Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Szkolenia EFS »

  Istniejemy od 1999 roku. Na początku byliśmy wspólnotą ekspertów, którzy wypełniali się wiedzą i doświadczaniem. Obecnie zasięg naszych usług to konsulting, szkolenia, oraz kursy. Wszystkie nasze projekty organizowane są w następujących formach: zamkniętej (wewnątrz firmy), w formie szkoleń otwartych i warsztatów, w formie szkoleń out-door (w ramach integracji pracowników), i w postaci projektów doradczych. Szkolenia zamknięte organizowane są w dziedzinie komunikacji interpersonalnej, nadzorowania zespołem i personelem, wizerunek osobisty, oraz negocjacje. Wszystkie te szkolenia pozwolą podwyższyć umiejętności zawodowe twoich pracowników, przez co twoja firma zdobędzie możliwość postępu.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Gdańsk »

  jazdy doszkalające Gdańsk - Szkoła Jazdy Oskobelix to jedna z najlepiej znanych, rozpoznawalnych szkół w trójmieście. Długoletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego z kursantów pomogło nam się wybić ponad konkurencję. Większość nowych klientów przychodzących do naszej szkoły trafia za pomocą rekomendacji przez dawnych kursantów. Świadczy to bardzo dobrze o jakości usług przez nas oferowanych. Chcesz zostać dobrym kierowcą? Zapraszamy!

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ryzyko dysleksji Lublin »

  Jeśli pragniesz pomocy psychologicznej tak jak dla siebie jak i swych najbliższych prosimy o zapoznanie się z naszą całościową ofertą. Jako Gabinet Terapeutyczno-Psychologiczny prowadzimy kompletną pomoc indywidualną oraz dodatkowo kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki terapeutyczne względnie ułatwiające leczenie różnorodnych schorzeń mających psychologiczne podłoże. Bardzo serdecznie zapraszamy na wstępne konsultacje z wykwalifikowanym pedagogiem oraz dodatkowo poznanie szczegółowego harmonogramu leczenia. Specjalizujemy się także takimi problemami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji lublin i wiele innych.
  Wszystkie informacje kontaktowe oraz szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej witrynie internetowej na jaką niezmiernie miło zapraszamy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wizażu »

  W zależności od przyczyn porzucenia osoba dorosła powinna próbować uzmysłowić dziecku, że obecna sytuacja nie musi trwać wiecznie. Tak może być na przykład w wypadku rodzin walczących z alkoholizmem. Dobrze byłoby, gdyby dziecko poznało mechanizmy, którym poddaje się ta choroba. O ile rodzina zostaje porzucona poprzez alkoholika, warto wytłumaczyć dziecku, że rodzic nie działał w takiej okoliczności w pełni świadomie i że, całkiem możliwe, że, wraz z pokonaniem nałogu dojdzie do ponownego wspólnego zamieszkania. Nie powinno się jednak dawać dziecku złudnych nadziei. Jest to sytuacja bajecznie trudna, wymagająca od nauczyciela dużego zaangażowania i zapoznania się z sytuacją rodziny. Wydaje się też, iż bliższe relacje powinny łączyć nauczyciela-wychowawcę i ucznia, aniżeli ucznia i nauczycieli pozostałych przedmiotów. Pozostali pedagodzy winni wprawdzie zwracać na takie dziecko baczniejszą uwagę, ich bezpośredni kontakt z uczniem nie powinien natomiast zasadniczo odbiegać od tak zwanej normy. Można zorganizować dla dzieci zajęcia pozaszkolne, np kurs wizażu czy języka angielskiego. Dziecko nie powinno czuć się inne (inne w mniemaniu dziecka w znaczącej liczbie przypadków oznacza po prostu gorsze). Taki efekt mógłby zostać osiągnięty teraz przez nadmierną troskę ze strony kadry pedagogicznej. Tutaj powinno się podkreślić dużą rolę współpracy między nauczycielami, którzy to między sobą powinni zastanowić się nad sposobem pomocy dziecku, a oprócz tego, co się z tym wiąże, nad rolą, którą w tej pomocy miałby odegrać prawie każdy z nich.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadr firm sprzedażowe wrocław »

  Greylime jest firmą specjalizującą się w szkoleniach. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez wiele lat, świadcząc usługi dla wielu firm. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami biznesu. Stawiamy tylko na wysoką jakość szkoleń. W naszej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń. Szkolenia dla firm, kadr oraz sprzedażowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza firma posiada pięć szkoleń stopniowo pogłębiające wiedzę menedżera.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie bezwzrokowe »

  piskle.pl to portal umożliwiający błyskawiczną i bezpłatną naukę bezwzrokowego pisania. Bezwzrokowe pisanie jest w dzisiejszych czasach bardzo wartościową sztuką. Szybkie pisanie bardzo przyśpiesza tempo pracy na komputerze. Proponujemy kurs szybkiego pisania na klawiaturze, za pomocą którego nauka pisania na klawiaturze będzie banalna i miła. Nasz mistrz klawiatury umożliwia pisanie bezwzrokowe. Nie musisz płacić! Mistrz klawiatury online jest dla Ciebie i gratis, a kurs szybkiego pisania nie pozostanie w sferze marzeń. Ty też opanujesz szybkie pisanie na klawiaturze!

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • SAFETY-BHP Piotr Głodny - Obsługa BHP »

  SAFETY-BHP to profesjonalna firma szkoleniową działającą na terenie całego województwa mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w podwarszawskim Sękocinie Starym, przy drodze krajowej nr 7 łączącej Warszawę z Krakowem.
  Prowadzimy działania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
  W ramach działalności prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu bhp. Realizujemy szkolenia dedykowane - opracowana pod wymogi klienta. Dokonujemy oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  safety-bhp.eu
  safety-bhp.org.pl
  safety-bhp.waw.pl

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Ełk - kto organizuje szkolenia? »

  Kiedy dla mieszkańców Olsztyna, Ełku albo okolic  poszukujecie placówki organizującej szkolenia Ełk zapraszamy na naszą stronę bib.com.pl, gdzie w dziedzinie zawodowe kursy, szkolenia znajdziecie spis odpowiednich przedsiębiorstw.Oprócz szkół zawodowych podnoszeniem umiejętności z różnorakich dziedzin zajmują się firmy organizujące szkolenia, kursy i egzaminy w różnych zawodach. W większości sytuacji prowadzone kursy, to: kursy komputerowe, kursy obsługi kas fiskalnych, kursy spawaczy, kursy operatorów wózków widłowych, kursy operatorów suwnic i dźwignic, szkolenia bhp, szkolenia i egzaminy SEP, szkolenia i egzaminy UDT, szkolenia i egzaminy TDT. Uczestnictwo i zdanie egzaminów zagwarantuje uzyskanie odpowiednich dokumentów potwierdzających nabyte kwalifikacje, niezbędnych  przy obsłudze różnorakich urządzeń. Takie dodatkowe umiejętności mogą przydać się w pszukiwaniu nowej pracy lub w uzyskaniu lepszego, a tym samym  bardziej popłatnego stanowiska w dotychczasowym miejscu pracy. Pracodawca chętniej zatrudni fachowca o wielu umiejętnosciach.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Jeżeli śnisz o przyzwoitej pracy albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W współczesnym świecie jest to bezdyskusyjnie żądane – angielski trzeba umieć. Jeśli uznajesz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko profesjonalnych pedagogów – w ten sposób możesz być pewien, że efektywnie zużytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do każdego rodzaju egzaminów takich jak choćby matura. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz zrobić tam sprawdzian i sprawdzić na jakim poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Fizjoterapii w Poznaniu »

  Fizjoterapia - kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów w Gdańsku i Poznaniu, W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się uznawane na całym świecie kursy z zakresu metod fizjoterapii. Absolwenci naszego kursu potrafią precyzyjnie zdiagnozować pacjenta, zaplanować i przeprowadzić skuteczną terapię!

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursnapilota.pl - licencja pilota »

  Kiedy jesteś gotowy nabyć licencję pilota śmigłowca, grunt to wyłonić adekwatną szkołę pilotażu. Jako prestiżowa szkoła aeronautyczna, mająca w dyspozycji brygadę doświadczonych szkoleniowców, którzy w swojej karierze nalotu wyrobili już niemało godzin. Dlatego priorytetem naszej firmy jest pełne bezpieczeństwo naszych klientów, a także totalny profesjonalizm oferowanych przez nas kursów. Nasza oferta składa się z szeregu licencji, rozpoczynając od szkoleń PPL(H), kończąc na licencjach pilota profesjonalnego CPL(H) oraz świadectwach dopuszczających pilota do pilotowania w nocy. Oprócz tego, witryna internetowa, którą prezentujemy proponuje dział aktualności, gdzie znajdziesz wiadomości z branży śmigłowców, a także szkoleń na pilota helikoptera.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Szczecin »

  Jeżeli marzysz już od dłuższego czasu o otrzymaniu prawa jazdy, aktualnie jest najlepszy moment. Nasza nauka jazdy Szczecin pozwoli zrealizować Twoje zamierzenia o byciu bardziej mobilnym i niezależnym. Nowa umiejętność wzmocni Twoją pozycję na rynku pracy. Nasz ośrodek kształcenia kierowców to kompetentna i doświadczona załoga szkoleniowców, wspaniale urządzone stanowiska komputerowe, wszelkie materiały niezbędne do edukacji dostępne w ośrodku, a dodatkowo idealnie wyposażony plac manewrowy na którym kursanci uczą się jeździć pojazdami identycznymi jak na egzaminie państwowym. Dotyczy to wszystkich kategorii.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski »

  Język Francuski przez Skype. Rozmawiaj na żywo z francuskim lektorem. Koniec nudnej gramatyki, zacznij wreszcie mówić!!!język francuski dla dorosłych, studentów, maturzystów i gimnazjalistów. Kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów DELF. Skype; e-francedom Lekcja GRATIS. Kontakt skype: e-francedomGG 2086688

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Konferencje są nieodłączną częścią każdej większej firmy czy korporacji. W każdej firmie raz na jakiś czas zachodzi potrzeba przeprowadzenia większej konferencji czy też szkolenia. Nie ma z tym problemu, gdy posiadamy odpowiednie zaplecze konferencyjne. Co jednak zrobić gdy nie posiadamy odpowiednio dużego biurowca, aby przeprowadzić w nim godną uwagi konferencję ? W takim momencie z pomocą przychodzi serwis konferencyjny, który zawiera sporą bazę konferencyjną. Znajdują się tutaj wszelkiego rodzaju obiekty konferencyjne i szkoleniowe w Polsce. Zapraszamy do korzystania.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania Wisła »

  Cała idea HumanSport, nasze zaangażowanie i entuzjazm skupiamy na tworzeniu ciekawych, ambitnych i bezpiecznych programów szkoleniowych, sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Niewielkie i precyzyjnie dobrane grupy oraz rozpoczęcie nauki na odpowiednio dobranym poziomie wpływają na szybkość i swobodę zapamiętania nie zawsze łatwych ruchów pływackich. Zróżnicowanie w grupach przeprowadzane jest nie tylko pod względem umiejętności, ale również wieku oraz poziomu sprawności i wydolności uczestnika. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Uczestnicy oprócz podejmowanych trudów i wysiłku mają również możliwość nawiązać szereg znajomości, przyjaźni oraz spędzić czas świetnie się bawiąc. Zapraszamy na naukę pływania w Ustroniu.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje i NLP »

  Strona zawiera ofertę warsztatów z zakresu szeroko rozumianego PR prowadzonych przez zespół ekspertów, praktyków kształtowania wizerunku oraz promocji w internecie. Wśród oferowanych szkoleń znajduje się m.in. kurs z zakresu komunikacja interpersonalna oraz negocjacje i NLP. Na stronie można znaleźć również informacje o usłudze audyt komunikacji wewnętrznej firmy. Na łamach serwisu przedstawione zostały również sylwetki ekspertów prowadzących szkolenia i warsztaty.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy warsztaty dla instruktorów nauczycieli OSK »

  Zastanawiasz się nad doskonaleniem techniki jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka jazdy. Jaworzno ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to nazwane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co pewien czas. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty instruktorskie doskonalące wiedzę nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - szkolenie metodą online »

  Jaki jest najefektywniejszy sposób na poznanie angielskiego? Rzecz jasna, rozmowa. Niestety nie każdy ma możliwość rozmawiania z kimś w języku angielskim, ponieważ nie zna nikogo tak dobrze posługującego się angielskim. W takiej sytuacji odpowiednim rozwiązaniem będzie angielski online dla średnio zaawansowanych. Wygląda on tak, że spotykamy się w internecie z osobą swobodnie porozumiewającą się po angielsku, uprawnioną do uczenia innych i rozmawiamy o czymkolwiek. Przełamujemy w ten sposób niechęć mówienia w obcym języku i bardziej swobodni w konwersacji. Osoba, z którą rozmawiamy poprawia nasze błędy, abyśmy w przyszłości mogli ich unikać. Angielski online zaawansowany to sposób na bardzo natychmiastowe oswojenie się z językiem, a na domiar szalenie dogodny sposób nauki. Na witrynie internetowej angielski.w15dni.pl można znaleźć kurs angielskiego stworzony przez Kasię Wojewódkę.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy i trening umiejętności. Doszkalanie »

  Rozległa wprawa za kierownicą, pojawiająca się odwaga zależą w dużym stopniu od stylu nauki jazdy oraz metod szkoleniowych danej osoby. Wiele osób dajemy radę szybko wyszkolić. Po przejrzeniu strony otrzymujecie bogatą wiedzę teoretyczną, jak można obsługiwać samochód, poznać skomplikowane miejsca egzaminacyjne. Na domenie znajduje się mnóstwo użytkowych informacji odnoszących się do tras egzaminacyjnych. Miejsca pojawiania się egzaminatora z osobą egzaminowaną oraz sposobów ich pokonywania. Strona to kompendium informacji o trudnych miejscach egzaminacyjnych w Warszawie i oferta jazd doszkalających. Kilka sposobów na wynik pozytywny. Zapraszam!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Olsztyn - gdzie szukać organizatorów? »

  Jeśli jesteście mieszkańcami Olsztyna lub okolic i poszukujecie placówek organizujących szkolenia Olsztyn polecamy stronę www.bib.com.pl, gdzie w branży zawodowe warsztaty, szkolenia odszukacie spis odpowiednich przedsiębiorstw.Poza szkołami o profilu zawodowym w podnoszeniu umiejętności z różnorakich dziedzin specjalizują się przedsiębiorstwa prowadzące szkolenia, warsztaty i egzaminy w różnych zawodach. Często przeprowadzane szkolenia, to: kursy z obsługi komputerów, kursy z obsługi kas fiskalnych, kursy dla spawaczy, kursy dla operatorów wózków widłowych, kursy dla operatorów suwnic i dźwignic, szkolenia bhp, szkolenia i egzaminy SEP, szkolenia i egzaminy UDT, szkolenia i egzaminy TDT. Zaliczenie egzaminów zagwarantuje zdobycie dokumentów potwierdzajęcych nabycie kwalifikacji, niezbędnych  przy pracy różnorakimi urządzeniami. Takie nowo nabyte umiejętności przydadzą się w pszukiwaniu  pracy lub w uzyskaniu lepszego, a tym samym  lepiej płatnego stanowiska u dotychczasowego pracodawcy. Każdy chętniej zatrudnia fachowca o wielu umiejętnościach.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: