Edukacja Podkategoria: Edukacja

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Wynajem sal konferencyjnych Wrocław »

  W kręgu Twoich zainteresowań znajduje się wynajem sal konferencyjnych we Wrocławiu? Znaczenie posiada korzystna lokalizacja oraz wariant wykorzystania innowacyjnego sprzętu do projekcji? Przekonaj się, jaką ofertę jest w stanie zaoferować wirtualne biuro Wrocław reprezentujące. Zaletą jest najlepsza lokalizacja, która odpowiada za to, że wynajem sal konferencyjnych Wrocław reprezentujący zyskuje na popularności. Oferowana sala zlokalizowana jest w centrum Wrocławia, dzięki czemu możliwy jest na prosty dojazd. Przed obiektem znajduje się parking dla pojazdów jak również miejsca dla rowerów, co stanowi kolejne udogodnienie. Wynajęcie sal konferencyjnych we Wrocławiu oferowane jest zarówno na godziny, jak i z możliwością wykupienia pakietów godzinowych. Wirtualne biuro z Wrocławia ma do zaproponowania sale najlepszego standardu i z pełnym wyposażeniem. Jest to profesjonalny projektor wraz z ekranem, jak i sucho-ścieralne tablice. Przeznaczone pod wynajem sale mogą być wykorzystane na potrzeby konferencji, kursów, spotkań z kontrahentami. W przypadku gdy zamierzasz skorzystać z oferty na wynajem sal konferencyjnych Wrocław reprezentujących, zarezerwuj konkretny termin w tej chwili. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Swą ofertę pragniemy skierować do wszystkich uczniów, a szczególnie do studentów uczelni wyższych, których czeka w niedługim czasie tworzenie pracy magisterskiej albo licencjackiej. Zajmujemy się pisaniem różnych prac pisemnych - zacząwszy od przystępnych wypracowań, do poważnych prac magisterskich. Nasza załoga pracownicza słynie z dużego doświadczenia oraz zupełnego profesjonalizmu. Z całą pewnością jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Nie wszyscy studenci mogą pochwalić się wprawą dobrego pisania. Jeśli masz zamiar uciec od kolosalnego stresu, który jest związany z tworzeniem pracy magisterskiej lub licencjackiej, to obowiązkowo zgłoś się do nas. Oprócz spokoju zyskasz również cenny czas, który możesz przekazać na naukę do egzaminów lub po prostu na wypoczynek. Możemy Tobie zagwarantować, że o postępach w zapisach będziemy informować Cię na bieżąco. Dzięki temu, iż będziesz mógł permanentnie zaznajamiać się z treścią swej pracy, korzystnie zdasz egzamin. Pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich - najpłynniej u nas! Gwarantujemy ukontentowanie naszych użytkowników. Jeśli potrzebujesz owego rodzaju usług to koniecznie przyjdź do nas. Pomożemy nie tylko studentom, lecz również maturzystom i wszystkim tym, którzy mają problemy z pisaniem lub po prostu brakuje im na to czasu.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • HACCP »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów kontroli, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie opracowaniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP oraz dodatkowo wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy również księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.Księga Systemu Haccp zrealizowana przeze mniezą korporację są dopasowane do zakresu i funkcjonalności danego obiektu, w skład jego wchodzi System Haccp, GHP, GMP, Szkolenia HACCP, WDROŻENIA HACP wszelkie wymagane wzory rejestrów jakie powinniście Wy prowadzić w danym punkcie. Konkurencyjność cenowa na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zapraszamy
   

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KsiÄ�garnia techniczna »

  Internetowa Ksiegarnia Techniczna. Tania wysylka, sprzedaz ksiazek i podrecznikĂłw dla uczniow wszelkich typĂłw szkol. Sprzedajemy ksiazki z nauk scislych i technicznych, elektroniki, mechaniki

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nlp »

  Strona Grupy Trenerskiej - stworzonej po to, aby szkolić innych. Dla firmy pracują zarówno trenerzy nlp oraz terapeuci, jak i zwykli nauczyciele. Członkowie Grupy Trenerskiej nie maja sobie równych, ponieważ są szkoleni tylko przez najlepszych z każdej dziedziny.

  Data dodania: 25 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Korqi.pl »

  Korqi.pl – innowacyjny portal ogłoszeniowy z ofertami korepetycji z całego kraju i wszystkich specjalności. Ogłoszenia zawierają zdjęcia potwierdzające kwalifikacje korepetytorów, filmy z próbnymi lekcjami oraz blogi prowadzone przez nauczycieli. Najlepsi korepetytorzy są promowani na stronie głównej portalu. A po nauce zapraszamy na gry.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomik »

  Witryna internetowa toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do Zespołu Szkół Ekonomicznych należą dwie szkoły - Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej. Nasze technikum kształci - technik handlowiec i technik ekonomista. 2-letnia ZSZ kształci w zawodzie sprzedawca.
  W chwili obecnej uczniom szkoły gimnazjalnej proponujemy aż 4 specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, zarządzanie małą firmą i organizację turystyki.
  Jeżeli zainteresowała Cię oferta edukacyjna naszej szkoły do zachęcamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poduszkowiec cena »

  Budowa poduszkowca to świadectwo prawdziwie niesamowitych zdolności inżynierów, którzy już w latach pięćdziesiątych dwudziestego stulecia potrafili skonstruować lewitujący niejako pojazd, zdolny do przemieszczania się zarówno po powierzchni stałego lądu, jak również po wodzie. Budowa poduszkowca sprawia, iż nadaje się on doskonale do stosowania w transporcie lądowym, wodnym, a oprócz tego lądowo-wodnym,  a także przez wojsko, policję i służby ratunkowe krajów z wszystkich zakątków świata.
  Poduszkowce marketing których wzrasta w Polsce z roku na rok to nadzwyczajne maszyny, które wykorzystywane są nie tylko do transportu  i wykonywania ciężkich prac w terenie, niemniej jednak również jako sposób na intensywną i ekstremalną rozrywkę na świeżym powietrzu. Coraz więcej Obywateli Polski spędza weekendy szalejąc na poduszkowcach po terenach, takich jak łąki, bagna i pojezierza. Nie dziwi więc fakt, iż marketing poduszkowców wzrasta w Polsce z roku na rok i coraz więcej spółek wprowadza do indywidualnej oferty handlowej te maszyny.
  Poduszkowiec cena którego nie przekracza z reguły kilku tysięcy zł, to idealny pojazd do pokonywanie zróżnicowanych tras w ekstremalny sposób. Warto przypomnieć, że  poduszkowiec rc to maszyna, która z równą łatwością przemierzać może zarówno, łąki, drogi, bagna, grzęzawiska, jak również jeziora i rzeki. Oznacza to, że przy relatywnie przystępnej cenie poduszkowca, jest to optymalny sprzęt dla fanów ekstremalnych przeżyć i niezapomnianej offroadowej jazdy w niełatwym terenie. Poduszkowiec rc to maszyna doskonale nadająca się też do wynajmowania innym entuzjastom ekstremalnych doznań, dzięki czemu jest także racjonalną inwestycją biznesową. [url=http://poduszkowce.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Bardzomnóstwo osób nie jest świadoma, ile wysiłków młody człowiek zmuszony jest włożyć w przygotowanie pracy zaliczeniowej, która zdecyduje o zdaniu konkretnego wydziału uniwersytetów. Dużo ludzi decyduje się na jednolite studia magisterskie,dlatego że przez pięć lat są w stanie zaliczać egzaminy w okresie egzaminów letnich albo zimowych, nie będąc zmuszonym pisać męczącej pracy licencjackiej. Prace licencjackie jest zatem zmartwieniem nie tylko łączącym się z samym procesem tworzenia, ale przede wszystkim z tym, że studiujący będzie zobowiązany stanąć przed komisją i stanąć twarzą w twarz z wielkim stresem. Komisja zdecyduje o tym, czy dać studiującemu dyplom lub też  nie, zatem okaże się, czy student będzie posiadał wyższe wykształcenie czy też nie. Gdy jakaś osoba nie posiada czasu na tworzenie pracy magisterskiej lub komuś wydaje się, iż samodzielnie nie jest w stanie poradzić sobie, należy dowiedzieć się nad zleceniem pracy magisterskiej, która będzie stanowiła wzorzec upraszczający samodzielne sporządzenie lub sporządzoną pracę. Mnóstwo młodych ludzi powinno przemyśleć czy nie lepiej byłoby użyć ze wsparcia osób piszących egzaminy zawodowo. W wirtualnej sieci reklamują się osoby, które zawodowo zajmują się sporządzaniem takich wypowiedzi, jak prace magisterskie. Są oni powiadomieni, że praca musi być wykonana dokładnie i że pod żadnym pozorem nie można rozporowadzać jednej pracy kilka razy. Dzięki tym kilku zasadom, studiujący używający pomocy mogą być pewni, iż towar, jaki kupią będzie wykonany solidnie oraz wyzwoli ich od wielogodzinnego siedzenia nad książkami i monitorem komputera.Kształcący się będzie pewien, iż praca magisterska sporządzona będzie dokładnie.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Jeśli jesteś uczniem, a  ani w ząb nie masz zdolności do pisania, to koniecznie zgłoś się do nas. Chcemy zaproponować Wam pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich na niewątpliwie wysokim poziomie. Podczas trwania kariery studenta zdarzają się chwile, iż morze pracy spada na niego raptownie. Wiele osób odkłada wszystko na ostatnią chwilę. Tacy studenci bez wątpienia będą mieli trudności z poprawnym skonstruowaniem pracy magisterskiej, czy licencjackiej. My jesteśmy po to, by odciążyć wasze działania naukowe. Z naszą pomocą możesz zaoszczędzić krocie wartościowego czasu, unikniesz wysiłku oraz ogromu stresu. Oprócz tego zyskasz godziwą ocenę, która nie będzie wiązała się z ogromnym wysiłkiem. Mnóstwo studentów obawia się, iż kupując tegoż typu prace, zmniejszają swoje szanse na zdanie egzaminu. Bez strachu! Będziemy non stop informowali Ciebie o postępach w pisaniu pracy, tak abyś zdołał roztropnie zapoznawać się z jej treścią. Prace pisane przez naszą firmę są w istocie rzetelnej klasy. Taki efekt uzyskujemy dzięki zatrudnianiu tylko takich ludzi, którzy mają gigantyczną wiedzę i wprawę w wybranej przez siebie sferze. Na domiar tego gwarantujemy raczej niskie opłaty. Jeżeli pragnąłbyś skorzystać z naszych ofert, to ciepło zapraszamy. Dzięki nam oszczędzisz sobie trudu oraz zyskasz sporo cennego czasu.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Jeżeli jesteś studentem i  całkowicie nie masz kompetencji do zapisywania, to nieodzownie zgłoś się do nas. Pragniemy zaoferować Wam pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich na bez wątpienia dobrym pułapie. W życiu studenta zdarzają się momenty, iż morze pracy spada na niego nieoczekiwanie. Dużo ludzi odkłada wszystko na niemalże ostatnią chwilę. Tacy studenci ewidentnie mają kłopoty z dobrym napisaniem pracy magisterskiej, czy innej pracy zaliczeniowej. My jesteśmy po to, by wesprzeć wasze czynności naukowe. Dzięki nam zaoszczędzisz masę cennego czasu, unikniesz przepracowania oraz ogromu stresu. Co więcej zyskasz atrakcyjną ocenę, która nie będzie wiązała się z wielkim wysiłkiem. Wielu studentów niepokoi się, że kupując tego typu prace, zmniejszają swoje szanse na pozytywny wynik egzaminu. Bez lęku! Będziemy na bieżąco informować Ciebie o postępach w pisaniu pracy, tak abyś mógł pomału zapoznawać się z jej problematyką. Prace pisane przez naszą firmę są naprawdę odpowiedniej jakości. Taki skutek osiągamy dzięki zatrudnianiu tylko takich ludzi, którzy mają potężną wiedzę i dodatkowo wprawę w wybranej przez siebie dziedzinie. Na dodatek gwarantujemy raczej konkurencyjne ceny. Jeżeli pragnąłbyś skorzystać z naszych ofert, to miło zapraszamy. Dzięki nam oszczędzisz sobie trudu i zyskasz sporo cennego czasu.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel »

  Witamy gorąco. Dzisiaj posiadamy radość pokazać Państwu nasze najnowsze szkolenie z aplikacji biurowej pakietu Ms Office a mianowicie jest to szkolenie Excel.  Nasze szkolenie posiada na celu przybliżenia Państwu w jak największym stopniu programów Ms Excel, która to jest arkuszem kalkulacyjnym. Nasza bogata oferta ma w osobistych zasobach również wiele innych przydatnych szkoleń uzupełniających, które są doskonałą kontynuacją do zasadniczych warsztatów. Zajęcia organizowane są przez wybitnie uzdolnioną kadrę trenerów, którzy kilka lat poświęcili w postęp własnych umiejętności zdobywając niezbędne wiedzę praktyczną. Poza tym każdy z nich w metodę indywidualny zwraca się do kursantów w celu obietnice im najwyższego poziomu przekazywanej wiedzy. Kurs Excel odbywają się, aż w 12 różnorakich miastach w całej polsce. Co więcej w każdym z nich, placówka edukacyjna została ulokowana w ścisłym centrum. Nasze szkolenia Excel zakończone sa dwstopniowym egzaminem sprawdzający edukację z obrębu zarówno praktyki jak również teorii. Dzięki temu kursanci maja jeszcze większą mobilizację do uczenia się. Ażeby zapenić im jeszcze mocniej dogodne okoliczności, grupy na zajęciach nie przekraczają 12 ludzi. Na zakończenie warsztatów wystawiamy dyplom oraz dodatkowo zaświadczenie MEN.Zapraszamy do zapisów.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Poniższą ofertę kierujemy do każdego z uczniów, a w szczególności do studentów uczelni wyższych, którzy planują w najbliższym czasie zapisywanie pracy magisterskiej albo licencjackiej. Trudnimy się pisaniem różnorakich prac pisemnych - począwszy od łatwych wypracowań, aż do wymagających większego zaangażowania prac magisterskich. Nasza kadra pracownicza słynie ze znacznego doświadczenia i identycznego profesjonalizmu. Z całkowitą gwarancją możemy Wam ulżyć. Nie wszyscy studenci mogą poszczycić się wprawą należytego pisania. Jeśli masz zamiar uciec od dużego stresu powiązanego z pisaniem pracy magisterskiej czy też licencjackiej, to obowiązkowo zgłoś się do nas. Prócz sił uzyskasz też drogocenny czas, który będziesz mógł poświęcić na naukę do egzaminów lub standardowo na odpoczynek. Jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, że o postępach w zapisach będziemy informować Cię sukcesywnie. Dzięki temu, że będziesz mógł konsekwentnie zapoznawać się z zawartością swej pracy, korzystnie zaliczysz egzamin. Pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich - najakuratniej u nas! Gwarantujemy satysfakcję naszych użytkowników. Jeśli potrzebujesz tegoż rodzaju usług to bezwarunkowo przybądź do nas. Pomagamy nie tylko studentom, ale także maturzystom oraz wszystkim tym, którzy mają problemy z pisaniem albo po prostu brak im na to wolnego czasu.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Tę ofertę chcemy skierować do wszystkich uczących się, a w szczególności do studentów uczelni wyższych planujących w niedługim czasie pisanie pracy magisterskiej czy też licencjackiej. Trudnimy się tworzeniem przeróżnych prac pisemnych - począwszy od przystępnych wypracowań, do wymagających sporego zaangażowania prac magisterskich. Nasza załoga pracownicza słynie z dużego doświadczenia oraz zupełnego profesjonalizmu. Z całkowitą gwarancją możemy Tobie ulżyć. Nie wszyscy studenci mogą poszczycić się zdolnością należytego zapisywania. Jeżeli pragniesz uciec od pokaźnego stresu związanego z tworzeniem pracy magisterskiej lub licencjackiej, to obowiązkowo zgłoś się do nas. Oprócz sił uzyskasz też drogocenny czas, który będziesz mógł poświęcić na naukę do egzaminów albo standardowo na spokój. Jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, iż o postępach w zapisach będziemy informować Cię sukcesywnie. Dzięki temu, że będziesz mógł wielokrotnie zapoznawać się z zawartością swej pracy, pozytywnie zaliczysz egzamin. Pisanie prac magisterskich oraz pisanie prac licencjackich - najszczęśliwiej u nas! Gwarantujemy zadowolenie naszych odbiorców. Jeśli potrzebujesz tegoż typu usług to nieodzownie przybądź do nas. Pomożemy nie tylko studentom, lecz także maturzystom i wszystkim tym, którzy mają trudności z pisaniem lub zwyczajnie brakuje im na to czasu.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia unijne »

  Największa dodatkowo w największym stopniu aktualna lista szkoleń na rynku. Kursy bezpłatne, EFS, unijne, dla działalności jednoosobowych również użytkowników indywidualnych. Warsztaty na rzecz działalności jednoosobowych dodatkowo osób indywidualnych. Propozycja szkoleń otwartych również zamkniętych. Skuteczne warsztaty sprzedażowe - technologie dystrybucji, telemarketing, NLP, sztuka prezentacji. Organizujemy szkolenia biznesowe, miękkie.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikację radcowską »

  Od paru już lat egzaminy kwalifikacyjne na aplikacje prawnicze posiadają postać testu. Stwarza to, że uczenie się do takiego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dopasowaną do formy egzaminu.
  Jak więc najlepiej przygotowywać się do egzaminu na aplikację? Metod jest faktycznie kilka, ale najwięcej fanów posiada metoda polegająca na tym, ażeby rozwiązywać testy na aplikacje prawnicze w Internecie.
  Z całą pewnością w teraźniejszych czasach dużo prościej przygotować się do egzaminu kwalifikacyjnego na aplikacje prawnicze, niż jeszcze wiele lat temu. Dzieje się tak dlatego, że istnieją systemy wspomagające przygotowania do egzaminu kwalifikacyjnego, które oferują testy na aplikacje do rozwiązywania w Internecie. Nauka przez rozwiązywanie testów na aplikację w globalnej sieci Internet jest na pewno dużo bardziej efektywna niż tradycyjne przerabianie testów na papierze.
  Który jednakże system wybrać? Czym się w tej mierze kierować? Zobacz, jakie możliwości dają poszczególne systemy z grupy testy na aplikacje prawnicze i wybierz ten, który najbardziej będzie dopasowany do Twoich wymagań i dzięki któremu bez kłopotu zaliczysz egzamin wstępny na aplikację adwokacką czy ogólną.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca na wakacje »


  Spora grupa osób, zwłascza w wieku studenckim, myśli w jaki sposób może poprawić swój budżet w czasie wakacji. Oczywistym jest, że letni czas sprzyja różnego rodzaju podróżom, niemniej jednak aby móc sobie pozwolić na wakacje, trzeba poprzednio zarobić odrobinęgotówki.
  Praca w wakacje staje się więc coraz bardziej modna. Zasadniczo nie ma żadnych kłopotów ze znalezieniem zatrudnienia w miejscowościach nad morzem. W nieco trudniejszym położeniu są chłopcy i dziewczęta mieszkające w tych rejonach państwie, które nie sąatrakcyjne turystycznie.
  Nie każdy zdaje sobie sprawę, że praca podczas wakacji nie musi automatycznie wiązać się z wyjazdem nad morze. Można także podjąć zatrudnienie w wielu innych sektorach, wyjątkowo że wakacje to sezon urlopów i dość przeważnie zdarza się, że gdy etatowi pracownicy wyjeżdżają na odpoczynek, toprzedsiębiorcy zatrudniają pracowników na zastępstwo.
  Dobrym pomysłem dla każdej osoby szukającej pracy na wakacje jest przejrzenie strony internetowej Praca wakacje, gdzie można odkryćbardzo wiele ciekawychtreści pokazujących interesujące możliwościpodjęcia zatrudnienia podczas wakacji.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Poznań nabór »

  Przedszkole Królewskie obejmuje spersonalizowanych podopiecznych opieką medyczną, psychologiczną i logopedyczną. Inne przedszkola niepubliczne Poznan mogą nie mieć takich sposobności opiekuńczych. Zapraszamy do zapisów spersonalizowanych dzieci na ulicę Miłosławska 4, 61-029 Poznań. Kontakt telefoniczny 504 111 224.
  Istotne jest żeby dziecko w tym młodym wieku rozwinęło właściwą postawę emocjonalną. To teraz w przedszkolu nabieramy zdolności do funkcjonowania w grupie społecznej. Przedszkole Królewskie to przedszkole Poznań które zapewnia te i wiele innych założeń oraz dodatkowo wybiega daleko do przodu w kształceniu dzieci.Przedszkola Poznań nabór zaczynają w określonych terminach, u nas można się zapisać w każdym momencie. Posiadamy wykwalifikowany personel który dba o ciepłą i przyjazną atmosferę, wdrażają nowatorskie skrypty nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.
  Przedszkole Królewskie obejmuje własnych podopiecznych opieką medyczną, psychologiczną i logopedyczną. Inne przedszkola niepubliczne Poznan mogą nie mieć takich możliwości opiekuńczych. Zapraszamy do zapisów swoich dzieci na ulicę Miłosławska 4, 61-029 Poznań. Kontakt telefoniczny 504 111 224.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  W latach szkolnych, wielu dojrzewających osób bagatelizuje tematy, które zdają się cięższe albo jakich nie cierpią. Niezwykle często istnieje ryzyko przepisywania na klasówkach oraz spisywania zadań domowych z globalnej sieci lub na szkolnym korytarzu. Dojrzewający ludzie nie są powiadomieni, jak wielką ranę sobie zadają, dlatego że bardzo często stwierdza się, że umiejętności, jakich nie zdobyli ze ośrodka edukacyjnego, potrzebne okażą się im w przyszłym okresie. Na przykład, znienawidzonym przez osoby lubiące nauki humanistyczne tematem jest fizyka. Wiadomo jednak, iż jest ona niezbędna do obliczania rachunków, rozliczania się z Urzędem Skarbowym czy stałego badania osobistego budżetu. Rodzice jednak nie muszą się denerwować, jeśli dzieci nie będą rozumiały czegoś na lekcjach w szkole, gdyż za każdym razem można wejść na stronę korepetycje-edu.pl, gdzie znajduje się dużo propozycji zajęć prywatnych. Korepetycje z angielskiego są najczęściej dawane przez studentów, którzy proponują za swoje lekcje takie koszty, żeby każdego potencjalnego klienta było na nie stać. Lekcje takie są znacznie korzystniejsze, ponieważ dający korepetycje z niemieckiego skupia się na jednym dziecku i zwraca dużą uwagę, czy udało się mu dostrzec problem lub definicję. Nie wszystkich opiekunów stać na opłacanie profesjonalnego nauczyciela, więc powinni zastanowić się nad powierzeniem nauki swego dziecka studentowi czy studentce wydziału humanistycznego albo matematycznego, w zależności z czym uczeń ma problemy. Nie należy się przejmować w takich wypadkach wysokimi opłatami, gdyż często są one o wiele razy niższe, niż w przypadku przygotowanych nauczycieli- atutem także może być mniejsza różnica wieku.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Segway »

  SEGWAY ( segway personnel transporter ) jest to jednoosobowy, dwukołowy pojazd o napędzie elektrycznym, wyposażony w cichy mechanizm żyroskopowy. Napęd stanowią dwa silniki elektryczne umieszczone w kołach, które są zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych umieszczonych pod platformą pojazdu i ładowanych z gniazdka 230V. Kieruje się nim w pozycji stojącej a zainstalowany komputer i żyroskopy utrzymują pojazd w równowadze.
  WYNAJEM SEGWAY na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki i eventy wraz z obsługą instruktorów. Oferujemy nową formę aktywnego wypoczynku na powietrzu. Nasi instruktorzy prowadzą naukę jazdy na tych pojazdach, organizują konkursy, zawody sportowe i inne formy rywalizacji w grupach -  dla wszystkich chętnych uczestników eventów. Segway jest doskonałym uzupełnieniem klasycznych kampanii outdorowych, samplingowych i ulotkowych realizowanych podczas różnego rodzaju imprez otwartych  czy targów . Oferujemy wynajem segawy'ów wraz z dowozem w dowolne miejsce w Polsce instruktaż obsługi lub obsługę techniczną podczas trwania imprezy oraz udział hostess. SPRZEDAŻ POJAZDÓW SEGWAY nowych i używanych dla służb mundurowych, organizatorów dużych imprez masowych, firm zarządzających centrami handlowymi i innych przedsiębiorstw a także dla osób prywatnych, szukających nowych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu . Wersja SEGWAY X2 X2- terenowy model wyposażony w większe i szersze opony i zderzaki został tak zaprojektowany, aby zapewnić możliwość jazdy w trudnym terenie jak kamieniste i szutrowe drogi, łąki czy piaszczyste plaże. Zastosowane nowe baterie umożliwiają pokonanie trasy do 19 km, bez potrzeby ich doładowywania. Produkowane są także inne wersje jak : adventure, golfX2 czy X2Police w różnej konfiguracji wyposażenia.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: