Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 5
 • Język obcy dla dzieci Radom. »

  Jeszcze niedawno wielu z nas mówiło powiedzonko, iż na naukę nigdy nie jest za późno. Jednakże z wiekiem dochodzi do twierdzenia, że im wcześniej się rozpocznie naukę języka angielskiego tym swobodniej zasymilować wiadomości. Taką też technikę kształcenia najmłodszych zaprojektowała swojego czasu Helen Doron udzielając lekcji dla dzieci w rodzaju, jaki w najwyższym stopniu lubią i wyżej stawiają - czyli przez zabawę, śpiewanie lub inne swoje zdolności. Tą drogą każde dziecko bez względu od przynależności państwowej i mowy ojczystej ma warunki już od pierwszych lat swojego żywotu przyswoić sobie w wymowie i piśmie każdy inny egzotyczny język. Angielski dla dzieci Radom jest nieskazitelnym wyjściem także dla Twoich dzieci oraz potomków Twoich koleżanek, kuzynek i braci. Szczególnie w czasach gdzie granice zostały odblokowane i w konsekwencji powstaje ogromna migracja ludzi między Wielką Brytanią, a Polską. Nie sugeruję tu o zarobku za granicą, ale też o trywialnych wczasach w niesamowitych miastach Anglii np. Liverpolu, Oxfordzie czy Bristolu. Wysyłając swoją latorośl już teraz na angielski dla dzieci Radom możesz być w stanie oszczędzić mu w przyszłości dużo problemów z porozumiewaniem się, nie tylko z obywatelami z innego kraju, ale pomóc mu ewoluować zmysł zabawy z innymi latoroślami - co jest co najmniej tak znaczące jak wprawa w komunikacji.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko polski »

  W dzisiejszych czasach znajomość obcego języka jest bardzo ważna, ciężko dostać dobrą posadę bez możliwości komunikowania się choćby po angielsku. Kursów i szkoleń językowych jest bardzo dużo, nauczają one wieloma sposobami i praktycznie każdy, kto chce się dobrze nauczyć danego języka bez problemów znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb. Lecz podczas kursów nie nauczymy się wszystkich zwrotów i słów, a jeśli mamy chęć rozszerzyć swój zasób słownictwa, to konieczny stanie się w tym celu słownik polsko angielski. Dobrze opracowane słowniki mają po kilkanaście tysięcy zwrotów i słów, ale także można kupić nieduże, kieszonkowe słowniki, w nich wyszukamy tylko najważniejsze zwroty i słowa. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszyć się zaczynają słowniki online. Słownika takiego nie musimy ze sobą nosić, co w sytuacji tych większych nie jest zbyt praktyczne, ale możemy mieć do niego dostęp ze wszystkich miejsc, w których występuje dostęp z internetem. Przez to taki słownik polsko angielski jest bardzo przydatny w wielu różnych przypadkach, gdy brakuje nam słowa, to bez większych problemów mamy możliwość skorzystania z niego, gdy tylko mamy komputer z internetem. Obecnie coraz więcej smartfonów ma możliwość korzystania do sieci internetowej, więc tym samym dostęp do internetowych słowników jest coraz bardziej powszechny.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i tworzenie stron www »

  pozycjonowanie i tworzenie stron www. Tu dowiesz się wszystkiego o tworzeniu serwisów i portali internetowych. Przekazujemy wiedzę w sposób przyjazny i logiczny.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego kościan »

  Nowatorska metoda oparta na praktyce w nauczaniu zagranicą - uczymy się tego, co jest naprawdę stosowane w mowie angielskiej na codzień-żadnych niepraktycznych zwrotów, ćwiczeń czy czytanek. Już po kilku lekcjach uczący się umie tworzyć konstrukcje językowe stosowane przez rodowitych Brytyjczyków i będzie przez nich zrozumiany. Nowoczesne materiały.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Wrocław »

  Szkoła Językowa Lektor posiada szeroki wachlarz kursów językowych dla osób w różnych grupach wiekowych. Od 20 lat skutecznie uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki i technologi, tym samym podnosząc efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. W ofercie również szkolenia dla firm, usługi tłumaczeniowe oraz obozy i kolonie językowe w kraju i zagranicą.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • AngIdiom - wyszukiwarka angielskich idiomów »

  AngIdiom to narzędzie do wyszukiwania angielskich idiomów. Wyniki zwrócone przez wyszukiwarkę zawierają idiom, jego tłumaczenie oraz praktyczne przykłady użycia. AngIdiom daje możliwość zachowania własnych idiomów oraz historii wyszukiwań dzięki czemu zapanowanie nad zgromadzonymi informacjami staje się znacznie łatwiejsze. Każdy użytkownik może dodać idiomy wraz z przykładami ich uzycia. Zaprasza do korzystania.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki, angielski, szkoła językowa Szczecin »

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja do nauki języków »

  Na stronie www odnajdziemy między innymi wpis na temat tego, z jakiego powodu nie ma co uczęszczać na kurs angielskiego.Mówienie po angielsku oczywiście sprawia Ci kilka problemów, ale istnieją pewne techniki, ułatwiające to zadanie. Poświęcony temu problemowi poddział oczywiście pozwoli  przyswoić sobie tę technikę.Jeżeli chcesz poznać dobre techniki nauki języka angielskiego, to idealnie trafiłeś!
   

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych - www.angielskirzeszow.pl »

  Naszą specjalizacją jest koncentracja i wysiłek włożony w maksymalizację rezultatów.
  Nasze kursy rozpoczynamy od sporządzenia listy celów jakie chcemy osiągnąć, które następnie realizujemy krok po kroku często spoglądając wstecz : powtarzając i utrwalając wiedzę i umiejętności jakie udało nam się zdobyć.
  Kreujemy atmosferę nauki, wytrwałości i rywalizacji. Podkreślamy znaczenie posiadania celów i ambicji. Dajemy przykłady, nagradzamy, motywujemy i uczymy odpowiedzialności.

   


  Rezultaty mierzymy na kilka sposobów.


  Pierwszy z nich to testy dystansujące, jakie stosujemy na początku i na końcu nauki. Obrazują one postępy w skali roku.


  Kolejną miarą rezultatów są cykliczne testy bieżące - w tym punkcie przyjmujemy poziom 80% jako minimum (do skutku). Do bieżących testów zaliczamy także sprawdziany semestralne i końcoworoczne.


  Ostatnią miarą formalną są zewnętrzne egzaminy próbne. Dla najmłodszych to YLE Cambridge ESOL (Young Learners of English), dla nastolatków to próbne egzaminy; gimnazjalny i maturalny, dla dorosłych przeprowadzamy TOEiC (Test Of English for International Communication) oraz egzaminy Cambridge ESOL: FCE (First Certificate of English), BEC (Business English Certificate), itp.


  Nieformalną miarą naszych rezultatów są:

  ? spektakularne wyniki egzaminacyjne naszych słuchaczy, w szczególności egzaminów szkolnych takich jak Matura czy egzamin gimnazjalny,
  ? świetna opinia wśród słuchaczy i ich rodziców,
  ? proporcjonalnie rosnąca liczba naszych stałych klientów.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: