Ebooki Podkategoria: Ebooki

1 · 2 · następna strona »
 • Transcribing »

  The audio tracks might include a large amount of sound and also pieces could go missing out on. The particular registered audio may not be clearly hearable.
  Your loudspeakers might have an unusual highlight.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • {ebook|audiobook|ebook audiobook|księgarnia internetowa} »

  Księgarnia internetowa {promująca|oferująca|mająca w ofercie} {spory zbiór|dużą ilość} {publikacji|ebooków|książek} wielotematycznych. {Proponujemy|Przedstawiamy|Podpowiadamy} najlepsze poradniki, {pisane|tworzone} przez specjalistów, poruszające najpopularniejsze problemy współczesnego społeczeństwa. {Zaawansowane|Rozbudowane} {mechanizmy wyszukiwawcze|skrypty wyszukiwarki} {sprawiają|powodują}, że {poruszanie się po naszej stronie|przeglądanie naszej strony} jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu {bez problemu|z łatwością} znajdziesz interesujące Cię {książki|ebooki|publikacje}.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ebook »

  Strona jednej z najlepszych księgarni internetowych. Znajdziesz tu dużą ilość wartościowych publikacjiebooków|audiobooków|książek elektronicznych|publikacji elektronicznych}. Męczy Cię już czytanie tradycyjnych książek? Sprawdź w jak wygodny sposób możesz korzystać z książek audio. Dlaczego by nie słuchać ich jadąc w tramwaju czy nudząc się na wykładzie. Czysty, przejrzysty interfejs strony pomoże Ci znaleźć interesujące Cię książki. W naszej księgarni co chwilę masz szanse załapać się na ciekawe promocje i pakiety, dzięki czemu znacznie taniej możesz mieć tematyczne zestawy publikacji.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady, któych szukasz! »

  Sklep z publikacjami, których nie kupisz nigdzie indziej! Proponujemy Ci wydane w naszym wydawnictwie ebooki, audiobooki, szkolenia, kursy, coaching. Także darmowe! To praktyczna wiedza, dzięki której poodniesiesz jakość swojego życia w różnych jego sferach. Atrakcyjne rabaty, promocje, program lojalnościowy dla Ciebie! Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o promocjach. Zapraszamy do współpracy autorów a także w ramach programu partnerskiego.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki - książki elektroniczne »

  Rozwój nowych technologii obserwujemy na co dzień. Nieustannie ulepszamy otaczającą nas rzeczywistość. Celem jest wygoda i poprawa naszego życia. Jest pewna dziedzina, co do której niektórzy są bardzo sentymentalni. Chodzi mianowicie o książkę. Zawsze była papierowa, można ją było dotknąć. Już od jakiegoś czasu, nie jest to oczywiście szał ostatnich dni, zaczęły się pojawiać książki elektroniczne. Dla tych, którzy jeszcze tego nie znają (a są niestety jeszcze tacy ludzie) krótkie wyjaśnienie. Publikacje elektroniczne lub e-książki zwane przeważnie ebookami są plikami najczęściej w postaci PDF.

  Jest to obecnie najwygodniejszy format i możemy go odczytać na komputerze, palmtopie, telefonie komórkowym oraz na czytniku elektronicznym zwanym e-czytnikiem. Jest to bardzo wygodny sposób, ponieważ wydania elektroniczne fizycznie nie zajmują nam wcale miejsca. Wgrywamy je do naszego czytnika lub innego urządzenia i w każdej chwili możemy do niego zajrzeć i czytać naszą ulubioną lekturę. Będąc np. na spacerze mamy w kieszeni małe urządzonko w pamięci którego znajduje się nawet kilkaset publikacji.

  Z myślą popularyzacji książek elektronicznych powstał serwis EbookMedia.eu. Autor witryny skupił się przede wszystkim na funkcjonalności serwisu, nie na wyglądzie, co w znacznym stopniu ułatwia kontakt ze stroną. Znajdziesz tutaj ebooki, audiobooki oraz szkolenia on-line. Nowości uaktualniane na bieżąco. Oferowane pozycje uporządkowane są tematycznie. Poruszanie się po serwisie jest dziecinnie łatwe, nawet dla osób mających niewiele wspólnego dotąd z komputerem i internetem. Nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Oferta serwisu jest efektem współpracy z najlepszymi wydawnictwami w kraju. Stuprocentowa gwarancja zadowolenia. W przypadku niezadowolenia z zakupu zwrot wpłaconych pieniędzy.


  Zapraszamy.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Temida i Klio - Historia Prawa »

  Temida i Klio – Historia Prawa. Opisywana strona WWW jest dedykowana dziejom prawa w wielopłaszczyznowym rozumieniu wymienionego terminu, zawierającym w sobie dzieje konstytucjonalizmu, administracji, organizacji trybunałów, dzieje prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz procedury), przeszłość prawa narodów, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz dzieje nauki prawa to jest prawoznawstwa, a dodatkowo dzieje ideologii politycznych i prawnych. Intencją autorów jest, by sprawowała ona funkcję naukowej bazy danych – swoistej książnicy historyczno-prawnej. Nadrzędną intencją autorów jest udogodnienie poszukiwań książek i artykułów traktujących o wybranych problemach objętych wyszczególnioną powyżej problematyką. W tym celu w serwisie opublikowano bibliografię historyczno-prawną mającą w swoim składzie tysiące tytułów książek i esejów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej systematyzowanie. W przypadku wielu spośród pokazanych tytułów zarejestrowano również tyczące ich recenzje pomieszczone w polskich i zagranicznych magazynach naukowych. Możliwości kwerendy powiększa stworzony w serwisie dział Linki mieszczący w sobie odnośniki tematyczne do szerokiego zbioru polskich i zagranicznych wortali o problematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Wortal obejmuje również dział Księgozbiór, w którym nazbierano kolekcję książęk elektronicznych. Pomieszczono tu przede wszystkim tytuły starsze, do których dostęp jest kłopotliwy i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Serwis ma ułatwić głównie studentom historii i prawa w poszukiwaniu oraz docieraniu do piśmiennictwa niezbędnego do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audio book »

  Witryna przedstawiająca książki audio. Spory wybór publikacji podzielonych według kategorii. Każdy znajdzie coś do posłuchania. Przekonaj się jak wygodnie można dowiedzieć się wielu porad nie wysilając wzroku. Wszystkie publikacje są wysokiej jakości, wiarygodne, tworzone przez ludzi posiadających doświadczenie na temat danego zagadnienia. Twoje zakupy są w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki ebook »

  Czytniki książek elektronicznych to urządzenia które pozwalają na czytanie książek ebook bez męczenia wzroku. Wykorzystano w nich e-papier, specjalny rodzaj wyświetlacza, który pobiera energię tylko prz zmianie strony. Czytniki oprócz czytania pozwalają na dodawanie notatek do tekstu, słuchanie audiobooków lub muzyki w formacie mp3, przeglądanie obrazków i w niektórych, przeglądanie stron internetowych. E-czytniki stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej firm je produkuje. Najbardziej popularne czytniki to: Amazon Kindle, Sony PRS 500, Prestigio Libretto, eClicto oraz beBook.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia motywacyjne »

  Dzięki Nam wprowadzimy cię w kurs szkoleń typu Mentalny Samurach czy chociażby Akademia Ekspertów. Na naukę oraz rozwój osobisty nigdy nie jest zbyt późno! Poznasz cała prawdę o... nocnych sukcesach! Ciekawe, prawda? Dowiesz się dlaczego pewnego dnia wszystko ci wychodzi, innym razem kompletnie nie! Dowiesz się dlaczego obietnice są łamane i jak temu zapobiec. Odpowiednie szkolenia, mogą wpłynąć diametralnie na twoje poczynania. Przeprowadzamy także ćwiczenia, przynoszące interesujące rezultaty! Po wejściu na stronę www, bardzo szybko poznają państwo specyfikę Naszych działań. Zmień swoje życie, zmień wszystko to co było dotychczas! Dowiesz się co jest ważniejsze w sukcesie, czyli szybkość czy może wytrzymałość? Oferujemy bardzo ciekawe i zarazem twórcze szkolenia. Na naszej stronie zapoznacie się z opiniami uczestników kursów. Nasze kursy możecie pobrać w formacie mp3 za jedyne 29 zł, aż 300 minut! Witryna Nasza jest prosta, ale bardzo przejrzysta i czytelna. W niekótrych przypadkach możecie pobrać takze ebooki. Nie wiele Was dzieli, aby pokochać wyzwania oraz ich realizację. Nawet od teraz zacznij stawiać na rozwój na płaszczyźnie zarówno indywidualnej, biznesowej oraz personalnej. Nasze spotkania odbywają się w weekendy, tak aby każdy mógł na nie dotrzeć. Nauczymy cię demonstrować unikatowe możliwości zwiększania nauki. Naucz się wyznaczać swoje cele i je realizować! Już teraz dołącz do uczestników MetanWay. Zaskoczy cię spójność przekazywanej przez Nas wiedzy. Nauczysz się łatwiej docierać do celu. Teraz takie szkolenia to szansa również dla ciebie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Księgarnia internetowa iBOOKer.pl oferuje ogromny wybór książek audio. Każdy miłośnik książki odnajdzie tutaj pożądaną przez siebie pozycję. Już nie trzeba zamawiać opasłych tomów ksiąg. Wystarczy tylko jeden plik, który można z łatwością przenosić na odtwarzaczu mp3 i cieszyć się książką praktycznie w dowolnym miejscu. Uczyń czytanie książek łatwiejszym i przyjemniejszym, i postaw z nami na audiobooki!

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • EDUSTYLE.PL - nowoczesna edukacja w dobrym stylu »

  Edustyle.pl to portal dla osób, które chcą uczyć się lub nauczać szybciej, skuteczniej i czerpać z tego więcej satysfakcji. Pokazuje zastosowanie najnowszych technologii w codziennej praktyce edukacyjnej, w szkole i poza szkołą. Portal dla edukatorów i osób uczących się - przewodnik po mobilnej edukacji. Ważne źródło informacji o nowoczesnej edukacji w najlepszym stylu.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia »

  Witryna księgarni internetowej promującej ciekawe i wartościowe publikacje. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, pisane przez specjalistów, ludzi którzy mają doświadczenie w danych dziedzinach. Służą oni pomocą w rozwiązaniu najpopularniejszych problemów współczesnego społeczeństwa. Dzięki książkom promowanym na tej stronie dowiesz się wielu istotnych informacji, które mogą pomóc Ci w różnych dziedzinach życia. Wszystkie książki podzielone są na kategorie tematyczne, dzięki czemu łatwo znajdziesz wiedzę, której szukasz. Współpracujemy z popularnymi polskimi wydawnictwami, dzięki czemu mamy produkty o bardzo dużej wartości merytorycznej.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre pomysły na edukację przez całe życie - EDUNEWS.PL - portal debaty edukacyjnej »

  Edunews.pl to społeczność osób pragnących modernizacji edukacji w Polsce. Debata o zmieniającej się edukacji w Polsce i na świecie - codziennie nowy wpis. Portal dla edukatorów i osób uczących się, poszukujących efektywnych sposobów na naukę w szkole/uczelni, w życiu osobistym i zawodowym. Wykorzystaj technologie edukacyjne, aby się uczyć szybciej i skuteczniej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa.eu :: Twój sklep internetowy :: Zapraszamy do zakupów »

  Księgarnia internetowa.eu - Twoja księgarnia wysyłkowa - książki prawnicze, medyczne, biznesowe, ebooki, muzyka. Księgarnia internetowa - duży wybór książek. Księgarnia internetowa.eu - Twoja księgarnia wysyłkowa - książki prawnicze, medyczne, biznesowe, ebooki, muzyka. Księgarnia internetowa - duży wybór książek. Księgarnia internetowa.eu - Twoja księgarnia wysyłkowa - książki prawnicze, medyczne, biznesowe, ebooki, muzyka. Księgarnia internetowa - duży wybór książek.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja na iPada »

  Książki elektroniczne to najlepsze rozwiązanie dla pasjonatów literatury, którzy cenią sobie oszczędność czasu i gotówki. Woblink.com to serwis oferujący dobrą e-książkę w atrakcyjnej cenie. Na stronie dostępne są liczne e-booki z branż takich jak: fantastyka, kryminał, historia, biografie czy komiksy... Aby móc czytać dostępne w serwisie e-książki, w tym darmowe ebooki, wystarczy pobrać ze strony aplikację na Android bądź iPada. Książki elektroniczne można także pobierać na PC i czytać na czytniku E INK. Czytnik ebooków gwarantuje komfortową lekturę w każdym miejscu i czasie.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki »

  Publikacje elektroniczne, a więc ebooki zyskują coraz większą popularność w porównaniu doksiążek drukowanych. Dzieje się to dzięki dostępności globalnej sieci Internet. Ebooki są elektroniczne, a więc nie jest marnowany papier do ich powstania. Są zatem bardziej ekologiczne. Zapisane są one w pliku pdf, który można otworzyć przy pomocy wielu programów. Obecnie powstaje coraz więcej portali oferujących ebooki. Jedną z nich jest Twój Ebook, gdzie możemy pobrać bezpłatne fragmenty publikacji, które są posegregowane w tematyczne kategorie ułatwiając ich poszukiwanie.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Forex i Książki o giełdzie »

  Jeżeli nie wiesz, co uczynić ze swoją gotówką, weź pod uwagę giełdę walutową i potencjał, jaki przez Tobą stawia. Nasza witryna jest tworzona przez fachowców. Daje Ci narzędzia, dzięki którym będziesz miał możliwość rozpocząć swoją drogę z inwestowaniem w waluty. Masz zamiar poszerzyć swoją wiedzę w inwestowaniu w waluty? Masz zamiar więcej zarabiać? Mamy do zaoferowania szkolenia forex. Prowadzą je profesjonaliści, obeznani z giełdą. Na stronie znajdziesz również książki o giełdzie. To najbardziej wartościowa literatura o inwestowaniu w waluty w sieci. Znajdziesz tu też, jaki broker forex to najlepsza decyzja dla tadera. Systemy forex dają natomiast sposobność do usprawnienia Twojej gry i znacznego zwiększenia Twoich zarobków. Zaufaj naszej wiedzy!

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eczytaj.pl to cyfrowe archiwum e-booków »

  Wydawnictwo Eczytaj.pl powstało by umożliwić sprzedaż oraz udostępnianie e-booków za darmo. Jeśli masz żyłkę pisarza dołącz do naszej społeczności autorów e-booków. Jeśli spędzasz godziny w bibliotece szukając kolejnych książek, które są Ci potrzebne "na wczoraj". Albo zwyczajnie polujesz na tytuł, który juz dawno zszedł z księgarskich półek a Ty nadal go nie przeczytałeś? Jeśli wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie przespać ani jednej nocy więcej bez tej książki, to dobrze trafiłeś.
  Właśnie u nas znajdziesz tysiące e-booków, niemal każdy temat. E-booki w przystępnych cenach na każdą kieszeń. Wystarczy się zalogować by móc za niewielkie pieniążki uzupełniać bazę tytułów które już się przeczytało. Jeśli nie znalazłeś wybranego e-booka w naszej bazie, zawsze możesz za darmo dodać go i w ten sposób stać się członkiem naszej społeczności. Dla osób którym samo kupowanie i sporadyczne dodawanie kolejnych pozycji nie wystarcza mamy w ofercie również konto płatne. Konto to oferuje oszczędność 10% na kosztach prowizji za sprzedaż lub kupno dowolnego e-booka.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teksty na podryw »

  Teksty na podryw istnieją w naszej cywilizacji od zarania dziejów. Dlatego i Ty nie czekaj, wejdź na naszą stronę i zobacz koniecznie te najlepsze, które zaciekawią niejedną kobietę. Odnajdziesz tutaj także zupełnie za darmo przewodnik, w którym demonstrujemy jak poderwać dziewczynę oraz jak poprawić relacje damsko- męskie. Wystarczy, że klikniesz wybrany link, a całą wiedzę będziesz miał na wyciągnięcie ręki. U nas odnajdziesz te najbardziej ryginalne teksty na podryw, dzięki którym zdobędziesz przychylność i przychylność płci przeciwnej. Zaparaszamyteksty na podryw.info to strona dzięki której dowiesz się jak stać się mistrzem sztuki uwodzicielskiej. Dzięki nam poznasz te najbardziej skuteczne, które oczarują i uwiodą każdą kobietę. Wystarczy trochę wiedzy i kilka wypróbowanych zasad, by poderwać tą wymarzoną, jedyną. My Ci w tym pomożemy. Dostaniesz od nas za darmo informator w którym zdradzamy największe tajniki uwodzicieli. U nas odnajdziesz te najbardziej ryginalne teksty na podryw, dzięki którym zdobędziesz życzliwość i sympatie płci przeciwnej. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz ebook »

  Darmowe ebooki wszystkich najnowszych książek? Tak, teraz to możliwe. Dzięki stronie twoje-ebooki.pl możesz ściągać książki bez limitów z serwerów chomikuj, rapidshare, megaupload. Biblioteki i księganie? Daj spokój!. Oferujemy najnowsze ebooki w pdf do pobrania, jak również do czytania online. Pobieraj książki informatyczne Helion, najnowsze hity literatury bez limitów. Sapkowski, Grisham, Tolkien, King, Pratchett, Grochola? U nas znajdziesz wszystko! Pobierz ebooki i czytaj książki do woli! Zapraszamy na www.twoje-ebooki.pl - ogromną bazę książkową!

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

marketing (2), (83), kalendarze (2), wydawnictwo (1)

Ebooki - nowa strona:

Adres: