Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Fiszki angielski »

  Fiszki online to innowacyjny kurs nauki słówek. Fiszki to jedna z najskuteczniejszych technik przyswajania słówek. Fiszki angielskie to ponad 2300 słówek z wielu kategorii. Fiszki online to wygoda oraz praktyczność w nauce słowek. Fiszki angielskie to znakomity sposób na naukę słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak wydajna. Łącznie do nauki wykorzystane jest 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz nowoczesny i kształć się przez kurs angielskiego online. Fiszki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angtest - testy z angielskiego »

  Angtest jest serwisem, na którym możesz przetestować swoją znajomość języka angielskiego korzystając przy tym z testów wyboru, uzupełnianych lub rozsypanek wyrazowych. Nauczysz się tu takżę angielskich słówek tworząc swoje własne zestawy lub wykorzystując już istniejące. Strona ułatwia naukę czasowników złożonych (phrasal verbs), czasowników nieregularnych oraz testowanie ich znajomości. Zaloguj się i twórz swoje własne testy, zestawy słówek, ucz się i testuj swoją wiedzę z angielskiego w przyjemny i łatwy sposób.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego »

  Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
  Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Kursy angielskiego we Wrocławiu »

  Dzięki naszej stronie można dowiedzieć się o szczegółach lekcji angielskiego Wrocław, w skład którego zalicza się np. przygotowanie do testu maturalnego co więcej możliwość otrzymania specjalnych certyfikatów, deklarujących znajomość języka obcego. Dzięki zakładce klienci biznesowi poznasz wyczerpujące szczegóły umożliwiające rozpoczęcie kursu dla danej grupy.W specjalnym dziale Materiały dydaktyczne szkoła językowa Wrocław przedstawia podręczniki elitarnych wydawnictw, które w ramach kursu udostępnia w atrakcyjnych cenach. Niezbędne mogą okazać się informacje o lektorach angielskiego, które zawarte na stronie głównej w dziale "Nasi lektorzy" potwierdzają kwalifikacje naszej kadry. Dane kontaktowe oraz cennik w odpowiednich zakładkach.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego w Rabce - Zdroju »

  Ciekawe i interesujące lekcje z angielskiego w Rabce - Zdroju. KOrepetycje z angielskiego dla dzieci, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia, FCE, CAE, CPE, Business English. Lekcje angielskiego w Rabce - Zdróju w domu. Korepetycje angielski - Rabka - Zdrój. Wszyscy różnimy się od siebie, dlatego też uczymy się w indywidualny sposób i każdy w swoim tempie. Indywidualne korepetycje z angielskiego z doświadczonym nauczycielem gwarantują najlepsze efekty.angielski.brat.pl

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porto Alegre - Szkoła Języków Iberyjskich »

  Porto Alegre. Oferujemy kursy językowe: kurs języka hiszpańskiego, kurs języka portugalskiego w Krakowie, Katowicach i Gliwicach. Oferujemy również bezpłatne konwersacje i konsultacje, bibliotekę, spotkania kulinarne, projekcje filmowe. Najlepsi językoznawcy w branży.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. portoalegre.pl

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura i Korepetycje »

  Strona o tematyce korepetycji i spraw związanych z przygotowaniami do egzaminu maturalnego. Każdy maturzysta już na samym początku powinien sporządzić plan działania. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Posiłkować się korepetycjami? O tym wszystkim autorzy piszą na stronie Matura i Korepetycje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Język jest wyjątkowo ważnym elementem większej grupy zawodów, powszechnych na rynku. Szkolenia dla firm są znanym rozwiązaniem, żeby własną grupę pracowników bardzo dobrze wyszkolić a zarazem mieć dzięki temu większe zyski. Szkolenia dla firm są przy okazji dużo bardziej opłacalne pod względem pieniędzy,niż wydawanie kroci na inne drogie doszkalania, dlatego że koszty nauczania są o dużo mniejsze i zyski większe. Wspaniałym wyjściem dla rosnących w siłę firm jest inwestycja w kadry.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe »

  Promowana szkoła angielskiego działa na obszarze Warszawy. Tak jak pozostałe szkoły językowe także opisywana przygotowuje do matury. Doświadczeni lektorzy sprawiają, iż nauka angielskiego jest miła. W propozycji szkoły English For You odnajdziemy m.in. kursy angielskiego Warszawa. Szkoła językowa Warszawa zapewnia usługi na znacznym poziomie oraz atrakcyjne ceny. Pełen cennik i opis oferty dostępne są na stronie www.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - korepetycje »

  Ambitni i odpowiedzialni oczekujemy takiej samej postawy od potencjalnych uczniów. Nasze przedsiębiorstwo powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby edukacyjne tak samo młodzieży, jak i dorosłych pragnących lub potrzebujących się dokształcić. Oferujemy Państwu regularne i ciągłe zajęcia, dzięki którym dziecko nie tylko nadrobi zaległości w nauce, nauczy się do testów, matury albo egzaminu po gimnazjum, a też zwiększy wiadomości i przedmiot, jakiego się uczy. Na przykład korepetycje angielski warszawa. Proponujemy tak samo lekcje osobiste z dojazdem do domu dziecka. Korepetycje z dojazdem do mieszkania! Stawiamy głównie na jakość oraz odpowiedni poziom uczenia. Dla nas dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu. Oprócz przeprowadzanych do tej pory lekcji oferujemy zajęcia z przedmiotów humanistycznych dodatkowo z języków obcych. Nauczyciele pracują również jako egzaminatorzy CKE. Uzyskane w ten sposób doświadczenia pomagają podczas pracy z dziećmi. Jesteśmy dumni, że udało nam się zatrudnić do współpracy wykładowców, których wysoki poziom doświadczeń zawodowych zyskał im podziw wśród uczniów.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skracanie linków »

  Zklamki.pl jest nowym serwisem oferującym Użytkownikom skracanie linków do prostej i łatwej do zapamiętania postaci. Wystarczy, że wkleisz długi link w odpowiednie pole na stronie, klikniesz przycisk, a zostanie wygenerowany zupełnie nowy adres, który możesz przesłać znajomym przez w mailu lub przez komunikator internetowy. Jest to doskonały sposób na przesyłanie linków jeśli nie chcemy aby osoba do której go wysłaliśmy zorientowała się co pod danym linkiem się znajduje, z postaci adresy tego nie wywnioskuje.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sosnowiec język niemiecki »

  Istnieje dużo metod nauczania języka niemieckiego, które wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom uczniów efektywnie realizując cele kursów czy zajęć indywidualnych. Zajęcia bazują na wiedzy o nich wszystkich dostosowując metodę według możliwości i potrzeb osoby lub grupy wybierając z każdej metody najpotrzebniejsze i najciekawsze elementy, wprowadzam też własne pomysły. Egzamin z języka niemieckiego może kończyć każdy etap nauki. Język niemiecki może być łatwy i przyjemny w nauce.
  A ty, dlaczego chcesz się uczyć języka niemieckiego? Pomogę Ci odkryć nową pasję oraz szybko komunikowac się po niemiecku.
  Język niemiecki może być łatwy i przyjemny w nauce.
  Kursy na każdym poziomie, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice okolice, język niemiecki dla firm i uczniów, konwersacje, korepetycje, lekcje indywidualne, przygotowywanie do matury, dojazd do klienta, certyfikaty
  Oferuję: - szkolenia dla firm - przygotowywanie do matury i egzaminów - zabawe językiem niemieckim dla dzieci - korepetycje i konwersacje - kursy na każdym poziomie - lekcje indywidualne i w grupie - dojazd do klienta - język niemiecki Mysłowice, Katowice, Sosnowiec i okolice
  Witam serdecznie moich przyszłych, obecnych i byłych uczniów. Witam wszystkich, którzy interesują się nauką języka niemieckiego i zapraszam do wspólnej nauki. Język niemiecki Sosnowiec, Katowice, Mysłowice i okolice.
  Oferuję: - szkolenia dla firm - przygotowywanie do matury i egzaminów - zabawe językiem niemieckim dla dzieci - korepetycje i konwersacje - kursy na każdym poziomie - lekcje indywidualne i w grupie - dojazd do klienta - język niemiecki Sosnowiec, Katowice, Mysłowice i okolice

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Internetowe biuro tłumaczeń. Nasza propozycja dotyczy tłumaczeń realizowanych w gronie wszystkich języków stosowanych na Starym Kontynencie. Nieustannie kształcimy się w dokonywaniu przekładów specjalistycznych, medycznych i finansowych. Poza tym, naszym partnerom gotowi jesteśmy zaproponować tłumaczenie programów komputerowych oraz portali internetowych. Usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń domykają realizacja zleceń z zakresu pozycjonowania i optymalizacji portali internetowych naszych klientów dla wybranej wyszukiwarki oraz atrakcyjny cennik tłumaczeń. Działamy przez Internet, jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę z niemal dowolnego miejsca na naszym globie. Po więcej informacji w sprawie oferty biura tłumaczeń zapraszamy na naszą witrynę internetową. Na niej znajdziecie Państwo również formularz dzięki któremu będziecie mogli zgłosić nam plik do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny realizacji przekładu.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Łódź »

  Akademicki Ośrodek Kształcenia - AOK to jeden z najstarszych i największych ośrodków funkcjonujących na rynku nauki. Oferujemy kursy językowe Łódź oraz kursy maturalne Łódź, bo w obrębie tego ośrodka miejskiego działamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroko skrojoną ofertą szkoleń lingwistycznych. My to po prostu: szkoły językowe Łódź i kurs językowy w Łodzi! Przetestuj nas. Wobec powyższego zachęcamy wszystkich Państwa do poznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do AOK w Łodzi, ulica Moniuszki 4 a.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Kraków »

  Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis- tu poznasz tajniki takich języków jak: włoski, hiszpański, francuski, portugalski czy arabski. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał. . Prowadzimy kursy dla dzieci i młodzieży a także dla seniorów. Każdy, kto u nas uczy jest całkowicie owładnięty językiem kraju swojej specjalizacji. Zawładnięcie to oznacza kompletną głuchotę na krytykę cech i charakteru mieszkańców Śródziemnomorza. To dzielne tolerowanie braku czajnika na wodę w hiszpańskim domu i ochocze wycofanie się rakiem z prośby o kubek niedostępnej czarnej(w kraju arabskim byłaby to czerwona) herbaty.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Larson - Akademia Językowa - nauka języka angielskiego online »

  Larson - Akademia Językowa proponuje zajęcia z języka angielskiego przez Internet. Szkolenia prowadzimy za pomocą własnej platformy e-learningowej a także posługując się Skype. Nauka według Metody Callana pojedynczo lub w niewielkich grupach. Dysponujemy ofertą dla początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zapisy przez cały rok. Oferujemy kursy innych języków metodą bezpośrednią. Gratis - 4 lekcje próbne.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka hiszpańskiego »

  Znakomita praca? To możliwe, o ile znasz języki obce. To dzięki nim porozmawiasz z obcojęzycznym inwestorem, gościem firmy, zagranicznym kontrahentem czy szefem, pochodzącym z drugiego krańca świata. Na początku ukończ kurs języka angielskiego – to popularny i łatwy język obcy, który dziś jest podstawą w komunikacji. Następnie ukończ kolejne kursy, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy – może kurs języka rosyjskiego? Rosyjski to przydatny język, którego Polacy uczą się z łatwością. Może kurs języka niemieckiego? Warto znać ojczysty język naszych sąsiadów. Motywacji jest sporo, ale cel jeden – znakomita praca!

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English Warszawa - Language Partner »

  Language Partner proponuje Państwu profesjonalne kursy językowe dla firm.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dostosowaną do potrzeb pracowników oraz kadr zarządzających przedsiębiorstw i instytucji. Oferujemy szkolenia językowe ogólne, business English Warszawa (z podziałem na kursy biurowe i menedżerskie), egzaminacyjne z języka ogólnego (np. Cambridge, TELC), szkolenia specjalistyczne. Przygotowujemy także do egzaminów English for Specific Purposes; wreszcie szkolenia dające doskonałe przygotowanie do egzaminów biznesowych BEC Preliminary, Vantage i Higher oraz LCCI. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy też kursy języka angielskiego w odmianie amerykańskiej przygotowujące do zdawania egzaminu TOEFL. Oferta ta obejmuje zajęcia z native speakerem amerykańskim lub/ i lektorem, który ukończył studia o specjalizacji filologia amerykańska lub lingwistyka stosowana.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielskiwroclaw.net | Język Angielski Wrocław »

  angielskiwroclaw.net to strona poświęcona językowi angielskiemu. Język angielski jest używany w każdym kraju, więc warto go znać. Z nami nauczysz się czytać, pisać oraz mówić! A To wszystko dzięki 6-osobowym grupom, 18 poziomom zaawansowania oraz specjalnie dobranym metodą nauczania! Zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Katowice »

  Angielski w Elsinore School of English

  Jesteśmy szkołą językową, która stosuje Active English Learning - system nauki angielskiego, który w szybki, praktyczny sposób nauczy Cię posługiwać się językiem.


  Używamy nowoczesnych, aktywnych metod nauczania - takich, jak metoda Callana (jako najstarsza szkoła w Katowicach i na Śląsku, już od 1994 roku).


  Dzięki Active English Learning:

  * przełamiesz barierę mówienia
  * z łatwością zapamiętasz angielskie słownictwo
  * w praktyce opanujesz gramatykę
  * zaczniesz płynnie mówić po angielsku

  Wszystko to bez pracy w domu, żmudnych ćwiczeń i zbędnego wysiłku - nawet 4x szybciej, niż ucząc się na kursach tradycyjnymi metodami! Nasze metody są równie skuteczne na kursach dla początkujących, jak i przy przygotowaniu do FCE (Cambridge First Certificate)i CAE (Certificate in Advanced English).


  Active English Learning to możliwość opanowania języka angielskiego szybko, łatwo i przyjemnie. Ucz się w najbardziej naturalny sposób – mówiąc!

  Nasza szkoła językowa Katowice jest liderem na rynku. Zoabcz: cenniki promocje

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

online (2), kurs (2), kursy (2), nauka (1)

Języki obce - nowa strona:

Adres: