Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Tłumaczenia Szczecin »

  Częstokroć musimy przetłumaczyć różnego typu dokumenty bądź korespondencje – większość z nas chce się z tym zmierzyć samemu jednak nie jest to opłacalne rozwiązanie. O ile list od przyjaciela może zostać odczytany na wiele sposobów o tyle urzędowe pismo musi mieć konkretną wymowę. Aby mieć pewność, że pojęliśmy wszystko tak jak tego spodziewał się nadawca należałoby skorzystać z usług jaką są tłumaczenia. Częstokroć osoby zatrudniające się w biurach tłumaczeń mają uprawnienia tłumaczy przysięgłych dlatego mamy prawo się w pełni opierać na spolszczonej wersji pisma. Jeśli tekstu nie jest wiele to mamy wielkie prawdopodobieństwo, że zostanie nam on oddany nawet tego samego dnia. Tak więc zamiast cudować jak to mamy w zwyczaju po prostu zwróćmy się o pomoc do fachowców. Być może pozwoli nam to uniknąć późniejszych kłopotów. Oszczędzanie w tego typu sprawach nigdy nie przynosi niczego dobrego.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • DS Fokus - Agencja ochrony osób i mienia »

  Firma D.S. FOKUS Sp. z o.o. jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Firma posiada również ogromne doświadczenie w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony „e-ochrona” zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru.Kompleksowo zajmuje się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonuje na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.Zdobyte doświadczenie ma ogromny wpływ na wysoką skuteczność działań, poprzez dobrze przygotowaną strategię ochrony, zapobiegawczość, znajomość możliwych potencjalnych zagrożeń. Procentuje także w sytuacjach ekstremalnych.Usługi oferowane są na terenie całego kraju.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Pokazujemy Państwu stronę internetową Simply Speaking, czyli Szkoły Językowej parającej się uczeniem języków obcych: : angielskiego,hiszpańskiego, czeskiego i innych. Wszystkie zajęcia są spełnieniem różnorakich wymagań słuchaczy, do tego zajęcia trwają w interesująco wystylizowanym wnętrzu oraz towarzyszy im serdeczny klimat . Proponująca kursy językowe szkoła językowa Simply Speaking służy przygotowaniem do egzaminów FCE i gimnazjalnego oraz prowadzi zajęcia indywidualne bądź dla grup, na wszystkich poziomach zaawansowania co sprawia, że matura z niemieckiego czy inny egzamin zostanie zwieńczony wybornym rezultatem, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Łódź - ALMA »

  Szkoła języków obcych Łódź "ALMA", jako pierwsza prywatna szkoła językowa w Łodzi. Nasze zalety to: ciekawe lekcje, profesjonalni lektorzy, dyrektor metodyczny, testy diagnozujące postęp słuchaczy, profesjonalnie wyposażone sale, oraz bezpłatne konwersacje i konsultacje. Jeśli więc interesuje cię angielski  Łódź, to oferujemy kursy językowe  tj.: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Prowadzimy kursy  dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach. Przygotowujemy słuchaczy do egzaminów (matura, FCE, CAE, CPE).

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infolink Business infobroker - dostarczanie informacji »

  Infolink jest agencją infobrokerską zajmującą się dostarczaniem opracowanych informacji na zlecenie. Oferujemy wyszukiwanie informacji biznesowych, finansowych, ekonomicznych, gospodarczych, prawnych i patentowych.

  Nasze usługi obejmują opracowanie i weryfikowanie informacji dla potrzeb związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym. To wsparcie informacyjne może dotyczyć różnych aspektów życia gospodarczego jak np.: firm, produktów i usług, zaopatrzenia, zbytu, marketingu, konkurentów, uwarunkowań prawnych, itp..

  Przygotowujemy raporty, badania i analizy rynku, tworzymy bazy danych. Kojarzymy kontrahentów i kooperantów, eksporterów i importerów. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych.
  Jako infobroker lub tzw. broker informacji wyszukujemy dane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Firma realizuje również zadania z dziedziny tłumaczeń i szkoleń językowych.

  Konkretne informacje biznesowe mogą dotyczyć:

  Produktów i usług, producentów i dostawców
  Informacji rynkowych i handlowych
  Informacji i uwarunkowań prawnych
  Wyszukiwania właścicieli marek oraz patentów

  Przykładowe bazy danych mogą obejmować:

  Bazy teleadresowe producentów i usługodawców
  Bazy dotyczące instytucji oraz organizacji
  Bazy potencjalnych kontaktów handlowych
  Bazy istniejącej konkurencji
  Bazy osobowe

  Raporty i analizy gospodarcze:

  Raporty dotyczące konkurencji
  Analizy rynku lub wybranego sektora gospodarki
  Analizy barier wejścia na rynek
  Analizy otoczenia biznesowego
  Analiza gospodarki danego kraju

  Strona Główna

  Oferta

  Kooperacja

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Warszawa »

  W naszym kraju jest coraz więcej obcokrajowców z całego świata, więc i native speakerzy by się znaleźli. Coraz popularniejszy obecnie staje się francuski Warszawa. Język angielski jest już standardem, więc większość młodych ludzi już go zna. Zajęcia francuski Warszawa opierają się na nauce na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego po biegły, w mowie, pisaniu i czytaniu, jak i rozumieniu ze słuchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Larson - Akademia Językowa - nauka języka angielskiego online »

  Larson - Akademia Językowa proponuje zajęcia z języka angielskiego przez Internet. Szkolenia prowadzimy za pomocą własnej platformy e-learningowej a także posługując się Skype. Nauka według Metody Callana pojedynczo lub w niewielkich grupach. Dysponujemy ofertą dla początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zapisy przez cały rok. Oferujemy kursy innych języków metodą bezpośrednią. Gratis - 4 lekcje próbne.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Native speaker - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński »

  Tłumacz - polski, ukraiński, rosyjski.
  Oferując swoje usługi tłumaczenia w obrębie języka polskiego, rosyjskiego oraz ukraińskiego chciałbym wykorzystać swój potencjał tłumacza-native speakera, który oprócz doświadczenia i wiedzy dysponuje również współczesnymi narzędziami, wspomagającymi tłumaczenia, który lubi i potrafi tłumaczyć.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń GLOB trudni się w pełni biegłymi tłumaczeniami. Jedną z naszych ofert są przekłady pisemne. Tłumaczenia pisemne specjalistyczne to właściwie kluczowy obszar naszego działania. Przeprowadzamy tłumaczenia zachowując pełną zgodność tekstów z popularnymi edytorami tekstowymi występującymi na rynku. Stosujemy najświeższe sposoby informatyczne pozwalające na wysokiej jakości obróbkę graficzną dzięki czemu tłumaczenie oddaje jak najprawdziwiej tekst oryginalny. Zapewniamy każdorazowo dostosowanie naszej propozycji do Państwa potrzeb, determinując terminy realizacji, koszty tłumaczenia oraz formę płatności i doniesienia tłumaczeń. Udzielamy gwarancji na przeprowadzoną pracę. Nad nieprzysięgłymi tekstami branżowymi pracują dla nas tłumacze, którzy poza znajomością języka oryginalnego i docelowego mają także przedmiotową wiedzę o dziedzinie, której tekst dotyczy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  Chciałbyś zrozumieć podstawy języka angielskiego jednak nie posiadasz czasu żeby udawać się na lekcje? Nasza firma zajmuje się edukacją w obszernym rozumieniu tego wyrażenia. Stosujemy nowoczesny sprzęt dzięki czemu nauka jest niesłychanie łatwa i przyjemna. Powinno się także zauważyć, że można się szkolić zdalnie za pomocą Internetu. Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych zawodowców, którzy chętnie pomagają wszystkim uczniom. W wypadku jakichkolwiek trudów z językiem zgłoś się do nas – uzyskasz błyskawiczną i skuteczną pomoc! Pomożemy w przygotowaniach do testu – z nami naturalnie zaliczysz! Więcej informacji można odszukać na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty – w razie wątpliwości prosimy pytać.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Coraz bardziej zaawansowany staje się język angielski branżowy. Na szczęście wiele współczesnych szkół językowych oferuje specjalne kursy, na których możemy nauczyć się swobodnego posługiwania wspomnianymi żargonami np. angielski medyczny czy techniczny. Bez wątpienia może okazać się to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój, dająca perspektywy na przyszłość.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Postęp wirtualnego świata spowodował,że możemy przy jego pomocy odnaleźć prawie wszystkie świadczenia na rynku.Profesjonalne tłumaczenia w internecie prezentuje firma 100 at. Możliwość wykorzystania reklamowanych przez 100at usług dzięki online zezwala na zorganizowanie niektórych rzeczy nie wychodząc z mieszkania.Wiele biur tłumaczeń reklamuje swe kompetencje nie tylko w translacjach dokumentów czy umów itp.,ale także w tłumaczeniach symultanicznych.Fachowe tłumaczenia robione przez 100at to pewność poprawnie spełnionych zleceń.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  EnglishTalk poleca naukę angielskiego za pośrednictwem Skype'a. Doświadczenia coraz większej liczby uczestników kursów, wskazują na wiele zalet kursów, prowadzonych przez Skype. Zajęcia na żywo, w domu lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz widzieć lektora, nie tylko go słyszeć. Oszczędność czasu. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia. Elastyczność. Program zajęć każdorazowo dopasowywany do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Topolang.PL - Kursy językowe online »

  Topolang Multimedia Language School jest internetową szkołą prowadzącą kursy języka angielskiego. Uczestnicy kursów mają możliwość wybrać odpowiedni poziom nauczania języka. Dostępny jest też rozszerzony kurs gramatyki oraz kurs biznesowy.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Accent to szkoła angielskiego na terenie miasta Kraków, która oferuje kursy językowe nie tylko dla dorosłych http://accent-krakow.pl/dla-doroslych.html, ale również dla dzieci http://accent-krakow.pl/dla-dzieci.html oraz dla młodzieży http://accent-krakow.pl/dla-mlodziezy.html. Szkoła ta stara się osiągnąć wysoki poziom nauczania m.in. poprzez dobór lektorów współpracujących ze szkołą. Przykładowymi kursami prowadzonymi przez szkołę Accent są kursy FCE oraz kursy CAE.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linkfarm »

  pozycjonowanie stron www

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Neal - Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko – Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Angielski Bielsko – zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Lublin Szkoła »

  Szkoła Efekt to owocna edukacja niemieckiego dla amatorów. Szkoła stanowi koncepcję doświadczonych pedagogów w lingwistyce. Wybór Naszej szkoły to najlepsza perspektywa na rozwijanie własnej wiedzy a także edukację od zera. Stworzyliśmy różnorodne zniżki na wszystkie szkolenia! Nasza firma preferuje oryginalne strategie naukowe, a to szalenie ważne. Szkolni lektorzy są nieprzerwanie kształceni - to gwarant światowej jakości. Mamy również promocyjne kursy dla firm. Nauka nigdy nie była tak skuteczna!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Ostrzeszów »

  Szkoła Języków Obcych ASTRA jest niepubliczną placówką oświatową powstałą w roku 1989 - posiadamy 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale w ASTRZE prowadzimy również kursy języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Łódź »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

medyczny (2), online (2), nauka (1), tłumaczenia (2)

Języki obce - nowa strona:

Adres: