Kursy Podkategoria: Kursy

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Testy do Policji »

  Przygotowujesz się do testów policyjnych? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową Testydopolicji.eu Znajdziesz na niej egzaminy, arkusze egzaminacyjne, pytania testowe, zadania oraz podobne rzeczy, które pomogą Ci właściwie przygotować się do ostatecznego sprawdzianu. Wszystkie testy, które są zawarte na stronie, są naszego autorstwa i są bardzo zbliżone do prawdziwych testów policyjnych. Prócz egzaminów, które przygotowują Cię do zawodu policjanta, na stronie znajdziesz również forum dyskusyjne, które dodatkowo może pogłębić Twoją wiedzę.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy komputerowe warszawa »

  Kursy komputerowe oraz szkolenia komputerowe organizowane przez CATENA Training Centre na terenie Warszawy. Prowadzimy następujące szkolenia: kurs Excel, kurs MS Word, obsługa programów graficznych, poruszanie się i korzystanie z zasobów Internetu. Prowadzimy kursy indywidualne jak i grupowe dla firm. Oferujemy również możliwość odbycia szkolenia komputerowego online przy użyciu programu Skype. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy z prawa online »

  Najlepsza platforma edukacyjna stworzona by ułatwić zdanie egzaminu na aplikację: adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą a także aplikację ogólną. Testy z prawa na ponad 6900 pytań, ponad 70 ustaw. Podział na lata oraz kategorie. Aktualny stan prawny! Zdanie na aplikację prawniczą z naszym serwisem jest o wiele prostsze! Sprawdź swoją wiedzę prawną on-line. Testy na aplikacje mogą być łatwe! Wszystkie aplikacje prawnicze z poprzednich lat w jednym miejscu wzbogacone o unikatowe pytania!

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  Kursy językowe za granicą są bardzo dobrym wyjściem na naukę języków innych nacji. Kontynuowanie edukacji która była zapoczątkowana w kraju, to najlepsza rzecz jaką jesteśmy w stanie zrobić. Inwestycja w swoją edukację to coś co daje wiele zadowolenia, a inwestowanie w swoje maluchy tym bardziej pozwala czuć się wspaniale. Nauka języków to potencjał który zaowocuje zatrudnieniem w bardzo dobrej wraz z zarobkami na pokaźną skalę całego świata właśnie w dorosłości.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Kreatywności - NLP Szkolenia Katowice »

  Fabryka kreatywności zaprasza na: NLP szkolenia, szkolenia pedagogiczne czy nlp praktyk. A może hipnoza. Siedzibą naszej firmy są Katowice, bowiem Katowice to najlepsze miejsce na szkolenia. Chcesz zyskać większą pewność siebie, znaleźć odpowiedzi na dręczące Cie pytania, zainwestować w siebie? Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na szkolenie. To Twoja przyszłość. Prowadzimy także szkolenia pedagogiczne.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe kierowców »

  Szkolenie okresowe kierowców to przepis ważny w całej Unii Europejskiej. Wielu kierowców stęka, że narzuca się na nich dalsze obowiązki. Nie ukrywajmy ich praca nie jest piękna. Kilkutygodniowe podróże, czasami po całym świecie, osobliwie długa absencja w domu. Nadto niewysokie wynagrodzenie. Czy rzeczywiście ten dodatkowy obowiązek jest konieczny?

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa »

  Zapraszamy prawo jazdy Warszawa u nas w szybki metodę zdobędziesz prawo jazdy wyszkoliliśmy już wiele kierowców każdy nasz kursant uczy się podstawowej wiedzy, a oprócz tego praktycznej z nami z całą pewnością zdobędziesz prawo jazdy. Nasz zespół jest młody oraz dodatkowo bardzo kreatywny umiemy w całkiem szybki metodę przekazać informacje na temat prawo jazdów Bydgoszcz to duże miasto szkuł, a ponadto nauk jazdy jest wiele my polecamy naszą cechuje nas prędkość oraz odpowiedzialność. Prawo jazdy Poznań z nami szybko zrobisz wykład polecamy naszą szkołe

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Olsztyn - gdzie szukać organizatorów? »

  Jeśli jesteście mieszkańcami Olsztyna lub okolic i poszukujecie placówek organizujących szkolenia Olsztyn polecamy stronę www.bib.com.pl, gdzie w branży zawodowe warsztaty, szkolenia odszukacie spis odpowiednich przedsiębiorstw.Poza szkołami o profilu zawodowym w podnoszeniu umiejętności z różnorakich dziedzin specjalizują się przedsiębiorstwa prowadzące szkolenia, warsztaty i egzaminy w różnych zawodach. Często przeprowadzane szkolenia, to: kursy z obsługi komputerów, kursy z obsługi kas fiskalnych, kursy dla spawaczy, kursy dla operatorów wózków widłowych, kursy dla operatorów suwnic i dźwignic, szkolenia bhp, szkolenia i egzaminy SEP, szkolenia i egzaminy UDT, szkolenia i egzaminy TDT. Zaliczenie egzaminów zagwarantuje zdobycie dokumentów potwierdzajęcych nabycie kwalifikacji, niezbędnych  przy pracy różnorakimi urządzeniami. Takie nowo nabyte umiejętności przydadzą się w pszukiwaniu  pracy lub w uzyskaniu lepszego, a tym samym  lepiej płatnego stanowiska u dotychczasowego pracodawcy. Każdy chętniej zatrudnia fachowca o wielu umiejętnościach.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze »

  Witam, udzielam lekcji gry na gitarze elektrycznej i dodatkowo akustycznej w Radomiu. W skład lekcji wchodzi część teoretyczna i jednocześnie praktyczna:
  strojenie gitary, ustawienie instrumentu i jednocześnie wszelkie inne porady dotyczące instrumentów gitarowych oraz ich akcesoriów,
  prawidłowa pozycja trzymania instrumentu i dodatkowo ułożenia ciała, niezbędne wskazówki dotyczące sfery technicznej
  ćwiczenia rozgrzewkowe, gamy, skale, akordy, funkcje, partie solowe
  czytanie tabulatur, zademonstrowanie różnorakich technik i jednocześnie gatunków muzycznych.
  Zapraszam wszystkich chętnych z Radomia i jednocześnie okolic bez względu na poziom gry oraz wiek.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizaż, tipsy »

  Oferujemy kursy tipsów w bardzo atrakcyjnej cenie. Fachowe umiejętności. Najnowsze pomysły. Modne wzory. Zapewniamy wszystkie potrzebne do nauki materiały. Zatrudniamy doświadczone manicurzystki. Gwarantujemy miła atmosferę.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN »

  Będąc dyrektorem fabryki ma się zazwyczaj na głowie sporo obowiązków. Czasami trzeba samemu wszystko dopilnować, przykładowo skierować najemników na szkolenia. Kraków to miasto, w jakim odbywa się dużo tego rodzaju sympozjów. W większości wypadków organizuje je zaszczytna i lubiana firma AVENHANSEN, która ma niewątpliwie bardzo duże doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia dofinansowane ze środków funduszy europejskich. Chętnych na nie brakuje, bo lista uczestników potrafi się czasami zapełnić w przeciągu kilku dni. Bieżące kanony na rynku pracowniczym wymusiły na chlebodawcach delegowanie swych pracowników na przeróżne kursy. Kraków jest miejscem, w którym odbywają się one zazwyczaj najczęściej, więc tutejsi biznesmeni nie muszą ponosić nadmiernych kosztów na dojazd swoich pracowników na wybrane spotkania.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AcademiePribelli.pl - Centrum Szkoleniowe i Szkoły Policealne »

  ACADEMIE PRIBELLI - Policealne Szkoły Kosmetyczne Policealna Szkoła Kosmetyczna kształci w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych . Nauka trwa 2 lata ( 4 semestry ), zajęcia odbywają się w systemie zaocznym ( sobota-niedziela ) co 2 tygodnie . W klasie rozszerzonej ( międzynarodowej ) kursy masazu, wizażu i stylizacji paznokci gratis!Po ukończeniu Szkoły słuchacz otrzymuje Świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej, dyplomy i certyfikaty z każdego kursu oraz po zdaniu Egzaminu Zawodowego tytuł - Technika Usług Kosmetycznych .Dodatkowo prowadzimy kursy : - fryzjerskie- kosmetyczne- wizażu- masażu- stylizacji paznokcii szkolenia z zakresu obsługi urządzeń kosmetycznych takich jak :- mikrodermabrazja diamentowa- peeling kawitacyjny- ultradżwięki Nasz adres : Best Art Polska ul. Miłosławska 461-029 Poznańtel. 061 866-62-20 505-286-963

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Zawodowe »

  Witryna Ośrodka Kształcenia Zawodowego z województwa łódzkiego, dokładniej rzecz ujmując z Wielunia. Znajdziesz tu informacje o ośrodku, prowadzonych zajęciach oraz ofercie kierowanej do osób prywatnych, firm i instytucji. Wśród polecanych przez nas zajęć znajdują się między innymi kursy na wózki widłowe - popularne wśród osób przekwalifikujących się w celach podjęcia pracy w budownictwie.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Nasza firma zajmuje się całościową obsługą w zakresie BHP. Zajmujemy się szkoleniami BHP, zapewniamy nadzór BHP - przygotowywanie dokumentacji powypadkowej w firmie. Działamy przede wszystkim na terenie woj. mazowieckiego. Swoim interesantom oferujemy najwyższej próby usługi w zakresie doradztwa i szkoleń BHP. Na skutek tego że nasza firma istnieje od 1997 roku macie Państwo pewność najwyższej jakości usług - liczy się obfite doświadczenie.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie oprogramowania »

  Odpowiednio wykwalifikowany pracownik to duma każdego pracodawcy. Aczkolwiek wysokie kwalifikacje wymagają mnóstwo poświęceń. Otóż prezentowana jest tu firma ITSelect obracająca się w szeroko rozumianej branży informatycznej. Podstawową funkcją firmy jest organizacja i prowadzenie szkoleń pozwalających rozszerzyć umiejętności pracownika. Dodatkowo oferta obejmuje też pracodawców, którzy powinni nauczyć się tworzyć i wdrażać systemy wspomagające zarządzanie własną firmą. Nareszcie przyszedł czas techniki i łatwego funkcjonowania przedsiębiorstw.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające »

  Prawo jazdy - dokument bez którego nie można się dziś obejść. Bycie mobilnym ułatwia znalezienie pracy oraz nawiązywanie różnego rodzaju kontaktów. Bez prawa jazdy nie możemy przemieszczać się w łatwy sposób.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - szkolenie metodą online »

  Jaki jest najefektywniejszy sposób na poznanie angielskiego? Rzecz jasna, rozmowa. Niestety nie każdy ma możliwość rozmawiania z kimś w języku angielskim, ponieważ nie zna nikogo tak dobrze posługującego się angielskim. W takiej sytuacji odpowiednim rozwiązaniem będzie angielski online dla średnio zaawansowanych. Wygląda on tak, że spotykamy się w internecie z osobą swobodnie porozumiewającą się po angielsku, uprawnioną do uczenia innych i rozmawiamy o czymkolwiek. Przełamujemy w ten sposób niechęć mówienia w obcym języku i bardziej swobodni w konwersacji. Osoba, z którą rozmawiamy poprawia nasze błędy, abyśmy w przyszłości mogli ich unikać. Angielski online zaawansowany to sposób na bardzo natychmiastowe oswojenie się z językiem, a na domiar szalenie dogodny sposób nauki. Na witrynie internetowej angielski.w15dni.pl można znaleźć kurs angielskiego stworzony przez Kasię Wojewódkę.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania, Kursy Norma PRO »

  Organizujemy kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma PRO. Podczas szkolenia z obsługi programu uczestnicy ćwiczą każdą część szkolenia na notebookach co pozwala utrwalić zdobytą wiedzę.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy i trening umiejętności. Doszkalanie »

  Rozległa wprawa za kierownicą, pojawiająca się odwaga zależą w dużym stopniu od stylu nauki jazdy oraz metod szkoleniowych danej osoby. Wiele osób dajemy radę szybko wyszkolić. Po przejrzeniu strony otrzymujecie bogatą wiedzę teoretyczną, jak można obsługiwać samochód, poznać skomplikowane miejsca egzaminacyjne. Na domenie znajduje się mnóstwo użytkowych informacji odnoszących się do tras egzaminacyjnych. Miejsca pojawiania się egzaminatora z osobą egzaminowaną oraz sposobów ich pokonywania. Strona to kompendium informacji o trudnych miejscach egzaminacyjnych w Warszawie i oferta jazd doszkalających. Kilka sposobów na wynik pozytywny. Zapraszam!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia logopedia »

  Zapraszamy państwa bardzo gorąco do zapoznania się ze witryną internetową noweperspektywy.pl. Na określonej witrynie dostępne są dla państwa wiadomości związane z spółką szkoleniowo konsultingową, która poza prowadzeniem szkoleń oraz kursów z różnych dziedzin, prowadzi też działalność edukacyjną typu: studia licencjackie, studia magisterskie, studia podyplomowe. Spółka, której witryna noweperspektywy.pl dotyczy jest blisko związana z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w W mieście Łódź.
  Na stronie, która jest bardzo fajnie pokazana za równo od strony graficznej jak również od strony informacyjnej są również ciekawe publikację, w których każdy odszuka coś dla siebie. Poza tym na witrynie ogłaszane są spotkania przygotowywan tylko dla pań. Każde z tych spotkań odbywa się pod innym hasłem.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: