Usługi dźwigowe Podkategoria: Usługi dźwigowe

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • ELEKTRYK OZORKÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie OZORKÓW, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria autorska »

  Ręcznie wykonywana biżuteria artystyczna na każdą okazję, biżuteria ślubna Kraków, biżuteria na zamówienie.  LovelyM.pl to duży wybór korali, kolczyków, bransoletek, naszyjników i wszelkiego rodzaju biżuteri damskiej. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie www.lovelym.pl, zrób sobie prezent już dziś.
  Szeroki wybór wzorów, realizacje specjalnie na zamówienie wszelkiego rodzaju biżuterii. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, biżuteria autorska, znajdziesz ją właśnie na www.lovelym.pl.
  Poznaj naszą ofertę, biżuteria artystyczna Kraków, biżuteria autorska i wiele innych. Jeżeli szukasz wyjątkowej biżuteri, ręcznie robionej na zamówienie, to doskonanle trafiłaś.
  Ręcznie wykonywana biżuteria artystyczna na każdą okazję, biżuteria ślubna Kraków, biżuteria na zamówienie. LovelyM.pl to duży wybór korali, naszyjników i wszelkiego rodzaju biżuteri damskiej.
  Sprawdź naszą ofertę na wszelkiego rodzaju biżuterię artystyczną i ślubną. W ofercie naszyjniki, kolczyki Kraków, bransoletki, korale i wiele innych. Wejdź na www.lovelym.pl i przekonaj się sam.Sprawdź naszą ofertę na wszelkiego rodzaju biżuterię artystyczną i ślubną. W ofercie naszyjniki, kolczyki, bransoletki kraków, korale i wiele innych. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Awarie instalacji elektrycznej »

  Zadzwoń do nas na 600 212 800 albo wejdż na naszą stronę internetową.synergia-serwis.pl Wadliwe detale rodzaju gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częstokroć są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie Rzeszowa.W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w Rzeszowie w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WAŁCZ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie WAŁCZ, od usunięcia zwarcia, podmiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Swarzędz serwis i usługi hydrauliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej, a oprócz tego centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Działamy na terenie Sandomierza i okolic pod jednym numerem telefonu 600 212 800. Działamy na terenie Swarzędza i okolic.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendowane usługi geodezyjne! »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wyzwaniami, którym podołalibyśmy. Pozwoli to Państwu wypracować sobie najlepszą ocenę w materii naszych specjalistycznych umiejętności i znacznych możliwości. Współdziałanie z firmą geodezyjną Horyzont, to zapewnienie kompetencji, solidności i wysokiej jakości usług w opłacalnych cenach.
  Bieżąca aktywność firmy Horyzont usługi geodezyjne obejmuje rozliczne inwestycje. Każde z tych zleceń spowodowało zwiększenie naszej umiejętności.
   
  Zgodnie z filozofią firmy jednakowo znacząca, jak doświadczeni pracownicy oraz zaawansowany sprzęt, jest dobra komunikacja z Kontrahentem.
   
  Zakładamy, że to wymagany składnik pracy geodety, tym samym stawiamy wyjątkowy nacisk na przekazywanie Kontrahentom na bieżąco obszernych informacji. Wiedząc, że Państwa powodzenie to także nasze powodzenie, dbamy o to, by współpraca była wartościowa dla obu stron. Nasza propozycja obejmuje m.in.:

  mapy do celów projektowych
  geodezyjne tyczenie projektowanych budowli a także urządzeń
  geodezyjną inwentaryzację powykonawczą budowy obiektów oraz urządzeń
  wytyczanie wysokości obiektów niedostępnych
  doradztwo związane z geodezją a także kartografią oraz gospodarką nieruchomościami
  prace nietypowe.


  rozgraniczenia nieruchomości
  podziały nieruchomości
  wznowienia punktów granicznych
  dokumentację do celów prawnych (synchronizacja, mapa do zasiedzenia nieruchomości, do ustanowienia prawa przejazdu)
  dokumentację do wyłączenia z produkcji rolniczej
  geodezyjną obsługę budowy dróg oraz komponentów towarzyszących

  Firma Horyzont usługi geodezyjne Mielec, tarnobrzeg, dębica, kolbuszowa - . Optymalny koszt a także krótki okres realizacji! Największa precyzja pomiaru!

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROKIETNICA Usługi elektryczne »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie ROKIETNICA.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w ROKIETNICA w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a przy tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie-elektryczne24h.pl »

  W przypadku problemów z elektryką posiadamy możliwość skorzystania z pomocy fachowców. Pogotowie-elektryczne24h.pl to bardzo dobre rozwiązanie, wystarczy wejść na tą stronę i dostać numer do elektryka. Można zadzwonić o każdej porze, gdyż usługi proponowane są dwadzieścia cztery godziny na dobę, tydzień w tygodniu. A dodatkowo, iż jest sposobność uzyskania faktury, ponadto otrzymujemy gwarancję i ewentualną sposobność ponownej naprawy w wypadku, jak nastąpi nawrot błędy. Najlepszy elektryk we Olsztynie tylko na pogotowie-elektryczne24h.pl.
   

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Płock »

  Szczelne szamba betonowe, są ważną rzeczą w aktualnych czasach i pomagają obronić osłonę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Firma SEPTIC jest wytrawną oraz rzetelną firmą, która zaprząta się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do odbiorców w całym kraju. Nie każdy może szacować, a szczególnie rezydując we wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu instalacji ścieków. W związku z tym, w okamgnieniu przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia oraz dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Agd Kraków »

  Profesjonalna naprawa lodówek i zamrażarek to nasza specjalność. Od lat mna terenie Kraków oferujemy Państwu fachowe usługi naprawcze w zakresie serwisu agd, naprawy pralek,  naparwy zmywarek, naprawy płyt indukcyjnych. Wybór naszych usług to gwarancja sprawnie działającego sprzętu. Jeżeli posiadasz uszkodzony sprzęt gospodarstwa domowego i potrzebujesz pilnej pomocy, to jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka, przeniesienia Protech Motors »

  Oferujemy stosowny sprzęt potrzebny do wykonania skomplikowanych operacji w zakresie przeniesień i montażu całych linii produkcyjnych m. in. mobilna suwnica hydrauliczna, dźwigi, wózki widłowe, samochody ciężarowe. Zaplecze techniczne jak również wykwalifikowany personel pozwalają nam bez przeszkód realizować duże inwestycje związane z budową nowych zakładów lub relokacją już istniejących.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne PRZEMYŚL »

  Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w PRZEMYŚL w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a ponadto wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.Zaawansowane usługi elektryczne w PRZEMYŚL. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace wykonujemy terminowo i solidnie.
   

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK KOŁOBRZEG, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w KOŁOBRZEG.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zgierz instalacje Hydrauliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz dodatkowo centralnego ogrzewania. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Działamy na terenie Sandomierza i okolic pod jednym numerem telefonu 600 212 800. Działamy na terenie Zgierza i okolic.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • CHOJNICE NAPRAWY ELEKTRYCZNE »

  Rozbudowane usługi elektryczne w CHOJNICE. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace opracowujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne częściej są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie CHOJNICE.
   

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chorzów serwis piecyków gazowych »

  Trudnimy się naprawą piecyków, kotłów gazowych, pogdrzewaczy gazowych, usługi gazownicze, naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych. Pogotowie Gazowe. Tel. 600212800. Awaria, Usterka, Serwis, Montaż. Zapraszamy wszystkich kontrahentów, jeden telefon i po problemie. Chorzów i okolice.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie na wymiar Piła »

  Meble na wymiar to w tym momencie podstawa każdego gospodarstwa domowego i nie tylko. Kazdy z nas kupuje z reguły gotowe meble, które odrazu wstawia i użytkuje. Ale siłą rzeczy i biegiem lat i zmianą trendów w modzie i wygodzie ludzkiej. Posiadamy w domach chociaż jeden element który musieliśmy zamówić na wymiar. W większości są to kuchnie na wymiar , gdyż każda kobieta i nie tylko lubi pracować, gotować w kuchni wygodnie i nie zajmując sobie miejsca, które w kuchni jest ważne aby móc się swobodnie poruszać.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Konin »

  W dzisiejszych czasach, priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Ochrona przyrody jest kwestią, na której nie powinniśmy zanadto oszczędzać. Firma Betonex, już od parunastu lat fabrykuje szczelne szamba i przewozi je do nabywców w całym kraju. Jest to firma fachowa oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, że w ciągu kilku lat będzie zakończona instalacja kanalizacyjna w Twoim regionie. Zatem, nie czekaj, już teraz zadzwoń do Firmy Betonex, które podjęło się tego wyzwania. Pozyskasz od nas w najwyższym stopniu jakości, hermetyczne i w przyciągającej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk - Usługi BEŁCHATÓW »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w większości wypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić ma możliwość do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie BEŁCHATÓW.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w BEŁCHATÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się oprócz tego róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi dźwigowe

serwisy (1), wymiar (1), (83), serwis (7), usługi (3), instalacje elektryczne (2)

Usługi dźwigowe - nowa strona:

Adres: