Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Zapisz się na szkolenie wizażu. Aktualnie jedyne 899zł za 80h zajęć! »

  Długie zimowe wieczory oraz dodatkowo samotność to w tym momencie to, czego właściwie każdy chciałby uniknąć. W zdecydowanej większości przypadków nie mamy zielonego pojęcia, jak to można zrobić, do kogo zwrócić się o poradę. Należy na to spojrzeć z nieco innej perspektywy. Bycie ze sobą sam na sam posiada także sporo plusów. Przede wszystkim wówczas, gdy przebywanie wyłącznie we własnym towarzystwie zdarza się nam raczej rzadko. Wszechogarniająca nuda daje niezbite sposobów. Można puścić wodze fantazji i zrobić w tym czasie coś wyjątkowego, coś, czego przenigdy przedtem się nie robiło. Wiele innowacyjnych kobiet chodzi na kursy wizażu. Jedne robią to dla czystej radości, inne łączą to ze swoim przyszłym życiem zawodowym. Dla ludzi z prawdziwą pasją może to się okazać strzał w dziesiątkę. Satysfakcja z wykonywanej pracy jest bardzo ważna. Sprawia, że preferuje się człowiekowi co rano wychodzić z domu. Z uśmiechem wita się wtedy kontrahentów, zarażając ich swoim optymizmem. Ma możliwość to nam pomóc w przyciąganiu klientów. Nie będzie nam wówczas potrzebna żadna inna forma reklamy. Wizaż to świetny pomysł na zakład usługowy. z nierzadko ma możliwość się okazać, że zarabiamy krocie. Nie oszukujmy się, pieniądze są najistotniejszym aspektem naszego życia. Pozwalają kilka osiągnąć. Nie kupimy sobie co prawda miłości czy przyjaźnie, ale możemy zagwarantować miłe chwile, rozwijać pasje, podróżować, kupować książki. Długo można żeby wymieniać rzeczy, na które w większości przypadków pozwalają sobie wszyscy zamożni. Ci wszyscy ludzie nie są ma możliwość mocniej szczęśliwi od innych, niemniej jednak ich życie z pewnością jest nieco łatwiejsze.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp okresowe »

  Nasza firma powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz kursów na wózki jezdniowe. Sprawujemy nadzór nad firmami jako zewnętrzna służba bhp. Doradzamy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia w tym zakresie. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie »

  Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniem dla firm. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz organizowanych przez nas fachowych szkoleń prowadzimy również diagnozy i wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi w dużych i małych przedsiębiorstwach. Szczególnie polecamy Państwu organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy »

  Jazdy doszkalające to sposób na poprawienie umiejętności prowadzenia pojazdu, jaka przyda się początkującym kierowcom oraz osobom zdającym w najbliższym czasie egzamin na prawo jazdy. Warto skorzystać z takiej oferty by upewnić się, że nasze umiejętności są odpowiednie.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani hosting »

  Darmowy hosting – dokumentacja, dyspozycja. Niemało figur kutas odnośnie bieżącego, którego priorytety udzielone trwają w ramach gratisowego hostingu. Uderzający trwa fakt oraz sprzeczności między darmowym tudzież płatnym hostingiem. W celu wtajemniczonych pożądane byłoby oznaczyć, że różnice mogą stanowić spore. Ma się na baczności przede wszelkim niedowolnego wariantu ograniczenia takie kiedy transfer. W casusu płatnego hostingu jest dozwolone posiadać nieomalże bezkresny, zaś w wypadku bezpłatnych inicjatywie jest obarczony materialny alienacja w klasycznej klasy. Często brak wjazdu wobec substancji danych przypadkiem stanowić utrudnieniem natomiast ograniczeniem, jeśli wokalizacja jest na kwestia gratisowego hostingu. W trafu używania z posługi płatnych dostawców na pewno wolno się nie spodziewać całkowitych promocyj obciążonych bądź idei zachęty i wiadomości wziętych procedurą e-mail. Ustalony zbycie, pojemność dysku wyłożonego aż do użytku w stosunku do płatnych dostawców istnieje o mnogość przekraczający zaś sprawniej działa. Istnieje to lecz nieco charakterystyce, powyżej jakimi powinno się się zastanowić przed poczęstowaniem decyzji odnośnie hostingu.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Nasz zespół tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów, ratowników medycznych oraz ekspertów, którzy realizują kursy pierwszej pomocy oraz kursy ratownictwa dla firm i służb mundurowych.
  Najwyższy poziom przeprowadzanych przez nas kursów gwarantowany jest dzięki stałemu nadzorowi merytorycznemu Ośrodka Ratownictwa i Stanów Nagłych we Wrocławiu.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Partie polityczne »

  Ludzie uczą sięcałe życie. Jest wiele nauk, o których uczymy się, nawet o tym nie wiedząc. Przykładem takiej nauki.eu jest polityka. Oglądając telewizję, słuchając radia, czy też czytając gazetę, nieświadomie można dowiedzieć się wielu rzeczy z polityki uprawianej w Polsce jak też w krajach zagranicznych. Ludzie nieświadomie uczą się w ten sposób wielu rzeczy. Są również takie nauki.eu, gdzie zdobycie wiedzy wymaga własnej woli oraz determinacji. Mowa tu o wielu szkołach, kursach oraz szkoleniach. W tej sytuacji czerpie się wiedzę po to, żeby w przyszłości móc ją wykorzystać, w celu podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia dobrej pracy. Przykładem takich nauk jest architektura, geografia, jak też projektowanie ogrodów. Więcej informacji na ten temat możemy przeczytać na stronie internetowej nauki.eu.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Sosnowiec »

  Ośrodek szkolenia kierowców Turbo zaprasza! Zapewniamy miłą i bezstresową naukę; gwarantujemy anielską cierpliwość. U nas nauczysz się jeździć i jak zdać egzamin. Tylko poprawna technika jazdy oraz swobodne wykonywanie manewrów gwarantuje, że egzamin państwowy będzie dla Ciebie tylko formalnością, formą potwierdzenia Twoich umiejętności. Szkolenie odbywa się samochodami Fiat Grande Punto z klimatyzacją, sala wykładowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne, które gwarantują osiągniecie założonych celów szkolenia, wyrobienia prawidłowych poglądów

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła Łódź »

  Firma oferująca naukę jazdy Mobil gwarantuje organizację kursu na najwyższym poziomie, zarówno teoretycznego jak i praktycznego po naszej nauce masz bardzo duże prawdopodobieństwo otrzymać prawo jazdy już po pierwszym podejściu. Nasza szkoła może się pochwalić licznymi nagrodami, które są konsekwencją wysokiego poziom kursu, jaki otrzymuje od nas każdy kursant. Nasi klienci mają bardzo wysoką zdawalność, co tylko jest potwierdzeniem naszych kwalifikacji i profesjonalnych instruktorów firmy. Nasza działalność posiada siedzibę w Łodzi, gdzie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z cennikiem jak i szeroką ofertą, którą zawsze układamy tak by spełnić oczekiwania klienta.
  Mobil to nowe samochody, prawidłowe podejście do nauki oraz atrakcyjne ceny, zapraszamy do kontaktu oraz życzymy szerokiej jazdy.


  Kamil Ziółkowski Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBIL
  ul. Łąkowa 3/5
  90-562 Łódź
  tel. 666 543 868
  mobil-lodz@o2.pl
  NIP: 7311857580
  Regon: 101275990

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Jeżeli chcesz nauczyć się rysować lub malować to jest miejsce dla Ciebie. Prowadzimy osobno dwa rodzaje zajęć - rysunek oraz techniki malarskie. Można się zapisać na jeden lub oba rodzaje lekcji równocześnie. Zajęcia z rysunku dedykowane są osobom zdającym na architekturę, architekturę wnętrz, architekturę krajobrazu i sztukę ogrodową. W planie zajęć z malarstwa przewidziana jest nauka różnych technik malarskich, rysunkowych oraz studium postaci. Zajęcia te przeznaczone są głównie dla zdających na ASP. Plener to kurs intensywny odbywający się, w zależności od pogody, w pracowni lub na zewnątrz, w ciekawych miejscach na terenie Krakowa. Przeglądy prac dla uczniów spoza szkoły to korekta wszystkich rysunków jakie wykonała dana osoba na innym kursie lub korepetycjach. Przegląd jest wyczerpującym omówieniem postępów i błędów, które należy poprawić. Długość korekty uzależniona jest od ilości rysunków, ale nie przekracza jednej godziny. Jeżeli po przeglądzie postanowisz zmienić kurs na nasz, dostaniesz jednorazową zniżkę 5%. Koszt przeglądu zostanie także wliczony w cenę pierwszego miesiąca nauki, ponieważ przeglądy dla naszych uczniów są bezpłatne.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatki vat »

  Rewolucja Umysłów to firma oferująca szkolenia i kursy podatkowe, ze szczególnym uwzględnieniem podatku vat. Twórcą Rewolucji Umysłów jest dyrektor finansowy, wieloletni trener na szkoleniach i kursach z prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu obrotów obrotu transgranicznego, pan Piotr Kowerdej.
  Podatki są taka dziedzina prawa, która bezpośrednio dotyka każdego obywatela. Niestety przez to, iż jest to dziedzina jednocześnie niezwykle skomplikowana i niestabilna, większość osób nie potrafi prawidłowo zinterpretować prawa podatkowego. Przez to ponoszone są niewyobrażalnie wysokie koszty, chociażby w postaci kar skarbowych.
  Szkolenia podatkowe oferowane przez Rewolucję Umysłów są skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm, a także dla osób, które chcą przygotować się do egzaminów, których zdanie umożliwia komercyjne prowadzenie ksiąg.
  Szkolenia podatkowe i szkolenia vat przekazują maksimum wiedzy merytorycznej w formie warsztatów. Szkolenia są prowadzone w elastycznych formach, dostosowane do potrzeb, miejsca, czasu i tematyki spotkań. Uczestnicy mogą liczyć na autorskie materiały szkoleniowe w formie zestawień i zadań, które są rozwiązywane na szkoleniach.
  W celu zapoznania się z tematem szkoleń oraz z tematem podatków zapraszamy na stronę internetową Rewolucji Umysłów. Znajdą tam Państwo również informacje podatkowe, a także informacje o kursach i szkoleniach, które obejmują podatek vat po zmianach w 2014r. oraz cykl szkoleń dotyczących optymalizacji podatkowej, zawierające rozwiązania ZUS.
  Oferujemy także szkolenie dotyczące kompleksowego rozwiązania w zakresie pojazdów samochodowych obowiązujących do końca 2016r. oraz studium przypadku zmian vat-owskich.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Toruń »

  Trwające kurs pierwszej pomocy Toruń jest podczas wielu zajść niezmiernie potrzebny. Obdarza się w niedowolnych wymogach klimatycznych i przy dowolnej ranie. Nie ważne czy są to odmrożenia czy oparzenia, dzierżąc informację na ów temat, z pewnością będziemy zdolni w pełni udzielić pierwszej asysty każdej porannej figury. Warto oraz doliczyć, iż kurs pierwszej pomocy Toruń mieszczący się zupełnie tani i nie uzyska ospale, dlatego też pożądane byłoby ofiarować trochę frazeologizmu na jego realizacja. Praktycznie w każdej firmie udzielającej takich szkoleń spotkamy się ze światowej klasy specjalistami, którzy na codzień borykają się spośród wieloma druzgocącymi sytuacjami wypadkowymi. W niektórych karambolach szkoły istotnego bądź gimnazjalne również organizują takowe kursy na polską rękę. Wówczas zapraszają oni przedsiębiorstwa aż do swojej budy, które posiadają znaczne test i potem dla wszystkich uczniów przebywa się kurs pierwszej pomocy Toruń. Na zajęciach takich jak przysposobienie defensywnego, plus każdy uczeń ma możliwość nauczce pierwszej wskazówce. Moim zdaniem mieszczący się to niesłychanie przydatny temat, przez wzgląd któremu w dalszym czasie wskazany uczeń prawdopodobnie ocalić komuś bytowanie.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje kraków »

  Kursy maturalne, korepetycje indywidualne i w parach - 20 zł/h to najtańszy kurs maturalny w Krakowie ! MATURA jest dla Ciebie barierą nie do pokonania. Przyszłości nie pozostawiamy tylko w Waszych rękach. Sprawdź koniecznie naszą ofertę . Działamy z pasją i zaangażowaniem akademickim, gdyż tworzymy grupę wykładowców i pracowników uczelni wyższych.
  Jeśli słyszysz w innych szkołach „nauczyciele mają indywidualne podejście do ucznia”, a wykładają w grupie 12 osobowej, to lepiej zastanów się jak to może wyglądać. My w to nie wierzymy! U nas otrzymujesz maksimum indywidualności, a jednocześnie świetnie spędzasz czas w małej grupie, w której często zawiązują się przyjaźnie

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prezentacje maturalne »

  Jak zapewne wiecie od września zaczyna się kolejny rok szkolny, a z nim przygotowania do matury. Przy tej sposobności trzeba pamiętać o niezwykle ważnym egzaminie ustnym z jezyka polskiego. Są to tak zwane prezentacje maturalne. Prawdopodobnie poprzednie roczniki zdążyły was poinformować jak skomplikowany i stresogenny jest to egzamin. Wymaga on dużej wiedzy z okolic jezyka polskiego a także odpowiednich zdolności interpersonalnych. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom stworzyliśmy witrynę oferującą najlepsze wzory prezentacji wraz z poradnikiem jak to przemówienie wygłosić. Wszystko w naprawdę niskiej cenie 29zł!

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fotograficzne Łódź »

  Kursy fotograficzne w Łodzi czyli szkoła fotografii artystycznej gdzie nauczysz sie robić dobre zdjęcia dzięki czemu wyniesiesz na wyżyny swój warsztat fotograficzny zachwycisz rodzine i znjomych .... sprawdź czy są jeszcze wolne miejsca.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Kandydaci na SGGW na Wydział Architektury ze względu na tematy egzaminów wstępnych realizują w I-szym i II-gim etapie program dla architektów a w III-cim etapie wykonują wyłącznie akwarele projektów ogrodów, pejzaży, parków miejskich z elementami małej architektury. W ubiegłych latach dominującą ocena na egzaminie naszych kursantów stała się tradycyjnie ocena 5.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego »

  W obecnych czasach każda możliwość zarobienia kasy jest bajeczniedobrze postrzegana. Mając sposobność wyboru rodzajuświadczonej pracy, większość osób na pewno wybrała by taką pracę, która pokrywałabt się z jej zamiłowaniami. Oczywistym bowiem jest, że jeśli praca polega na wykonywaniu zadań, które ktoś lubi robić, to jest to sytuacja godna pozazdroszczenia.
  Najlepszą jednak opcją wydaje się jednak możliwość połączenia pracy, którą się uwielbia z odpoczynkiem. Można dywagować, czy to jest w ogólności realne, czy istnieje taki zawód, który pozwala na jednoczesne zarabianie pieniędzy i odpoczynek. Odpowiedź brzmi: istnieje. Ten zawód to wychowawca kolonijny.
  Aby móc sprawować funkcję wychowawcy kolonijnego powinno się przejść adekwatny kurs. W teraźniejszych czasach jest możliwośćzrealizowania takiego kursy bez wychodzenia z lokalu mieszkalnego. Umożliwia to internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, dzięki któremu da się zdobyć niezbędne uprawnienia przez platformę internetową.
  Jeżeli zatem chciałabyś zarobić w czasie wakacji odrobinę grosza, prócz tego jeszcze dobrze się bawić, zastanów się, czy wychowawca kolonijny to nie jest aktualnie to, czego szukasz!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla florystów zaprasza! »

  Gwarantujemy, że tak jak szerokie grono naszych uczniów, tak samo i Ty wyniesiesz wiele z naszych zajęć. Stawiamy na innowacyjność, nie ograniczamy się jedynie do wiedzy na temat odmian roślin. Interesuje nas także kultura i najnowsze trendy florystyczne, które rozwija sztuka układania kwiatów. Nasze szkolenie florystów dopasowujemy do umiejętności i zakresu wiedzy uczniów. Naszym celem jest wychodzenie ponad ich oczekiwania. Kursy florystyczne i pokazy florystyczne rozwijają wiedzę w danym temacie i pomagają zdobyć kwalifikacje, które powinien posiadać zarówno mistrz, jak i pomocnik florysty. Co więcej, doskonale wiemy, że sukces w przypadku kwiaciarni często osiąga się jako zespół. Dlatego też warsztaty florystyczne z zaangażowaniem budują partnerskie więzi już od początku kursu.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie zdobyć właściwe uprawnienia? »

  Nasza firma organizuje kurs sep, a także kursy, np. : operator koparko-ładowarki.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po specjalnych kursach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, operatorzy mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy też bezpłatne kursy. Oglądaj naszą stronę codziennie by nie przeoczyć kursu odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  W psychologii klinicznej używa się różnorakiego typu metody, mające na celu poprawę stanu umysłowego pacjentów. Coraz systematyczniej używana jest hipnoza. Można używać ją jako stan pośredni, pomiędzy snem a jawą. Człowiek poddany hipnozie jest znacznie bardziej skłonny na obszernego rodzaju sugestie. Co więcej, hipnoza dopuszcza wydobyć z podświadomości człowieka różne wiadomości, sytuacje. Dzięki temu hipnozę używa się dodatkowo w kryminalistyce. Okazuje się, iż osoby przesłuchiwane w stanie hipnozy, mogą przypomnieć sobie w dużym stopniu więcej szczegółów dotyczących danej sprawy. Warto wiedzieć także, iż tak zwana hipnoterapia (medycyna hipnozą) może pomagać system wyjścia z uzależnienia, takiego jak alkoholizm.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: