłębić swoją edukację z zakresu budowę, funkcje,możliwości, programy, a oprócz tego akcesoria aparatu fotograficznego. Jako dodatek poruszymy zagadnienietworzenia albumu zdjęciowego, a oprócz tego użycia filtrów w programach graficznych. Będziemy się tego uczyc na jednym z dwóch do wyboru kursów: weekendowy oraz dzienny. Właściwie każdeszkolenie składa się nie tylko z części teoretycznej, głównie stawiamy nadoświadczenie. Dzięki czemu dużo łatwiej jest przyswajaćedukację. Nasze szkolenia organizowanesą w 12 ośrodkach miejskich w całej Polsce, gdzie placówki ulokowane sa w centrum miast. Nauka fotografii odbywa się pod czujnym okiem kadry trenerów, która składa się zfachowych fotografów, którzy przez kilka lat zbierali własnedoświadczenie po to aby wodpowiedni metodę przekazać Ludzie je na naszym kursie. Dla absolwentów naszej szkoły wystawiamy zaświadczenie na druku MEN a teżdyplom w dwóch języchak (polski, a oprócz tegoangielski). Jak łatwo zauważyć nasze szkolenie wyróżniasię na tle innych! Dlatego warto zapisać się na kurs fotograficzny już aktualnie! Z nami zdobędziesz nowe doświadczenia iumiejętności.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: