Języki obce Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Żłobek Warszawa »

  Miło jest nam zachęcić wszystkich rodziców i ich dzieci do przedszkola i żłobka polsko-angielskiego. Pociechom zapewniamy świetną zabawę w gronie równolatków - co kształtuje umiejętności społeczne. W naszej ofercie można znaleźć zajęcia taneczno rytmiczne, plastyczne i oczywiście lingwistyczne. Nasze przedszkole i żłobek są czynne w dni powszednie w godzinach 8-17. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich najdroższe dzieci.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  Nasza szkoła dostosowując się do naszych Klientów, tworzymy dla nich kursy językowe naszykowane dostosowane do indywidualnych potrzeb. TEACHERSteam.pl jako jedni z nielicznych na rynku firm proponujemy naukę języków obcych metodą FLEXI - ACTION, która dostosowana jest do osobistych preferencji kontrahentów, a również potrzeb oraz specyfiki pracy danej firmy. Bardzo zapraszamy do wizyty na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Poszukując biura tłumaczeń będącego w stanie szybko i bezbłędnie zrealizować tłumaczenie przysięgłe warto zainteresować się ofertą agencji ITG. To profesjonalne biuro świadczy szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych specjalizując się jednocześnie w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych. Współpracujący tłumacze to profesjonaliści z dużym stażem w branży oraz ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu przekładów. To właśnie dzięki temu dostarczane przekłady charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną przez wierne grono zadowolonych klientów. Siedziba biura znajduje się w dogodnym miejscu w samym centrum Warszawy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron i sklepów »

  Od 2005 roku zajmujemy się kreacją stron www, sklepów internetowych i promocja witryn. Oferujemy naszych prac i miłą współpracę. W swoich projektach korzystamy z najnowszych dostępnych technologii: Flash, html,css,MySQL. Nasze projekty tworzymy przy wykorzystaniu systemów cms Joomla, Wordpress. Znamy się dobrze na sklepach opartych na systemie Prestashop i Zencart. Oferujemy także projektowanie logotypów, katalogów, ulotek, folderów, opracowywanie projektów bilboard"ów, plakatów.Dodatkowo wykonujemy fotograię studyjna, reklamowa, wykonujemy zdjęcia do portfolio.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Zapraszam serdecznie do nauczania się angielskiego z moim serwisem. Język Szekspira to najprawdopodobniej najważniejszy język obcy, jakiego z werwą uczą się Polacy. Język ten jest tak wszechstronny w handlu i interesie, że niedostatek w jego znajomości powstrzymuje aktywność w sektorze międzynarodowym. Dodatkowo w kontaktach indywidualnych znajomość języka obcego jest ważna. Dostęp do Internetu sprawia, że posiadamy kolegów z wielu zakątków świata, dla jakich język
  angielski jest po prostu językiem publicznym.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kraków »

  Nasza oferta obejmuje kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania językowego. Oferujemy kursy w szkole, jak również u Klienta. Organizujemy także szkolenia dla firm. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia z języków obcych prowadzimy przez okres roku szkolnego, natomiast w okresie wakacji i ferii zimowych organizujemy półkolonie językowe, obozy językowo-sportowe oraz wyjazdy rodzinne.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego »

  Skule, szkoła języka angielskiego. Nie zamykaj się - przyjdź do Skule.Skule to firma odpowiadająca na potrzeby jutra. Naszych Klientów wspieramy usługami językowymi, pomagając pokonać barierę komunikacji. Zniesienie tej bariery umożliwia nam przeżywanie sukcesów naszych Klientów odnoszonych na arenie międzynarodowej. Klienci cenią nasze usługi za wysoką jakość i rzetelność, a co najważniejsze za świetne zrozumienie ich potrzeb.Firma Skule świadczy usługi w zakresie:• nauczania języka w firmach i instytucjach• nauczania języka dzieci w wieku przedszkolnym• nauczania języka dzieci i młodzieży w wieku szkolnym• nauczania języka osób dorosłychPonadto, Skule - zarejestrowany wydawca w Wielkiej Brytanii - opracowało:• nowatorską metodę nauki języka dla dzieci• nowatorską metodę nauki języka dla dorosłychSystematycznie opracowujemy i udostępniamy lekcje angielskiego dla platformy SKULE Distance LearningObecnie pracujemy nad:• kursem języka angielskiego dla osób zaczynających naukęBiuro tłumaczeń SKULE we współpracy z biurem tłumaczeń British Republic wdrożyło:• system pre-paid dla tłumaczeń pisemnych dla stałych klientówSKULE myśli o obcokrajowcach. W tym roku ruszamy z platformą asysty. John i Martha niosą pomoc, w tych mniej i tych bardziej ważnych sprawach życia codziennego i zawodowego.Do zobaczenia w SKULE

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Angielskiego Wrocław »

  Demostenes, jakiś spośród największych mówców świata antycznego, aby dojść aż do perfekcji w wymowie, powtarzał spośród kamykami w ustach trudne wyrazy, próbując przekrzyczeć brzęczenie fal Morza Egejskiego. Spośród oratorskiego doświadczenia Demostenesa Centrum Językowe Demostenes przejęło owo, co dla uczących się języków jest najważniejsze: wiarę w ludzkie dyspozycja, entuzjazm, motywację aż do nauki a artyzm realizacji wyznaczonego celu. Badanie przekazujemy od 1991 r., co przekłada się na osiągnięte wyniki a satysfakcję naszych słuchaczy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Q15 - Najlepszy słownik internetowy, Translator Online »

  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.
  Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15 po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo,tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Career Investment powstał w 2002 roku. Wciąż ewoluujemy rozwijając swoją ofertę. Kluczowym obowiązkiem naszej firmy jest pomoc klientom w ich postępie zawodowym. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Dysponujemy sporą ilością certyfikatów, które świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Sympatyczny klimat panujący w biurze, przychylność i profesjonalizm osób rekrutujących oraz pracodawców sprawia, że nasi dotychczasowi klienci wysoko sobie cenią współpracę z nami. Jeśli wypatrujesz pracy należytej dla siebie, to świetnie trafiłeś!

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Dzięki nauce języka angielskiego można się pozbyć barier w dostępie do świata, w którym ten język rządzi niepodzielnie. Koszta włożone w naukę zwrócą się wielokrotnie, choćby w przypadku własnej kariery zawodowej, dla której znajomość języków obcych bywa kluczowa, gdyż w dzisiejszych czasach jest ona nie tylko atutem, ale już wymogiem. Nie istnieje bariera wiekowa dla nauki języka angielskiego. Dziś istnieje ogromna ilość materiałów multimedialnych, dzięki którym można uczyć się samemu w domu. Można także zapisać się na profesjonalny kurs lub do szkoły językowej. Początki zawsze są trudne, lecz pierwsze widoczne efekty i sukcesy pozwolą nabrać jeszcze większej ochoty do dalszej nauki. Niniejsza strona przedstawia podstawowe infromacje z zakresu nauki angielskiego, takie jak: gramatyka, czasy, słówka itp. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  Sigma to FIRMA tłumaczy z 27 języków świata z wieloletnim obryciem w temacie. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i zwyczajnych jak również wysoko fachowych. W naszych szeregach mamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To właśnie kadrze świetnych fachowców współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.

  Kupiłeś auto z za granic? Jeśli cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszystkie formalności powiązane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty. A wszystko to w centrum Wrocławia i 50 metrów od Urzędu Celnego. Jeśli jesteś spoza Wrocławia? Nie chcesz się ruszać z lokalu mieszkalnego albo firmy? Żaden problem! Wyślij nam dokumenty do tłumaczenia e-mailem a my odeślemy je do Ciebie kurierem, lub na terenie Wrocławia dostarczymy pod wskazany adres!

  Trudnimy się wszystkim co sięga tematem tłumaczenia. Nie marnuj czasu na mało dokładne przekaz materiału, zleć tą sprawę nam.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tłumaczeń eLingua »

  Szanowny kliencie,

  witamy na stronie internetowej Centrum Tłumaczeń elingua. Naszą pasją są tłumaczenia.

  Specjalizujemy się we wszelkich tłumaczeniach w języku polskim, niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim. Robimy to, co potrafimy robić najlepiej. Skupiamy wielu tłumaczy, specjalizujących się w kilkunastu dziedzinach.
  Wykonujemy tłumaczenia techniczne, prawne, medyczne, informatyczne, dokumentów, umów oraz inne, w tym także tłumaczenia ustne.

  Aby zagwarantować najlepszą jakość naszych tłumaczeń, poddajemy je weryfikacji przez konsultantów naukowych, rodzimych użytkowników języka (native speakers), lingwistów i specjalistów różnych dziedzin.
  Zadowolenie Klientów to nasz najważniejszy cel. Mamy jasny plan działania i przejrzyste zasady. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nie stosujemy trików i ukrytych opłat. Negocjujemy ceny i nie przyjmujemy zleceń,
  których nie damy rady zrobić.

  Zaufaj nam i naszym zasadom i zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Lublin »

  Strona internetowa reklamująca szkołę językową Prime English Studio. Szkoła realizuje kursy językowe o różnym poziomie edukacji. W propozycji kursy językowe Lublin, nauka języka angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, kursy standartowe "Prestige", kursy dla dzieci, kursy Proficiency English, kursy dla licealistów, kursy indywidualne, język polski dla obcokrajowców i wiele innych. Kursy prowadzone są Metodą Callana rozbudowaną o Prime Standard - projekt własny Prime English Studio. W propozycji znajdują się ponadto kursy dla firm. Szczegółowe informacje tyczące się oferty szkoły językowe Lublin znajdują sie na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD »

  Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
  Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
  Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Kraków »

  Szkoła angielskiego Accent jest jedną ze szkół językowych, znajdujących się na terenie Krakowa. Jest to szkoła, która prowadzi swoją działalność już od czternastu lat. W ofercie http://www.accent.krakow.pl/oferta-kursow---ii-semestr.html Accentu znajdują się m.in.: kursy ogólne, kursy egzaminacyjne, kursy indywidualne. Jedną z zalet szkoły jest to, że zajęcia prowadzone są w małych grupach.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • System Tłumaczeń Symultanicznych »

  Naszym odbiorcom, którymi są urzędy państwowe oraz duże przedsiębiorstwa przedkładamy lokalizację oprogramowania i tłumaczenia symultaniczne. Na rynku funkcjonujemy już od bardzo wielu lat, przez ten czas zyskaliśmy duże doświadczenie oraz obszerne kompetencje w wykonywaniu różnorakich zleceń tłumaczeniowych. Użytkownikom przedkładamy całkowicie profesjonalne postępowanie, które pozwoli na efektywną kooperację. Korzystanie z naszych tłumaczy jest dodatkowo całkowicie bezpieczne, ponieważ posiadamy dobrowolne ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Korepetycje »

  Serwis ogłoszeniowy zawierający korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych oraz języków. W bazie serwisu można znaleźć ogłoszenia z takich przedmiotów jak matematyka, chemia, biologia, fizyka jak również z języka niemieckiego, włoskiego, polskiego, hiszpańskiego i innych. Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: