Usługi dźwigowe Podkategoria: Usługi dźwigowe

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Pogotowie Elektryczne KRASNYSTAW »

  Wadliwe elementy stylu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w znaczącej liczbie przypadków są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Opracowujemy usługi na terenie KRASNYSTAW. TEL. 600 212 800
   Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego często dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, itp. Oferujemy kompleksowe usługi w KRASNYSTAW w zakresie utrzymania technicznego nieruchomości, projektowania Oraz dodatkowo wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa oraz dodatkowo poza tym systemów teletechnicznych. W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej, pojawiają się przy tym róznego rodzaju awarie, usterki, które nasi fachowcy elektrycy, poradzą sobie z każdym problemem. TEL. 600 212 800

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK PRUSZKÓW, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Posiadamy uprawnienia  narzędzia do stworzenia wszelkiego stylu zamówień od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE PRUSZKÓW.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody i balustrady - stolartek.pl »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów drewnianych oraz balustrad. Produkujemy schody drewniane na konstrukcji samonośnej, okładziny na beton, zajmujemy się także zabudową drewnem konstrukcji stalowych. W ofercie znajdują się również balustrady drewniane, balustrady z dodatkami stali nierdzewnej, oraz balustrady w połączeniu drewna z elementami kutymi i inne. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.
  Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.
  Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami. Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPRZEDAŻ PIECY GAZOWYCH, »

  Budujesz dom? Przed tobą decyzja jakie centralne ogrzewanie wybrać, by ciepłe grzejniki umilały domownikom czas, gdy za oknem trzaskający mróz.
  Wyjściem często polecanym są kotły na paliwa stałe oraz ogrzewanie gazowe. Kotły stałopalne pozwalają obsługiwać najpowszechniej dostępny surowiec do grzania, czyli węgiel. W dużej części pieców CO można też palić innymi paliwami, m. in. koksem, drewnem i ekogroszkiem - chociaż w tym ostatnim przypadku lepiej sprawdzą się specjalne kotły z podajnikiem. Kotły na węgiel i kuchnie węglowe funkcjonują wciąż w wielu starych domach, gdzie używa się je z powodu niedostępności innych źródeł paliwa do centralnego ogrzewania. Tam, gdzie można dostarczyć olej lub gaz, właściciele domów chętniej instalują kotły gazowe i kotły olejowe. Pozwalają one nie tylko zachować większą czystość eksploatacji, ale też dają możliwość ogrzania zarówno grzejników, jak i wody użytkowej. Można dzięki temu zrezygnować z piecyków gazowych lub term gazowych.
  Alternatywnym źródłem centralnego ogrzewania są elektryczne kotły CO, jednak koszt ich eksploatacji jest wysoki. Ceny prądu wciąż są znacznie wyższe niż ceny węgla lub ekogroszku, energia elektryczna przegrywa też z olejem opałowym i gazem. Dlatego też ta forma ogrzewnictwa stosowana jest sporadycznie, głównie w domach, w których grzejniki nie pracują na stałe - np. w domkach letniskowych. W niektórych domach pasywnych używa się do ogrzewania pomieszczeń specjalne kotły na drewno lub kominki. To jednak równie kosztowna metoda ogrzewania domu, a do tego jeszcze wymagająca regularnego dokładania paliwa i stałej obecności. Mimo, że na rynku dostępne są specjalne kotły z podajnikami i tak należy spędzić sporo czasu na pilnowaniu właściwej pracy pieców CO.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi i Podnośniki - Blog »

  Dźwigi i Podnośniki - Strona na której znajdziecie artykuły opisujące usługi dźwigiem, wynajem dźwigów teleskopowych. Znajdziesz najnowsze artykuły, w których omawiamy: żurawie samochodowe, podnośniki koszowe oraz dźwigi.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK ROGOŹNO, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie ROGOŹNO, od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się również przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a dodatkowo przystępnych cenach, a to wszystko na terenie ROGOŹNO i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie ROGOŹNO I OKOLIC.
   

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Ceny »

  W dzisiejszych czasach, koronnym priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Dbanie o środowisko jest rzeczą, na której nie winniśmy przesadnie oszczędzać. Przedsiębiorstwo Betonex, już od kilkunastu lat produkuje szczelne szamba i wozi je do użytkowników z całej Polski. Jest to jednostka doświadczona oraz kompetentna. Nie ma na co liczyć, iż w ciągu paru lat będzie wykonana instalacja ściekowa w Twoim regionie. W takim razie, nie zwlekaj, już dziś dryndnij do Przedsiębiorstwa Betonex, które podjęło się owego przedsięwzięcia. Zdobędziesz od nas w najwyższym poziomie jakości, szczelne i w dobrej kwocie szamba betonowe, w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK GRYFICE, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a ponadto narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się też montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w GRYFICE.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krzesełka do karmienia »

  Oferujemy łóżeczka turystyczne najlepszej jakości. Szeroki wybór kolorystyczny pozwoli zadowolić każdego rodzica. Poznaj również naszą pozostałą ofertę fotelików samochodowych, krzesełek do karmienia czy też wózków dziecięcych. Poznaj nasze łóżeczka turystyczne i spraw radość swojemu dziecku.Oferujemy łóżeczka turystyczne najlepszej jakości. Szeroki wybór kolorystyczny pozwoli zadowolić każdego rodzica. Poznaj nasze łóżeczka turystyczne Warszawa i spraw radość swojemu dziecku. Poznaj również naszą pozostałą ofertę fotelików samochodowych, krzesełek do karmienia czy też wózków dziecięcych

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK GRODZISK MAZOWIECKI, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się także przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a oprócz tego przystępnych cenach, a to wszystko na terenie GRODZISK MAZOWIECKI i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie GRODZISK MAZOWIECKI I OKOLIC.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz - www.DeluxeDesign.eu »

  Studio Projektowe Deluxe Design to świeże spojrzenie na aranżację wnętrz prywatnych i komercyjnych. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie inwestycji, obejmujące kompletne projekty aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami oraz kompleksową ich realizację pod nadzorem autorskim. Do każdego wnętrza podchodzimy indywidualnie, starając się wyeksponować subtelności charakteru naszych klientów. Zapewniamy funkcjonalność pomieszczeń i niepowtarzalny charakter.
  Odwaga, nowoczesność i szukanie niekonwencjonalnych rozwiązań czyni nas idealnym partnerem w projektowaniu wnętrz.  Wszystko po to, by sztuce nadać kształt i zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Łódź »

  Bezodpływowe szamba betonowe, są priorytetem w obecnych czasach i ułatwiają podtrzymać osłonę środowiska, na której nie można oszczędzać. Przedsiębiorstwo Betonex jest fachową i solenną jednostką, która zaprząta się wyrobem najwyższej jakości szamb i wozi je do użytkowników w całym kraju. Nie każdy może liczyć, a przede wszystkim mieszkając na wsi, na szybkie przeprowadzenie do niego systemu odprowadzania ścieków. W związku z tym, w mig przekręć do Przedsiębiorstwa Betonex, oferującego w swym asortymencie szczelne szamba w atrakcyjnych cenach w całym kraju.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAPKOWICE-Awarie instalacji elektrycznej »

  Rozbudowane usługi elektryczne w KRAPKOWICE. Trudnimy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zakres naszych usług obejmuje: instalacje elektryczne, usługi elektryczne, pomiary elektryczne. Zapewniamy solidny montaż i fachowe doradztwo techniczne w zakresie elektryki. Zlecone nam prace realizujemy terminowo i solidnie.
   Wadliwe detale typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w wielu przypadkach są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Realizujemy usługi na terenie KRAPKOWICE.
   

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK BIAŁOGARD, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a oprócz tego narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny oraz dodatkowo dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się również montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w BIAŁOGARD.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj »

  Www, na której Święty Mikołaj zbiera zaproszenia na Święta od ciebie!. Na stronie znajdziesz formularz kontaktowy, a także telefon. Chcesz zrobić niespodziankę swoim dzieciom, albo całej famili, zaproś Świętego Mikołaja do siebie w te Święta, albo o każdej porze roku. Mikołaj może przynieść zabawki lub przygotować zabawne spotkanie. Zadzwoń do Śnieżynki, żeby poznać koszt transportu. Mikołaje przybędą z Laponii do Twojego domu. Dla osób z wymogami mamy specjalnie przebranych Mikołajów. W ofercie są: Mikołaje Warszawa i Mikołaje Wrocław, a także także usługa: strój Mikołaja.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Elektryczne »

  W dobie wysoko rozwiniętej technologii gospodarstwa domowe zużywają coraz więcej energii elektrycznej. Stare instalacje elektryczne budowane z przewodów aluminiowych kompletnie nie są do tego przystosowane w wyniku czego w bardzo wielu przypadkach dochodzi do zwarć, iskrzenia, przepięć, i tak dalej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania technicznego domów i mieszkań, zaprojektowania oraz wykonawstwa, Elektro-instalacji, niskiego napięcia, systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej, instalacji bezpieczeństwa, a dodatkowo systemów teletechnicznych.
   
   
   

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Bielsko-biała »

  W dzisiejszych czasach, priorytetem są bez-odpływowe szamba betonowe. Ochrona środowiska jest sprawą, na której nie powinniśmy przesadnie oszczędzać. Jednostka Betonex, już od wielu lat tworzy szczelne szamba i przewozi je do partnerów w całym kraju. Jest to jednostka doświadczona i kompetentna. Nie ma co się łudzić, iż w przeciągu kilku lat zostanie ukończona instalacja kanalizacyjna w Twoim rejonie. Skutkiem tego, nie zwlekaj, już teraz zatelefonuj do Firmy Betonex, które podjęło się tego wyzwania. Zdobędziesz od nas w najlepszym poziomie jakości, szczelne i w atrakcyjnej cenie szamba betonowe, na cały kraj.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  Wszystkie nasze szamba mają potwierdzoną atestem jakość, którą uzyskujemy poprzez użycie wodoszczelnego betonu zbrojonego. Ze względu na ich ciężar praktycznie niema potrzeby ich kotwiczenia do gruntu rodzimego co wydaje się być zasadą podczas montażu np. zbiorników z tworzywa sztucznego. Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, jak i wszelkiego rodzaju firm instalacyjnych i developerskich.
  Produkowane przez nas szamba betonowe są szczelne, co daje Klientom pewność że fekalia nie przesiąkną na zewnątrz jak też że nie wchłonie zewnętrznych wód gruntowych/opadowych,jest to wyjątkowo istotne przy wysokim poziomie wód gruntowych. Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, jak i wszelkiego rodzaju firm instalacyjnych i developerskich.Doskonałą, potwierdzoną Atestem jakość nasz zbiornik na szambo uzyskujempoprzez użycie wodoszczelnego betonu zbrojonego  oraz zabezpieczenia zewnętrznej warstwy specjalistycznymi masami izolacyjnymi.
  Wszystkie nasze szamba mają potwierdzoną atestem jakość, którą uzyskujemy poprzez użycie wodoszczelnego betonu zbrojonego. Ze względu na ich ciężar praktycznie niema potrzeby ich kotwiczenia do gruntu rodzimego co wydaje się być zasadą podczas montażu np. zbiorników z tworzywa sztucznego. Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, jak i wszelkiego rodzaju firm instalacyjnych i developerskich.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy Hydrauliczne w Gdańsk »

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy hydraulicznej, jeżeli jest Wam niezbędny hydraulik Gdańsk - trafiliście pod właściwy adres! Jako doświadczeni hydraulicy i instalatorzy jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszelkiego rodzaju awarie w sieciach wodnych i gazowych. Naszą specjalnością jest montaż instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa, a przede wszystkim likwidacja przyczyn awarii instalacji hydraulicznych w Gdańsku i okolicach. Zajmujemy się również także mechanicznym udrażnianiem kanalizacji, remontami i adaptacją istniejących instalacji, a oprócz tego sprzedaż, jak i montaż armatury i urządzeń na terenie Gdańska i okolic.Specjalizujemy się w usuwaniu awarii hydraulicznych na terenie Gdańska i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego rodzaju zlecenia. Zajmiemy się wymianą wężyka, zaworka pod umywalką, wymienimy baterię, naprawimy cieknący kran, przywrócimy sprawność cieknącej spłuczce, udrożnimy rury kanalizacyjne, podłączymy też pralkę. Polecamy też nasze usługi w zakresie wymiany instalacji, przeróbek rur wodnych, kanalizacyjnych, instalacje wod-kan-gaz, CO, instalacje grzewcze. Szybko, sprawnie i niezawodnie usuniemy usterki i awarie na terenie Gdańsk i okolic.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czym grzać »

  Pierwsza rzeczą na jaką musimy się uradzić owo olej napędowy jakim będziemy grzać nasz dom. W najwyższym stopniu wziętym paliwem jest węgiel skalisty, aczkolwiek niemniej w ostatnim czasie coraz większą fama opanowuje eko-groszek, bęben jest nie prędzej wyposażony w dodany podajnik, i obsługa tamburu sprowadzona jest aż do minimum. Innymi paliwami jakimi powinno się nagrzewać jest miał, czarne król metali brązowy względnie drzewo.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe - nowa strona:

Adres: