Informatyka Podkategoria: Informatyka

 • Śledztwo gospodarcze »

  Kroll Ontrack jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej.Wiedza naszych eskpertów oparta jest na wieloletniej współpracy z organami ścigania i sprawiedliwości. Współpracujemy z wojskiem, organizacjami państwowymi i korporacjami.. Dzięki informatyce śledczej pomożemy Ci zbadać czy w twojej firmie doszło do nadużyć i będziesz mógł wyciągnąć z nich konsekwencje.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy ciasta »

  Zapraszam na stronę z przepisami na ciasta. Przepis podzielone są na kategorie tematyczne i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Upiecz ciasto dla swoich najbliższych. Sprawdź, który przepis jest najlepszy i z którego wyjdzie najsmaczniejsze ciasto. Zapraszam.

  Data dodania: 28 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • VS DATA Odzyskiwanie danych »

  Firma VS DATA świadczy zarówno usługi profesjonalnego odzyskiwania danych, jak i informatyki śledczej.Odzyskujemy dane ze wszystkich cyfrowych nośników informacji bez względu na rodzaj uszkodzenia i wykorzystywany system plików. Posiadamy własne laboratorium, w którym zgromadzono wszelkie niezbędne narzędzia umożliwiające szczegółową diagnozę oraz późniejsze bezpieczne odzyskanie danych.Ekspertyzy z zakresu informatyki śledczej wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników, będących biegłymi przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Wykorzystywany przez nas profesjonalny sprzęt i dedykowane oprogramowanie gwarantują wysoką wartość dowodową sporządzonych opinii.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny edziennik internetowy e-dziennik - Prymus.info »

  Prymus.info to najlepszy internetowy dziennik lekcyjny oferujący unikalne funkcje tj. drukowanie świadectw, układanie planu zajęć, tworzenie oceny opisowej i wiele innych. E-dziennik (inaczej dziennik elektroniczny lub internetowy dziennik lekcyjny) jest to nowoczesna forma prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania. Dziennik elektroniczny może z powodzeniem całkowicie zastąpić tradycyjny dziennik lekcyjny. Powstał on w celu uproszczenia i przyspieszenia pracy nauczycieli, poprawienia kontaktu rodziców ze szkołą, a także znajdowania obszarów podnoszenia jakości edukacji przy użyciu nowych technologii.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa obsługa informatyczna »

  Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną na obszarze powiatu konińskiego.Prowadzimy usługi w zakresie : * serwisu komputerowego * obsługi informatycznej * serwisu drukarek i urządzeń peryferyjnych * projektowania oprogramowania * wdrożeń i integracji systemów informatycznych * wykonywania sieci komputerowych

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja czasu pracy »

  rejestracja czasu pracy, ewidencja czasu pracy kierowcow, systemy rcp, kontrola dostępu, instalacje, szkolenia, nadruki na kartach plastkowych, wideorejestracja, oprogramowanie dla kadr, monitoring CCTV, oprogramowanie na zlecenie, rozliczanie zleceń

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania informatyczne Poznań »

  Nasza firma oferuje profesjonalne rozwiązania informatyczne obejmujące szerokie spektrum wsparcia działalności naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm każdej wielkości. Cechuje nas profesjonalne podejście do naszych klientów oraz elastyczność. Na podstawie analizy proponujemy odpowiedni sprzęt komputerowy oraz rodzaj usług dobranych do prawdziwych potrzeb firmy z uwzględnieniem jej indywidualnych wymagań oraz możliwości finansowych. Teren działania naszej firmy skupia się głównie na obszarze Poznania i województwa wielkopolskiego w przypadku większych projektów lub możliwości pracy zdalnej lokalizacja siedziby klienta jest bez znaczenia.

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stoły do piłkarzyków »

  Czy to do gry profesjonalnej czy też do stricte amatorskiej potrzebujemy dobrych jak również wysokiej klasy akcesorii. Nasza oferta sprzedażowa obejmuje m.in. akcesoria bilardowe, akcesoria do snookera czy też akcesoria do darta. Jeśli szukasz wyjątkowych jak również tych całkiem powszechnych rekwizytów do gry w atrakcyjnej cenie, doskonale trafiłeś! Żetony do pokera, rzutki do darta, jak również wysokiej klasy zestawy do pokera i stoły do piłkarzyków zakupisz tylko u nas. Sprawdź naszą ciekawą kolekcję, poczuj atmosferę fantastycznych gier oraz mocnych emocji i zakup coś odpowiedniego dla siebie!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Jagielloński »

  Instytut Ekonomii i Zarządzania - Uniwersytet Jagielloński oferuje szeroką gamę usług edukacyjnych min: studia wieczorowe, studia zaoczne, studia podyplomowe, studia magisterskie, studia stacjonarne, oraz studia niestacjonarne.

  Data dodania: 22 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Grafika »

  Korzystanie różnorakich nowoczesnych technologii w celu ułatwienia sobie pracy nie jest niczym dziwnym. Bowiem dzięki nim można pracę wytworzyć kategorycznie szybciej i nie gorzej i z tym się chyba właściwie każdy zgodzi. Dlatego spora większość korporacji powinna się zainteresować wdrażaniem i wykorzystywaniem systemów informatycznych, które usprawniają pracę. I jeśli kogoś interesują takie właśnie rozwiązania to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej witryny www gdzie można zapoznać z się z ofertą tej korporacji.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia informatyczne »

  Studia z przyszłością to podstawa dobrego bytu, wiec już dziś pomyśl co i gdzie będziesz studiować. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna już dziś zaprasza na drzwi otwarte. Oferujemy kierunki z którymi Twoja przyszłość będzie spokojna.

  Data dodania: 12 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kurs c++ dla początkujących »

  Dobry kurs C++ dla początkujących. Programowanie w C+ krok po kroku - tylko tutaj znajdziesz tak dokładnie omówione podstawy programowania w języku C++. Dodatkowo wszystko za darmo. Kurs C++ uznawany przez wielu za najlepszy polski kurs języka C++ w Internecie

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Zasilania »

  Odkąd 1987 roku zbieramy doświadczenia na polu zasilania awaryjnego. W tym czasie dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Ogromną większość z nich serwisujemy do dziś. W charakterze upoważniony rozdzielacz zasilaczy UPS zaś agregatów prądotwórczych, zatrudniamy przeszkolonych w centrach szkoleniowych inżynierów serwisu zaś dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem (sprzęt naprawczy, diagnostyczny, program, podzespoły zaś części zamienne) zapewniającym zwierzchni stan oferowanych za sprawą nas usług. COMEX S.A. (dawniej COMEX Joint Venture sp. z o.o.) świadczy na obszarze całego kraju usługi serwisu gwarancyjnego zaś pogwarancyjnego, obejmując nimi także urządzenia zakupione w innych sieciach dystrybucji.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Informatyka

windows (1), przepisy (2), nauka (1), kontrola dostępu (1), internetowy (1), drukarki (1), komputery (1), laptopy (1)

Informatyka - nowa strona:

Adres: