Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kursy językowe »

  Nasza szkoła językowa dla dzieci pozwala najmłodszym zapoznać się z językiem, jego słownictwem i wymową w przyjemnej atmosferze podczas wielu gir i zabaw organizowanych przez naszych lektorów.
  Oferujemy kursy językowe dla każdego, nauczymy każdego w każdym wieku. Szkolimy firmy i osoby indywidualne. Oferujemy niskie ceny i profesjonalną kadrę dydaktyczną. Z Nami poznasz język szybko i przyjemnie.
  Nasz szkoła językowa szczyci się tym że zajęcia u nas odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze, pozbawionej stresu i są prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów. Podczas lekcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w nauczaniu języków obcych (interaktywna tablica multimedialna)
  Ciągle rozbudowywana oferta naszej szkoły pozwala zaproponować naszym uczniom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauki na odległość. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza jest placówką nowoczesną z najnowszymi programami i sposobami nauczania.
  Miarą naszego sukcesu są wyniki i satysfakcja naszych uczniów, których liczba stale rośnie. Tak popularny teraz język angielski dla dzieci jest w przystępnej cenie dla każdego potencjalnego ucznia.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Btinfo-biuro tłumaczeń oferujący tłumaczenia tekstów technicznych, prawniczych, ekonomicznych i finansowych. Kilkunastoletnie doświadczenie i dobrze wyselekcjonowani tłumacze stanowią gwarancję jakości zlecanych tekstów. To biuro nie zawodzi.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słowniki »

  Słownik ortograficzny, słownik frazeologiczny czy słownik wyrazów obcych to tylko mała część z kilkuset słowników na stronie www.slowniki.info.pl. Naszym klientom polecamy słowniki najbardziej znanych firm takich jak Langenscheidt, PWN jak i mniejszych wydawców. Do najciekawszych słowników należą słownik wulgaryzmów, słownik hip-hopu, słownik symboli czy słownik gwar i sloganów. Nasza ofertę polecamy szczególnie uczniom, którzy pewnością znajdą coś dla siebie.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego centrum języków obcych Atrius. Jest to szkoła, która powstała z myślą o osobach dorosłych chcących uczyć się języków obcych. Oprócz kursów popularnych języków ( angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski) proponujemy także naukę tych mniej rozpowszechnionych, np. chiński, węgierski, norweski czy japoński. Zajęcia odbywają się w ekskluzywnie wyposażonych salach, w małych kilkuosobowych grupach. Prowadzone są przez lektorów wykwalifikowanych w nauczaniu osób dorosłych. Możliwe są także kursy indywidualne. Poziom i tematyka każdych zajęć dopasowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Poza zwykłymi kursami językowym proponujemy także kursy przygotowujące do egzaminów. Jeżeli chcieliby Państwo uczyć się języków w gronie swoich rówieśników, w komfortowych warunkach i bez obaw o to, że czegoś nie zrozumiecie, albo nie będziecie nadążać t zapraszamy do naszej szkoły. Atrius mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 28. Aby w pełni zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Projektowe DESIGNIO - Szczecin - projektowanie stron www »

  Jesteśmy doświadczonym zespołem projektowym. Skupiamy się przede wszystkim na usługach t.j. projektowanie stron www - począwszy od wizytówek internetowych, przez statyczne strony internetowe, a kończąc na bardzo złożonych witrynach internetowych, wyposażonych w autorski, w pełni dopasowany do potrzeb i wymagań Klienta system zarządzania treścią CMS.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa »

  Angielski od podstaw i nauka na każdym poziomie zaawansowania – tylko British English zapewnia komfortowe, przyjazne warunki kształcenia i wydajność nauczania. Jeśli chcesz poznać język lub rozwijać się w tym kierunku, nauka angielskiego Bydgoszcz to najlepszy wybór.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Na witrynie Fast Learn dowiesz się jak wiązać naukę z zabawą co pozwala niesłychanie skutecznie i błyskawicznienauczyć się języka angielskiego i innych języków. Poznasz jedną z najlepszych metod trwałego zapamiętywania słówek. Dowiesz się dlaczego wystarczy poznawać tylko wybrane wyrazy i dowiesz się dlaczego to one są najważniejsze. Dostaniesz program do nauczania słówek jak również mnóstwo fiszek. Poznasz również wiele przydatnych i sprawdzonych informacji dotyczących jeszcze prostszej nauk i wiązania jej z zabawą. Kurs nauki Szkolenie z języka angielskiego dokładnie dla Ciebie.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Warszawa »

  Strona internetowa prezentująca ofertę edukacyjną tyczącą się zajęć mających na celu przygotowanie do egzaminów językowych. O.K! proponuje angielski kursy, kursy języka niemieckiego, włoskiego i wielu innych. Prowadzone są także kursy językowe dla firm, w tym kursy "English for Business". Angielski Warszawa to sprawna nauka języka, autorskie programy nauczania, lekcje w niewielkich grupach oraz wysoki poziom kształcenia. Szkoła oferuje dodatkowo nieodpłatne podręczniki i nowoczesne materiały dydaktyczne.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Język angielski czyli przyszłość świata leży w komunikacji międzynarodowej? Ludzie mieszkają w różnych częściach świata, ale jakoś trzeba się porozumiewać. Dlatego popularny w porozumiewaniu stał się język angielski... Potrzeba czy obowiązek?

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english to firma zajmująca się profesjonalnymi tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Nauczamy także języka angielskiego przez internet. Działalność naszej firmy ma charakter internetowy. Jesteśmy grupą pasjonatów języka angielskiego oraz grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od kilku lat i posiadamy niezbędne doświadczenie. Cały czas doskonalimy swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak nauczyć się języka obcego »

  Serdecznie witamy na stronach naszego serwisu dotyczącego tematu nauki obcych języków. To nie tajemnica, że współczesne życie zmusza nas do tego, żebyśmy poznali choć jeden obcy język. W związku z tym wychodzimy do Każdego z Państwa z znakomitą rzeczą, tłumaczymy jak nauczyć się języka obcego w pełni nowatorską metodą- poprzez coaching językowy. Motywacja do nauki języka obcego... to zawsze główny problem, który nas blokuje, z trenerem językowym, łatwo przebrniesz przez tą granicę. Koniecznie sprawdź naszą witrynę www- odszukasz tam wszystkie wiadomości nt. coachingu, cenniki, info o warsztatach itd.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie kursy angielskiego Gdańsk »

  Prowadzona poprzez nas szkoła językowa (Gdańsk) umożliwiają naukę języka każdej chcącej osobie, niezależnie od dotychczas posiadanych kwalifikacji. Nauka angielskiego (trójmiasto) prowadzona jest na każdym poziomie: zaczynającym, średnio-zaawansowanym jak również zaawansowanym. Można również wyselekcjonować kursy angielskiego (Gdańsk) na poziomie korporacyjnym czy poszerzać własną edukację o zaawansowane słownictwo a także zwroty na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy testy kompetencyjne, by zakwalifikować nowego kursanta do najbardziej odpowiedniej grupy zajęciowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Bydgoszcz »

  International House to szkoła języka angielskiego należąca do Światowej Organizacji International House z siedzibą w Londynie, w skład której wchodzi około 150 szkół w ponad 40 krajach świata. Posiadamy szkoły w Bydgoszczy, Koszalinie i Toruniu. Uczymy także w filiach w Nakle, Inowrocławiu, Żninie, Kołobrzegu, Białogardzie oraz Sławnie. Oferujemy naukę języka angielskiego w grupach lub indywidualnie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą składającą się głównie z nativespeakers, czyli nauczycieli z krajów anglojęzycznych. Organizujemy kursy i szkolenia dla dzieci i dorosłych.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  kursy językowe dla firm szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe »

  Wakacje są czasem, kiedy to wysyła się dzieci na wszelkiego rodzaju wyjazdy zorganizowane. Obozy językowe są najlepszym złączeniem nauki i odpoczynku w jednym. To tani sposób, żeby zapewnić potomkowi wspaniałe dni odpoczynku, a zarazem lekcje języka, która jest tak istotna w obecnym świecie. Specjalistyczna opieka kardy, pozwala na bardzo szybkie tempo zwiększania znajomości języka, który w teraźniejszym świecie stał się bardzo ważnym elementem.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat FCE »

  First English Certificate, nazywany dla uproszczenia FCE został okrzyknięty bazowym świadectwem uwierzytelniającym gruntowną umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Posiadacz wspomnianego dyplomu może trochę nieskromnie mówić, iż jego możliwość porozumiewania się angielskim w mowie jak też piśmie stoi na dobrym poziomie. Samo otrzymanie FCE niewątpliwie bywa użyteczne w poszukiwaniach dobrze płatnej pracy. Jeśli chciałbyś poczytać coś więcej w temacie tego świadectwa a także możliwości jego uzyskania, nasza witryna jest właśnie dla ciebie. W jedym miejscu odszukasz wszelkie informacje opowiadające o FCE, a pomiędzy innymi techniki przyswajania wiedzy potrzebnej do napisania testu, wyczerpujący opis samego egzaminu a także nietuzinkowe wskazówki praktyczne dla wszystkich planujących zdobyć certyfikat FCE.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Śląsk »

  Progreso to centrum językowe prezentujące Państwu kursy na bardzo dobrym poziomie. Nasza szkoła językowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Oferujemy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Masz zamiar nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to zapewnienie szybkiej i skutecznej nauki! W naszej ofercie można znaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na różnych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i opłacalne rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, Szkolenia Językowe Dla Firm »

  Aby utrzymać się współcześnie na rynku, trzeba łożyć na szkolenie pracowników w najróżniejszym zakresie. Ostatnio bardzo dużym braniem cieszą się organizowane częstokroć szkolenia językowe dla firm. Trudno by ekipa warsztatu mającego znajomości biznesowe z krajami z całego globu ziemskiego miała za każdym razem korzystać ze wsparcia tłumaczy, ponieważ byłoby to niezmiernie kosztowne, a zarazem niekorzystne. Szkoły językowe znające się na rzeczy takie jak na przykład Lingua House wiedzą doskonale jak zaplanować pierwszorzędne szkolenia językowe dla firm. Warszawa to rynkowe centrum Polski. To właśnie tu kursy językowe dla firm odbywają się są najczęściej. Wielkie firmy ufają wprawnym ekspertom z przedsiębiorstw takich jak Lingua House. Zawierzają im bardzo odpowiedzialne zadanie, jakim jest wytłumaczenie wielu prawideł z języka rosyjskiego.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Kompetentni nauczyciele poświecą czas na naukę języka w niedużych grupach. Musisz zerknąć na ten portal poświęcony właśnie tej tematyce. Zapisz się na lekcje doszkalające do jednej z ogroma szkół językowych. Język angielski jest bardzo modnym językiem na całym świecie. Nie wyczekuj na sezon, zapisz się już dziś do jednej z wielu szkół języka angielskiego. Wypatrujesz fajnej szkoły lingwistycznej w swym mieście ?

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: