Usługi dźwigowe Podkategoria: Usługi dźwigowe

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Awarie instalacji elektrycznej OŁAWA »

  Wyspecjalizowane usługi elektryczne w OŁAWA. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace przygotowujemy terminowo i solidnie. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w OŁAWA w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a ponadto systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się dodatkowo róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Krakow »

  Szczelne szamba betonowe, są priorytetem w niniejszych czasach i pomagają utrzymać ochronę środowiska, na jakiej nie powinno się oszczędzać. Firma Betonex jest fachową i kompetentną firmą, która zajmuje się wyrobem najlepszej jakości zbiorników betonowych i transportuje je do kontrahentów w całym kraju. Nie każdy może sądzić, a szczególnie mieszkając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. W związku z tym, ekspresowo zatelefonuj do Zakładu Betonex, proponującego w swej ofercie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Śląsk »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w teraźniejszych czasach i pomagają podtrzymać osłonę środowiska, na jakiej nie można oszczędzać. Jednostka SEPTIC jest fachową oraz solidną jednostką, która zaprząta się wyrobem najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do kontrahentów w całej Polsce. Nie każdy może liczyć, a głównie rezydując na wsi, na szybkie przeprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. Wobec tego, bezzwłocznie dryndnij do Zakładu Betonex, proponującego w swej ofercie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Peruki »

  Można wyróżnić trzy typy peruek tj. peruki z włosów syntetycznych, peruki z włosów naturalnych oraz dodatkowo peruki zbudowane na mikroskórze. W dziesiejszych czasach peruki nie są już tak wstydliwym tematem jak kiedyś. Ich cena już także tak nie przeraża jak kiedyś. Oczywiście z łysiną można walczyć różnymi sposobami. Stosowanie maści na porost włosów perułki, dopinki, kucyki nie wyszło z mody. Równiez nanogen stanowi odpowiedź na prześwity w mojej fryzurze. Jednak o ile włosów jest zbyt niedużo a nowe nie mają ochoty wyrastać, pomimo wypróbowywania wszelkiech "pewnych" sposobów, pozostaje już jedynie środek zastępczy. Wtedy w grę wchodzą tupeciki i peruki. Najtańszymi perukami są w tej chwili peruki z włosów syntetycznych. Od czasu, gdy wyprodukowano pierwszą peruke, upłyęło sporo wody w rzekach. Dziś peruki z włosów syntetycznych są bardzo dobre jakościowo. Ich ceny zaczynają się już od 100 PLN. Jednakże w dalszym ciągu w takiej peruce możemy czuć się jak aktor z balu przebierańców.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windy Towarowe »

  Firma GOLD-BUD została założona w 1991 roku jako firma o profilu budowlanym jakkolwiek natychmiast 2 lata potem wyspecjalizowała się w branży dźwigowej. Jej założyciele, inżynier budownictwa natomiast wieloletni budowlaniec dźwigów połączyli swoje doświadczenia natomiast nadali obdarzony charakterem istota nowopowstającej firmie, odpowiadający oczekiwaniom Klientów. GOLD-BUD czerpiąc ze swoich podwójnej specjalizacji świadczy kompleksową ofertę związaną dostawą natomiast montażem urządzeń dźwigowych pospołu niezbędnymi pracami budowlano - elektrycznymi. Posiadając powiększony Filia Projektowania, w skład którego wchodzą tak jak projektanci dźwigowi jak natomiast budowlani możemy swoim Klientom natomiast Biurom Architektonicznym zaoferować ocykany selekcja urządzeń natomiast techniczne posiłki obok projektowaniu obiektu. Firma świadczy oraz komplet naczyń stołowych gwarancyjny natomiast pogwarancyjny zamontowanych urządzeń tak jak na terenie Warszawy jak natomiast na skroś net autoryzowanych serwisów na terenie całej Język polski natomiast zapewnia nieugięty dopuszczenie aż do części zamiennych gwoli swoich urządzeń w całym okresie eksploatacji.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bytom Naprawy domowych urządzeń AGD »

  Profesjonalna naprawa lodówek i zamrażarek to nasza specjalność. Od lat mna terenie Bytomia oferujemy Państwu fachowe usługi naprawcze w zakresie serwisu agd, naprawy pralek,  naparwy zmywarek, naprawy płyt indukcyjnych. Wybór naszych usług to gwarancja szybko działającego sprzętu. Jeżeli już posiadasz uszkodzony sprzęt gospodarstwa domowego i potrzebujesz pilnej pomocy, to jesteśmy dla Ciebie doskonałym partnerem.Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny 600 212 800. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeśli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Bytomia. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować, a oprócz tego oprócz tego konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie przez długi czas. Naprawy agd, montaż agd.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kielce Pogotowie Hydrauliczne »

  Jesteśmy specjalistami od usuwaniu awarii hydraulicznych na terenie Kielc i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego rodzaju zlecenia. Zajmiemy się wymianą wężyka, zaworka pod umywalką, wymienimy baterię, naprawimy cieknący kran, przywrócimy sprawność cieknącej spłuczce, udrożnimy rury kanalizacyjne, podłączymy również pralkę. Polecamy również nasze usługi w zakresie wymiany instalacji, przeróbek rur wodnych, kanalizacyjnych, instalacje wod-kan-gaz, CO, instalacje grzewcze. Szybko, sprawnie i niezawodnie usuniemy usterki i awarie.Jeśli potrzebują państwo usługi hydraulicznej, jeżeli jest Wam niezbędny hydraulik Kielce - trafiliście pod właściwy adres! Jako doświadczeni hydraulicy i instalatorzy jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszelkiego rodzaju awarie w sieciach wodnych i gazowych. Naszą specjalnością jest montaż instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa, a przede wszystkim likwidacja przyczyn awarii instalacji hydraulicznych w Kielcach i okolicach. Zajmujemy się też również mechanicznym udrażnianiem kanalizacji, remontami i adaptacją istniejących instalacji, a ponadto sprzedaż, jak i montaż armatury i urządzeń na terenie Kielc i okolic.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • DEMRAD, »

  Kotły zasypowe i kotły na drewno wymagają regularnej obsługi, podobnie jak piece węglowe. Mniej skomplikowane w obsłudze są piece centralnego ogrzewania wykorzystujące gaz i prąd, a także kotły olejowe.
   Piece CO, bez względu na rodzaj używanych publikacji grzewczych, trzeba regularnie dbać o serwis. Najbardziej narażone na zanieczyszczenia kotłów i całej instalacji centralnego ogrzewania są te piece, w których pali się paliwem niskiej jakości, z duża ilością zanieczyszczeń. Stwarza to znacznie częstsze osadzanie się toksycznych substancji w instalacji i wymaga regularnego ich usuwania. Najczęstszego czyszczenia wymagają kotły węglowe i miałowe. Mniej substancji szkodliwych dla instalacji CO pozostawia dobrej jakości ekogroszek, a też ogrzewanie olejowe i kotły gazowe. Najczystsze, ale równocześnie najdroższe, są elektryczne kotły CO - w ich przypadku nie powstają szkodliwe odpady, co sprawia, że centralne ogrzewanie nie wymaga specjalnego czyszczenia. Wykonuje się jedynie normalne przeglądy eksploatacyjne kotła i artykułów grzewczych, przy okazji sprawdzając grzejniki.
  Producenci kotłów samodzielnie ustalają częstotliwość serwisów oraz dodatkowo wymogi eksploatacyjne w zależności od zastosowanego paliwa, a oprócz tego wybranych modeli pieców CO.
   

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunka warszawa »

  Przedmiotem serwisu Dobra-Niania jest praca opiekunek. Agencja zajmuje się m.in. rekrutacją ludzi na stanowiska opiekunki do dzieci ( praca opiekunki warszawa), strona jest darmowa. Na stronie znajdziesz kilka ogłoszeń, będziesz mogła dodać również własne i to całkowicie darmowo. Szukasz pracy jako niania, ta strona jest dla Ciebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk - Usługi STRYKÓW »

  Wadliwe detale stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne często są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Robimy usługi na terenie STRYKÓW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w STRYKÓW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a oprócz tego wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a oprócz tego systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się a przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WIELUŃ, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Mamy uprawnienia  narzędzia do utworzenia wszelkiego stylu prac od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE WIELUŃ. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS ELEKTRYCZNY KĘDZIERZYN KOŹLE »

  Specjalistyczne usługi elektryczne w KĘDZIERZYN KOŹLE. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace realizujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe szczegóły typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne bardzo często są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Wykonujemy usługi na terenie KĘDZIERZYN KOŹLE.
   

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów pod klucz »

  Dzięki wzrostu dobrobytu w Polsce, rynek domów i mieszkań bez przerwy się powiększa. Coraz popularniejszą alternatywą dla kupowania ciągle drożejących mieszkań jest budowa domów warszawa . Rozwiązanie to, tradycyjnie kojarzone jako rozwiązanie tylko dla najbardziej zamożnych obywateli staje się obecnie dostępne dla szerszych rzeszy Mieszkańców Polski, ze względu na wzrost dochodów i w miarę ustabilizowane koszty tworzenia lokalu jednorodzinnego lub segmentu rodzaju bliźniak. Budowa domów dla klientów swoich jest wzrastającą tendencją w polskim budownictwie, ponieważ posiadanie własnego domu, w przeciwieństwie do posiadania lokalu mieszkalnego, pozwala poczuć większą wolność i niezależność.
  Priorytetowo popularną formą usług budowlanych jest dziś tzw budowa domów pod klucz, polegająca na tym, iż klient otrzymuje gotowy budynek, wykończony i wyposażony w kluczowe detale dekoracyjne i funkcjonalne, tj. suche tynki, toalety, gniazdka elektryczne, podłogi i drzwi wewnętrzne. Jest to więc rozwiązanie idealne dla ludzi, które pragną zapłacić za lokal mieszkalny, odebrać go i w tej samej chwili się do niego wprowadzić, bez konieczności samodzielnego prowadzenia prac wykończeniowych i dekoracyjnych. Pozwala to na szybszą przeprowadzkę i bezstresowe zaadaptowanie się do nowych warunków mieszkaniowych, dzięki czemu usługa ta wydaje się w szczególności interesująca i coraz w większości wypadków wybierana jest poprzez klientów szukających firmy budującej lokale.
  Firma marbud specjalizuje się w budowie domów Katowice, oferując jednocześnie usługi budowlane wykonywane w najwyższym standardzie energooszczędności i ogólnie pojętej jakości.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie wkrętów »

  malowanie wkrętów - Działamy na rynku już dwie dekady. Od samego początku interesujemy się dziedziną malowania profesjonalnego. Przez ten cały okres naszej pracy technologia bardzo się rozwinęła. Cieszymy się z tego ogromnie. Czemu? Ponieważ nowe rozwiązania sprawiają, że podnosi się jakość wykonywanej przez nas usługi. Trwałość jest jedną z najbardziej poszukiwanych cech przez klientów. Malujemy wkręty, nity, śruby. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Poznań »

  Hermetyczne szamba betonowe, są ważną rzeczą w niniejszych czasach i dopomagają utrzymać ochronę przyrody, na jakiej nie można oszczędzać. Zakład SEPTIC jest fachową oraz odpowiedzialną firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości zbiorników betonowych i przewozi je do nabywców w całym kraju. Nie każdy może szacować, a zwłaszcza przebywając na wsi, na prędkie przeprowadzenie do niego kanalizacji. Wobec czego, bezzwłocznie zatelefonuj do Zakładu Betonex, oferującego w swym asortymencie nieprzeciekające szamba w konkurencyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne w Krakowie »

  Specjalistyczne usługi elektryczne w KRAKOWIE. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Gwarantujemy solidny montaż i fachowe wsparcie techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace robimy terminowo i solidnie.
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KRAKOWIE w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania, a dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, poza tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się w dodatku róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Gdynia, Gdynia Usługi hydrauliczne, Pogotowie Hydrauliczne, intsalacje Hydraliczne »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania na terenie Gdyni i okolic. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość i kultura osobista zatrudnionych pracowników oraz nabyte doświadczenie pozwalają na szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam prac na terenie Gdyni i okolic. Jeżeli potrzebujesz wykonać centralne ogrzewanie by sprawnie i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą. Chcesz obniżyć koszta ogrzewania, interesuje Cię zakup nowego kotła, a może wystarczy Ci piecyk gazowy. Dla Ciebie podejmiemy te zlecenia. Planujesz remont łazienki? Woda za słabo leci bądź wydobywa się z miejsc z których nie powinna? Twoje zmartwienie to dla nas kolejne wyzwanie do którego przyłożymy się z właściwą starannością.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Gwarancja stabilności, rzetelności i jakości firmy jest zdobyte wieloletnimdoświadczeniem, renomą i uznaniem klientów. Biuro projektowe z wielkopolskiaprezentuje kompleksowe usługi i remonty Poznań.Kierownicy budowlani posiadają uprawnienia budowlane konstrukcyjne oraz dodatkowowieloletnie doświadczenie, które na pewno przyda się w projektowaniu inwestycji.Kilkanaście tysięcy polskich rodzin mieszka już w domachwybudowanych według dokumentacji powstałej w naszym biurze projektowym w Poznań. serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy do zapoznania się z nasza ofertą, u nas każdy znajdzie projekt dla siebie.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platformy dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, windy, podnośniki »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chorzów Naprawy domowych urządzeń AGD »

  Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny 600 212 800. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeśli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Chorzowa. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować, a oprócz tego konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie przez długi czas. Naprawy agd, montaż agd.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe - nowa strona:

Adres: